121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #13560
    MS-nek van most elég baj, ddos nélkül is :D
  • Moby
    #13559
    A boxos homeolás meg a ps-es friend/family sharing bitre ugyanaz.
    És sajnos a szopás is, ezért nem fogom használni: működő net, és működő psn/live kell hozzá.
    Ez a konstelláció viszont egyre kevesebbszer valósul meg az életemben :((
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.05. 20:59:25
  • Harlekin
    #13558
    De nincs is semmi gond bár mire írtad vagy érted...Én is csak szimplán mindent tényszerűen írtam le senkit nem akartam arról vagy másról meggyőzni...
  • Harlekin
    #13557
    Ezt most nem is értem mire írtad...
  • n000rbi
    #13556
    Nem mondta senki, hogy nem megy. Én a magam nevében beszéltem.
  • Harlekin
    #13555
    Ok rendben legyen ,akkor rosszul tudom vagy amit belinkeltem abban is rosszul van leírva,pedig az ps oldal...
    De ha így van akkor legalább a kedves ps társaid,már nem csak az xboxosokat fogják szánalmas csórónak titulálni hanem téged is ,mert azt teszed amit Mi...
    És volt még itt valaki aki ezt írta,hogy működik ps en is ez az osztozkodás tehát remélhetőleg,így már nem annyira gáz a dolog,hogy háztájon is megy az ügyeskedés....
  • Tatyla
    #13554
    Nem, nem és nem minden működik ugyan így ahogy leirtad
  • Harlekin
    #13553
    Igen tudom,de nem ilyen szabadon...
    Itt nincs tovább szükség a másik profilra semmilyen téren akár együtt is multizhatunk ugyan akkor ugyan azzal.Vagy akár mind a 2 önk gépén két teljesen másik profil is használhatja a játékot Úgy hogy egyik homolt profil sincs bejelentkezve.
    Teszem azt Én megveszek valamit és soha többet be se kapcsolom a profilomat attól még Ő vagy a boxán lévő profilok használhatják vagy ha elmegy a haverjához akinek nincs meg ez a játék,de belép a boxán a profiljával leszedi a box és mehet a game,de itt viszont csak addig ameddig az a profil online azon a boxon....Na ezt a psen nem teszed meg nincs ekkora szabadság...Ps en valóban 1 félmegoldásos kiskapu van...
  • n000rbi
    #13552
    Oké, így kb. tiszta, szerintem zárhatjuk a témát. :)
  • Harlekin
    #13551
    Nem!!!!pont ezt írtam,mert vesz másikat és ugyan úgy megcsináljátok a homoltatást 1szer az elején és megy minden tovább a MÁR RÉGEBBEN megvett dolgokkal is.
    Tényleg semmi extra nincs ebbe.
    Teszem azt beszarik valamelyik box elsétál a home társam vesz másikat hazaér bekapcs belép az Én profilommal rányom,hogy ez a home boxa és azonnal mindent elkezd leszedni neki ami már megvolt KÖZÖSEN.Viszont,ha összeveszünk és keresek másik barátot akkor ugyan ezt megcsináljuk mind a 2 boxon és azonnal leszedi a másiknak azt ami az ÉN profilomhoz kötött játék az Én boxom meg azt ami az Ővéhez kötött és nyilván megmarad az is ami a sajátunk....Ennyire egyszerű...
  • Tatyla
    #13550
    Már hogyne volna mi is megosztoztunk egy cimborámmal, mi is felesben vesszük a játékokat psnről
  • Totti5
    #13549
    Lehet, lehet én tudom rosszul ( ma fogom megcsinálni ismerőssel ), ha géphez is kötött akkor sincs semmi gond, hisz amíg nem bontod a kapcsolatot addig marad, a másik gép meg nem kell hozzá, neked nincs közöd ahhoz hogy az a gép be van e kapcsolba vagy ott áll hetekig áramtalanítva.
  • Harlekin
    #13548
    NINCS régió a szó értelmében!!!!!!!!STOR régió van amit másodpercenként váltogathatsz ott veszel ahol akarsz mint a sarki boltokbaÉs amit veszel azt utánna bár melyik régióba használhatod,mert NINCS RÉGIÓ!!!!Ha szomszédba olcsóbb oda mész megvenni a kenyeret is....
    "Behazudni" a számlázási címet kell max, hogy ne legyen áfa,na ezzel meg aztán végképp semmit nem foglalkozik az MS Ő megkapja az 59.99 dolcsit a játékér,hogy aztán a számla kell vagy se vagy Alaszkában a könyvtárban"ez a SZÁMLÁZÁSI címem"mit csinálnak,már totál nem érdekli mint ahogy engem se.Tudom,hogy vannak olyan hülyék akik ha tehetik,hogy olcsóbban vegyenek valamit akkor is drágán veszik,na Én nem fogom ez biztos!!!!
  • n000rbi
    #13547
    Dícséretes, ezt linkelhette volna Harlekin is az elején. Amit itt nem értek, hogy a cikk szerint hardverhez is kötött, tehát a gépbeszarás hatással lehet a haverra, nemde?
  • Totti5
    #13546
    De baj, mert ezt már felesleges kötekedésnek érzem.

