121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sirpalee
    #13280
    Azt nem tudom megcsinálni, hogy a lokális mentéseket / beállításokat felülírom a felhőben lévőkkel?
  • sirpalee
    #13279
    Az még belefér, megszoktam. De az, hogy resetelte az összes beállítást, és eldobálta a mentéseket? Az azért idegesítő kicsit.
  • Kongy
    #13278
    Mások is panaszkodtak rá, hogy fagyogat minden platformon.
  • sirpalee
    #13277
    Indítom a Metro Reduxot, hogy oké, majd folytatom (nem jutottam el sokáig benne, épp különváltak útjaink Burbounnal), megfagy a játék, jólvan, close application, újraindítom... És erre elvesztette a mentést. Continue eltűnt, és csak az első chapter elérhető.

    Tisztára PC feelingem van, már csak az egér, a billentyűzet, és max grafika hiányzik. :D
  • arty
    #13276
    és ha jól tudom 70 helyett csak 7W-ot eszik ;)
  • Moby
    #13275
    Én meg egy 13k raspberry pi-t, ami egyúttal a dlna/samba/ftp szerverem, meg a torrent kliensem is. Namost az mozgó alkatrész hiányában VALÓBAN hangtalan. És 7/24-ben elérhető.
  • Moby
    #13274
    Ja, és attól, hogy ÉN játszok, a család még néz filmet a másikon.
    Fő van ez má találva, van hozzá normális eszköz, nem konzolnak hívják, hanem dlna-nak.
  • Moby
    #13273
    Benne van a tévében.
    Ettől már csak az lehetne kézenfekvőbb, ha a retinámba lenne.
  • SlickAdam
    #13272
    PvZ Face-Off

    "Our Intel Core i5 and GTX 680 machine delivered a perceptual 60fps experience quite similar to that of the Xbox One version of the game, but with the more sustained drops in performance in crowded gunfights, or in locations that feature long draw distance with more detailed scenery. Busy combat scenes see frame-rates drop down into the mid-forties in worst-case situations, ... "
  • arty
    #13271
    100 hiányos, béna funkcio vs. 3 de az tökéletesen

    játékgép esetén mindenképp az utóbbira voksolok.
    pl egy box sose lesz perfekt medialejátszó, ergo felesleges rá erőforrást költeni...
  • arty
    #13270
    sandboxnak kellett volna lennie :(
  • TDC Geronimo
    #13269
    gif spoilerbe

  • TDC Geronimo
    #13268
    Itten van videó is
  • Ra1n
    #13267
    Ami baromira hiàbyzik,az a dlna-s médialejàtszàs...Lehet màst ez nem érdekel,a Ps3-nàl a kedvencem volt hogy a szàmìtògépen lévö filmeket tövb szobàval odébb néztem ps3-on,és nem kellett màsolgatni,kihozni a gépet a nagyobb tv-re,stb...
    Csak remélni tudom hogy hamarosan a 4-be is bekerül..,
  • Kongy
    #13266
    Én PS3 Super Slimet használok blu-ray nézésre, kb semmi hangja sincs, még ha olvassa is a lemezt :)
  • Harlekin
    #13265
    Pedig ennél kézenfekvőbb egyszerűbb dolog nincs mint az,hogy 1 eszköz tudjon mindent...Nekem ne legyen itt se 2 se 3 eszköz pluszba ha 1 is megoldja mindet.Hiszen ha filmet nézek akkor nem játszok tehát lehet a konzolom média eszköz és minden más is amit csak bele tudnak rakni és a kényelmemet szolgálja...
  • Moby
    #13264
    Én nem akarok egy zajos konzolon, de még zajmentesen sem filmet nézni, vagy zenét halgatni. Ma már az összes tévé/bluray lejátszó tudja ezt. És ha nem, akkor fillérekből megoldható.
    Nekem ilyen felesleges balfaxsággal ne töltsék az időt, mer a derekukat töröm! :) Legyen notification ha barát belép, meg játékkal kapcsolatos dolgokon dolgozzanak.
  • SlickAdam
    #13263
    nyilvan nem csak teged zavar. szted miert tettem be a videot?
  • soundsonic
    #13262
    Csak engem zavar, hogy ezen film és mp3 funkciók nem érhetőek el a péesnégyben még? Nekem tetszik a zikboksz menürendszere. Amúgy az is zavar, hogy a sony mintha mindig rá akarna kontrázni az xbox pach-ekre. Mikor bevezették végre a 3d blúréjt akkor a sony is, ebből most elvileg az következne, hogy nekünk is lesz külső adathordozó támogatásunk végre amit már a kezdetek óta ígérnek.
  • AntiHero
    #13261
    Promo bluray :D


