121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #13602
    Gondolom Te minden kritériumnak maradéktalanul megfelelsz!Semmi fanatizmus nincs a hszeidben a stílusról nem is beszélve.Mást se tudsz mint fikázni a másik konzolt és a hozzá tartozó egyéb dolgot pedig semmi közöd hozzá,és fogalmad sincs róla...Sok sikert a HG szerephez és részvét a topiknak...
  • Skyline
    #13601
    Pont az hiányzik hogy itt is Totti féle kettősmérce legyen vagy hogy egy Xbot legyen a HG...:)
  • Totti5
    #13600
    Meg kell kérdezni a topikot utána ha van elég pozitív visszaélés írni a moderátor kukac sg hu címre adatlappal és a topik linkjevel s kérni a jogot.
  • arty
    #13599
    szerintem az itteni támogatottságod megvan, de ugytudom azt nem itt kell intézni - de h hol, azt nemtom :D
  • arty
    #13598
    Nem érsz rá, addigra késő lesz.
  • arty
    #13597
    "Ahogy írtam ez a TE félremagyarázásod,ettől még INGYENES dologért fizetsz...."

    tehát te jobban tudod, hogy ő mire vette és véletlenül se a te belemagyarázásodnak vagyunk tanui :D
    tesó, fordítva ülsz ám azon a lovon!
  • Harlekin
    #13596
    Mindenhol Én se lehetek és amúgy is csak ott vagyok ami érdekel.Mivel ps4 szegmens érdekes és érdekes is számomra ezért ezt nézem,de a mellékes hozománya viszont nem...de a lényegit azért csak érted!
  • Moby
    #13595
    Hát itt aztán hiába. A topiklakók ezen nem tudnak változtatni.
  • Moby
    #13594
    Itt is???
    Az official xbone fikatopikban (leáld) nem láttalak egyszer sem.
  • Tatyla
    #13593
    -->HG<-- posztra jelentkezem márha az osztott acc nem kizáró ok...
  • Harlekin
    #13592
    Vállalom a HG szerepét és azt garantálom,hogy rend lesz és pártatlanul fogok rendezkedni...
  • Harlekin
    #13591
    Akkor ezt a ps4 tulajok fejébe kell elsődlegesen bele plántálnod,mert napi rendszerességgel látom itt is a ps4 vs xbox hszeket meg a random xbox ms fikát.És ameddig ez így lesz biztos,hogy ha időm engedi szót emelek érte itt is.
    Az hogy meg neked nem lesz x1 kicsit megmosolyogtatott pont neked nem mi....Több konzolod volt mint másnak gatyája és mind a 2 platformon...

    Más...
    Ez a nyomi tegnap szólt,hogy menni kellene hozzád Vasárnap,de lehet,hogy nem tudok menni,mert reggelre már csináltam programot plusz anyád délelőtt ér rá hajászkodni.De azért rajta vagyok,hogy tudjak menni....
  • Tatyla
    #13590
    Dehogy, azoknak akik háboroknak emiatt...
  • TomStorm
    #13589
    Egyébként én sem értem miért kell idehozni Xbox témát.Ha arról akarok olvasni,témázni akkor megyek abba a topikba.Kell ide HG és szabályzat
  • Moby
    #13588
    Nekem lemezen vannak a játékok, így az egész kérdés végtelenül hidegen hagy. Azt különösen kettészarom hogyan megy boxon, tényleg. Szarok a boxra, de mereven.
    Nem érdekel hogy működik. Nem érdekel mi olcsóbb, vagy drágább. Nem érdekel milyen frissítés jön rá, vagy milyen nem. Egyáltalán semmilyen xbox one-al kapcsolatos kérdés a végtelenségig nem érdekel. Köpök rá.
    Nincs xboxom. Nem is lesz. Nem tartok rá igényt, így a vele kapcsolatos információkra sem.
    A ps4 topikban meg különösen nem. Senkitől sem.
  • Skyline
    #13587
    Ahogy írtam PS+-ban. És? EGY szolgáltatásban amiben benne van: Ingyen játék havonta, trial, korai hozzáférés, és a multi.
    Te fizeted a Live-ot és az EA acces-t miközben lefikáztad a PS+t.... Gyakorlatilag duplaannyit fizetsz és kb semmivel sem kapsz többet csak parasztvakítással...:D
    Továbbá miért Xbox gépen mikor volt SZIMPLÁN trial? Soha, ahogy most sem, egy GOLD-nak legalább lenni kell a FORZA-hoz is.:)

