121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #13642
  • Moby
    #13641
    Oké, tehát minden hiába.
    Akkor csináljunk xbox topikot belőle, ha már ps topik nem lehet.
    Emlékezzünk meg a gyengébbhardver eheti fantasztikus japán rajtjára:

    Kedves xbone tulajok, szerintetek melyikből adnak ek többet a következő hetekben japánban:
    a. Szigetmonostori utikönyv
    b. 4. emeleti garzon
    c. Xbone
    ?
  • SlickAdam
    #13640
    hat ja. biztos jol ismer.
  • Totti5
    #13639
    Kérlek szépen ne hazudj, alázzál az téged minősít, de ne hazudj. Ez benne van a 10parancsolatban tartsd be légyszíves.
  • Harlekin
    #13638
    Igen valószínűleg az öcsém ezt fogja igazolni...
  • SlickAdam
    #13637
    hogy örült vagy? :)
  • Harlekin
    #13636
    Semmi gond,ha nekem nem kérdezd Mobyt!Majd ő igazolja...
  • n000rbi
    #13635
    +1
  • Kongy
    #13634
    Hm, seems legit.
  • SlickAdam
    #13633
    akkor hajra!
  • Harlekin
    #13632
    Köszönöm az aggodalmadat,de a sört utálom és 27 éves gyönyörű barátnőm van így nincs szükségem a fizetős szexre...
  • Skyline
    #13631
    +1

  • SlickAdam
    #13630
    nos az X1, mint hardver SZAR. ez teny. dicseretes, hogy az OS jol fejlödik folyamatosan es hogy MS is lehetöseget biztosit a ciganykodos "felaras" vasarlasra.
    amugymeg playstation topik, TOKELETES hely az MS gecizesere. Xbox topikban tenyleg hulyen nezne ki...
    amugymeg+ ha van is fika, az 2-3 hsz es annyi. de te mar tengernyi hozzaszolas ota hosiesen vedelmezed a masinadat, amire tenyleg senki nem kert fel. ez tenyleg baromira nem kell ide, SENKI nem akar itt ilyesmit olvasni.
    szoval 41 eves fejjel inkabb igyal meg egy sört es / vagy fizess be egy kiados baszasra, ha nem kapnal eleg puncit! ugy vedelmezed azt a darab vasat es gyartojat, mintha valami tizeneves kis seggfej lennel... yeezus!

    ---

    az megvan, amikor PS-t szidjuk? nem ritka. olyankor hol vagy?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.06. 11:32:44
  • Kongy
    #13629
    Szó szerint mindenhol. A filmes topikban is pl Adam Sandler-t isteníti, aki szerint meg egy gyökér, az mehet a francba, meg az normális ember nem lehet, aki nem imádja azt a faszt :)
  • Janey
    #13628
    Mondom másnaposan ébredtem ... :)
    Ha nem jön be, eladom.
  • arsmarci89
    #13627
    Felhívtam az 576-ot 1 próbát megért, nem akarják oda adni a Destinyt hétfőn pedig bementem volna érte:) Tudom a szerverek is csak kedden indulnak, de legalább a kezembe lett volna XD Már kurvára várom :)
  • Harlekin
    #13626
    Na nagyon kezd ez az egész elmenni a köpködés felé ami aztán végkép nem hiányzik se ide se máshova...
    Én egy dolgot kérek mindenkitől és tényleg kérés,nem azért járok ide,hogy azt olvassam,hogy mekkora szar az x1 meg mekkora geci az MS.Én majd ezt eldöntöm mint a konzol használója és a cég szolgáltatásait igénybe vevő felhasználó!Egy dolgot szeretnék itt érdemben híreket infókat szerezni a ps4 ről,mert ez érdekel,ha csak a fika érdekelne akkor megvan ennek a topikja és oda mennék,de nagyon nem érdekel...
  • SlickAdam
    #13625
    "... elő is rendeltem a Driveclub SE-t :)
    Nem vagyok valami nagy részer ..."

  • Skyline
    #13624
    Ez igazából engem nem érdekel, 2003 óta vagyok itt fórumtag, ami nekem szemet szúrt az az hogy az X360 idejében állandóan ment a ps3 fika aztán egyre mélyebb kuss lett ahogy az X360 exkluzívok ritkultak a ps3 meg beindult... Aztán ment a fika a PS+-ra mondván nem fizetne játékbérlésért...
    Most mivan? "Hajrá MS" szövegek és amikor a szemmel láthatóan jóval nagyobb különbségeket valaki észreveszi meg Xbox 720P-nek hívja a csodát akkor egyből megy a védekezés meg hogy minek kell a konzolháború...:D Közben meg KÉT szolgáltatásért fizet közel duplaannyit mint amennyibe a PS+ fáj, és ugyan úgy bérli a játékokat valamint fizet a próbaverziókért... Ez a PS+-nál fájt neki, de most hogy az ms-nél is van most magasztalja. Szuper.:)

