121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #13480
    Halleluja megint megdöglött ez a retkes geci psn.
  • Skyline
    #13479
    Azt írtad PS3-ad van azért írtam a Crysis 3-at. PS4-re értelemszerűen nemigen van mit kiadni, ne várja el senki hogy pár hónapos játékokat kivágnak.
  • Kongy
    #13478
    Kb 1 órát töltöttem vele. Elég is volt egy életre. És nem, nem a grafikával van bajom, vagy a scriptelt akciójelenetek hiányával :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.04. 18:35:23
  • SlickAdam
    #13477
    de ugye jol sejtem, hogy kb 0 percet toltottel vele eddig? :)

    amugy nekem is volt idoszakom, mikor szaroztam csipobol. aztan rajottem lehet nem kene, ha assetom mirol van szo. videok se mondanak sokat, ki kell probalni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.04. 18:23:02
  • Kongy
    #13476
    Ízlések és pofonok. Hev fán
  • SlickAdam
    #13475
    törlöm is a 'csába!
  • Kongy
    #13474
    Mert szar.
  • Totti5
    #13473
    As of June 25, 2014, the game has sold over 12 million copies on Xbox 360, 15 million copies on PC and nearly 54 million copies across all platforms.
  • SlickAdam
    #13472
    KATT!
  • Kongy
    #13471
    Egy fillért nem adnék ezért a szennyért :D
  • Tibi7
    #13470
    Felesleges ezt még túllihegni, valószínűleg nálunk hozzáértőbb emberek ülnek a Sonynál, és nagyon jól tudják, hogy mikor érdemes egy játékot pluszba tenni. 9 hónapos a PS4, valószínűleg még mindig jó bevételük van a játékeladásokból, hülyék lennéknek plusba tenni ezeket. Majd ha fordul a kocka, akkor jönnek. De kötve hiszem, hogy ez a konzol első évében megtörténne. Egyébként aki már vett PS4-et, az tisztában kellett legyen azzal, hogy idő kell míg felpörög a dolog. Türelem.
  • SlickAdam
    #13469
    nem egy mai gyerek. nezegettem mar regota, hogy mi a kuki, de pc-n nem jatszok wasdegerrel, konzolon meg "buta" volt eddig.
    aztan ma reggel 10-kor leszedtem a demot, majd a vegen szepen "full game unlock"...
    ...
    most kapcsoltam ki a gepet.
  • Ulthane
    #13468
    A Crysis 3 nem fut PS4-en, meglepődnék, ha nálad menne.
  • Skyline
    #13467
    Röhejes pénzért olyan címeket kaptál meg mint a Crysis 3...Avagy hamarosan (igaz némi tartalomcsökkentéssel) a Driveclub...
    Akkor, mi a panasz tárgya?:)
    A Konkurenciánál a goldért lófaxt sem kapsz... Majd most lesz egy TRIAL és annyi.:)
    Ha meg hasonlót akarsz mint a PS+ a goldon felül még fizesd az EA ACCES-t is.:)


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.04. 16:31:21
  • Ulthane
    #13466
    Ne viccelj már! a Quake 2 különb játék volt, minimum 15 éve...
  • Ulthane
    #13465
    A Plus röhejes pénzbe kerül, ennek köszönhetem az első kalandom az infamous 2-vel, az volt pont akkor, meg még valami exkluzív.
  • shaddam
    #13464
    És a hotline miami tetszik?
  • Skyline
    #13463
    2012 decemberben konzolt venni....Max exkluzívokért, de ps+-ra elő nem fizettem volna.
    Ps4-re pedig majd jönnek a cuccok, lassan 1 éves a gép, 1 éves címek is lesznek és rászórják majd.
    Egyelőre az MS kapálódzik meg trial napot tart csakhogy vegyék a szarjukat, remélhetőleg kicsit megugrasztják az eladásokat mert a SONY el van kényelmesedve annyira vezet (igaz nem véletlenül)...
  • Skyline
    #13462
    F2P multijátékokban nem fizetős, például a warframe amibe ölik egyesek (én is) a tizenX órákat, ps+ nélkül is megy online.:)
  • Kongy
    #13461
    3-4 hónapja? Van az már 9 is :D Vagy ha nem indie szarság, akkor budget kategóriás semmire való szarok jönnek :)

