121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #13040
    wat???
  • TDC Geronimo
    #13039
    Ugye ugye ha valamit nem húz vissza a prevgen... Meg mondjuk ez fele annyi frém az is számít elég sokat, de brutáljól néz ki. Mire ez megjelenik 2016ra még ennél is szebb lesz.
  • Moby
    #13038
    Ja igen: a vége nem film, hanem realtime Szóval elég keményen kipofozták a foxendzsint ps4-re tényleg.
  • Moby
    #13037
    Nah, szóval P.T.-t nem lehet GWSH-val megcsinálni (legalábbis a saját dongle-jével nem)
    Bedugtam a mikit a kontrollerbe, és jarith-el, de még simán j-el is ment...És a sorrend is mindegy.
    Meg is vettek kilóra ezzel az egésszel.
  • Ra1n
    #13036
    Bazeg,aki nem pròbàlta vagy pròbàlta de nem jött be,most nézze meg a Warframe-et.:) Nemkicsit alakìtottak MINDENEN. Jetpackes Grunnerek,sajàt ürhajò,új alapfegyverek (pl nyil,dobòkés,harcibot) új mozgàsok stb...Rendesen élvezhetö lett :)
  • TomStorm
    #13035
    30 óra PC és 1000+óra X360 után sehol nem volt "mikroszaggatás".
  • sirpalee
    #13034
    Persze.
  • Ra1n
    #13033
    Tolja itt valaki a Warframe-et?? Kijött valami 2.0 patch...kajakra újra kell kezdeni az egészet??? Megy videò és újra kell Tenot vàlasztani...
  • TDC Geronimo
    #13032
    Ma bejött játékunkba a nemesised, de mivel húztunk egy lvl 4es kis karit akivel épp senki se játszott így a halála után eltűnt ismét a boss, pedig már majdnem megvolt :(
  • Moby
    #13031
    Fantasztikus lenne azon a fisemfos kijelzőn tolni a fhd-ra méretezett dio képernyőt duplán leskálázva. Kb mint amikor a iss-t "nyomtam", csak ott a célkereszt volt gond, itt meg a teljes képernyőtartalom :)
    Nemcsak hogy halott, de remoteplayre sem igazán alkalmas.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.23. 19:51:20
  • TDC Geronimo
    #13030
    vita halott. Remote playen lehet rajta tolni diot. Arra a gépre játék indie cuccokon kívül már nem nagyon fog megjelenni.
  • TDC Geronimo
    #13029
    Még a legjobb pcn is ott van a mikroszaggatás, amit mai napig nem sikerült blizznek teljesen kijavítani.
  • The Protector
    #13028
    Körbe lehet engem röhögni,de szerintem lenne létjogosultsága illetve kereslet is lenne egy vita-s Dio3-ra.Én megvesznék érte.
  • sirpalee
    #13027
    D3 kb minden pc-n jol fut, szal ez nem nagy muveszet.

    Btw cross platform play van? PS4 es PC jatekosok tolhatjak egyutt?
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.08.23. 19:26:36
  • Moby
    #13026
    Suttogni kell, vagy hangosan? Jarith, nem? Nem jareth.
    Nekem nem megy. A 10 lépés stimt, aztán ennyi. Még megpróbálom a optionscreenest.
  • SlickAdam
    #13025
    esse hibas termek
  • Kongy
    #13024
    Act IV-ben végig elég masszív csaták vannak, sok mobbal, és egyszer sem reccent meg a játék, bármit is kasztoltak a képernyőn lévő karakterek.
  • TDC Geronimo
    #13023
    DIo 3 DF teszt

    PC max graf, lockolt 60 fps. Egyik legigényesebb port, amit eddig láttam, minden tekintetben.
  • Totti5
    #13022
    Skeleton King előtt 5 perccel találkoztam egy ilyennel, szarrá szopatott, pláne dungeonban voltam, menekülni is nehéz volt, de meglett. Aztán jött a King, amit kis túlzással ehhez képest 5 csapással lealáztam....
  • Kongy
    #13021
    Jaj ilyen nekem is volt :DD Be is szartam rendesen, mondom mi ez a mocsok erős mob... kis híján meg is ölt :D De a Crusaderemet nem olyan egyszerű kicsinálni :D
  • TDC Geronimo
    #13020
    Itt egy videó egy nemesis killről. Az a hang effekt... Először én is majd beszartam :D

  • Kongy
    #13018
    Settings-> System -> Enable HDCP elől vedd ki a pipát.
  • Rdinho10
    #13018
    Udv,elmondanad hogyan kell ?:)
  • Kongy
    #13017
    Frostbite engine teszi a dolgát :)
  • SlickAdam
    #13015
    maris imadom. ez a nekem valo online lövölde. nem olyan kapkodos elmebeteg, mint a többi sziriusz shit, meg en is talalok total kezdökent.
    meg ugye a latvany...
  • Tatyla
    #13015
    Második kontrollerem tuti fehér lesz...
  • Ra1n
    #13014
    Egyébként az a vicces hogy müködik...10 lépés megàllok,kacaj,vàrom a nyöször végét mielött ràdiò elhallgat,jareth...és kacaj...
  • deep
    #13013
    A fehér kontroller még csak-csak, de a kék meg a piros nekem büntetés lenne :)
  • SlickAdam
    #13012
    pink jobban adna
  • zzeN
    #13011
    ohh




    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2014.08.22. 20:50:04
  • Moby
    #13010
    Ja igen. Amit nem értek: mi van, ha nem a játékban van a megoldás? Mindenki ott keresi, pedig simán lehet, hogy kojimáék egy ARG-t csináltak. Del Toro alapvetően médiás, tőle biztos nem áll távol, éshát láttunk már ilyet többet(Ilovebees).
    Vitte valaki google irányába a nyomokat?
  • Moby
    #13009
    Mert nincs megoldás. Szerintem egyszerűen random dobálja be, mert mindenféle hülye módszerekkel is megy, vagyis volt akinek látszólag ilyennel ment.
    Abban sem vagyok biztos, hogy a világok harca utalásnak van-e bármi értelme. Szerintem csak azért tette tele ilyenekkel, hogy gyártson magának köré mindenki saját sztorit, de jelentése semminek nincs :)
  • Ra1n
    #13008
    Az ilyen majmok miatt nem születik megoldàs...Én tovàbbra is tartom hogy a jàték hivatalos Kojimàs végében a beugró ajtaja nyìlik ki és ott lesz meglepi..
  • Moby
    #13007
    Én má a 7780=tree résznél visítottam a röhögéstől :DD
  • Ra1n
    #13006
    Ez egy baromsàg. Akkor mikrofon meg hang nélkül nekem meg rengeteg embernek hogy sikerült?:)
  • bluesfool
    #13005
    Sziasztok , aki szokott multizni vitán vagy ps3-on és van kedve az vegye fel , előre is köszönöm ,. psn név : sgfoolgs
  • Kongy
    #13004
  • SlickAdam
    #13003
    elsö menet Kerti Varfár is megvolt. PvP gyilokra vettem, de ket kör tower defense lett belöle elsöre. suhan ez is es nagyon szorakoztato. ugy latom millio megnyithato cucc van benne.
    senki nem vette meg rajtam kivul? :(
  • Moby
    #13002
    Vettem, köszi ;)
  • Kongy
    #13001
    Amióta kikapcsoltam a HDCP védelmet PS4-en azóta nem jön elő ez a hang nélkül bootolós baromság, úgyhogy aki mondta (már nem emlékszem, hogy ki volt) hogy ezt csináljam, annak csók a buksijára!