121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #13240


    Kíváncsi vagyok mit hegesztenek ezek.
  • Moby
    #13239
    Szerintem az öthetvenhatosok olvassák a fórumot, mert már fel sem hívtak, hogy menjek érte :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.29. 18:53:00
  • warass
    #13238
    Az öreg DIO
    Utoljára szerkesztette: warass, 2014.08.29. 18:41:08
  • Harlekin
    #13237
    Destinymegvéve!
  • SlickAdam
    #13236
    igaz, mehet közben az is :D
  • TDC Geronimo
    #13235
    Gyertek inkább diózni :)
  • AntiHero
    #13234
    Lenne már vége a melónak. Én is tolnám
  • SlickAdam
    #13233
    Redux in da house!
  • soundsonic
    #13232
    Bocsánat: itt lehet több és hiteles infót találni a streetRod-ról: http://www.progame.hu/ps4/jatekok/street-rod-sony-playstation-4.htm
  • TomStorm
    #13231
    Csak PS4 és PC.

    Egyébként 25nél több F2P játékot igértek a jövő évre,biztos lesznek majd idővel de elsők között KUF2 biztos(ennek már meg kellett volna jelenni igazából,sz.tem még 1-2 hónap és meglesz)
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.08.29. 16:21:13
  • soundsonic
    #13230
    Az nem csak ps3?? Azt már néztem régebben.. :)
  • TomStorm
    #13229
    Kingdom Under Fire II
  • soundsonic
    #13228
    Rendeltem egy http://www.konzolokszervize.hu/playstation4/street-rod-ps4 ,és ha minmden igaz videót is találtam róla:
  • soundsonic
    #13226
    Azt pc-re már beszerváltam, úgyhogy 100% felejtősd ps4en:)
  • Tatyla
    #13226
    Tesó is lesz valamikor de az havidíjas lesz, úgy meg nem érdekel...
  • soundsonic
    #13225
    Nekem nagyon bejön, de jobban örültem volna, hogy ha egy olyan mmo lenne amiben nem lenne megkötve a játékosok száma és bárki csatlakozhatna. (PL: Final fantasy csak paytofree-ben). Úgy tudom a perfect world dungeons&dragons neverwinter gammája és sok más mmo is jön majd, de csak xbox one-ra. Jó lenne valami hasonló f2p mmorpg ps-re is, de lehet ez csak az én vágyam..
  • TDC Geronimo
    #13224
    Jön az új saints row is úgy néz ki ma jelentik be. Mondjuk gondolom pregvenre is jön bleh...
  • TDC Geronimo
    #13223
    EUba meg majd 2016 körül kb, de mindegy is, mert lesz helyette ezer más. Addigra bőven kint lesz BB is :)
  • TDC Geronimo
    #13222
    1 éve tolom lassan BF4et, de még most is vannak olyan körök, amiben olyan váratlan dolgok történnek, amik eddig sose. Multi SOKKAL változatosabb, mint bármelyik single. Igenis coopot és multit mindenbe!44
  • shaddam
    #13221
    2015-ig eltolva a béta :(
  • Kongy
    #13220
    Engem meg kiokádott a világából az első percben. Szóval ízlések és pofonok. Van akinek bejön a multi, van aki rühelli (már nem mintha a DS multi lenne, csak általánosságban).
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.29. 11:10:38
  • Kandurex
    #13219
    Ne kérdezd de még is úgy beszippantott a világába, mint a húzat. Talán mert van atmoszféra, vannak érdekes és izgalmas helyek és nagyon jól kidolgozott ellenek és pályák. Tudod, minden ami általában hiányzik a túloldalról. De egyébként nem is annyira DS, ha már visszatérünk az eredeti problémára, azaz a Deep Down esetében jobban jártunk volna, ha valami Skyrim szerű játékot kapunk, a DS azért említettem meg, mert arra hasonlít jelenleg jobban.
  • Kongy
    #13218
    DS-ben vannak scriptek? :D Van benne történet, motiváció? :D Én nem véltem felfedezni, de még csak a grafika se segít beleélni magamat annyira egysíkú, és ocsmány.
  • Moby
    #13217
    De most itt a DD esetében tényleg az van, hogy ott lesz a Bloodborne, ami artban, és minden másban kettéharapja ezt a cuccot. Nyilvánvalóan az sem lesz egy sztorialapú cucc, de annak meg ott a DA. Nem ömlik a játék, de az egyensúly azért eléggé megvan. Te elmerülni szeretsz, más a szomszédját szereti püfölni, én mindkettővel elvagyok, de ha már választani lehet, inkább szingli, annak a kötetlensége jobban passzol az életritmusomhoz.
    Nem kell, hogy csak egyféle dolog jöjjön, jó néha belekóstolni valami másba is.
  • Kandurex
    #13216
    Lehet, hogy tényleg elkezdtem valami kereszteshadjáratot a multi ellen, mert úgy érzem, hogy tényleg át vagyunk kicsit verve.

