121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #13160
    Én mindig is a gép ellen fifáztam, vagy local coopban. Sose éreztem késztetést arra, hogy online játsszak arctalan idegenekkel.
  • Ulthane
    #13159
    Oké, mondta tegnap Ellie ismét, kivégeztem a Remastered-et. Megvolt a harmadik TLOU végigjátszásom. :) Jót tett neki ez az újragondolás, bár a véleményem nem változott a játékról (leírjam megint? :) ). Azt hiszem 3 kör tényleg elég volt belőle, még egyszer végigviszem a Hátramaradtak DLC-t, aztán befejeztem ezt a témát.

    Ha valakit érdekel, megveheti nálam, előtte még egy barátomnak kölcsönadom, hadd játssza végig!
  • Moby
    #13158
    >PS Plus-t felejtsd el, 8 bites szarokkal van tele, egy értelmes játékot sem adtak még, mióta megvan.

    Hát fifázni nem tudom hogy fog psplus nélkül :D Gép ellen? :)
  • Ulthane
    #13157
    Szia,

    Ha akár fél évig is elvagy egy játékkal, akkor érdemes megvenned, amúgy nem. Ha nem lennének a Remastered játékok, már kibasztam volna az ablakon, ugyanis NINCS RÁ JÁTÉK (értelmes). Killzone és inFamous szarokkal tudsz bohóckodni, meg az ál-nextgen portokkal.

    Ősszel jön Dragon Age, Shadow of Mordor, két normálisnak tűnő játék, meg a GTA V is, illetve a The Evil Within, ezekkel el leszel egy ideig.

    PS Plus-t felejtsd el, 8 bites szarokkal van tele, egy értelmes játékot sem adtak még, mióta megvan.

    FosDogs májusban jelent meg, 18 rugó volt, most 8-ért tudod eladni használtan, illetve megvenni. Az új játék kurva drága, és pár hónap alatt a felére esik az értéke, ezzel számolnod kell.

    A hardvernek semmi baja nálam, nem melegszik, teszi a dolgát, EA-játékokat nem szerette, párszor összeomlott tőlük, de más gondja nem volt. Soha nem fagyott le még.

    Ne szarozz, vedd meg, egyszer élünk!
  • Moby
    #13156
    A játékok 13-18ezer forintok. Használtan 8-11 között.
    Talán ez a legfontosabb paraméter a pécéről jövő, még gyűjtenem kell típusú gémereknek :D
    És ezt abszolute jó szándékból mondom, mert a hirdetési oldalak tele vannak olcsó ps4-ekkel, decemberi vásárlású, amihez van egy killzone meg egy bf4, és eladja mert nem használja. Ilyenért kár is megvenni. A játék árakkal is számolni kell, és 2 játék NEM LESZ ELÉG. Abból csak beleunás, meg "pécére már leszedtem volna enkórról, inkább eladom a f.szba" lesz.
  • bakkerman
    #13155
    sziasztok,erősen gondolkodon egy ps4 beszerzésén,nem most,hanem majd olyan november-december környékén. Mik a tapasztalatok a géppel kapcsolatban? Ami érdekel hogy mennyire melegszik,mennyire gyakoriak a fagyások,bugok,ha vannak egyáltalán. És úgy összességében érdemes megvenni a mostani gépet? Nem nyüstölném agyon,napi maximum 2-3 óra játék,a játékárak meg nem aggasztanak,1-2 tartalmas játékkal (fifa15,gtaV ha megjönnek) félévig ius ellennék. Igazából a gépemre is rákéne szánni legalább 70-80 ezret ha újítani akarom,és ha már van annyi pénzem,inkább gyűjtök hozzá,és veszek egy konzolt,a gép meg tényleg marad a kisebb játékoknak meg a netnek
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.08.27. 07:18:41
  • Kongy
    #13154
    Látvány ja. Kb mást nem is várt tőle senki :)
  • TDC Geronimo
    #13153
  • TDC Geronimo
    #13152
    DA multi bejelentve

    4 fős coop, fő kampánytól kölün. Olyasmi, mint ami ME3ba volt.

