121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #12838
    Nekem is az van, szal vmi mástól van.
  • shaddam
    #12837
    Ez kellemesen szovjet scifis :D


    Utoljára szerkesztette: shaddam, 2014.08.18. 20:21:02
  • n000rbi
    #12836
    Ja , többet úgyse nyúlok hozzá. Biztos ez is ilyen usákoknak szánt béta darab. :D
  • Moby
    #12835
    Ne görcsölj rajta. Megy aztán kész.
  • n000rbi
    #12834
    Harmadszor is ugyanez...dongle reset után megy.
  • Moby
    #12833
    Nincs mivel várni. Feltölti, kikapcs, bekapcs, lila, csatizik, kék.
  • n000rbi
    #12832
    Újrapróbáltam, az elején nekem is villant párat lilán, utána kéken és semmi, 2 perc után meguntam.
  • n000rbi
    #12831
    Nem vártam volna eleget?
  • Moby
    #12830
    Na nekem miután újraindítottam, egy darabig lilán villogott(gondolom akkor írta be az imageből a fileokat), majd elkezdett kéken villogni, kereste az adót, rácsatizott és csók.
  • n000rbi
    #12829
    Mit csinálok rosszul? Rányomtam, hogy factory defaults, vártam 100%-ig, írta, hogy most már lehúzhatom usb-ről és kapcsoljam ki, majd be...és csak villog kéken, nem találja a dongle-t. Most megint kereshetek egy tűt, amivel resetelem azt a szart.
  • TDC Geronimo
    #12828
    Titan sapka odabasz :D
  • Moby
    #12827
    Egyébként érdemtelenül keveset foglalkozik a sajtó az audioenginekkel, így a játékosok sem tudnak róluk szart sem.
  • TDC Geronimo
    #12826


    soon...
  • Moby
    #12825
    Mivel minden hang amúgy is "3d-s". A middleware-ek(jellemzően fmod, enginek, sdk-s saját cuccaik) amúgy is " 3d" hangot állít elő. A scene-nek megfelelően baszkurálja a fázisokat, turkálja a chorust, cibálja az eq-t. A égeredmény egy a játék 3d terében leképzett hang a játékosra vetítve.
    Majd jön a sony és újra"háromdésíti" a már eleve háromdés hangot. Fincsi koncepció! :D
  • n000rbi
    #12824
    Te használtad 1 percnél tovább a vss-t?
  • TDC Geronimo
    #12823
    Megfogadtam és kikapcsoltam a vsst. Tényleg sokkal jobban szól BF is és valami oknál fogva ugyanúgy hallom, ha valami mögöttem történik, mint VSSel
  • Moby
    #12822
    Jah, bár az nem egy pillanat, mer fw is frissít, de utána visszakaptam az eddigi működést. A tlour profil úgy szétbaszta a sztereo szeparációt, hogy nem tudtam megmondani honnan lőnek. Szörnyűek. Ilyen loudness-megabass-16000wPMPO szintű nyomiság az egész.
  • sirpalee
    #12821
    Egyre jobban elveszed a kedvem... Akkor marad a co-op. Bár az a pár meccs amit toltam... Bár az se volt valami jó. (ha nem én vagyok a medic, akkor nincs olyan ember aki életben tartja a csapatot)

    Akkor marad PC, haverokkal, BF4 meg Arma 3. Remélem Destiny jobb lesz picit, főleg a co-op része miatt. :)
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.08.18. 18:24:31
  • n000rbi
    #12820
    Ezek szerint simán megy a reset? Akkor azt hiszem nem halogatom tovább :)
  • Moby
    #12819
    Jut eszembe, kipróbáltam tegnap ennyi idő után végre a gwsh-hez a companion appot meg a profilokat.
    Úristen mennyire szar mind visítva nyomtam a factory defaultot. Ez a füles csak gyáriban jó, ez a sok mókusvaiítás csak arra jó, hogy szétbasszák a hangképet. A vss meg egyenesen a bazári bullshit. Gyárban viszont nagyon rendben van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.18. 18:21:31
  • TDC Geronimo
    #12818
    Na tessék :D
  • SlickAdam
    #12817
    bekk-sztrítz-bekk... ólrájt!!!

    "A szokásosnál jóval nagyobb mozgolódás volt az elmúlt hónapokban a Naughty Dog csapatánál (ráadásul Amy Hennig és Justin Richmond személyében komoly nevek is távoztak), most pedig újabb fejleményről tudunk beszámolni - talán az eddigi legfurábbról.

    Ezúttal nem lépett le senki, hanem visszatért, méghozzá az a Nate Wells, aki aki alig néhány hónapja igazolt a Giant Sparrow csapatához, ám úgy tűnik, hamar visszatért a belsős Sony stúdióhoz. Ki érti ezt?

