121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #12758
    Sony megint alkot. Most ebből találd ki melyik milyen verzió. Mi a szent szarért akar kettőt leszedni? Gondolom a 20 gigás az english only a 37 meg a többnyelvű csak azt nem értem ez is miért így van megoldva...

  • AntiHero
    #12757
    így van. Itt már olyan ideges voltam, hogy csak na :D
  • Skyline
    #12756
    :DD
    Magyarul neked is teljesen véletlenszerűen mozgás közben....
    A rezgésnél meg nem kell rimánkodni csak kivárni míg abbamarad és kapod a nevetést...
  • AntiHero
    #12755
    Nekem is akkor adta be itt a nevetést mikor kijöttem a fürdőszobából:D

  • TDC Geronimo
    #12754
    Hát bound by flame nekem bemutatókon is broáf kategória volt. Ez klasszisokkal jobbnak néz ki.
  • Totti5
    #12753
    Nem kell ettől sokat várni, más liga mint a DA3, W3 és a Bloodborne.

    Bound by Flame színvonalra saccolom ( ami bemutatókon szintén igéretes volt, a végeredményt meg tudjuk mi lett ) valamivel szebb graffal és animokkal, de ne lesz ez inkredibül meg bjútiful arra a nyakamat teszem.
  • Skyline
    #12752
    Ennyiért ajándék volt ilyen pakkban, mondtam ha találok madarat veszek, kitolom rajta a lasszófaszt grounded-en meg a driveclub is érdekel, aztán majd elválik hogy eladom-e többért vagy sem.:)
  • SlickAdam
    #12750
    kiadsz moslekert - amit amugy non-stop gyalazol - 90 penzt? louis logic.:D
  • Skyline
    #12749
    Nem, beálltam a sötét oldalra mert megtaláltam PH-n a madarat és 90-ért szereztem egy ps4-et 2 gamepaddal kammal 10hó garral..:)
  • SlickAdam
    #12748
    ize... most ezt hogy? van pc-re is a PT vagy mi a kuki?
  • Skyline
    #12747
    Nem tudom, de lehet a lépésszámhoz köze vagy forgáshoz....
    Elvégre az utolsó feladat mindenkinél teljesen véletlenszerűen sikerült ezért van tele olyan megoldásokkal a net hogy beszéglessünk a szellemmel meg visongassunk...Baromság..Mindeközben az emberek mászkáltak fel le és egyszercsak beadta...
    Ahogy írtam nekem tegnap kétszer 1 óra alatt sikerült és fingom sincs mire, hang nélkül nyomtam, és egyszercsak hahaha....Hiába mentettem le mindkétszer a videókat nem találok összefüggést abban amit csinálok...Az egyiknél nem érdekel hogy hol bőg a szellem megyek a bejárati ajtóhoz, balra nézek és HAHAHA...
    A másiknál épp hátrálok el a szellemtől, eltűnik, megfordulok elindulok és hahaha....
  • AntiHero
    #12746
    204863

    2 - 2 kabát
    0 - 0:00 (óra)
    4 - 4 kép a falon a telefon mellett az asztalon. Vagy a 4 kép az óra felett.
    8 - 8 szem cukorka a telefonos asztalon (ezt se tudom pontosan)
    6 - Talán a 6 másik kép a folyosón (ezt se tudom pontosan most hány darab van :D)
    3 - Rádión 3-asnak látszik az a jel.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.17. 15:20:20
  • AntiHero
    #12745
    Na meg ugye van egy emeletünk is. Bár oda úgysem tudnánk feljutni, de ki tudja :)
    A kabátok is ott vannak. Azoknak is lehet jelentőségük.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.17. 15:07:21
  • Skyline
    #12744
    Igen ez is eszembe jutott a sárgás szín is megvan a négyszet személyében...
    De valahogy úgyérzem hogy annyira lutrira jön ki mindenkinek a vége, ott a szám, a színes szobák....Hogy van valami meglepi ami a beugró sosem kinyíló ajtó mögött van...:)
  • AntiHero
    #12743
    Kék, piros, zöld. Ugye a kontroller ledje is tudja ezeket a színeket. Kamera + kontroller is bejátszhat. De ez csak teória a részemről :D
  • shaddam
    #12742
    Vettem egy capture cardot, fasza kis 6 megás BMP-ket lehet vele screenshotolni :D