    Erről is ennyit... Bérelsz és fizetsz próbaverziókért. Mindeközben a PS+-t fikáztad, és kijelentetted hogy te nem fogsz bérlésért fizetni...:)

    Visszanyal a fagyi ahogyan az állandó X360 vs ps3 pixelkeresős fröcsögéseid esetében is most hogy a One rendszerint az 1080p-re sem képes rendes frém mellett...:D


    //Akkor fogok igazán röhögni ha ps+-ra továbbra is jön majd ingyé EA játék, mint múlt hónapban a Crysis 3...:D

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.06. 00:39:57
  • Totti5
    #13586
    Mának játszok,majd ha megint lesz régió lock akkor ráérek ott aggódni.
  • Totti5
    #13585
    Ps+ba volt akkor az fizetős trial. Ps3on szimplán mikor volt trial nap és miről? Linket.
  • Skyline
    #13584
    Ahogy írtam ez a TE félremagyarázásod,ettől még INGYENES dologért fizetsz.... És mellette játékot BÉRELSZ.:)

    Az a szomorú hogy a netes játékért fizetést is az MS kezdte és a sok baromarcú fizette...Naná hogy a SONY is átvette ebben a genben igaz némi plusszal...
    Most meg fizet a sko marha a trialért....

    Apropó nem volt..Nem a fenét, ps+-on már volt ilyen, és voltak free trial napok is...
    Lásd májusban péel BF4 20 órás trial..vagy egykoron a Borderlands tiral.... Stbstb....


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.06. 00:05:25
  • Totti5
    #13583
    Nem mindegy, mert trial konzolon ilyen formában még nem volt.
  • arty
    #13582
    pécén nincs alternativa ( = lemezes), konzolon van - így ott van mivel összehasonlítani és lehet beszélni hátrányról digit vásárlás esetén

    és igaz ugyan, h első ránézésre jelentős a különbség (17 vs 7), de aki egy 8-10 órás címet csak 6k buktával tud eladni (mint harlekin LOL), az vessen is magára...

    hogy a 7k-s játék mennyire a tiéd (és meddig), arról lehetne vitatkozni, szerintem ezt a gent arra használja a két konzolgyáros, h a lemezezőket végleg kinyírja (tehát nem fogja meggátolni, hogy látszólag, rövidtávon jól járj) - utána lehet majd nextgenben 60 euróért árulni a játékot a magyarnak, mert nem tudja majd máshol megvenni, elcserélni, kölcsönadni, eladni.
  • Skyline
    #13581
    Teljesen mind1, továbbá ez csak a TE értelmezésed. Mindkettő INGYENES volt mindig. TE fizetsz érte. A többi csak félremagyarázás.:)

    //Mindezt úgy hogy a ps+-t persze lefikáztad annó a játék"bérlésért", most ugyan ezt teszed EA accessel a fizetős trialok (hogy örül) mellett..:D


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.05. 23:57:00
  • Totti5
    #13580
    Demó a játék egy bizonyos apró szelete amit bemutató jelleggel készítenek el, különálló program önmagában a bolti verziótól függetlenül futtatható. Trial egy végleges teljes játék egy bizonyos időkorláton belül játszható teljes verziója.
  • TomStorm
    #13579
    5 van még mindig.Visszatették 1 hete kb a több profilt
  • Skyline
    #13578
    Az hogy TE minek nevezed az a te dolgod. Trial Demo...Ugyan az, mindkettő normális körülmények között INGYÉ van. TE fizetsz érte.:)
  • Totti5
    #13577
    Ea demók nem Access kötelesek mint pl az 1 hetes Nhl2015 demó. Ea Access demokat nem tartalmaz.
  • Skyline
    #13576
    Jobb minőségben pc-n? Igen. Nem 720p-ben meg fosfrémmel ahogyan manapság a One tudja? nem.:)
    MS-nél nincs fizetős demo? De van, lásd EA acces.

