121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • soundsonic
    #12717
    Még nem vagyok nagy gémer és nincs is sok játékom egyenlőre, de ha valakit érdekel

    PSN: VenomFragster
  • AntiHero
    #12716
    Én. Nekem nagyon bejött beta lapján. pedig előtte kb lesz*rtam mi ez

    Most a legjobban várt játékok első helyén van. :D

    PSN: AntiHero_HUN
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.16. 22:07:37
  • Moby
    #12715
    Jegyzetelj: célozz jól, mozogj sokat, ismerd meg a pályákat :)

    /milyen jó, hogy az előbb leírtam, hogy milyen balanced lett, erre lövök egy 47/6-ot LOLMFHRGP
  • Moby
    #12714
    Lemaradtam a bétáról, szóval egyelőre fogsincs.
  • Kongy
    #12713
    Nagy valószínűséggel megveszem
  • SlickAdam
    #12712
    elöször diablo 3!
  • TDC Geronimo
    #12711
    PS4re gondoltam csak. Nincs cross platform multi.
  • SlickAdam
    #12710
    rendben, szeretem a varosnezest.:) addig is nezek valami "how to be a badass online fps player (for dummies)" ebook-ot.:D
  • The Protector
    #12709
    Jelen ha a ps3 is ér.Amúgy ps3 és ps4 közt krosszplatform lesz azaz össze lesznek eresztve?Mert akadálya nem sok lenne mivel mindkettő ugyan aza csak szebb a graf ps4-en illetve az lehet akadály ha az 60fps-el fut.
  • TDC Geronimo
    #12708
    Destinyt hányan veszik itt meg? Jó lenne raidre majd összehozni 6 embert később.
  • Moby
    #12707
    Egyébként mostanra nagyon beérett. Hemzsegnek a jó játékosok. Ma egy 40 killes kör kurvajónak számít, fél éve az volt kihívás, hogy meg lehet-e csinálni az 50killt halál nélkül. És majdnem összejött, 57/3 volt a legjobb KDR-em...érezhető, milyen lehetett a csapatösszetétel. Ma annyira kiegyenlítettek az erőviszonyok csapatokon belül is, hogy a leggtöbbször 25 killel már csapatelsőnek lehet lenni úgy, hogy 150 alatt nem zárnak a csapatok. Szóval kikupálódott rendesen.
  • Moby
    #12706
    Na, majd szólsz, jössz egy kicsit velem. Gumicsizmát hozzál, jelentős hullahegyen kell majd mászni :)) lesz sikerélmény, tetszeni fog :)
  • n000rbi
    #12705
    Totti: Vannak ;)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.16. 20:11:03
  • SlickAdam
    #12704
    tervezem, hogy belemerülök a multiba, de korabban is probaltam mar es rovid uton elvettek a kedvemet a pro-k...
  • Kongy
    #12703
    Bezsákoltam a Jak & Daxter trilógiát Summer Sale keretében, mert mégis Nóti... remélem nem bánom meg :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.16. 19:25:18
  • Moby
    #12702
    Gero a multiját mondja :)
    Amiben jelenleg 150 órám van. Amig alig lehet a duplája a teljes ps4 felhozatalnak :DD
    Ilyenmódon minden reláció elbukik gondolati csírában :)
  • SlickAdam
    #12701
    en is betettem minap, Wolfi utan lerobbantott. DE meg mindig Wolfi > KZ, meeeeeert jobb jatek es 60 frem.:D
  • TDC Geronimo
    #12700
    ejj KZbe új multi mapok nagyon durván néznek ki. El is felejtettem milyen kurvaszép ez a játék.
  • TDC Geronimo
    #12699
    Új sg bug látom fasza. Sokszor van ugyanazon a számon üzenet és totál nem arra mennek a válaszok, amire az illető szánja :)
  • AntiHero
    #12698
    Pont mellé lőttél. Itt fel van építve minden. Ez csak egy kiragadott scriptelt jelenet amitől mindenki megijed elsőnek azért vágták össze. :)
  • TDC Geronimo
    #12697
    oO

