121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #13520
    Erre gondolsz,mert ez nagyon nem ugyan az!!!De ha mégis akkor semmi gond akkor nektek is boldogság van...
  • Harlekin
    #13519
    Ps 4 en is mind a 2 boxon minden profil használhatja a játékot mindig akár egyszerre is ???Mert x1 en igen akár közösen multizhatunk is ugyan azzal a játékkal!Ugyanakkor!
  • heady
    #13518
    Pontosan ugyanugy, ahogy boxon.
  • Harlekin
    #13517
    Hogyan is?
  • Harlekin
    #13516
    Ja értem akkor jó!Remélem sokáig gyűlölni fogja és nem hígul a Live társadalom!
  • heady
    #13515
    Ohmm, ez mukodik ps4en is.
  • Harlekin
    #13514
    Van egy olyan lehetőség x1 en ami ps en nincs.
    A lényeg van 2 darab x1 enyém meg a barátomé.Az Én itthon lévő xboxom a barátom profiljának a home boxa az Ő nála lévő xbox meg az Én profilom home boxa.Ezt egyszer kellett megcsinálni és a másikunk profiljával soha többet nem kell bejelentkezve lenni!Ezért minden amit storon veszünk az teljes értékű mind a 2 profilon mind a 2 boxon.Tehát ha Én megveszek valami azt azonnal automatikusan az ő boxán is letöltődik és használható mindig mindenkor.Még gold se kell neki,mert nekem van és így az ő profilja is gold szintű..10 hónapja így használjuk tehát amit veszünk az mind csak a felébe kerül/fő most konkrétan a destiny, mivel magas a dollár 13310 ft volt tehát Én megvettem és ő átutalta a felét nekem 6700 ft ot.Ha lemezen vettük volna meg az eladásnál ennél többet bukunk/fő és így viszont mindig a miénk marad ennyiért.Nem megéri?????[#kacsint
    ]Tehát minden amit a storon veszünk az csak mindenkinek a felébe kerül....
    Ja és ugye usa alaszkai lakosok vagyunk mert ott még TAX(áfa) sincs...
  • a.carkey
    #13513
  • n000rbi
    #13512
    Miért kapod féláron a játékokat?
  • Totti5
    #13511
    Gyűlöli az MSt és a júzereit is, téged is, engem is az egész Xbox közösséget, hagyd rá...
  • Harlekin
    #13510
    Te mint NEM x tulaj már csak tudod...
    De mond mégis miben hazudik MS nekem kérdem mint 6 éves x tulaj!?330 játékkal a hátam mögött, jelenleg x1 en 33 játékkal amiket nulladik napon féláron kapok.Akik megteremtik nekem a 3-4 heti rendszerességgel a frissítéseket.Akik nek köszönhetően ma az EA acces miatt kurva olcsón nyomom majd az NFS-t és a többit.Akiknek köszönhetően már 1 hete letöltve vár a DESTINY a profilomon az indításra természetesen 6500 forintér!stb,stb,stb
    De legyen és remélem még sokáig hasonló hazugságokat kapok tőlük!
  • TDC Geronimo
    #13509
    milliomos "youtube celeb"
  • Kongy
    #13508
    PC-re? Aligha.
  • SlickAdam
    #13507
    jajjj most kicsit buzi na... vagy metros vagy minek mondtak a SP-ban.:)
  • TomStorm
    #13506
    Miért negyed annyi tartalom?Az alapot tartalmazza oda-vissza nem?
  • Kongy
    #13505
    Hát ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PJÚÚÚÚÚDÍPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ
  • n000rbi
    #13504
    Nemtom, így ránézésre egy kis k*csög :)
  • SlickAdam
    #13503
    ki ez?
  • Kongy
    #13502
    Én rá se kattintok a videójára, van rajtam kívül is bőven túl sok nézettsége :)
  • Skyline
    #13501
    Nem vagy egyedül....
  • TDC Geronimo
    #13500
    De rühellem ezt a faszit...
  • Skyline
    #13499
    Én sem hogy a Sony-ék azok mert nem, csak tényleg vicces hogy a szórásból pont a legganébb cég marad ki. .:)
  • Kongy
    #13498
    Blizzard is elmehet a picsába, a Reaper of Souls-ért majdnem annyit kértek, mint a sima Diablóért, negyed annyi tartalommal. Lehúzás. MS-nek meg most van épp elég baja (szerk: mármint xbox téren). Én nem mondtam, hogy az MS-nél makulátlanok.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.05. 11:02:55
  • Skyline
    #13497
    Aha. És a Battle.net?