    Neked lehet ezt jelenti az exkluzív. Nekem viszont olyan címeket amiért érdemes megvenni egy gépet a pc mellé..Namármost a One-on ez számszerint a mai napig EGY azaz EGY cím amit minőségnek lehet nevezni a többi vagy hulladék vagy jön a minőségi változat pc-re.:)
    Értsd: Megint teljesen felesleges One-t tartani pc mellett.... Ahogyan az X360 is felesleges volt az utolsó 2-3 évben...És nemigen erőlködik az MS hogy változtasson ezen...
  • Totti5
    #13575
    Sony nal van fizetős demó? Mert az MS nel nincs vagy a Nintendo rol van szó?
  • Harlekin
    #13574
    Számomra ex az amit megkapok más meg majd később...Mert úúú most pc-sek megkapják a ryset meg majd valamikor a tr-t.De MI kapjuk előbb ők meg majd valamikor,akkor amikor Mi már szarrá játszottuk és tele spoilereztük a netet.Ettől többet nem is kívánok...
  • Harlekin
    #13573
    Így így és ez a szerencse,hogy nem nektek teszik és nem nektek kell ezzel foglalkozni...
  • Skyline
    #13572
    Tehát hogy a pofátokba hazudnak exkluzívitás téren és fizetős demókat kapsz? Legyen...:D

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.05. 22:25:14
  • Harlekin
    #13571
    Remélem ezt nem nekem posztoltad,mert Én melletted álltam csak szimplán említettem,hogy itt ps4 topikban ezt a magatartást elítélik,elítélték...
  • Totti5
    #13570
    Steam, gog és tököm tudja még hány ilyen világában és hogy a PCn minden digitális érdekes hogy ez pont konzolon lenne hátrány. Emberek naponta költenek 1-2 ezret steamra mert occsóért van bundle és az best buy... igaz nem kell összeadni, 2 naponta 1 ezres az 2 hét alatt 1db day 1 xbox one cím homoltatva... steamon is ott marad minden szir szar, és xboxon is ott marad a játék.

    Persze lehet a lemezeket is pörgetni, de úgy vagyok én is vele, hogy minek venném meg 17ért!!!! amikor ott van 6-7ért.
  • Harlekin
    #13569
    Isten ments!!!Jó ez így mindenki ps4 et,mert ameddig sony vezet Én nyugodt vagyok...Leszarom Ms szenved e miatta ,ha ugyan ez a tendencia marad felhasználó rész felé ami eddig volt...
  • Harlekin
    #13568
    Okos ember mi!?Konkrétan ez első 2 játékom lemezes volt soha többet 6 ezret buktam kínkeserves eladással 3 hét használat után.Küzdeni a sok nyomorult gyökér vevővel akik analfabéták és nem tudnak olvasni pedig feketén fehéren leírom NINCS CSERE NINCS,de azért megkérdezi,hogy de azért ez biztos,meg kecskére telefonra esetleg orrszőrnyíróra nem e lehetne mégis...Nem kösz kihagyom ha 2x többe kerülne a digitális terjesztés akkor is inkább azt választanám és ragadjon csak a profilomhoz.Így meg aztán végképp,hogy ennyivel olcsóbban vehetem....
    Mennyit nyomjuk pont annyit mint aki eladja esetleg és annyit bukik mit amennyiért mi vettük,de nekünk legalább megvan és nulladik napon plusz nem kell várni fél évet hogy olcsón hozzájussak...
  • Totti5
    #13567
    Forza 5 trial elsősorban a 2. kozol launch egy reklámfogása, hisz letölti játszik vele aztán ha tetszik megveszi, egy fullos demó. Másodosrban itt a Horizon 2 nyakunkon, szóval reklám is hisz FORZA cím, harmadsorban a TRIAL mint lehetőség egy bemutatása amit az MS engedélyezett 1 hónapja a rendszer frissítésben.

    Tényleg kinek van infója a ma indult Forza 5 trial sikerességéről hogy már most le lehet szólni? döbbenet!
  • Skyline
    #13566
    Pedig igyekeznek, ez a többnapos ingyen Forza azért tényleg pozitív... Csak sajnos úgynézki ez sem elég hogy a SONY-t szorongassa...Pedig kéne mert a SONY meg csak karbatett kézzel ül egy székely bácsi nyugalmával....És ez nemfeltétlen jó a PS4 usereknek.:)
  • SlickAdam
    #13565
    boxot mindenkinek!!! vuhuuuu
  • Harlekin
    #13564
    Na boxon még ez se kell...tehát bitre ugyan az ok...
  • Tatyla
    #13563
    Csóró vagyok ezért osztott accon játszok így US storeból kemény 7 lepedőért jutok egy játékhoz ami még mindig olcsóbb mint bármelyik PC játék amit ugyan úgy nem tudnék tovább adni ha kijatszottam, persze nem veszek meg mindent ész nélkül...
    Most lehet köpködni!