121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arsmarci89
    #13722
    hol lehet megnézni hogy 1 játékkal összesen mennyi időt játszottunk?
  • Totti5
    #13721
    Mindenki játszhatta a bétát, volt demó...
  • Tatyla
    #13720
    sokan csak azért streamelnek hogy dicsekedjenek hogy ők már tolják a fanatikusok már jól ismerik a játék elejét,magamat is beleértve mert alfa/béta időm biztos volt vagy 50-100 óra között
  • Ulthane
    #13719
    Simán benne van a pakliban, akkor eladom a fenébe! :)
  • Kongy
    #13718
    Csalódni fogsz benne. Túl nagy a hype körülötte.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.08. 18:10:06
  • Ulthane
    #13717
    Sziasztok!

    Köztudottan utálom az FPS-eket, de valamiért ezt a rohadt Destiny-t nem tudom kihagyni. :) Szerveződik valami klán azok közt, akik tolni fogják innen a fórumról? Szívesen csatlakoznék.
  • AntiHero
    #13716
    Twich-en már csak Destiny van most PS4 szekcióban :D
  • Kongy
    #13715
    Magát a honlapot se nyitja meg amúgy, utána google-ben rákerestem.
  • Tatyla
    #13714
    nem hibás mert johnnyka illesztette be mert én nem igen értek az ilyesmihez alapból nem jó most valamiért
  • arty
    #13713
    mert hibás a link :)

    http://sg.hu/forum/tema/www.awaitinggreatness.com -ként próbál megnyílni, de nem tud - érthetően :)
  • Tatyla
    #13712
    sajnos most alapból nem jó ez az oldal nem tudom miért(pedig egy nagyon pofás megjelenési kalendárium),igazából a háttér meg esetleges egyéb csicsákhoz nem értek de ha úgy gondoljátok meg lehetne vátoztani
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2014.09.08. 14:53:07
  • Kongy
    #13711
    Jajde cuki, tiszta családi összejövetel

    Bannerban szereplő link nekem nem működik. Legalábbis, ha rákattintok azt írja ki, hogy "Eltűnt :("
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.08. 14:28:56
  • Tyrant01
    #13710
  • Moby
    #13709
    Be, mint a k. élet. Eddig legalábbis így tűnik.
    Amúgy meg hétfő van. Szerinted mit csinálok én minden hétfőn 9-től? :D
  • Harlekin
    #13708
    Hívtalak telon azt baszol felvenni közben meg itt vagy...
    Na bevált a mutatvány?
    Ha már tegnap nem ps4eztünk nálad inkább,és nem otthon x1ezhettem!
  • Harlekin
    #13707
    Gratula és bízom továbbiakban is az eddigi lojalitásodban...
  • Moby
    #13706
    Végremá.
  • n000rbi
    #13705
    csak keményen :)
  • Tatyla
    #13704
    Köszönöm a bizalmat igyekszem jó házigazda lenni
  • Ra1n
    #13703
    A Diablo nem mmo,és a karaktereddel nem serverre jelentkezel be mint egy mmo-ban. A Destiny-hez talàn a Warframe àll közel,tps mmo. Ott is minden online folyik. Egy Mmo-ban mindig a szerver tàrolja az adataid,és mindig nethez van kötve,tele netes eventekkel.. Warframe is szerverre loginol,anélkül nem megy. Van benne solo mòd,de a netes eventek,események miatt akkor is folyamatosan a serveren kell lenni.

    Diablo csak adatokat tölt le illetve neten tàrolja a karaktered,egyébként nem mmo...Konzolon megcsinàltæk hogy ez ne kelljen mert konzolon a minimàlis warez mellett úgyis veszik mint a cukrot. Pc-n nem véletlenül van a nethez kötve,az oka egyedül a warez....feleennyit se adtak volna el ha feltörhetö...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.09.08. 01:55:51
  • Kongy
    #13702
    Diablóból csak kitudták venni konzolon :) PC-n a mai napig folyamatos netkapcsolat kell.
  • TDC Geronimo
    #13701
    Dehogy veszik. Az egész cucc online. MMOnál sincs offline rész... Ez nem úgy működik.
  • Kongy
    #13700
    Lesz itt botrány mikor a single se megy majd a szerverek miatt :) Majd egy patch-el kiveszik az online kötöttséget... vagy nem, mert van egy közös helyszín, ahol minden karakter questeket vesz fel.
  • TDC Geronimo
    #13699
    Lehet egyedül is tolni a storyt, DE online kell lenni ettől függetlenül, mivel ez egy online shooter, mint az MMOk.