    Olvass és láss. Ha ez sem elég ott a google még mindig.

    Ha meg az hogy USDben vásárolok forint helyett akkor tiltsuk be a netes bankártáykat, mert rengeteg dolgot küldöldről veszek, hisz olcsóbb még hajós, repülős postai szolgálattal is mint itthon venném a sarki boltban... Kínától, Malájzián, Anglián át USA-ig mindenhonnan jönnek cuccaim minden hónapban, amikor csak akarom. ráadásul hajnali 3kor is kifizethetem itthon a fotelból ülve. Szerencsére ebben a genben az MS nem korlátolt be senkit régiózárral, így azt csinálok amit akarok... sem a játékok, sem a lemezek, sem a digitális tartalmak nem régizózárosok.

    Szép új világ, nem pedig az a szopás ami 360on volt, amikor az ember pofájába csattant a can not download felirat, mert USA cucc volt.
  • Harlekin
    #13545
    Imádok ide beírni szerintem minden napossá teszem ezt...
    Feldobok mindig valami hasonló témát!
    Vesztegessétek meg Mobyt talán Ő letud beszélni!
  • n000rbi
    #13544
    Nem baj, ha még mindig nem érted a problémám, ez nem lenne újdonság. :)
  • Totti5
    #13543
    Oké, túltárgyaltuk, csak kérlek ne terjeszd ezt a hülyeséget, tartsd meg itt magadnak:)
  • n000rbi
    #13542
    Azt hiszem be is fejezhetjük a témát, mindenki fáradjon a helyére :D
  • Harlekin
    #13541
    Látod!
    Ha valamit megveszek olcsón véglegesen akkor csóró vagyok ha valamit megvennék drágán és lóhalálába végigtolnám,hogy még jó pénzt kapjak érte eladásnál akkor nem..
  • SlickAdam
    #13540
    fuhhh....
  • n000rbi
    #13539
    Elolvastam, sehol nem áll ott, hogy a haverunk gépe legyen a home, mert azáltal féláron vehetünk behazudott régióból játékot. Kiskapu, nincs kit magasztalni emiatt.
  • Harlekin
    #13538
    Köszi most vettük meg 10 dollárér/fő az kicsit olcsóbban mint a 9 euró és mind a kettőnknek megvan ennyiért!Te meg 18 ér vetted 9 et kapsz érte eladásnál azaz 9 be volt a game,de már nem lesz meg....Valahogy úgy érzem Mi jobb üzletet kötöttünk...
  • Tyrant01
    #13537
    Csóró vagy baszki, még csak 33 játéknál tartasz?
    Azért megnézném mennyi játékot vettek a nagyokos PS4 tulajok a launch óta.
    Persze nem lemezest, mert azt el lehet adni, az való a csóróknak
  • SlickAdam
    #13536
    rendben. tul van targyalva. örülünk.

    ---

    kell valakinek 9 ojroert a Minecraft-em FELE? :D
  • Harlekin
    #13535
    Borzasztóan is érzem magam most,hogy így erre rávilágítottál...
  • Totti5
    #13534
    Persze ellszórahotad a magavidat világszerte. Kinek érné ez meg?!

