121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #12637
    lonak a kukijat! az nem a vege (a jatekbejelentes az).
    ott kezdödik a "szenvedes".
  • Kongy
    #12636
    Igen, tudom, azzal az AC4 legjobban sikerült elemét lehetett áthidalni: a kalózkodást... Kicsit öngól.

    Na, amúgy sikerült végigvinnem a PT-t, vagyis hát szerintem vége van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azzal fejeződött be, hogy kaptál egy képet, amin minden elérhető nyelven ki van írva, hogy ki kell javítani ezt a bugot a teljes játékig :D Nem mondom, ötletes nagyon!

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.15. 13:39:41
  • a.carkey
    #12635
    Az AC4hez is adtak/volt alapból olyan DLC, amivel sok minden gyorsabb volt, és több manit kaptál. A TRhez is volt, a DEhez is, a Sleeping Dogshoz is, stb. Szóval kb. így kell itt is elképzelni.
  • Kongy
    #12634
    Jáááj ott van fenn... :D Befostam, amikor megláttam :D
  • AntiHero
    #12633
    Na jó ez a játék kikészít :D Nagyon jó! és még nincs vége (felhasználtam a képed borítóképnek a videóhoz, ha nem baj)
  • SlickAdam
    #12632
    majd irj rola!
  • samsung123
    #12631
    De állat képek! Én akárhányszor néztem fel az emeletre sose volt ott, pedig mindíg paráztam hogy mikor lesz ott :D
  • TDC Geronimo
    #12630
    Nem meglepő, de azért berakom

    "Geoff Keighley ‏@geoffkeighley 2 p
    PS4 was #1 selling console in July, Last of Us PS4 #1 selling game per NPD."

    Below are the PlayStation highlights from the July NPD report:

    § PlayStation 4 was #1 in sales for the seventh consecutive month and remains the cumulative leader for next generation game consoles.

    § PlayStation 4 led the month for next generation software sales by a considerable margin, with The Last of Us Remastered taking the #1 spot.

    § PlayStation 4 games accounted for more than half of total next generation software sales.

    § For the second consecutive month, PlayStation was #1 in combined home console hardware sales (PlayStation 4 and PlayStation 3).

    Other notable global PlayStation 4 sales milestones from this week:

    § PlayStation 4 sales have surpassed 10 million units sold through to consumers worldwide, demonstrating the fastest and strongest growth in PlayStation hardware history.

    § More than 30 million copies of PS4 software have been sold in retail stores globally and through digital downloads on PS Store.

    last of us mindössze 3 napig volt piacon júliusba és így is első. Mondjuk más új cím nem nagyon jött ez is igaz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.08.15. 00:26:36
  • TDC Geronimo
    #12629
    Originen most ingyé ki lehet próbálni PvZ Garden warfaret 3 napig. Meglesem azt ha jó lehet megveszem PSre.
  • AntiHero
    #12628
    Spoilerba ha lehet. :)
  • TDC Geronimo
    #12627




    Jóéjt... :D
  • samsung123
    #12626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi leszek mit mondasz, amikor jönnek a végleges játékban "ugyanúgy-ugyanott" lejátszó összehasonlító videók a "cinematic gameplay promo videókkal"
  • TDC Geronimo
    #12625
    Nekem is tetszett anno :(
  • Kongy
    #12624
    De jó lenne egy Dante' Inferno 2. Nem volt az olyan rossz játék szerintem, sőt cliffhanger volt a vége, simán lehetett volna 2. rész. Csak ugye pénz beszél..
  • TDC Geronimo
    #12623
    A munka nagy részét igen

    Direction, Scene Layout, Keyframe animation, Lighting, Compositing, Editing & Matte Painting - Tal Peleg
  • zzeN
    #12622
    Egyedül csinálta? Aha.
  • TDC Geronimo
    #12621
    Én elsőre feltöltöttem last of us profilt, de BFet is azon toltam, mert sokkal jobban szólt.
  • n000rbi
    #12620
    Igen, Infémüsznél és most a Lasszónál. Inf esetében a defaultra visszaállítás nem úgy ment ahogy kéne, be se kapcsolt a füles utána, azt hittem kuka, de a digitális manualban megtaláltam a hardreset leírását :P
    Most Lasszónál sokáig nem akartam feltölteni a profilt, de aztán a kíváncsiság győzött. Határozottan jobban hallani a clickereket (vss-t nem használok), viszont a fegyverek hangja nekem néha bántóan hangos, szerintem kicsit túlvezérelték a magasat. Most már marad ez a játék végéig, mert nincs kedvem szórakozni a resettel (bár azóta volt pár update, lehet simán működik).
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.14. 21:37:55
  • Moby
    #12619
    Kezd érdekelni :)

    Más. Norbi te töltöttél már profilt a fülesedbe?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.14. 21:24:07
  • Kongy
    #12618
    engem ez a 11 perces Unity gameplay se győzött meg, most elvonatkoztatva a mikrotranzakciótól. A grafika nagyon szép, ez vitathatatlan, de kb minden ugyanaz, mint az előző részekben. És hogy mi a fityfenét keres még mindig szénakazal a Notre Dame kellős közepén (nem is egy)....? Nevetséges. Eddig is biztos volt, hogy nem veszem meg Day 1, de most már a használt beszerzését is kétségbe vontam :) Nem baj kell a pénz a többi októberi játékra.
  • TDC Geronimo
    #12617
    Nótis fejlesztő csinálta ezt szabadidejében...