    "Inquisition’s story is an enormous, 200 hour commitment for completists, so BioWare wants multiplayer to work in short 20-30 minute bursts. Each of the three multiplayer campaigns available at launch randomly generates a large level comprised of smaller sections. you’ll fight through five of 10 pre-designed areas in one go, each with distinct variables. Next time, you may see the same stage in a new spot, or an entirely different collection of arenas entirely, all with different enemy encounters, ideally making multiplayer missions replayable indefinitely."
  • Skyline
    #13151
    Épp ezaz hogy amiről szól (zúzás) az egy nagy nulla.:)
    És a játéknak a fő értelme hogy mit kezdünk az erőnkkel pedig maximálisan értelmetlen és felesleges mert nincs kihatással a környezetünkre...
    Ennyi erővel csinálhattak volna valamit amiben csak rosszak vagy csak jók vagyunk és ehhez mérten megy a cselekmény és a történések, és egy KORREKT sztorit rakhatnak össze benne... De nem, henteljen a paraszt az meg hogy mit csinál gyakorlatilag a befejezésen kívül szinte tökmind1....
    Bárgyú primitív hentjáték, ha a látványa nem lenne 5 pontot is alig érdemelne...
    Megszereztem mert páran agyonajnározták, gondoltam legalább fejlődött valamit a sorozat de nem, semmit. Látvány fejlődés és helló...

  • Kongy
    #13150
    Nem értem miért kell azon kiakadni, hogy a járókelők sikongatnak, vagy hogy a rendőr tesó leszarja mit csinálunk... Élvezni kell a zúzást, meg a grafikát. Ez a játék erről szól. Se több, se kevesebb. A graffitik meg tök poénosak, mert nincs két egyforma.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.26. 23:17:25
  • Skyline
    #13149
    Szuper csak a látványon kívül továbbra is egy nagy nulla a játék...
    Infamous vonalon kimaxoltam mert nem volt más, de hogy a cselekedeteink egy ilyen kaliberű játékban ennyire zéró hatással vannak mindenre, egyszerűen szánalmas....Meg firkálgassunk falakat mert igazi badass gyerekek vagyunk....
    Lemészárolunk többezer embert és rendőr testvérünk mosolyogva áll mellettünk a későbbi történések között, + a népek olykor sikongatnak ha meglátnak. + megnyerés más....
    Ezután namondom megnézem mivan ha jó leszek....Semmi. Minden mindehoo ugyan úgy történik, firkálni is firkáljunk tovább csak ezúttal ne vicceset hanem ilyen baromságokat....+ a népek nem sikoltoznak hanem ITS THE HERO szöveggel néznek....

    Egész egyszerűen bárgyú, primitív az egész játékszéria, elég szomorú hogy ilyenek szerepelnek egy konzol nyitókínálatában....
  • Kongy
    #13148
    Igen, igen eddig is tudtuk, hogy a SP jól tud vizes úttestet csinálni :D
  • TDC Geronimo
    #13147
  • Kongy
    #13146
    Legutóbb a Freedom Cry-t vettem meg az AC mellé 4500-ért, 1-2 hónappal később 2000-ért vesztegették.. szóval én várok vele, inkább a Last Light-ot veszem meg azért a pénzért :)
  • TDC Geronimo
    #13145
    Hát szerintem 4500 se sok érte főleg hogy standalone. MGS 2* ennyi volt és fele ennyi tartalom se volt benne. Itt ~4 órás story van, challange map meg pár mellékküldetés fajta.
  • Kongy
    #13144
    Az kemény.

