121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #12798
    Hát nem így....így a gyökerek játszanak. Minden bázispontnak van legalább 3, de jellemzően 4 izolált kijárati útvonala. KIZÁRT, hogy ezt meglehessen csinálni, illetve meglehet, sokat ölök én is így bázison, de ez kizárólag az emberi butaság végett van. Már 3 kijáratot sem lehet úgy betámadni, hogy ennyire beszoruljanak, mert legalább 5 ember kell egy masszív betámadáshoz, tehát jó csapatkommunikáció mellett is min15 ember kellene, de nincs ennyi. Ki van találva. Csak a barmok ott tömörülnek a folyosókon meghalni...
    A jó meccsek azok, ahol jól meghatározott útvonalak mentén mini csaták folynak. méterről-méterre megy a szkanderozás. Még ezek a mini mapok is alig vannak kihasználva: még a jó játékosok is többnyire azonos útvonalakon haladnak. Egyszerűen azért, mert azok felelnek meg a túlélést biztosító harci kritériumoknak: nem egy réten lődörögsz hogy kilőjjék a fogad a sniperek, nem egy szűk folyosóban toljátok egymást, oldalról védelmet biztosít, van hova visszahúzódni, van hely lehorgonyozni a turreteket, stb. Láttad: kb a killjeim felét/harmadát szedi a turretem. Ahol az jó, ott a player is jó, gyakorlatilag azzal terelem a csapatot: ahova leteszem, azt elkezdik védeni. Ez a régi mapokon oké, az újakat még én sem ismerem, tegnap játszottam rajtuk először. Mondjuk Stormgracht-on eléggé megdádáztam őket, de a többin szoptam én is. Pályaismeret kell, ahhoz meg játszani kell. Másképp nem megy.
  • Moby
    #12796
    Én sokáig próbálkoztam, aztán feladtam. A játékosok nem csinálják a feladatokat, ha te csinálod, nem támogatnak. Vagy belépsz klánba, vagy csinálsz, másképp nincs értelme, mert mindegyiken tdm-et játszanak, akkor is ha nem kéne.
    Mondjuk ezek a mapok szerintem másra nem is jók.
  • Tatyla
    #12796
    Lesz benne egy gift rendszer is hogy cimborának át lehet postázni az itemet
  • sirpalee
    #12795

  • sirpalee
    #12794
    Ehh, TDM kizárva. Nem szeretem az objective nélküli cuccokat.
  • SlickAdam
    #12793
    en ezt meg nem tudom megitelni. probalom felderiteni a palyakat, de hat baromi nagy kaosz az egesz. hogy nez ki egy normalisabb összecsapas?
  • Moby
    #12792
    24 player tdm kizárólag.
  • Moby
    #12791
    Jóhogy, meg egyes mapokkal gond van.
    Mindenestre ezért kár volt fennmaradjak, hogy ezzel a csapatnyi idióta barmot nézzem, ahogy leöleti magát :( Ilyen játékkal hamar el lehetne venni a kedvem a kzsf-tól, csak ilyenkor már otthagytam volna őket a vérbe. Faszlámanyomorékok. Fos csapattal minden játék fos.
  • TDC Geronimo
    #12790
    40-50 körül, de inkább 40. Nem segít rajta a tank mozgás se ami killzoneba van, mindenesetre kurvajól néz ki :)
  • sirpalee
    #12789
    Csak szimplán szar volt a physx része a játéknak. Azt letiltva nekem 4k feletti bontáson simán elment 60 fpsel. (persze 2 kártyával)

    Btw, te múltkor írtad, hogy sokat toltad Killzone-nal. Én most kezdek beleszagolgatni, milyen módokat / zónákat érdemes tolni, ami kicsit pörgősebb? Amiket én néztem azok borzasztóan lassúak...
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.08.18. 00:52:19
  • SlickAdam
    #12788
    hallod... fogalmam sincs :D sokat kacagok.