    link
  • Kongy
    #12741
    Nem, maga a képanyag nem tetszik, csak pluszban taszít a CI neve. Tőlük jó játékot még nem láttam.
  • SlickAdam
    #12740
    de ha azt irtak volna ala, hogy a From Software sajat nextgen multiplatform DeS klonja, siman benyalod.:)
  • Kongy
    #12739
    Az. Eddig se tetszett igazán, de most hogy ezt megláttam... :D Bound By Flame színvonal borítékolható.
  • TDC Geronimo
    #12738
    Azt is biztos átveszik a DS sorozatból
  • SlickAdam
    #12737
    es akkor maris semmis a video vagy mi? :D
  • Kongy
    #12736
    Publisher: CI Games
    Developers: Deck 13, CI Games

    Szent ég, ez a City Interactive :O :S
  • SlickAdam
    #12735
    nagyon tetszik. csak mar elöre felek a performance-tol...
    ez most nyilvan pc-n futott.
  • TDC Geronimo
    #12734
  • Kongy
    #12732
    Ez nem az a motor, direkt úgy csinálták meg, hogy indie játéknak tűnjön :D
  • Tatyla
    #12732
    A sillent hill olyan stílusú lesz mint sz eddigiek ez csak egy promózás,aféle reklám kampány.
  • SlickAdam
    #12731
    nekem 7 ora volt mire beadta a veget.:D
  • kirol
    #12729
    Néztem Youtube -on van egy videó végigjátszás. 2 óra 35 perc. Tehát több, mint 2,5 órán át körbe-körbe megyek egy 2 helyiségből álló folyosón. Azért ez durva, nem? :D Ha ilyen lesz az új Silent Hill, akkor tuti rekordot dönt majd a játékidő. Ha 2 helyiség 2,5 óra, akokr a teljes játék akár több ezer óra is lehet és ember nem lesz, aki végigviszi. :D
  • Tatyla
    #12729
    Akko van vége ha kijutsz a házból...
  • LoSA
    #12728
    Srácok, merjek a játékaim.hu-ról rendelni játékot? Csak mert félek előre utalni, aztán lehet, hogy valami használhatatlan szart kapok.... :)
  • kirol
    #12727
    Nem a vége?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor elém ugrott a szellem, akkor visszakerültem a szobába és a földön feküdve ébredtem. Azt hittem ez újra kezdődött, akkor nem?
  • kirol
    #12726
    Én azt hittem ez már az a motor, ami a S.H. -ben is lesz. De akkor nem?
  • Skyline
    #12725
    Mikrofon és szövegelés biztos hogy nem kell.:)
    Megcsináltam egymás után kétszer is, headset sem volt gépre dugva sem semmi bemenő hang. Teljesen random jött össze mindkétszer, hiába mentettem le...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem jöttem rá mitől kaptam meg a 2. nevetést...Mászkáltam föl le, forgolódtam és egyszercsak gyerekkacaj...Mind a két alkalommal. A neten mennek a találgatások a 204863-ról is, hogy Kojima szülinapja...Mert az 24-8-63...De akko minek van benne a nulla..Én tartom hogy színkód, nevezetesen mély kék, és a kék folyosón van valami extra meglepetés... Ráadásul az is feltünt hogy van pár dolog az utolsó puzzle-ban amire ha bizonyos időben nézek rá hosszan (például amikor X helyen van a szellem, akkor bevillan egy felirat + néha duruzsolnak latinul vagy valami mocsárnyelven...Ilyen például ha a szellem a kijárati lépcső tetejénél jelenik meg te odafutsz és közelről zoomot tartva nézed a rádiót hosszan..... Illetve néha random eset ha közel mész a szellemhez, és ahogy jön feléd te is lassan lépkedsz hátra...Egyszer a telefonnál is volt hasonló effektusom de a kék folyosón az istenért nem tudtam előcsalni...Szerintem valami huncutság még mindig van a P.T.-ben, hiába vittük végig...