    Rendesen loginolni kell karaktereddel be a szerverre, amikor kezded a játékot. Ezért sincs fent még sehol destiny videó, hiába van már meg sok embernek a játék, mert a szerverek még offlinek.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.07. 23:22:28
  • SlickAdam
    #13698
    ugy olvastam, hogy single player is lehet jatszani, meg ha nem is vegig... tehat online only 4 real? pfff. lesz balhe! :D
  • TDC Geronimo
    #13697
    Én melózok, így remélem mire estére hazaérek már nem lesz gond. Mondjuk szerintem akkor jön pont a második dolgozó hullám úgyhogy... :(
  • Kongy
    #13696
    Na ezért várok én még a Destiny-vel :) Nincs kedvem anyázni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.07. 22:09:30
  • Harlekin
    #13695
    Többen azt írják hogy elvileg tehát elvileg holnap már mennek a szerverek és ha átrakjuk az x1 en a localt Astráliára vagy New Zealandra akkor már holnap indulhat a móka!Kíváncsi leszek...
    Kicsit tartok Én is a live miatt,mert most
    ,hogy bekerültek az új országok volt némi zavar.Plusz hihetetlen,de a minecraft is rendesen odarakott livének amikor felkerült... Rengetegen szedték le,mert ugye 5 dollárért lehetett áthozni x360 ról.
  • TDC Geronimo
    #13694
    Mondjuk nagyobb összegbe mernék fogadni, hogy kedden úgy elseggel a PSN, mint a huzat. Destiny meg ugye nem megy offline. Akkor aztán Sony kap majd hideget meleget.
  • sirpalee
    #13693
    Biztos találsz rávalami workaroundot, vpn násik országba stb... ;)
  • Harlekin
    #13692
    Nem is kérdés titán!
    Az egész bétát azzal toltam végig...Lehetne már 9,mert itt figyel már lassan 2 hete(pre orderbe megvéve) a boxon és annyira irritál,hogy nem nyomhatom néha ránézek és rányomok,de csak nem indul!!
  • arty
    #13691
    engem egyrészt a sztori (félek kevés lesz...) érdekel, ill. tetszett a lövöldözés - coop-ban szívesen kipróbálnám, úgy 10+ órát is elviselném, még ha a küldik monotonok is
  • sirpalee
    #13690
    Egyik kis érdekesség és offtopic. Sony open source-ve tette azt az editort amivel sok nagy cím pályáit rakták össze. (Last of Us, Killzone, stb)

    Sony releases level editor that's open source and engine-agnostic
  • sirpalee
    #13689
    Engem az a történet érdekel amit el akarnak mesélni és az a világ amit meg akarnak mutatni. A hangulat nekem átjött (és szvsz ez a fontos, ha a hangulat ütős, és mellé van egy közepes sztori, nagyon jó produkciós minőséggel.. az már egy jó kezdés), és remélhetőleg később a single küldetések is jobbak lesznek. Azt mondjuk megértem, hogy a sztoriból nem akartak sokat megmutatnia betaban.
    .
    PvP - nem igazán érdekel. Néha lövöldözhetek benne, durrogtathatok, de fps multiban nekem vagy Battlefield vagy Arma az alap. Mondjuk amit leírtál az alapján gáz... Nem hiszem, hogy a Bungie ezt ne rakná helyre időben.
  • Kongy
    #13688
    Igen, a hangulattal nincs gond, meg rengeteg elem a Halo-ból van. Az a kis járgány, amivel a bétában lehetett száguldozni kb egy az egyben a Halo Ghost-jára emlékeztetett :D Most azt a kis robotot hívják Ghost-nak tudom, de a Halo-ban anno a kis covenantok azzal próbáltak elütni annó :D
  • TDC Geronimo
    #13687
    Igen, mivel mindezek ellenére a koncepció, a világ, a hangulata és olykor a pvp része is nagyon jó, amikor elfelejtem a nagy lagot. Várom mi sül ki belőle. Remélem nem csak 1-2 hetes dolog lesz, de ez majd kiderül hosszabb távon.
  • SlickAdam
    #13686
    "ertem" mar miert vagy annyira ra-hypeolodva.:D
  • TDC Geronimo
    #13685
    Art, hangok, UI, meg úgy általában véve a produktum minősége kiemelkedő volt beta alapján, DE... PvP p2p hálózatú volt és akkora késések voltak meg kill trading, hogy ez hosszútávon megöli az egészet. Volt 5 vagy 6 story küldi. Mindegyik lényege az volt, hogy menj a waypointra, szedd elő a ghostot, öld meg a hullámokban érkező ellenfeleket amíg a csík elér a maxra és nagyjából ennyi. Exploration módban amik voltak "fetch" questek meg már ne is beszéljünk. Tipikus MMOs halál unalom töltelék küldik. Nagyon remélem, hogy később változatosabb lesz és hogy PvP alá raknak dedikált szervereket (bár ezt kétlem és nem is igazán értem mit akarnak ekkora címnél 2014 végén p2p multival...), mert elég hamar ki fog pukkanni a hype lufi.
  • sirpalee
    #13684
    Azért nem sokat tudják sci-fi shooterben ezt az iparosmunka minőséget hozni még a Bungie-n kívül. Talán a guerilla. A beta alatt az már nagyon átjött, hogy a hangulat csillagos ötös lesz, akárcsak a Halo részeikben. Kell ennél több? :) Nekem nem...
  • The Protector
    #13683
    Azt a robot szart feltűnően nem nagyon mutogatta.