121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #13120
    Még semmi?
  • deep
    #13119
    Na, de ki lehet, ez is valami :) Akkor majd behúzom, köszi.
  • SlickAdam
    #13118
    ha minden igaz csak amatör szinten mutatja. majd kiprobalom delutan. elvileg at lehet allitani, hogy egyböl profi vagy master legy.

    szerk.:
    "For instance, the only way to turn off the guide-lines is by manually changing your skill level in your profile from novice to master. This will turn off the guide-lines for online play and for offline practice. However, it will not turn off the guidelines for your career mode, as career mode starts you in the "novice" tournaments, which have the guide-lines included by default. In other words, even if you're running the rack every time, and destroying every opponent, you cannot turn off the guide-lines until you play through numerous tournaments."
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.26. 07:50:12
  • deep
    #13117
    Kikapcsolhatatlanok a segítő vonalak? Mert akkor skip :D
    A hustle kings is emiatt baszott fel.
  • Ra1n
    #13116
    Amekkora okàdék nagy nulla volt a làtvànyon kìvül minden màsban az alapjàték,ott rohadhat meg még egy ezresért is ez a dlc...Ràadàsul a butaképü neonlibàval a föszerepben,szuper lehet...

    Az egész infamous franchise-t nyugodt szìvvel kib@szhatnàk a kukàba...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.08.26. 02:14:19
  • SlickAdam
    #13115
    nos ha csipazod a pool-t, akkor szard le a pluszt es vedd meg inkabb azonnal! obkektive nem er meg 10 ojrot, de rohadtul ellazit, megnyugtat, szoval megis. nagyon jo, bar minden teren egyszeru, mint a faek. graf pedig iszonyat elethu.
  • deep
    #13114
    Én pl. akkor azonnal vennék újra pluszt, ami fél éve nincs! Virtual Pool 3 óta bírom a pool játékokat, és az életben is elég jó vagyok.
  • arty
    #13113


    ujabb honapban lesz értéktelen játék IS a psn+ -ban ;)
  • TDC Geronimo
    #13112
    Gamescom DA demo más szemszögből. 10 perces, de ez nem ugyanaz a végigjátszás, amit ott mutattak, ezt más tolta és direct feed. Idei év legjobban várt játéka nálam. Kellett az a bukta a második résszel, hogy helyre rázódjon a banda nagyon úgy néz ki.

  • SlickAdam
    #13111
    Pure Pool PS4

    thx G365!
  • Kongy
    #13110
    Engem se szippant be annyira, mint egy-két ismerősömet, de azért elvagyok vele.
    Kár, hogy kb 40-es szinttől érdektelenné válik a fejlődés, mert nincsenek új skillek, csak a meglévők felturbózása.
  • Moby
    #13109
    Valamilyen genetikai mutáció révén képtelen beszippantani, pedig AKAROM, hogy beszippantson :)
  • Kongy
    #13108
    Igaz amiket elmondasz, de valahogy mégis be tud szippantani. Egy idő után darálsz, darálsz, észre sem veszed, hogy eltelt pár óra... :D Veszélyes cucc.
  • Moby
    #13107
    Mármint ez nyilván nem újdonság a diofanoknak, de ez egyben az oka is, hogy én miért nem leszek az soha :D
  • Moby
    #13106
    A bajom az vele, hogy nem igényel:
    -ügyességet
    -agyat
    -játékismereteket
    Amit igényel az a GEAR. Ahhoz viszont megint nem kell semmi, csak elbaszott idő, amit beletöltesz a lootfesztbe.
    Mmkay...csak ez nem az én világom :)
  • Moby
    #13105
    Nem. Amikor játékidőm van(20h után), és nyomtam is, pont nem volt senki :) Deeee őszintén szólva nem hiszem, hogy ezen sokat hoz :)
  • SlickAdam
    #13104
    repetitiv kaszabolda. en csak a hangulat meg az emlekek miatt akartam (Baldur's Gate Dark Alliance).
    kúpba probaltad mar?
  • Moby
    #13103
    Akkor már leírom ide is: ez a dio teknóban kifogástalan lett, tényleg, egyetlen pontjába sem tudok belekötni, de ez engem olyan mértékben untat, olyan mértékben nincs kihívás(és itt most főleg nem az elbaszott nehézségi szintekre gondolok), hogy arra szavak nincsenek. Kb bármit szívesebben játszok. Jelenleg fogalmam sincs mitől bírna ez változni.
  • Kongy
    #13101
    Nekem most megy a PSN
  • Tatyla
    #13101
    ps3-asoknak esetleg...
  • TDC Geronimo
    #13100
    Hm tényleg pár nap és megjelenik az infamous first light. 4550 ft storeba és standalone úgyhogy akinek nincs meg alapjáték az is tolhatja anélkül.

