121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • shaddam
    #12999
    instantget
  • Moby
    #12998
    Ez egy hülyeség :D
  • SlickAdam
    #12997
    szpojler, ha nyomtad a P.T.!
  • TDC Geronimo
    #12996
    Na jer akkor diózni :)
  • TDC Geronimo
    #12995
    Eurogamer bloodborne preview
  • SlickAdam
    #12994
    ismet a multkori problema: posztolas mobilrol... :(

    mas: megjött a Diablo! söt, mar tegnap is megkaphattam volna, ha a csecsfej postas veszi a faradtsagot bekopogni, s nem csak az ertesitest dobja be... grrrrr.
    söt! kaktusz is van. csak idöm semmi.
  • Kongy
    #12993
    Köszi! :D Majd ha PS4 közelbe kerülök meglesem :)
  • Moby
    #12991
    Slick posztjával mi van? :D
    Jó ez az új fórum...
  • n000rbi
    #12990
    Ja, az hozzátartozik a Dio3 sztorihoz, hogy potom 9k-ért jutottam hozzá. :)
    Történt ugyanis, hogy kb. 2 hónapja rendeltem egy 3ds-es játékot zavviról, ami csak nem akart megjönni. Folyamatosan kaptam az bocsánatkérő leveleket, majd amikor nagynehezen másfél hónap után megérkezett, kiakadtam, ugyanis használt volt, ráadásul ausztrál régóijú. (keskenyebb a tokja is) Ki is vertem a balhét zavviékál, hogy ezt mégis hogy gondolták, erre vissza is utalták az árát és mondták, hogy nyugodtan tartsam meg a játékot :) Na most ezért kaptam én 4ezer forintot 576-ban :D Lav jú zavvi!
  • n000rbi
    #12988
    Köszi mindkettőtöknek.
  • Tatyla
    #12988
    65-töl bekeményit,68-70 a kritikus nehéz harc 70-töl ha már kicsit gearelődsz könnyebben megy majd. Már én paragon 44-én vagyok...
  • Moby
    #12987
    Ilyen legendary giftet én is találtam már. El is küldtem Kongynak :D
    Viszont most durván bekeményített a játék. Mintha feljebb kapcsoltam volna a nehézséget a legutóbbi játékom óta. Akkor csak ránéztem a képernyőre és pusztultgurult minden, most meg esek kelek. Nemtudom mi van :)
  • Newfronter
    #12986
    "Erre egyre hangosabb lett és a végén lespawnolt egy friendlistemen lévő embert kifingató nemesis boss. "
    Ez mekkora! :D
    Névre szóló ajándékot én is lootoltam, jó poén!
    Azért egy más élmény az ágyban fekve játszani a játékot, mint a székben görnyedve...
  • TDC Geronimo
    #12985
    Ma toltuk ketten és elkezdett szólni valami zene, amit még nem hallottam mondom mi ez. Erre egyre hangosabb lett és a végén lespawnolt egy friendlistemen lévő embert kifingató nemesis boss. Szét is szedett, mint a szart, mert nem figyeltem rá úgyhogy lehet valaki másnál fog majd kikötni :D

    Marha jó dolgokat rakott bele blizz mióta legutoljára játszottam vele. Ez a nemesis rendszer is jópofa meg ma találtam egy legendary giftet dobozba, ami névre szól. Ugyanúgy friend listemen lévőnek és egy gombnyomással el is küldtem neki.
  • TDC Geronimo
    #12984
    Hard szerintem is. Én is úgy kezdtem. Kezdésnek az az ideális szerintem.
  • warass
    #12983
    Hardon szvsz. Utána még a followerekkel lehet variálni, mennyire jó cuccokat adsz nekik, menjenek e veled stb.
  • n000rbi
    #12982
    Milyen nehézségen érdemes nekiugrani a Dio3-nak, ha vért nem szeretnék izzadni, de legyen valami kihívás is?
  • soundsonic
    #12981
    Fizu utánra terveztem és igen szeretnék kicsit spórolni :) Majd meglátjuk benne lesznek e
  • TDC Geronimo
    #12980
    Azok az idézetek... Vicces, hogy csomó launch trailerbe berakják ezeket és mindenről ugyanezt írják :D
  • TDC Geronimo
    #12979
  • TDC Geronimo
    #12978
    Azért várnál dióra még majdnem 3 hetet hogy spórolj egy ezrest? :)

