121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #13080
    Hát a hozzá értő emberek elég sok mindent, amúgy eléggé eldurvult a dolog már. Érdemes ránézni gafon topikra meg redditen.
  • arty
    #13079
    :DDD
  • n000rbi
    #13078
    Nem a tiéddel :D A Lizard banda tagjainak IP-jét listázta, szerintem.
  • SlickAdam
    #13077
    oszt' mit csinalnak az IP-mmel?
  • TDC Geronimo
    #13076
  • TDC Geronimo
    #13075


    Most meg valami másik gyökér írta, hogy ő csinálja a DDOSt nem ez a lizard squad és kiadta az összes tag IPjét. Mi lesz itt még ma...
  • TDC Geronimo
    #13074
  • Kandurex
    #13073
    Pedig ezt a szintet a Last of Us motorja 1080p-be atom 60-nal simán kiköhögi. Legalábbis most, hogy tolom azt, ez ugrott be.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.08.24. 20:28:14
  • TDC Geronimo
    #13072
    Itt a múltkori PS4 stream. E3 közeli a build úgyhogy megjelenésig van még bőven idő, de 1-2 helyen azért látni a droppot

  • TDC Geronimo
    #13071
    30 a cél, de jó szaggatós volt párszor, amit mutattak belőle, de még PCn is. Reméljük fullra legalább a lockolt 30at elérik...
  • SlickAdam
    #13069
    azt hittem 60-al suhan... yeezus.
  • Tatyla
    #13069
    Én szerintem beszerzem de nem biztos hogy dayone...
  • TDC Geronimo
    #13068
    Evil Withinnel szemezget valaki? Videók alapján tetszik is meg nem is. Engine alatta elég béna ráadásul japó kézbe is van sok jót nem várok tőle. IDtech 5ös gamet még nem láttam 60 fps alatt menni, de nekik sikerült 30ra belőni, vagyis csak próbálták mert a játék letterboxolva van és még így is voltak nem kis frém dropok legutóbbi videóba. Ez kicsit aggasztó, amúgy a techet félretéve tetszik.

  • Kongy
    #13067
    Ezt úgy az egész Unity-re értettem.
  • TDC Geronimo
    #13066
    Ja, bármennyit is javítanak rajta a tipikus AC bugok itt is jelen vannak.
  • Moby
    #13065
    Király a mozgás egészen addig, amíg el nem ér a keresztig. Ott aztán egy pillanat alatt visszaköszön az elmúlt majd 10 év gyíkja.
  • TDC Geronimo
    #13064
    Hát ja ez az volt :D
  • Kongy
    #13063
  • TDC Geronimo
    #13062
    potato cames leakelt AC unity beta videó



    Free run animáció jól néz ki nagyon.
  • miezviz
    #13061
    " Igazából azért reseteltem mert játékot már nem volt hajlandó elindítani de az megjavult legalább.
    Ekkor vettem észre h psn és nett sem megy."
  • TDC Geronimo
    #13060
    Mielőtt ilyeneket csinálsz nézz körül neten. Nem kell keresni fél percnél tovább és megtalálod, hogy miért is nem megy a PSN.
  • Ra1n
    #13059
    Ddosoljàk a psn-t,a battle.net-et meg a fran tudja mit valami kisköcsög hekkercsapat...
  • miezviz
    #13058
    Igazából azért reseteltem mert játékot már nem volt hajlandó elindítani de az megjavult legalább.
    Ekkor vettem észre h psn és nett sem megy.
    Köszi
  • TomStorm
    #13057
    Nincs ma PSN.Nekem se megy semmi
  • miezviz
    #13056
    Sziasztok

    Ha psn re szeretnék belépni akkor kidobja, hogy NW-31201-7 hibakód
    ha browsert szeretnék nyitni akkor pedig NP-31734-8

    Próbáltam a ps4 initalise full funkciót de semmi.
    Lehet valamit tenni, vagy mehet a szervizbe?