    És ez egy tehetség az ott dolgozó 100+ ember közül.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.08.14. 20:51:21
  • TDC Geronimo
    #12616
    Mindenbe belerakják már. Ez a mostani gen"DLC"-je. Single játék én leszarom igazából ki mennyit költ rá.
  • Totti5
    #12615
    Jól is teszik, így kell meggazdagodni azokból akik inkább kifizetnek pár dollárt egy level 5 kardért mint hogy megszerezze a játékban. Ezt támogatom én is így tennék! Aki pénzért akar "csalást" megvenni tegye, ha már játszani nem akar a játékkal.
  • SlickAdam
    #12614
    najsz, igy kell az ilyesmit kezelni.
  • Kongy
    #12613
    Mikrotranzakció az AC Unity-ben

    Ha ez igaz, akkor eldobom az agyam :D Egy évben 2 AC játék, most meg mikrotranzakció... úgy látszik a pénzéhség határtalan a Ubisoftnál. Fizessél 18 ezret a játékért, de ha gyorsan akarsz haladni, mert nincs napi 20 órád ezzel tolni, akkor meg költsél még pluszban hülyegyerek. Kratulálok, bráfó Ubiszaft így kell ezt!
  • Totti5
    #12612
    Nem "csúnyult" ez semmit. Eddig cinematik tréler volt, megrendezve kis gameplayyal, ez meg nature gameplay. Nagyon szép, bár az érdeklődésem ezen videó alapján -1 most iránta.
  • TDC Geronimo
    #12611
    Nekem nagyon tetszik az order témája meg a környezet amiben játszódik. GCs trailerjük sokkal érdekesebb volt, mint E3as.

    Más...

    Néha van haszna a DF elemzéseknek úgy néz ki..

    "UPDATE 14/8/14 6:28pm: Yesterday, Blizzard contacted Eurogamer to say that the dual frame-rate issue we uncovered in Diablo 3 was a bug it was looking into patching as soon as possible, and offered to talk us through it one-on-one at Gamescom. Thomas Morgan met up with production director John Hight in Cologne earlier today for a quick chat.

    "First off, I want to thank you for going through it, digging through it. As it turns out we do have an interesting bug in the game," Hight explains. "Essentially what's going on is we're updating at 60 frames per second, except on the consoles it's 59.94. Effectively it's like a round-off here - we're updating 59 frames on the first second, and 61 frames on the next [meaning] we're literally double-writing a frame."

    So it appears as though elements of the renderer operate at a pure 60fps, while the HDMI standard actually incorporates the legacy NTSC drop-frame standard, running at 59.94fps. The discrepancy is apparent on both versions, but according to Hight differences in the way they handle the rendering account for the more pronounced hit to PS4 performance.

    "After we we read your article we went back through, looked at the code, and determined that we made mistake on, essentially, updates. So we're now at full 60 frames. We're now posting an update that will go up before the day one patch, and will be part of the day one patch," Hight continues.

    "As soon as we saw your article I sent it over to our core engineering lead, and I'm saying 'hey what's this this about?' Those guys are awesome - they jumped right on it, looked through the code, and were like 'I'll be darned we actually have a problem here with the way we're updating'... So our goal is to have that out day one, so on the 19th. We actually put the Sony [PS4 patch] into format today, and Sony's going to give us a pretty quick turnaround on it. I don't think we're going to have a problem getting it day one.""
  • Totti5
    #12610
    Jah, filmes effekt ott kezdődik hogy fekete csík

    1szer biiztos érdemes lesz letoltni, de eddig nagyon ennyi, még csak nem is mutatott ennél többet.
  • TDC Geronimo
    #12608
    Sikerült kifognod a legszarabbat akkor :D
  • Kandurex
    #12607
    Az első részével, azt valahogy annyira negatív, unalmas benyomást tett rám, hogy azóta se próbáltam ki a többit.
  • balee4
    #12606
    Szerintem is kurva jól néz ki. Bár mintha tényleg kicsit szebb lett volna a korábbi videókon. Viszont szerintem ez PC-n fut. Lehet konzolon még így sem fog kinézni.
  • samsung123
    #12605
    Egy fél évvel ezelőtti videókhoz képest nem...
  • TDC Geronimo
    #12604
    Nem tudom szerintem kurvaszép
  • samsung123
    #12603
    AC is, hogy megcsúnyult... az UBI-nak már soha többet nem hiszek, kíváncsi leszek mi marad a Divisionből.
    Szerk: nem youtube-os videó
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2014.08.14. 19:22:25
  • TDC Geronimo
    #12602
    ordernél rengeteg filmes effekt van, de az videók alapján CGI kategória. Nem láttam egyiket se "élőben", de ordernél jelenleg én szebb játékot még nem nagyon láttam. Lehet cső, lehet letterboxolt, de kibaszott szép.
  • Totti5
    #12601
    Nagyon jól néz ki!

    Érdekesség h tegnap beszéltek a gamesconon kint levő g365ös szerkesztők, hogy a BB ( kidolgozott, éles, részletes, látványos, aprólékos ) sokkal meggyőzőbb volt grafban s techben mint az Order ( mosott, blúr, effekt hegyek, ami alatt nincs igazán semmi ).
  • Harlekin
    #12600


    Remélem hasonló lesz benne mint ami 2 be volt a tollak gyűjtögetése és ami az köré volt építve történés.
    Meg nagyon jó volt a város fejlesztés és ahhoz a cuccok beszerzése.A mostaniakba már ez a hajó pofozgatás nem annyira adta az élményt,mert nem tudtál elmélyülni benne...
  • TDC Geronimo
    #12599
    Nem játszottál még ACvel vagy mi? :P
  • Harlekin
    #12598
    Úgy ahogy mondod!
    Ez mintha a 2. részt vették volna elő és számomra az volt a legélvezetesebb rész.Na így biztos vétel.
  • Kandurex
    #12597
    Nem is tudom, az első 5 perc alapján egy unalmas pókember játéknak minősítettem, viszont az utolsó 10 perc már emészthetőbb volt.