    2 ember vagyis 2 profil közt működik a dolog. Oda-vissza.
  • Harlekin
    #13533
    Jaj de fájdalmas igaz,hogy valami van ami nektek nincs!
    Magyar ember találékonysága!?Amcsi gyerekek pontosan ugyan ezt csinálják...Barátlistámon 3 angol is ezt csinálja...
    Amúgy meg évente 3x lehet homoltatni másik boxot tehát nyugodtan beszarhat!
    Ha meg már majd nem lesz utána elmondhatjuk,hogy nekünk legalább volt és kurva olcsón használtuk a játékokat.De ne szaladjunk ennyire előre most van 33 játéknál ment és se híre se hamva,hogy ez változna...
    Osztozkodni majd azon amit 1 éve vettünk?Amit már majd ununk!!,de ha ez annyira gondot okoz akkor felesbe vesszük a játékot egyet Én a másikat Ő és akkor mindenkinek megmarad majd a fele,de addig is szénné játszotta teljes értékűként mindet OLCSÓN!!!

  • SlickAdam
    #13532
    tehat nincs gep-limit? akar 100 ismerösnek is odaadhatom az adataimat es mindenki jatszhat? az szep. ez esetben riszpekt!
  • Totti5
    #13531
    Nincs ebben semmi trükk, vagy te hol látod? MS hírdeti a funkciót az Xbox.com oldalon, így lett a gép bejelentve, ez egy vevő csalogató funkció. Legalább nézzetek már utána:)
  • Totti5
    #13530
    A gép beszarhat, fel is gyújthatom most azonnal attól még semmi nem változik meg, mivel a gép manapság csak eg műanyag-fém tárgy az MS szerint. Minden felhőbe megy, a profilodat az MS tárolja. Mentések, gold, előfizetések, játékok a géptől független dolgok. Bárhol bármilyen boxon bejelentkezek minden elérhető, mint ha otthon lennék, csak le kell tölteni...

    Az Xbox Home funkció pedig addig él ameddig az egyik fél nem bontja a kapcsolatot a profilok közt.
  • Totti5
    #13529
    Örülök neki ha ignoráltál, és azt mondod amit elgondoltál, de ott a link, hisz te kérted... van a goldról is külön meg bővebben is, a google vagy az xbox.com kiadja ha érdekelt a téma.
  • sirpalee
    #13528
    Csórók. Ha még fiatal kis pöcsök lennétek, akkor még némi szimpátiát éreznék irántatok. De felnőtten minden erővel trükközni és megkerülni a rendszert és büszkén hírdetni... Szánalmas.
  • SlickAdam
    #13527
    ciganykodas vanik! ficsör!

    na majd mikor el kell dönteni kie lesz az acc veglegesen.... mert semmi se tart örökke.:D meg be is szarhat a gep, ... miegymas.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.05. 16:57:20
  • n000rbi
    #13526
    Értelek, de ezzel kb. be is ismerted, amit állítottam ;) Szóval ez nem az MS jófejsége, hanem a magyar ember találékonysága :P
  • Harlekin
    #13525
    Hol találsz róla tiltást!?
    15 frissítés jött gondolod,ha ez akkora kiskapu lenne akkor már nem zárták volna?!
    A régio mint totti is írta csak 1 jelképes dolog boxon...
    De attól hogy te ezeket nem így látod Én még így kapom MS-től!
  • Totti5
    #13524
    Pl itt.

    Amúgy nem csak játékra van. Gold előfizu, APP előfizuk és minden amit digitálisan veszel legyen játék vagy más osztódik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.05. 16:46:03
  • n000rbi
    #13523
    Rendben, mi a neve ennek a játékmegosztós fícsörnek, hol találok róla hivatalos, MS-féle leírást?
  • Totti5
    #13522
    Nincs kiskapu, bármit is jelentsen, s mivel nincs semmiféle régiólock azt csinálsz amit akarsz, te döntöd el hogy HUF, USD, EUR vagy FONT-ban szeretnél fizetni, az egyetlen kapcsoló és egy gép restart.
  • n000rbi
    #13521
    Tehát kihasználsz egy kiskaput, valamint behazudsz egy kamucímet, hogy olcsóbban vásárolhass és mindezért az MS-t magasztalod? :D