    Köszi előre is
  • Kongy
    #13055
    Valami gagyi indie játék lesz plusban, nincs ezen mit filózni.
  • shaddam
    #13054
    Kb a seggemből is kihúzhatnék egy ilyen listát, de ki tudja

    szeptemberi ps+ PLETYKA

    PlayStation 4
    Awesomenauts
    Binding of Isaac
    Futuridium (crossover with Vita)
    Velocity 2X (crossover with Vita)
    Octodad: Dadliest Catch (Another user: Seriously, it’s been said in every single IGC guess thread that the developers of Octodad specifically said it wouldn’t go on PS+)
    Guacamelee: Super Turbo Championship Edition
    Journey (Another user: There is a lot of potential to make money with journey, so it will not come for free, maybe in 6 month or so)
    Assassin’s Creed 4: Black Flag (Another user: I can’t see AC:BF coming out on PS4. As the PS3 has a much larger user-base to flog the DLC content too.)
    PJ Monsters Ultimate (User: It’s bound to come)
    Mousecraft
  • Kongy
    #13053
    kiváncsi voltam :D de nem bánom, hogy vettem, mert megbizonyosodtam róla, hogy a játékfelhozatal még mindig siralmas és a remote play meg szar. és még kerestem is rajta 1000 ftot:D
  • n000rbi
    #13052
    Mióta nem lehet paypallal fizetni zavvi-n?? Sehol nem látom az opciót...
  • shaddam
    #13050
    Szerintem csak chapterek elején
  • Tatyla
    #13050
    Killzoneban lehet valahogy a nehézséget állítani játék közben?
  • Moby
    #13049
    Szerintem a vita analóggombái kurvaszarok. Gyűlöltem mindig is.
    Egyébként meg mondtam elégszer, hogy ne vegyél megint, meg a remoteplay szar:) ez nem a wiiu gamepadja. Sajnos.
    Ha meg handheld kell, százszor inkább 2/3DS.
  • Kongy
    #13048
    AAA játék portokra gondoltam, nem az ilyen fostalicskákra. Van fos bőven.
  • shaddam
    #13047
    Azért köhömm
  • shaddam
    #13046
    Na de kérem ők a szabadság harcosai. Igazi hősök. Előtte a guild wars 2 meg a brazzers szerverek is kinek árthattak :(
  • Kongy
    #13045
    Kicsit vicces, hogy míg iOS-re ömlenek a jobbnál jobb játékok, a vitára nem jön semmi értelmes :D Most jelentették be a Bioshock portját iOS-re nemrég...

    Vettem amúgy ismét Vitát, aztán 1 hét után el is adtam, egy ezressel drágábban :D Kipróbáltam a remote play-t, de tényleg egy hulladék. Átmentem a másik szobába, távolabb a ps4-től, már egyből szakadozott a stream. Szóval ez csak arra jó talán, ha valaki nézi a tv-t , te meg ps-eznél. De mivel az én TV-met csak én használom, így számomra semmi értelme. Last of Us-t meg nem lehet vele játszani, az R2 L2 hiánya borzalmas, a tapipadod szar fogdosni, meg pontatlan. 2 kontrollernek viszont kiváló a vita, de akkor meg miért nem vesz az ember külön kontrollert olcsóbban? :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.24. 13:44:55
  • TDC Geronimo
    #13044
    Gyökerek DDOSolják PSNt ma ezért fog állni, holnap meg karbantartás miatt. Nagyszerű... Ilyennek a kezét prés alá raknám nyilvános tömeg előtt, az se csinálna ilyet többet, de lehet a többi idióta is 2* meggondolná magát előtte.
  • Tatyla
    #13043
    sajnos ez ilyen ha partyban vagytok bárki is meghal a nemezis elillan...
  • shaddam
    #13042
    Az XY joined your party az micsoda? Néha bekúszik egy, de eddig tettem rá
  • SlickAdam
    #13041
    lepörgött a Knack credits. fasza kis jatek volt valoban, vege egeszen epikus, kolosszalis!
    metacritic 54-et tulzasnak tartom, viszont a 65-os user score teljesen realis.
    latvany nehol meglepöen jo volt, ha 60-al suhanna, meg 7/10-et is dobnek ra. de sajnos egy helyen a vegefele meg diavetitesbe is kezdett...

    no de ti ezt mar reg tudjatok...