    Amúgy nekem tetszik a játék. Bár ez azért lehet mert én anno kihagytam mind a két részt. Egyedül a mozgás animációk gázak néha, na meg teleportálós karakterek. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.30. 11:52:11
  • SlickAdam
    #13260
    egy-ket szo a Metro Redux-hoz:

    2033-at nyomtam par orat tegnap. az a helyzet, hogy valami nem stimmel vele. TENY: ezernyócvan, keves rece, atom 60, de valahogy nincs meg a "remastered" feeling. TLOU-t jatszva azonnal ereztem (es meg mindig erzem), hogy fantasztik felujitott verziot jatszok, Metro-nal nem. TLOU-nal folyamatosan erzem, hogy 60-al folyik (pedig nem egy gyors jatek), Metro-nal egyaltalan nem. felölem lehetne 30 is (igen, Skyline...).
    lehet a - mai szemmel - bena mozgasanimaciok romboljak le az illuziot...?

    (ettöl függetlenül megeri a csokkentett arat, fasza kis pakk, föleg ha kimaradt mindket cim)
  • SlickAdam
    #13259
  • n000rbi
    #13258
    DriveClub beta shotok.
  • Totti5
    #13257
    Driveclub
  • n000rbi
    #13255
    Köszi, de kb. pólyás a karakterem, szinte semmit nem játszottam még :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.30. 09:03:00
  • Tatyla
    #13255
    Ezmiez?
  • Totti5
    #13254





    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.30. 08:47:55
  • Azur92
    #13253
    Diablohoz aki gondolja PSN ID-m ; Azurman12 Egyenlore 30as a karim de haladgatok :)
    Utoljára szerkesztette: Azur92, 2014.08.30. 01:40:08
  • TDC Geronimo
    #13252
    Találtam neked valami legendary giftet át is küldtem remélem használható :D

    Tatyla nemesise meg bejött nemrég, neki meg ment belőle valami rare cucc :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.08.30. 00:49:41
  • SlickAdam
    #13251
    maxi lemez?
  • AntiHero
    #13250
    Na akkor nézzük milyen lett

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.08.30. 00:39:38
  • arty
    #13249
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én a 150-200$-os dzsunkák közül jöttem a napvilágra és csóválom a fejem ;) nameg a 2 sim hiánya... (céges+magán) :/ titkon azt reméltem, h használt megáll 70 környékén mostanra, de áh, sehósemmi :(
  • Moby
    #13248
    Viccezel ugye? Brutykó 90-ért őrületesen jó üzlet ez. Tonnaszám kéne az embereknek venni. Nem is értem az egészet...
  • arty
    #13247
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én meg ma pofáraejtettem a kínaidzsunka szimbiótám. RIP :((
    és olyan szinten imádják a kollegák a nexusukat, h ME WANT TOO :D
    csak sokallom a bóti árát... :(
  • Moby
    #13246
    Pont a minap gondoltam rá, hogy karcolok róla a leáldba: összenőtt velem. A részemmé vált, 100%-os a szimbiózis. A kezdeti döcögés után mára elképzelhetetlen, hogy bármi mást használjak. Életem telefonja.
  • TDC Geronimo
    #13245
    Volition announces Saints Row Gat out of Hell (PC/PS4/XB1/PS3/360, $20, Jan 27, 2015)

    standalone
  • arty
    #13244
    ez most valami vicc akart lenni? ;)
  • arty
    #13243
    ittírom, mert itt látlak: nexus5öd nemeladó? :D
  • Totti5
    #13242
    A videón a Flatout 3. része van ami a név jogok miatt nem az lesz, hanem egyenlőre Next Car Game, de a készítők ugyan azok és a játék is egy Flatout. Egyenlőre csak PC és még ALFA állapot, fejlesztés alatt.
  • TDC Geronimo
    #13241


    Elég sok game shown volt kint játszható formában a játék és mindenki imádta. Most hogy elég sok mindent eltoltak októberről szerintem ezt beszerzem.