    Wells legutóbb a The Last of Us művészeti direktoraként hallatott magáról, korábban pedig a BioShock Infinite-en dolgozott az Irrational Games-nél."

    G365
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.18. 16:37:40
  • SlickAdam
    #12816
    fikkenzighejl!
  • Moby
    #12815
    Miután elkezdték beírogatni, felmentem, ottvolt, rányomtam, és a termék nem rendelhetőt dobott vissza. A linkekről még elérhető volt, de az oldalon direktben már nem találtam meg.
    Ha lett volna nyilván ott rendelem meg, de nem volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.18. 15:50:00
  • Totti5
    #12814
    Egész hétvégén fent volt, hétfőn szedték le. Simán elárazták, aztán javítás helyett lekapták az összes Ultimate kiadást. Gondolom megjelenés után visszakerül majd...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.18. 15:42:22
  • Moby
    #12813
    Csak az 3 perc múlva már nem volt rendelhető, 5 perc múlva meg az oldalról is eltűnt. Szóval gondolom volt belőle kettő darab.
  • Totti5
    #12812
    Küldtek értesítőt az ipont-pl h ma feladják és tényleg 11.500 ( 9990 + szállítás ) Diablo 3 Ultimate Xbox One

    Én nyertem, bibibíbububúbábáb :)))
  • Moby
    #12811
    Hívtak az 576-ból, holnap 10-től átvehetem a diablokat. Ééééés tényleg 13K. Nojsz!
  • Totti5
    #12810
    A kérdés nem a Heavenly Sword-ra vonatkozott. ?!
  • Kongy
    #12809
    Heavenly Sword asszem sose jött ki Xbox-ra.
  • Totti5
    #12808
    Timed ex, jön Xbox ONE-ra és PCre is.
  • ppista
    #12807
    Ez exkluzív lesz? Gyanús. Persze ha mégis, az jó hír.
  • ppista
    #12806
    Na ez fasza lesz, csak jelenne meg minél hamarabb.
  • n000rbi
    #12805
    Pluszegybillió.

    -------------

    Fejlesztők a Hellblade-ről (forrás: g365)

    "Ez egy teljesen új IP, Senua pedig egy új karakter. Egyáltalán nem kapcsolódik a Heavenly Sword-hoz" - mondta a csapat egyik tagja, Dominic Matthews a Eurogamernek adott nyilatkozatában.

    "Nem mondanám, hogy ez a Heavenly Sword spirituális utódja, ez ugyanis bizonyos elvárásokkal járna. Szerintem érdemesebb inkább azt mondani, hogy akik szerették a Heavenly Swordot, azok a célunk szerint a Hellblade-et is élvezni fogják. Ha azt mondanánk, hogy spirituális utódról van szó, akkor elvárnák, hogy legyen valamilyen sztoribéli kapcsolat, esetleg bizonyos jellegű gameplay- és pályadizájn. De ez egy új IP. Egy teljesen új játék, teljesen új karakterekkel, egy teljesen új világgal. Egyáltalán nem kapcsolódik. De ha szeretted a Heavenly Swordot, az Enslaved-et, a korábbi munkáinkat, akkor ezt is szeretni fogod - ez a cél."
  • Moby
    #12804
    >Ráadásul fél éven belül meg is jelenik


    Fingers crossed


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.18. 13:32:28
  • TDC Geronimo
    #12803
    Én se értem. Látottak alapján már nem olyan, mint a leakelt régebbi videó. Marha jól is néz ki meg fps is rendben van. Ráadásul fél éven belül meg is jelenik már. Talán TGSen engedik már filmezni.
  • Moby
    #12802
    Mér dugdozzák ennyire? Hülyék ezek?
  • TDC Geronimo
    #12801
    ruhafizika fasza meg tetszik a ragdoll :)
  • TDC Geronimo
    #12800
    Talán a legjobb offscreen videó eddig BBről

  • Totti5
    #12799
    Itt a válasz egyenesen a főnöktől.

    G365: A bemutató során eléggé erősnek tűnt a karakter. Megállítja az időt, majd lecsap egy teljes különlegesen képzett osztagot.

    Sam: Ez a demo céljából lett így kialakítva – vicces lenne, ha Oz (A mellette demózó kollégájára, Oskari Häkkinen-re mutat. – a szerk.) félpercenként meghalna. (Nevet!) De az akciójeleneteknél felbukkan egy energia-csík, amely az idő-erők mögött álló lehetőségeinket korlátozza. Van egy stratégiai eleme a játéknak, hogy melyik szituációban melyik képességedet, idő-erődet akarod majd használni, és persze az energiád elfogyhat. Ez az energia a játék közben visszatöltődik majd.