121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #13440
    nem tudom, fikázni szerettem volna, nem hasonlítgatni
  • Kongy
    #13439
    őőő... ilyen melyik hacn n slashben nincsen?
  • Kandurex
    #13438
    ...combo...double, triple....UULLLLTRA COMBOOO!!

    istenem, hogy ez milyen egy vérgagyi hack and slash
  • Kongy
    #13437
    Hát én biztosan kipróbálom majd, nyilván nem első napi vétel, előbb megnézem PC-n a virágboltit.. :) Mivel jön prevgenre is így az én korosodó PC-men is kiválóan fog futni szerintem :) Már 2011 óta ugyanazt a HD 6950-et használom, eddig nem volt olyan játék, amit ne tudtam volna elindítani vele élvezhető sebességgel :)
  • Moby
    #13436
    Ez ahogy közeledik a megjelenés, úgy néz ki egyre szarabbul :)
    MIEZAZÜVÖLTVEHÁNYÁS? :D
  • TDC Geronimo
    #13435
    Én videóból nem írnám le a harcot. ACnél szerintem jóval jobb még videón is.
  • Skyline
    #13434
    Az a baj hogy ez annyira Assassins creed hogy még a retkesszutyokhulladék harcrendszerét is örökölte..Rögtön az elején körülveszik vagy 5-en de nem támadnak rá mert épp egyet csépel..A többi vígan végignézi amíg ledarálja azt az egyet...
    Warezba jó lesz pc-n mint az AC széria utóbbi darabjai unalmasabb időkben, többre nem, kenjék a hajukra amíg nem tudnak rendes játékot (értsd nem casual szintű primitív harcrendszerrel) letenni...
  • TDC Geronimo
    #13433
    Sony PlayStation 4 500 GB (PS4) + The Last Of Us Remastered játékszoftver 119 990 Ft

    KSZbe akciós. Egész jó áron van.
  • Rdinho10
    #13432
    Várom is nagyon a Gta-t. addig gondoltam kipörgetném de sokan írják hogy nem nagy eresztés.
  • Kongy
    #13431
    Szerintem egyáltalán nem érdemes megvenni a Watch Dogs-ot, annyi jobb játék van azon kívül PS4-re, pl inFamous is... Meg ugye a még fontosabb, hogy úton van a GTA V is.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.03. 21:55:56
  • Rdinho10
    #13430
    Focirajongó létemre nálam kötelező vétel a Fifa;)
  • SlickAdam
    #13429
    utana erdemes csak
  • Rdinho10
    #13428
    Üdv,szerintetek érdemes megvenni Fifa 15 előtt a Watch Dogs-ot ?:) vagy annyira gagyi h nem érdemes?!
  • arty
    #13427
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem tetszene a Z1, de: sony vs android nem jó barát + a képernyő...

    (samsungról egyezik a vélményünk, bár az alfa beindította a nyálelválasztásom :D )
  • Kongy
    #13426
    Igenigen, de ez most a ps4 topik. by the way
  • Totti5
    #13425
    Imádom a Z-met, ennyit eszközt még nem használtam sosem:) mindent tud amire szükségem van éppen. Ráadásul nagyon masszív szerkezet érezni benne az anyagot a pontos szerelést ( ellenben egy Samsung csúcs telót ha kézbe veszek attól tartok eltöröm :) ). Nagyon jó telefon a Z széria, kár hogy a Sony-nak bukta a dolog:(((
  • Totti5
    #13424
    A gépet 30ét dobják utánad, mert mindenki adja el és rakat játék van rá. Akit érdekel az most vehet olcsón egy amúgy nagyon jó eszközt és sokat játszhat vele. Mivel nem jön rá semmi új gépet venni és várni valamire felesleges, hisz halott. Játszani lehet rajta sokat nagyon sok játékkal, szóval hajrá!
  • arty
    #13423
    a z3 fontosabb (most), ezért azt promózzák vele... sajnálatos, nem tudom akad-e olyan aki emiatt mondjuk z3at vesz, de a sony biztos jobban tudja, a mobil részleg eredményei őket igazolják ;)))
  • TDC Geronimo
    #13422
    Nem jött be nekik. Elején drága is volt 3DS mellett meg itt vannak a 2 bites játékok már telóra. Kár már pénzt pazarolni rá.
  • TDC Geronimo
    #13421
  • Kongy
    #13420
    Akkor úgy írom, hogy még rá is sz.rik a sírjára? :S
  • TDC Geronimo
    #13419
    Már rég halott.
  • Kongy
    #13418
    Sony teljesen ki akarja nyírni a Vitát?!
  • deep
    #13417
    Ez igen, még egy okkal kevesebb, hogy az ember Vita-t vegyen. Minden eszközzel irtja a Sony a platformot. Okos...
  • deep
    #13416
    Ezt nem tudom, de olcsóbban kijössz, ha veszel egy natúr gépet és berántod hozzá használtan a játékot 4000-ért a jatekaim.hu-ról, vagy bárhonnan.
  • TDC Geronimo
    #13415
    Sony Xperia Z3 to feature remote play like Vita