    Valamint az MS mit csinál? Mindennel lehúzza a vásárlóit és a pofájukba hazudik, jóval nagyobb mocskok konzol téren is mint a konkurenciák...:)
  • Kongy
    #13496
    A Sony a piacvezető, rohadt sok pénzt bezsebelnek, és mégis szarnak a felhasználókra. Na ezért DDOS-elték meg őket.
  • TomStorm
    #13495
    Engem se.Nem gond,egyel kevesebb amiért pénzt szándékoztam adni.
    Epikusabb harcokra számítottam és változatosabb ellenfelekre vagy utóbbi dologba nem gondoltam bele igazán,hogy itt bizony játék végéig Orkokat ölünk még Boss is Orc mindig!?
    Sima akció játéknak nézem,kaland nem tudom hol maradt.RPG kilőve tehát maradt Sacred 3 szint csak TPS-be.
    Azért még reménykedek,hogy jobb lesz de ez a video csúnyán elvette a kedvem tőle
  • AntiHero
    #13494
    Háááát. nem rossz, de annyira nem győzött meg.
  • shaddam
    #13493
    A felhő végtelen erejével ők se bírnak :D
  • Skyline
    #13492
    Nyilván, és az olyanok mint a PSN vagy a Battle.net és az Origin meg könnyen ddosolhatók és van rá kapacitás.:)

    Miközben a "hekkervilág" rendszerint a microfostot szopatja, micsoda véletlen pont ők maradnak ki a szórásból amivel megkínálták elsőkörben a PSN-t majd minimálisan csak úgy a battle.net-et és az Origin-t... Kicsit sem érdekes.:)
  • arty
    #13491
    lehet, h a live annyira "szétszórt", h nincs mit ddosolni vagy nem tudják h mit kéne vagy nincs rá kapcitás....
  • Skyline
    #13490
    Az a baj hogy a DDOS ellen nemigazán tudnak mit tenni, és ha valami kretén xbot csapat (mert micsoda véletlenhogy a multkori szórásból is pont csak a LIVE maradt ki) rákap az ízére akkor ez megy....
    Nemcsodálkoznék ha a Destiny nyitónapján is DDOS-olnának a kis buzik....
  • arty
    #13489
    Nem. Te ideológiát gyártottál a félperces kikapcsolásod mögé, elé.
  • arty
    #13488
    Én akár egy 50 évessel is. És lehet élvezetesebb lenne, mint egy fordfocusban.



    Elképesztően dilettáns vagy, nem is érted mi az a videojáték... de hogy az indi címeket nem, az fix.
  • The Protector
    #13487
    Eddig nem nagyon maradt ki ez a fícsör a codból,szerintem nem most fogják kivenni belőle.
  • Árpitallica
    #13486
    Sziasztok! A COD Advanced warfare-ban(PS4) lesz majd ugyanúgy multiplayerben split-screen mód, mint a ghost-ban is volt, hogy lehetett egyszerre ketten is tolni osztott képernyőn többiekkel multin, mert bátyámmal akkor legalább tudnánk lövöldözni együtt benne, az úgy jó lenne! :)) Mindenesetre előrendelést leadtam rája, mert végülis ez lenne az első cod játékom, a ghost multijának csak a demójával toltam ps4-en és az újban tetszik ez a crysis-os meg egyéb féle megoldások benne! Választ előre is köszi!
  • Kongy
    #13485
    Nem tudom miért megy a picsogás, nekem tökéletesen megy a PSN :D
  • TDC Geronimo
    #13484
    Mi lesz itt 9én amikor jön a destiny... Sony veri magát hogy ps a best place to play destinynél is, azt majd fél napra állni fog kb psn akkor is...
  • n000rbi
    #13483
    Konkrétan az utóbbira értettem, de az elsővel se vitatkozom.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.04. 21:53:15
  • Moby
    #13482
    Mármint vicc, hogy ennyien ráharnak egy kétbites játékra( amire így ismeretlenül és látatlanban is megadom, hogy darabokra cincálja komplexitásban a dio3-at), vagy vicc, hogy mennyire inkompetens mamlaszfasz a komplett sony bagázs, és kabaré, hogy ma piacvezetőnek lehet lenni a piac szégyenszolgáltatásával?
    Kb mindkettő érthető. Az elsőt le is írtam. Az utóbbi meg...elég csak a topikban körülnézni. Jön az egységsugarú, minimáligényekkel se rendelkező fanboj, és elmagyarázza, hogy az IGC azért egy határ szar, mer a sony TUDJA!
    Az. Tudja... Lassan el kéne kezdeni nemtudni, hanem csinálni. Valami értékelhetőt.
  • n000rbi
    #13481
    Biztos a májnkraftra cuppant rá a nép és szépen bele is roggyant a psn. Vicc.