    Nem véletlenül vicc tárgya a leáldozott topikban....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.06. 11:24:02
  • Janey
    #13623
    Másnaposan ébredtem, elő is rendeltem a Driveclub SE-t :)
    Nem vagyok valami nagy részer talán pont ezért nekem való lesz a játék.
    Látványautókázás rulz :D
  • Janey
    #13622
    Ne tudd meg, hogy a Leáld topikban milyen stílusban tolta évekkel ezelőtt amikor még a PC volt azisten... :D
    Azóta sem lehet komolyan venni :)
  • Skyline
    #13621
    Mehetsz, ezt idén már sokadjára olvasom itt tőled mégis visszatérsz...:)
    Pont ennyit is ér a szavad.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.06. 11:18:47
  • Skyline
    #13620
    Nem én nem jelentkezem ilyen posztra mert tudom hogy első blikkre kivágnám az olyan álszent hisztigépeket mint Totti, és ez nem lenne épp szabályos...
    Baromi unalmas állandóan az ajnározását olvasni mindenhol, aztán amikor a szemére vetik hogy olyan dolgot ajnároz ami a PS-nél megvolt de akkor szídta akkor egyből jön a hárítás meg a félrebeszélés, hiába a bizonyíték (régi hsz-ének másolata)...

    Annó szaros pixelekért szabályos fröcsögést rendezett állandó jelleggel ps3 vs x360 témában...Most amikor visszakapja úgy hogy jóval nagyobb különbségek vannak most persze egyből mocsok aki szóváteszi a One gyengeségét és minek ezt felfújni stbstb....

  • Janey
    #13619
    Szerintem is jobban teszed hogy lelépsz innen egykor istencsászár néven futó pécés vérpistike :)
    Azért azóta elég sokat változott a világ nemde? Most már az Xbox felkent papja lettél.
    A stílusod lehet hogy szofisztikáltabb lett az elmúlt évek fórumozásainak köszönhetően de agyban sajnos nem léptél szintet.
    Szóval van még hova fejlődni :)
    Ja és vidd magaddal a bohócot is :P
    Utoljára szerkesztette: Janey, 2014.09.06. 11:15:05
  • Totti5
    #13618
    Na menjünk innen 2 ember viselkedése miatt ne szivjon a többi ps tulaj. Ez a két ember gyűlöl engem vagy téged sose lesz itt előrelepes felőlük sajnos.
  • Kongy
    #13617
    Én aztán nem fikázom az X1-t. :) Van 360-am, imádom. Van PS4-em, imádom. Szóval, ha valaki, akkor én pártatlan vagyok ebben a témában. Ha olcsóbb lenne a One, vennék is egyet. Jelenleg sajnos nem engedhetem meg magamnak.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.06. 11:07:07
  • Harlekin
    #13616
    Ha kicsit is értelmeznéd akkor értenéd is ennek a jelentését.Én itt nem fröcsögtem fikáztam a ps4 et esetleg helyesbítem a fals fikaáradat között az x dolgokat.Sokakkal ellentétben akik zsigerből fikázzák x1 et...
  • SlickAdam
    #13615




    ( )
  • Harlekin
    #13614
    semmit nem szervezkedett veled ellentétben érdemben válaszolt Arty kérdésére...
  • Totti5
    #13613
    Erről beszélek. Szükség van ilyen emberekre az sem?
  • Kongy
    #13612
    :DDDDDDDD Adam Sandler az isten. Most örülsz? :DDDD Azért sír a szád, mert nem mindenki ajnározza a Te kedvenc színészedet? :D Igazi felnőttes viselkedés ez is!

    "Remélem minden fan boy visszavesz magából és a saját szarjával lesz elfoglalva innentől!
    Nem a másik a konzoljával és marad a saját térfelén fikázás nélkül!!! "

    Nagy igazság, kár, hogy szarik rá mindkettőtök nagy ívben :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.06. 11:01:06
  • Harlekin
    #13611
    Nem dehogy is itt csak Kongynak lehet rendes kor az adatlapján...De amúgy igen...
  • Totti5
    #13610
    Örülnék ha ne kellene a mocskaidat olvasni mindenhol mert amit a filmes topikba is művelsz az felháborító.
  • Harlekin
    #13609
    Mint ahogy a példa mutatja Te is!
  • Kongy
    #13608
    Felettébb érdekes, de az még érdekesebb, hogy nem tudod használni a telibekúrt szerkesztés gombot, és csak árasztod el az értelmetlen vergődéseddel a PS4 topikot.

    Totti bazmeg te meg ne szervezkedjél itt, menjél szépen vissza az Xbone topikba, ott okoskodj.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.06. 10:56:40
  • SlickAdam
    #13607
    stimmel amugy az adatlapodon feltuntetett eletkor?
  • Totti5
    #13606
    Ezzel a stílussal ez a két ember xbox topikba nem lenne hosszú életű, szóval legyen hg kell ide persze olyan aki jól is csinálja.
  • Harlekin
    #13605
    És milyen érdekes valahogy azon az estén Én is kaptam 312 minuszt nem érdekes!?
  • Harlekin
    #13604
  • Kongy
    #13603
    Jaja, pont egy hozzád hasonló idiótára van szükségünk HG-nek, aki a neki nem szimpatikus ember lemínuszolására órákat basz el, csakhogy hiába, mert kiveszik a mínuszolás lehetőségét. :D Igazi, vérbeli lúzer vagy öcsém.