  • SlickAdam
    #13414
    nos a video ablakanak pontosan a felet takarja el a stukker.:D
  • TDC Geronimo
    #13413
    Most vagy ezek a fegyverek kisebbek, mint betaba voltak vagy belőtték őket normálisabb méretre, mert itt mintha már nem takarná el a fél képernyőt a fegyver.

  • gibson9
    #13412
    Lehet előrehozom a ps4 vásárlást. Egy killzone bundle kiadáson gondolkozok. Viszont egyelőre nem tervezek psplusz tagságot, szóval a kérdésem, hogy jól tudom e, hogy a killzone multiját lehet offline is tolni botokkal?
  • shaddam
    #13411
    Kellene csinálni valami last of usos topikos csapatást. A múltkor írtam, de semmi :( Bezzeg ps3-on hajnali 4-ig toltuk
  • LoSA
    #13410
    Ha valaki nyomja a Last of Us-al, vagy az EA Sports UFC-vel, akkor vegyen fel, ha gondolja.
    Nickem: LoSA_HUN
  • sirpalee
    #13409
    Destiny nekem is launch day lesz. PSN nickem ugyanez.
  • AntiHero
    #13408
    Destinyre engem is. PSN: AntiHero_HUN
  • heady
    #13407
    Engem is, Destiny elo van rendelve :)
  • arsmarci89
    #13406
    Engem felvehetsz ,jövőhèten nekem is jön a Destiny:) Egyèbkènt ez a Velocity 2x IGN szerint egèsz jóra sikeredett.(9/10)
  • The Protector
    #13405
    Mindjárt lehet előtölteni a psplusos gamekat mert külön rájuk keresve már eltűntek,reggel még ott voltak megvehetőként.Szóval az állapotukat változtatják éppen.
  • Hzoltan969
    #13404
    Átnyergeltem PC-s Diablo-ról a konzolosra. Sokkal jobban tetszik a játékmenet és az irányítás ráadásul a grafikára sem mondhatnám, hogy sokkal rosszabb lett, pedig attól tartottam egy kicsit.
    A friend listám viszont tök üres, mert eddig nem nagyon játszottam konzolon semmit multiban. :(
    Egy szó, mint száz, jó lenne pár ember, akivel lehetne multizni (most járok Act V közepén a crusader-emmel, szerintem estére végigtolom és jöhet az adventure mód). Ha valakinek van kedve, dobjon egy üzit!

    Jövő héttől pedig a Destiny-re fogok rákattanni, ott is jó lenne egy Fireteam-et összehozni.
  • Moby
    #13403
    24 fő szerveren az nem fog menni. Ennyit bír a vas.

    Gero: jól tippeltem, egy kiváló konzervnyitó!
  • SlickAdam
    #13402
    dicseretes. viszont ha mar ekkora pöcsöket tolnak rendszeresen, kicsit csiszolhatnanak az engine-en is, hogy meglegyen az ATOM(tm) 60 legalabb MP alatt...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.02. 21:31:18
  • Moby
    #13401
    Kurvasokat dolgozik a guerilla rajta. Példát vehet róluk bárki.
    Clansystem, game módok, új kasztok, új mapok...mára rengeteget fejlődött a kezdetekhez képest. Egyetlen dolog nem változott csak, vagy csak minimálisan: a tökéletes balansz. Ami mostanra túl tökéletes is :D