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.08.17. 03:43:33
  • SlickAdam
    #12724
    Amazon-on közben mar 400 euro a PS4+Knack+KZ+ISS pakk. ha joarasitva szamolom a jatekokat, a gep igy max 300 ojro. MS meg azt se tudja milyen bundlit rakjon össze... :D
  • heady
    #12723
    Jelen
  • AntiHero
    #12722
    Akkor én be sem linkelem a végigjátszás videómat xD (az alattam lévőre válaszoltam, csak bugos az SG motor)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2 óráig szenvedtem ott. Ami kikerült netre ott is már nem tudtam mit beszélni, tök értelmetlen volt az egész... csak beszéltem, beszéltem, hogy hallja az a büdös mikrofon, hogy beszélek. Aztán egyszer csak beadta azt a 2. nevetést, rohantam is a telefonhoz és meglett :)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.17. 00:33:47
  • Skyline
    #12720
    Az még nem a vége...a vége az amikor kapsz egy trailert...Apropó vége. Még mindig nincs hivatalos megoldás az utolsó puzzle-ra és lassan 1 napja agyalok rajta, nem enged tovább...Egyszer valahogy elértem hogy a fürdőben a tükörbe nézve látva a szellemet megjött a második gyereknevetés, de elcsesztem mert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hirtelen 2. gyereknevetés utáni berezdülő gamepadot mezei egyszerűséggel az amúgy is eléggé majrézó asszonyhoz vágtam ijedtemben...:D Így nem lett 3. nevetés és azóta semmi....Arra rájöttem hogy valahogy el lehet érni hogy a fürdőben is megjelenjen a szellem NEM a tükörben, csak nem volt reakcióm a tükörbe nézni és nem rá, rögtön nekemjött... Nem igazán jöttem rá hogyan értem el hogy ne csak a tükörben jelenjejn meg, valószínűleg amikor ott van és nem csak a tükörben akkor lehet "elkapni" a tükörbe nézve...A net tele van random megoldásokkal, sikongass a mikrofonba meg egyéb baromságok, hivatalos megoldás még nincs, a kihívás adott,én már olyanokkal is szórakoztam hogy a emlegetett számsort lecsekkoltam neten színkódként, kékes szín, kék színű folyosó pedig van...stbstb..:D A hivatalos megoldásra akarok rájönni nem ilyen random sikongatós meg egyéb megoldásokra)
  • Tatyla
    #12720
    Én emiatt vettem PS4-et,de már ezt párszor elmondtam,raidre bármikor beugrok bárkihez majd szivesen attól függetlenül hogy már van egy fix csapat amiben benne vagyok...
  • Kongy
    #12719
    Hát ez inkább csak egy kedvcsináló hozzá, a Silent Hills max hangulatában lesz ilyen :)
  • kirol
    #12718
    Kipróbáltam én is a P.T.-t!
    De ez most amúgy mi? Ez lesz az új Silent Hill?
    Elég durva, már féltem körbe körbe menni. A végéről az arcomba ugró akármi tényleg nem hiányzott. Én is utálom a hirtelen ijesztgetős dolgokat. Ha hirtelen a sötétből egy nagy durranással eléd ugrik egy édes kiskutya, attól is beszar az ember, mert maga a hirtelen hang is ijesztő. Pl. ha egy horrorfilmet némán néznénk, nem is ijednénk meg.