    ejjj amugy igen szarul fut ez neha közeleben nincs a 60-nak.
  • Moby
    #12786
    Hát ez mindkettőnknek ismerd meg az újnpályákat nap volt :DD
  • gibson9
    #12786
    Köszönöm!
  • Skyline
    #12785
    Nem azt mondtam hogy szenvedés sem nem veszekedtem csak megállapítottam hogy ENNÉL a címnél inkább 30/sokkal jobb látvány.
    A One verzióról inkább szót sem ejtek...
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.08.17. 20:48:15
  • Moby
    #12784
    Nekem alapvetően tetszik ez az irány. Több 60fps-es game van lassan, mint az egész előző generációban, ami mindenképp támogatandó. Valaha erről szóltak a konzolok, és látszik, hogy elengedik a pécé utáni loholást, ami rohadtjó. Értelmetlen, felesleges, és kivitelezhetetlen, inkább a saját ligájukban akarnak faszát csinálni. Remélem a tendencia mégtöbb stúdiót vonz be.
  • Totti5
    #12783
    Ott is a végén szart be az fps, amikor sötét teremben kellett attakolni:) , de a többi része suhant.
  • Moby
    #12782
    Szóval én a reduxot temettem előre a 60fps híreknél, de ezek szerint csak összehozták.
    Mondjuk ez volt a 2033-al is. Eléggé megette az akkori bika gépem, aztán letoltam 360-on is, és alig hittem el hogy ment rajta.
  • Moby
    #12781
    Ott toltam le mindkettőt, de lastlightban nem volt fix60-om a 770-el sem. Főleg a legvégén, az átment diavetítésbe.
  • sirpalee
    #12780
    Nincs is. Vannak akik hajlandóak kompromisszumokat kötni, és vannak akik nem.
  • TDC Geronimo
    #12778
    Lehet.
  • gibson9
    #12778
    Sziasztok! Előrendeltem a diablo 3-at ps4re, de felötlött bennem, hogy játszható lesz e offline? Xbox360-nál már lehetett, de pc-n tudom hogy nem. Viszont ps4es verzióról nem hallottam ezzel kapcsolatban semmit.
  • Kongy
    #12777
    Oké, akkor játszod PC-n, mi meg majd 'szenvedünk' a 'csúnya' PS4 verzióval, nincs ezen mit vitázni.
  • Totti5
    #12776
    Mégis mi baj a látvánnyal a videók és képek alapján? az hogy a 120 ezres konzol nem tudja a 250 ezres PC erejét kinyögni 60.0 fps mellett? hogy melyik effekt min van senki nem tudja pontosan az összkép kiváló, a grafika brutál jól, a frém tökéletes. Ennél jobban nem lehet, ja de 2szer drágábban PCt venni és belőni 60.0ára a grafot, azátán azon játszani, de ez kit érdekel egy konzol topikban? most komolyan...
  • Skyline
    #12775
    Nem azt mondom hogy a 60 ne lenne jobb sőt én is támogatom, de ebben a játékban inkább a látvány.

    Egyébként brutál látvány lesz 60 frémmel csak a pc-men.:)
  • SlickAdam
    #12774
    nemtom en ugy vagyok vele, hogy a 60 frem az objektive csunyacska jatekokat is "szeppe" teszi...
  • Kongy
    #12773
    Csatlakozom! 60 fps nyújtja a legjobb élményt, elég csak a TLOUR-el vagy a MGS V-tel játszani, és rájössz miért. Látvány másodlagos, csak a játék suhanjon 1000-rel, vagyis hát esetünkben 60-al :D Ha meg azt akarod, hogy brutál látvány legyen, de csak 10 frém, akkor vegyél PC-t XD
  • Skyline
    #12772
    Hát jó, nekem ennél a játéknál a látvány jobban számít.:)
  • Moby
    #12771
    Mindörökké 60fps. Ha ennyit tud a vas, hát ennyit, de a 30fps fél élet.
  • SlickAdam
    #12770
    60 frém über alles! mindegy milyen müfaj.
  • Skyline
    #12769
    Ennél a játéknál szvsz jobb lett volna konzolra ha inkább 30, de az 1080p és nem medium graf...
  • Kongy
    #12768
    Egyetértek.
  • Totti5
    #12767
    Performance Analysis: Metro Redux

    Atom 60.0 mind a két rész
  • Skyline
    #12766
    Szigorúan sötétben dts-el vagy fejhallgatóban.:)
  • SlickAdam
    #12765
    nem mindegy a kontextus. mi volt a latogatasod igazi celja? :D
  • Moby
    #12764
    Viszont ez a fejtörő meghozta a kedvem a P.T. továbbviteléhez! :)
    Igérem, igyekezni fogok megijedni :D
  • Moby
    #12763
    Megnéztem isminél a kaktuszt, de kb 5 percig kötötte le a figyelmem.
  • SlickAdam
    #12762
    najsz.

    tegnap ejjel talaltam egy sracot, aki mar a PS4-es Kaktusz_Zomboid-ot nyomta. neztem vagy egy orat, nagyon tetszik az is. meg a zene a menüben is fantasztikus(an beteg).
  • TDC Geronimo
    #12761
    Az, van mentor rendszer is úgyhogy még egy szinten se kell lenni
  • SlickAdam
    #12760
    butak mar megint...

    --------

    Diablo-t ki vesz? nyomhatnank neha együtt.
    amugy "drop in drop out"-os?
  • Moby
    #12759
    Dobj rám egy postacímet priviben :)