  • soundsonic
    #13099
    A ph-n írták, hogy egyeseknek már megy a psn
  • TDC Geronimo
    #13098
    Nem lesz az. Inkább csinálják meg még ma...
  • Kongy
    #13097
    Húha, ajándék játékszagot érzek :D Kicsit déja vu érzésem van most.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.24. 21:55:30
  • soundsonic
    #13096
    szerinted csak 3 évet kapna? ne viccelj..
  • arty
    #13095
    pázze, erre nem gondoltam :DD

    akkó bocs és találkozunk 18 hónap múlva! (addig add is el a géped, majd veszel megin' újra és még játék is lesz rá)
  • SlickAdam
    #13094
    miattam van amugy... sorry sracok.
    sok evnyi farkaskodas utan gondoltam belevetem magam az online mulitplayer vilagaba (PvZ), erre beszarik a szisztem.
  • TDC Geronimo
    #13093
    Like other major networks around the world, the PlayStation Network and Sony Entertainment Network have been impacted by an attempt to overwhelm our network with artificially high traffic.
    Although this has impacted your ability to access our network and enjoy our services, no personal information has been accessed.
    We will continue to work towards fixing this issue and hope to have our services up and running as soon as possible.
    We regret any inconvenience this may have caused.

    Remélem nem tart megint hetekig...
  • Moby
    #13092
    Ahhoz ezek túl hülyék. Ez simán securityprotokoll a feltöltött ISIS képek miatt.
  • Kongy
    #13091
    Istenem, ez az Xbox Live mennyivel jobb, mint a PS Store... A PS4-es Store színvonala éppen, hogy eléri a 360-on lévő store-ét... PS3-é meg össze se hasonlítható ezzel.
  • Moby
    #13090
    Ês te honnan tudod, hogy én meg nem ISIS tag vagyok, és éppen fedezem őt?
    Buktassállemindkettőnketbammeg....
  • TDC Geronimo
    #13089
    Hát ahogy nézem SOE CEOjának repülőjét átirányították "security reason" miatt és elvileg azt is ezek a pöcsömhuszárok csinálták úgyhogy jól seggbe lesznek baszarintva, mert ez már nagyon komoly dolog főleg USAba 9/11 után.
  • Moby
    #13088
    Jah, borzasztó érdekfeszítő.
    Mondjuk kéne má példátstatuálni ezeken a hátizsákos-pattanásos, szobafogjai lúzereken, és végre frankón, letöltendőt kiszabni az összes ki gecire. Mondjuk egy 18 hónapot, hogy legyen már tétje a pöcsköszörülésnek.
  • soundsonic
    #13087
    Ne buktasd le :D
  • SlickAdam
    #13086
    en pocok-klikk-es vagyok.
  • arty
    #13085
    ennyire fárasztó a ddosolás? :PPP

    (egyébként én mindig is tudtam, h nagy koponya vagy!!! :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.08.24. 21:10:25
  • arty
    #13084
    honnan tudod, h Slick nem lizzard squados?!?! miért kell egyből személyeskedni, fitymálni a másikat? :(((
  • SlickAdam
    #13083
    ja jovan... faradt vagyok.
  • soundsonic
    #13082
    na yóvan, akkor lehet érdekessé fog fordulni az este :)
  • Moby
    #13081
    A tieddel semmit, de az nincs is ott :D