121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #13682
    Szvsz jóval pofásabb a feketénél...A kontroller főleg....:)
  • TDC Geronimo
    #13681


    Marha szép a fehér konzol is.
  • Tatyla
    #13680
    Plusal nem függ össze honnan vásárolsz Max akcioknal
  • heady
    #13679
    Jovo hettol lehet a US storebol elorendelni. Egyik dev tweetelt rola.
  • heady
    #13678
    Azt nem tudom, sosem volt magyar accom, de az amcsi store kb 35-40%al olcsobb mint az angol.
    Most vettem meg a Destiny Digital Guardian Editiont, UK store £85, US store $89~£56. UK storeon a sima kiadas £55.
  • SlickAdam
    #13677
    angol dragabb mint magyar? ez nekem uj. de elhiszem.:)
  • heady
    #13676
    Nem, mert mocskosul draga.
  • tenca
    #13675
    Warlockot néztem meg bétában és marad is kezdésre.
  • arsmarci89
    #13674
    Destinynek ti milyen kaszttal kezdtek majd neki?:)
  • TomStorm
    #13673
    +1
  • SlickAdam
    #13672
    angol jobb lenne, nem?
  • Matth3w
    #13671
    akkor mégis célszerűbb usa store-ból megvenni mert nyílván két acc-ra nem szeretnék plust fizetni.
  • Tatyla
    #13670
    így van de ha majd új tartalmat akarsz vásárolni akkor majd magyar storeból kell megvenned így legyen egy magyar accod is
  • Matth3w
    #13669
    Köszönöm a gyors választ :) akkor fizikailag a játék nem befolyásoló csak az acc a régió zár miatt?!
  • Tatyla
    #13668
    persze semmi akadálya...
  • Matth3w
    #13667
    Sziasztok!
    Hölgyek urak kicsik és nagyok, kérdésem lenne.
    adott egy USA acc, de európában vásárolt ps4 ha magyarországon veszem meg a Destiny-t, akkor az befolyásolja a játékot avagy sem? tudok játszani a barátokkal akik esetleg usa store-ból vették meg?
    köszönöm
  • Kongy
    #13666
    PH-n is leírtam már, ide is leírom, hogy szerintem jó kis játék lesz, de a béta alapján nem akkora nagy durranás, csak egy korrekt iparos munka.
  • TDC Geronimo
    #13665
  • AntiHero
    #13664



    Igen igen, mehet Tatyla házigazdának.
  • arty
    #13663
    igen-igen!

    (moby: "halál emeletén" :DDDD kész vagyok)
  • n000rbi
    #13662
    Legyen.
  • Moby
    #13661
    Igen.
  • j0nNyKa
    #13660
    tehát mónikák, Tatyla házigazdának menjen? kellene értelmes normális visszajelzés erre a kérdésre
  • Hzoltan969
    #13659
    Te jó ég, 5 óráig nem néztem fórumot? Muszáj kivizsgáltatnom magam...
  • TDC Geronimo
    #13658


  • Moby
    #13657
    Te sem laknál szívesen a HALÁL emeletén! :D
  • arty
    #13656
    ebbe belesétáltam :DD

    (istenem, ezek is de idióták...)
  • BooMiller
    #13655
    input lag?:)
  • Moby
    #13654
    Biztos? :D
    (Nem szeretnek negyedik eneletet csinálni)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.06. 18:34:52
  • Harlekin
    #13653
    Gyors reagálású vagy 30 hsz és 5 órája nem volt xbox téma...
  • arty
    #13652
    félve, de megjelölném a b-t :D
  • tenca
    #13651
    Tudom :) Az alaptörténetre gondoltam.
  • Hzoltan969
    #13650
    Nagyon jó lenne, ha a fröcsögő xbox fanboy-ok áttennék valahova máshova a székhelyüket, itt pedig vissza lehetne térni a PS4-es témákhoz!
  • Hzoltan969
    #13649
    "Diablo 3 befejezve"

    Befejezve??? A játék onnan kezdődik, hogy elérted a 70. szintet...
  • tenca
    #13648
    Diablo 3 befejezve. Megvan PC-n is az alapjáték, de ez a konzolverzió nagyon jól sikerült. Az irányítás sokkal jobban kézre áll DS4-el, mint az egér+billentyűzet.

    A nehézséggel tényleg akad egy kis gond. Act 1 hardon ment le, de túl könnyű volt. Act 2-re váltottam expert-re, de semmi különbség nem volt a hardhoz képest kihívásban. A master fokozat már jó, főleg Act 5-ben, amelynek vége azért nehezebb, mint az előző részek. Megnézem majd az adventure módot később, de keddtől már jön a Destiny is.

    Destiny és Diablo hosszabb távra betervezve, aki akar nyugodtan felvehet a listájára.
  • heady
    #13647
    Brutalisan jol nez ki az az eso mozgasban. kent vejt
  • SlickAdam
    #13646
    release version confirmed!
  • TDC Geronimo
    #13645
    DF Driveclub hands on

    "Systems for depth-of-field, the lighting model and reflections have all been upgraded, alongside the eventual arrival of a weather system (coming after launch)."

    " it's a convincing, constant 30fps for the Scotland and Norway stages. And thankfully there are no frame-pacing issues to speak of, nor tearing during the PS4-driven gameplay. Save for the introduction of tearing during a debug 'orbital' mode towards the demo's end, it's a perfectly locked experience during regular gameplay."

    "a materials-based system is in place across all cars and tracks. Every surface is built to reflect light according to real-life values;"

    ""We'll be adding things like screen-space effects to actually get all the water droplets on the screen. We'll get the wind-screen wipers working [too], that'll have a full simulation pass so that you get proper droplets"

    "The game's 1080p resolution is put to effective use too, producing one of the cleanest grades of image quality on PS4. And yet Evolution isn't content to leave it there. There's a pixel-based system that we're using, there's a temporal-based system, there's FXAA and there's actually a material-based system as well. We've only got four systems in place and we've got another for the key points that we don't quite hit."








    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.06. 13:38:03
  • TDC Geronimo
    #13644
    dafuq van itt :y
  • Skyline
    #13643
    D. Xbox 720P