    Ez is egy botrány amúgy, hogy a Steam-et is elárasztják ezek a hulladék Early Access faszságok, drága pénzért, fele használhatatlan, annyira bugos, vagy egy fos a játék, és látod, hogy ez semmilyen körülmények között nem lesz jobb. Aztán még át is basznak vele, mint most is a Stomping Land nevű förtelemnél, hogy egyszer csak eltűnik a Steam kínálatából... de a pénzed már oda...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.04. 16:00:30
  • Ulthane
    #13460
    Hosszútávon a Sony pökhendisége visszaüt. Láttunk már konzolgyártót elsüllyedni nyomtalanul (Atari). Én későn vettem PS3-at, 2012 decemberében, és a PS Plus illetve az exkluzívok miatt. Úgy voltam vele, hogy lassan jön az új konzol, itt az ideje végigtolni azt a 4-5 játékot, ami minőségi volt.

    Örültem, amikor olyan címek érkeztek Plusban, mint a Mass Effect 3, Sleeping Dogs, Mafia II, Dead Space 3, Battlefield 3 és még ki tudja, hány tripla A-s cím, még akkor is, ha messze nem érdekelt mind. Azt éreztem, hogy vááááo, ez aztán a cég, MS-sel szemben (korábban X360-on toltam akkor már vagy 5 éve) ez igazán valami, így kell csinálni, megmutatják! Pláne, amikor elindult a fosadék Games With Gold, és jöttek a gyalázatos játékok.

    Erre, 3-4 hónapja a Sony a ratyadék indie szarokat tolja, megállás nélkül. Bízom benne, hogy ennek az oka nem az, amit írtok, hanem az, hogy egyelőre még nincs mit adni. Tavaszra már adhatják a Tomb Raidert, Killzonet, és az egy-másfél évvel korábbi címeket.

  • Ulthane
    #13459
    Hát ezért töröltem le fél perc után..Pont ezt írtam.
  • Moby
    #13458
    PH-n egy napig győzködtek, hogy ps4-en a multi nem fizetős. Majdnem sikerült
  • n000rbi
    #13457
    "majd észbekapnak"

    Ahhoz ész se ártana. Márpedig a launch óta nem nagyon bizonyították az ellenkezőjét.
  • TDC Geronimo
    #13456
    Majd akkor fognak, ha ott lesz a nyakukon az ms megint, bár egyelőre még elég nagy a szakadék
  • samsung123
    #13455
    Tipikus Sony:) ha jól megy "leülnek" azaz ráülnek a sikerre:( ehhez mégjobban hozzájárul az MS balf@szsága is. És igen igazad lehet ebből a szempontból, PS+ a 80% így is megveszi, de ezzel nem kellen visszaélni, mert most lehetne még jobban elhúzni a konkurenciától, de majd észbekapnak (remélhetőleg)
  • TDC Geronimo
    #13454
    PS3 multihoz nem kellett PS+. Ott dőltek is a jobbnál jobb játékok minden hónapban, hogy eladják vele a PS+t. Most aki multizni akar úgyis megveszi PS4re, így akár le is szarhatják a kínálatot (mint ahogy teszik is egyelőre), mert az ember úgyis megveszi a multi miatt.
  • samsung123
    #13453
    Szerintem, itt nem is a gond ezekkel tipusú játékokkal van hanem, hogy ezzel van tele PS+. Rendben hogy bedobnak 2-3 havonta egy ilyet, de CSAk ilyenek jönnek:( . Volt Outlast is, ami mégse nagy kaliberű, de pont megfelelt. Már egész sok hasonló kaliberű játék van ami simán jöhetne PS+kertében. Ez bosszant sokakat, többek közte engem is. Nem Watch Dogs meg TR-re vágyok, de rengeteg játék van amit megérné a Sonynak bedobni(anyagilag), pl Worms, műtőszimulátor, MGS prológja stb...egyik se Topp AAA, de mégis változatos és jó gamek és többen örülnének neki, mint most.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2014.09.04. 15:14:50
  • Tatyla
    #13452
    ezt kicsit túlreagálod de tiszteletben tartom a véleményed...
    ha egy játék szórakoztat játszom vele ha nem kikapcsolom,ha egy film tetszik végignézem ha nem akkor kikapcsolom...ennyi...
  • Ulthane
    #13451
    Nem tudom, de számomra a Mass Effect, A Witcher, A GTA V, vagy még a ratyadék AC-k korában is egy Velocity nemhogy nem vállalható, de játéknak se merném 2014-ben nevezni.