    Ezt a Second Son 'DLC'-t meg majd behúzom, ha féláron lesz.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.26. 21:13:37
  • TDC Geronimo
    #13143




  • arty
    #13142
    Nem értem :D
  • TDC Geronimo
    #13141
    Hellblade dev diary reveal trailerről

    in-engine volt nem CGI :o
  • SlickAdam
    #13140
    pont ma jött update. csomo mindent javitottak. egyebek mellett:
    - uj jatekmod
    - mester nehezseg valaszthato (celzassegito eltunik!)
    - MI javitas
    - kivettek az online jatekosok bejelentkezeset jelzö pop-up uzeneteket (eddig MINDEN jatekosnal jelzett, tehat allandoan.:D mostantol csak baratoknal)
    - szerver javitasok (online meccsek nehezkesen mentek eddig, remelhetöleg tenyleg jobb lett)
    ...

    alakul ez.:)
  • Skyline
    #13139
    Lassan belepattinthatnák PS4-en az MGS "demót" vagy a Fifa 14-et ha már úgyis jön a 15..:D
    Ps4-re ezek a minimal szarok kicsit gagyiak....
  • SlickAdam
    #13138
    egyelöre semmilyen szinten, mert meg nem volt idöm belemelyedni, fel oracskakat nem akarom tolni. remelem hetvegen sikerül elkezdenem rendesen.
  • heady
    #13137
    Milyen szinten vagy? Ha van kedved jatszani, felveszlek.
  • TDC Geronimo
    #13136
    Infamous first light gamersyde videók
  • TDC Geronimo
    #13135
    Héten lesz majd
  • arsmarci89
    #13134
    Szeptemberi PS+ játékokról már van hír?
  • TDC Geronimo
    #13133
    Nemesisek engem nagyon szeretnek. Ma is fél óra alatt 2 látogatott meg. Szerencsére jókor jöttek így meg is feküdt mindkettő. Ment is a cucc 2 embernek friend listen :)
  • TomStorm
    #13132
    3 napja vettem játékot store-ba azóta nem engedi letölteni.Nagyon ki vagyok az ilyen dolgoktól..
  • Skyline
    #13131
    Azt bírom,micsoda véetlen hogy mindennek nekiesnek kivéve a Live-nak.:)
  • TDC Geronimo
    #13130
    És a paraszt banda kezdi megint a DDOSolást. Remélem így fog menni ez most már. Destiny launchkor is bevágják ezt akkor abból nagy gáz lesz.
  • Skyline
    #13129
    Dead Nation
  • kakaoskalacs
    #13128
    Haló
    milyen játékot tudnátok ajánlani amiben coop jatekmode is van?

    Diablo 3 már a listán van.
    Nemtudom Trine 2 esetleg?

  • Moby
    #13127
    Bazeg nekem ezek totál kimaradtak
    Különben nem kérdezném :))
  • Skyline
    #13126
    Ha nem vásárolsz szerintem lényegében mindegy csak ne US vagy ASIA legyen.
    EU régióba tartozik a magyar vagyis ugyan azokkal fogsz játszani mint akik mondjuk UK accot csináltak, ugyan az a régió, ugyan az a játék, csak a psn árak másak.
    Legalábbis én így tudom, nem hiszem hogy külön országokat is nézne a játékokban a multiszűrő.:)

    Én UK reget használok, a jobb árak miatt, és magyarokkal is találkoztam már.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.08.26. 13:39:13
  • bexinho
    #13125
    PS4-en érdemes magyar acc-ot létrehozni? Kérdem ezt úgy, hogy online sosem vásároltam/ok, és csak a multi minősége érdekel (ne laggoljon, gyorsan találjon embereket)... PS3-on angol regem van, de az igazat megvallva szívesebben játszanék magyarok ellen, de ha úgy működik a rendszer, mint az xbox live-on (angol reggel msp-ek alatt talált embert, magyarral volt amikor senkit, vagy nagyon nehezen), akkor nem érdekel a dolog. Kinek milyen regisztrációja van?
  • Kongy
    #13123
    XDDDD ezen most felröhögtem bocs
  • SlickAdam
    #13123
    :D

    #12994

    #13000
  • Moby
    #13121
    Dio :) Szólj ha megvan.
  • SlickAdam
    #13121
    hmm?