    Hogyan is írjam le?...Hmm....szóval, ahol vezetve van egy történet, van cselekmény, csavarok, új és új karakterek, érzelmek és ezeregy dolog ami megtörténik és úgy történik meg, ahogy egy mesébe vagy a történetbe megtörténik, ahogy felépítik. Nem érdekelnek mások, akarom a scriptet, elakarok süllyedni egy világban, mint egy filmben vagy egy könyvben, csak sodródni vele várni a következő "érzelem" bombát. Ezt nem tudja visszaadni semmilyen multi típusú játék, mert néha, tény, ott is megtörténik a varázslat, de hányszor is a sok száz órás kaland alatt?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.08.29. 10:41:22
  • Moby
    #13215
    Egyébként jópofák ezek a ládaszörnyek, az meg különösen aranyos, hogy Delsintől kérték kölcsön a neonpúvert, hogy legyakják őket :DD
  • Moby
    #13214
    A szinglinél meg a 8. dlc után lesz kerek a történet.
    Ilyen ez a popszakma. :D
    Meghát ez az arénaalapú gyilok eléggé kihalóban van, lévén 20 év alatt csontig rágta az iparág. Ez a DD meg pont nem ennek néz ki, ez inkább ilyen dungeonokat végigpüfölős cucc lesz. Ettől még jó is lehetne, csak f2p, szóval ott rohad meg ahol van :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.29. 10:32:46
  • Moby
    #13213
    Ha nem jönne a Bloodborne még meg is érteném, de te is megkapod a magadét a kardozós-baszós témakörben tömény szinglikoncentrátumban. Szal ezt most betudom annak, hogy ciklusod van :D
  • arty
    #13212
    Egy klasszikus, arénaalapú multiba pl kontentből (objektek, texturák, pályák) jóval kevesebbet kell gyártani, holott ez tesz ki igen sok emberórát egy játékból ...

    ... a balanszolást meg egyébként is az 1.0 utáni 6 pecsben szokták belőni ;)
  • Kandurex
    #13211
    Nekem ez a hisztim, nem tetszik, becsukod a szemed.
  • Moby
    #13210
    >akkor minek válaszolsz?

    Mer kezd szániba menni ez a vergődéseshisztid a multikkal kapcsolatban folyamatosan, amint valami ilyen kontent kerül fókuszba. Nem szívleled őket, világos, de ugye nem kell, hogy az iparág a te preferenciáidra épüljön?
  • Kandurex
    #13209
    "Ráadásul én is csak nagyon kevés játék multijával játszom, de nem is szakértem őket :) "

    akkor minek válaszolsz? Egyébként egy szó jutott eszembe, a "faszt"

    Mindig is igénytelen multi játék a single -*hez képest. Mindezt úgy mondom, hogy sok éven át játszottam különböző multi játékokkal, mind MMORPG vagy egyszerűbb CS -vel. Tehát ez kőkemény tapasztalat, amit semmilyen mellé vagy egyéb beszéléssel, esetünkben írással, sem tudod bizonyítani.

    *: történet, hangulat, jelenetek, koreográfia
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.08.29. 10:22:37
  • Kongy
    #13208
    Szerintem nincs vele gáz, és nehéz megcsinálni, mert valahogy meg kell oldani, hogy ne legyen unalmas a játék 10 óra után, meg hogy legyen motiváció a fejlődésre. Bár én nem mondtam, hogy szeretem a csak multis játékokat, de pl idén 2-t is vettem (Titanfall, PvZ Garden Warfare) pedig nem vagyok egy nagy multi játékos, annó is kb csak CoD-oztam multiban. De ezzel a 2 játékkal jól elvoltam, kár hogy ezek is ~ 10 óra után unalmassá válnak. DLC-t meg nem fogok venni, amiben 3 új pálya van, darabonként 1000 Ft-ért... lol.
  • Moby
    #13207
    Lószart. Téged nem érdekel, keveset tudsz róluk, ezért azt gondolod, hogy az jóval könnyebb. Rohadtnehéz. Annyira, hogy pontosan ugyanaz van vele, mint a szingliközpontú játékoknál: rengeteg van (hisz majd minden játékban ma már van multi), mégis csak nagyon kevéssel játszanak nagyon sokan. Felesleges lenne papolnom balancingról, fegyók setupjáról, mert nyilvánvalóan nem érdekel a téma. Ráadásul én is csak nagyon kevés játék multijával játszom, de nem is szakértem őket :)
    Egy biztos: egy multi játéknak a "szavatossága", vagy a játszhatósága sok nagyságrenddel nagyobb, mint egy szinglikampányé, legyen az bármilyen jó. Annak ugyanis az alapját számtalan játékos eltérő játékstílusa, a te pillanatnyi állapotod, adják, nem 2-3 tervező gondolatai, ami bármilyen jó is, egy bizonyos idő után óhatatlanul repetitív. Legalábbis a nagyrészük.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.29. 10:11:28
  • Kandurex
    #13206
    Olyan gusztustalan dolog ez a "csak multi" típusú játékok erőltetése. Nyilvánvaló, hogy ott relatíve nincs "munka", összedobsz egy full statikus pályát, nem kell olyan dolgokkal törődni, hogy történet, hangulat, jelenetek, koreográfia...fele akkora munka, csodálatos...nekik, csak nem a játékosoknak....

    ...pedig milyen állat Souls vagy Skyrim típusú játék lehetne ebből.... !
  • shaddam
    #13205
  • TDC Geronimo
    #13204
    Nincs
  • Mr Manson
    #13203
    Haliho,
    Ma jön a Metro, ebben van Coop vagy multi?
  • Kongy
    #13202
    Késik a Unity 2 hetet Nem mintha annyira érdekelne engem személy szerint, de biztos van, akit érzékenyen érint. :D
  • arty
    #13201
    a vidi amit láttál, valami promocios célra készült "hamisitvány" ... ez a valóság. szebb, mint vártam :D