    Ha most elővennénk a Pongot, ugye senki nem mondaná rá, hogy jó játék!? Igen, jó volt 1975-ben, de azóta eltelt 40 év. A velocity-féle játékok is jók voltak 30 évvel ezelőtt, de knyörgöm, azóta 30 év eltelt.

    Nem teljesen jó az analógia, de használható: ha manapság olyan technikai színvonalú, biztonságú, esztétikumú autókkal állna elő a gépjárműipar, mint 30 évvel ezelőtt, vajon egyet is eladnának belőle? Vagy te szívesen utaznád körbe Franciaországot egy 1200-as Ladával?

    Köszi, én kihagyom!
  • Tatyla
    #13450
    Szerintem pedig ez a Velocity X2 teljesen vállalható, tegnap le is toltam vagy 25 pályát
  • Ulthane
    #13449
    LOL
  • Kongy
    #13448
    Hát részben igaza van, az a szomorú....
  • SlickAdam
    #13447
    de a legszanalmasabb az az, hogy ENGEDNEK teged ide irogatni.
  • Ulthane
    #13446
    Olyannyira jóra, hogy tegnap konkrétan fél percet bírtam vele játszani, és töröltem le.

    Röhej, C64-en nem játszottam már ilyenekkel, nemhogy PS4-en!!! Szánalom, hogy ilyen játékokat egyáltalán ENGEDNEK elkészülni 2014-ben!!!
  • Ulthane
    #13445
    Egyiket se. Jobban jársz, ha inkább olvasol helyettük.
  • Ulthane
    #13444
    Ez nem az AC jellegzetessége, hanem minden játéké. Sajnos itt tart ez a ratyadék játékipar, ennyire képes. Minden játékban, ahol több ellenség van, csak egy ront rád, a többi nézi. RPG-kben, akciókban, mindenütt.

    De ha már AC, sokkal nagyobb kérdések is vannak:

    * 50 kilós péncélban hogy tudnak az őrök a tetőkre mászni, ugraburálni? Hasonlóképp, gyorsabban futni, mint te?
    * mindenki assassin abban a játékban? Mert mindenki úgy rohangál, meg csimpizik mindenen, mint a főhős
    * hogy lehet, hogy egy kurva nagy kalózhajó egy szűk mocsárban (AC4) KÖVET valakit, ahol krokodilok élnek? Nem feneklik meg? Nem látják/hallják meg azonnal?

    És még sorolhatnám..
  • SlickAdam
    #13443
    inkabb egy odabaszos ujgeneracios Condemned-et heggesztenenek ilyen moslek AC+elbaszottTolkien-vilag kombo helyett...
  • TDC Geronimo
    #13442
    Számomra a nemesis rendszer még mindig érdekes bár már kicsit meg is untam, mert ebből a játékból eddig azon kívül mást még nem is mutattak. Se egy story küldit, se átvezetőt semmit.
  • Kongy
    #13441
    Nem tudok olyan hack n slash-t mondani, amiben nincsenek "MASSACRE" "VICIOUS" "BRUTAL" meg ilyen kiírások :D