    Remélem akkor jókat töröltem :D
  • Moby
    #12696
    Erről írtam a múltkor. Így oldották meg a régebbi régiófüggőség feloldását az addonokra. Vitán ugyanez van csomó játéknál.
    Japók...
  • SlickAdam
    #12695
    jo kerdes, en is fel akartam tenni.
  • TDC Geronimo
    #12694
    KZ miért tölti le 2* a map packokat? A duplikált dolgokat kinyomtam ne szedje feleslegesen.
  • Moby
    #12693
    3x toltam le anno. Minden pixelét név szerint ismerem :D
  • SlickAdam
    #12692
    meddig vitted el TLOUR-t? tudod, hogy kesöbb lesz csak igazan durva. elsö par oraban en is huztam a szamat, de utana mar jobban atjött a pimpelt latvany.
  • Moby
    #12691
    Nem írtam el, szép az iss nagyon, csak inkonzisztens. De huszad annyira se, mint prevgen jellegéből adódóan a tlour.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.16. 13:37:16
  • SlickAdam
    #12690
    elirtad, javitom:
    "Ha összehasonlítom egy kzsf-el, vagy egy iss-el, a szakadék olyan mély, hogy fix120fps-el kéne mennie"
  • Moby
    #12689
    Na nyomtam kicsit TLOUR-t.
    Verdikt: a játék természetesen csodálatos, de ezt leírtam anno hosszan, ps3 verza kapcsán. Tehát kimondottan a változásra koncentrálva: hihetetlenül felértékelődött a ps3 verza. Fantasztikus, hogy ott ez egyáltalán megmozdult, és négyszázszor akkora fegyvertény, minthogy kb. 60fps-el megy ps4-en. Nincs ebben semmi meglepő, hisz arra készült, de ez itt, ebben a generációban ijesztően prevgen. Sőt, határozott véleményem, hogy ez ide már nem való ilyen formában. Ha összehasonlítom egy kzsf-el, vagy egy iss-el, a szakadék olyan mély, hogy fix120fps-el kéne mennie. Ez ott, ps3-on egy darabka videójátéktörténem volt, itt már csak egy nagyonjó játék idejétmúlt prezentációja. Persze akinek kimaradt, annak ez ebben a formában oké, de csak annak.
  • Kongy
    #12688
    Játszottál a PT-vel? Nem? Akkor ne szóld le, míg ki nem próbáltad. Konkrétan ez az egy ijesztgetős jelenet van benne.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.16. 12:50:53
  • Totti5
    #12686
    Na ezért utálom teljes szívből ezeket a 1 faszban primkó játékmenetes elemlámpa FPS nézet és mászkálj korom sötétbe játékokat ami az elmúlt 1 évben előjöttek a barlangból. Ez nem horror, ez primitív ijesztgetés és ilyenre nekem nincs szükségem. A horror lepjen meg, építse fel a dolgokat, az atmoszféra legyen nyomasztó, ami k mód nem arról szól hogy random az ember arcába mászik valami ( lásd Dead Space 1 pl )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.16. 12:49:42
  • Tatyla
    #12686
    Elsőre valahogy én is így reagáltam le :D
  • Kongy
    #12685
    Végére már úgy belejössz a harcba, hogy nem lesz kihívás :D Elején baromi sokat szoptam vele, mert marha nagyot sebez egy kis szutyok madár is :D

    #12684 Én is kb így reagáltam, 2 baromi nagyot üvöltöttem :D Hála az égnek a kontroller nem repült. :D De ahogy észrevettem random jön be a szellem, szóval nem kétszer ugyanott, ezért még 10edjére is meg lehet ijedni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.16. 12:49:38
  • TDC Geronimo
    #12684
  • Totti5
    #12682
    Kánanán nem lesz, ha platformerek kellenek akkor Wii-WiiU-3DS.
  • n000rbi
    #12682
    Én őszintén remélem, hogy Cerny előrukkol hamarosan valami hasonlóan "régimódi" jatékkal - egy Knack-feleség több platforminggal nekem Kánaán lenne.
  • SlickAdam
    #12681
    azert vettem meg :)
  • Moby
    #12680
    Mondtuk asszem :)
  • TomStorm
    #12679
    Ez jó,tetszik:)
  • SlickAdam
    #12678
    na szoval tenyleg nem rossz ez a Knack, van ebben a "szopatos", betanulosos, reflexes, ... "dark souls" gameplayben valami, ami bizarr mod szorakoztat. kivancsi vagyok meddig birom. de az tuti, hogy nem ejjel nyomom, mert a reakcioidom ilyenkor mar kb. 2 masodperc.:D