    Szerintem rendeld meg most mindkettőt és diot megkapod hétfőre, destinyt meg megjelenésre.
  • soundsonic
    #12977
    szerintetek, ha rendelek 576-ból egy destinyt meg egy 13ezres dajablót akkor lehetséges, hogy a destiny megjelenésekor hozzák házhoz mindkettőt ezen az áron?
  • TDC Geronimo
    #12976
    Hát ez a dio bizony kurva jó lett PS4re. Crusader class nagyon tetszik. Ezt a paladin féle classt hiányoltam vanilla dioból is. Nem sok ilyen van, de dionál konzol verzió > PC-s, már csak a tökéletes kontrolleres irányítás miatt is.
  • Kongy
    #12975
    Szerintem is ilyen lesz ez a Lords of the Fallen. Címe tök jól hangzik, képek is jók, hmm nézzünk is videót, erre CI Games. Oké, köszönöm szépen :) Mint már mondtam, Bound By Flame színvonal garantálható :D
  • Moby
    #12974
    Hát mert ezekből az olcsó fosokból egy vagon pénzt lehet csinálni. Ezek tipikusan azok a stúdiók, akiknek a szarjai 1 hónap múlva leárazva landolnak. És ezeknek külön polcaik vannak a nagy áruházakban. Márpedig ha van pénz, lehet licenszelni jó mocit is. Persze jó embereket nem fognak felvenni, mert az már TÉNYLEG nagyon drága, és akkor jó cuccokat kéne csinálni nagy rizikóval. Ez a lords of the fallen is borítékolhatóan ilyen lesz: valami fisemfos DS koppintás Asylum Films Games módra.
  • Kongy
    #12973
    Hát ja :DD City-re mostanában az jellemző, hogy próbálnak atom szar játékokat eladni relatíve szép grafikával, lásd Enemy Front. Kb negyed órát bírtam vele játszani, de annyira egy semmitmondó, II. vh. hangulatot mellőző szar lett, hogy az valami hihetetlen. Ezen a CryEngine se segít, pedig a Crysis 3-at megmentette. Csak ugye a Crytek-nél értettek a motorhoz :DDD
  • Moby
    #12972
    Jah, nagyon próbálják bújtatni a nevet. Mondjuk akkor már az Asylum Games jobb és találóbb lett volna
  • Kongy
    #12971
    Nem-nem! CI Games! :D
  • Moby
    #12970
    Lords of Fallen. Na csak eszembe jut...Mindenestre sokat elárul róla, ahogy a neuronjaim a kérdéskört kezelik. Csak a legfontosabb paramétert raktározták el: city interactive :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.21. 10:12:35
  • gibson9
    #12969
    Ideje szögre akasztani a billentyűzetemet
  • Moby
    #12968
    Nem, még így sem megy át a szűrőn, de 9.3 pontos próbálkozás volt!
  • gibson9
    #12967
    Felfoghatjuk úgy is, hogy ha már egyszer szökőévente olcsóbb egy játék az 576-ban, akkor csak támogatom már őket a pénzemmel :D
  • Moby
    #12966
    Jelenleg a leszarom kategóriában tanyázik a DD. Hajlott erre már a F2P hírek óta, de mióta egyre többet tudni és látni a BloodBorne-ból, szépen bele is pottyant azzal a címétsetudomcityinteractiveos buzgársággal egyetemben.
  • gibson9
    #12965
  • Moby
    #12964
    De mi, itten a racionalitás ezen partján pozitív feedbacket erre nem tudunk dobni. Sry De a videojáték vásárlás mindenképp pozitív cselekedet :)
  • soundsonic
    #12963
    http://www.gamers.hu/tgs-en-sem-lesz-ott-deep/
  • gibson9
    #12962
    Pc és xbox360ra voltak többségében igen, de az szerencsére nekem jó is volt :D legközelebb november 29-30-án lesz és mivel addigra már mindkét konzol kapható itthon is remélem szórják a ps4 akciókat is :) Hátha beszerezhetek egy ps4et akciósan :D Tavasszal haver vett egy 4gigás xboxot 30ezerért :D
  • n000rbi
    #12961


  • Moby
    #12960
    Én bírom ha valaki elvek szerint él, még ha őrültség is, ha azzal nem bánt senkit :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.21. 09:58:17
  • gibson9
    #12959
    Igazából pozitív visszajelzést vártam, hogy jó vétel volt, de látom rossz helyen járok Ha olyan játékos lennék aki több száz játékkal játszik, akkor lehet én is használtan venném. De az a kevés játék ami igazán érdekel, arra nem sajnálom a teljes árat se. Kövezzetek :D