121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ra1n
    #13762
    Ez Mmo szerüség. Bf4-et én is nyomom de vàltozatosnak nem nevezném...:D Ha a destinyben unalmas mindig ugyan az a feladat,akkor a bf4-ben mitöl nem az mindig minden pàlyàn ugyan az??:)
    Jò hülye összehasonlìtàs...

    Vilàgot nem renget a Destiny,nem is ez a célja,de jogos a hype lévén a legjobb koopra és közösségre hegyezett online jàtéknak készült, TÀRSAKKAL mòkàzàsra. Ez vagy tetszik vagy nem,én nem rajongok a témàert és hasonlóan unalmasnak tartom (mindemellett a bf4 is dögunalom ha egyedül tolod), de azt elismerem hogy koopozgatàsra,csapatban csapatàsra a legjobb funnak ìgérkezik..
  • Harlekin
    #13761
    Azért had maradjon meg a jogom a vélekedésre,hogy Én saját magamnak mit tartok jónak.Okostojásozás nélkül.Tőlem aztán a Destiny lehet 12 fps 480p meg csak 1 féle küldetés és 4000000x megölhető 1 ellenfél.Egy dolog biztos elviszi a játékot,hogy leülök és a barátaimmal coopba,partyba beszélgetve ökörködünk...Ne te döntsed már ezt el,hogy ehhez nekem van e jogom vagy hogy Én ezt miként látom...
    Biztos lehetsz benne lényegesen több élményem van a játékokba mint azoknak akik így vélekednek a játékvilágról,hogy mindig többet várnak mint amit kaphatnak,vagy zsigerből fikázzák...Köszi ha végre megérted,hogy különböző emberek élnek a földön és nem mindenki egyforma.
  • Ulthane
    #13760
    Szia,

    Nekem sem jön be az új design, túl sötét. Szerintem a Sony-kéket kellene hangsúlyozni. Ha ötleteket szeretnél, akkor a PS Blogon kellene szétnézni, nekem személy szerint valami olyan hatású design tetszene, ha már PS4 topikról van szó. :)
  • arty
    #13759
    neked neon van a kocsid alatt is? nemá'
  • SlickAdam
    #13758
    meg szerencse, hogy van alternativa ócsón :)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.09. 00:14:42
  • Kongy
    #13757
    Ezt pofáztam én is, de a két okostojás megmagyarázta, hogy nem a hype a nagy, csak én vagyok hülye. thxbye.
  • SlickAdam
    #13756
    ize... esetleg valami HASONLO (nyilvan profibban megoldva) lehetne mindket oldalon, hogy meglegyen a ps4 design. kek, fekete, szurke, ... stb.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.08. 23:36:21
  • AntiHero
    #13755
    Jó a desing, de a PS4 logo nem tetszik így szürkén.
  • TDC Geronimo
    #13754
    Van aki digitálisan vette destinyt és nemsokára elkezd játszani?
  • arty
    #13753
    szerintem már perfekt a topik :)
  • TDC Geronimo
    #13752
    Szürke jobb, de nekem a PS4 kék hiányzik a háttérből :(
  • j0nNyKa
    #13751
    átlőttem szürkére, így nem túl szürke? illetve nem hiányzik a PS4-et "jellemző" kék szín, amilyen eddig volt?
    másik meg hogy az awaitinggreatness.com -ra nem tud senki valami alternatívát?
  • TDC Geronimo
    #13750
    Ez nem MMO. Online játékba nincs változatosság? BF4et lassan 1 éve tolom és nem tudom megunni.
  • Skyline
    #13749
    Egy MMO-tól mégis mit vártál?:)
    Mindegyik MMO-ra igazak az állításaid, a WoW-tól a Kotor-on át az Elder Scrolls online-ig...
    Online játékban sose keress változatosságot...
  • SlickAdam
    #13748
    na ugyanezt, csak szurkeben.:)
  • j0nNyKa
    #13747
  • SlickAdam
    #13746
    sztem ez a kek oldalt tul üres, szurke tetszik. inkabb ahhoz kene passzintani a többit. ja es felül a PS4 logo tul nagy.:)
  • TDC Geronimo
    #13745
    Warlock kemény nerfet kapott meg az auto riflek is :(
  • TDC Geronimo
    #13744
    Destiny changelog beta óta

    Előzetes reviewk alapján beigazolódott amitől féltem. Story küldetések repetatívak és dögunalmasak. Sokkal nagyobb a füstje mint a lángja a játéknak. Mondjuk ilyen szintű agyonhypeolás sose tett jót semminek.
  • TDC Geronimo
    #13743
    jójó eleget melóztál a többi majd ráér köv hónapba csak hogy utánozzuk a sony "gyorsaságát", amit FWk terén produkál :D
  • j0nNyKa
    #13742
    minden wip :)
    van némi minta a háttérben, ilyen fény effekt, a ps4 oldaláról lopva (bár nem túl sok)
    megnézem mit tehetek :)
    a küldést gombot máris alakítom, mondjuk akkor sony kékre
  • n000rbi
    #13741
    Szerintem is sötét. Legyen benne több kék, ha a már a sony is csak azt a színt ismeri egy éve :)
  • sirpalee
    #13740
    A sötét szín, meg a logó fasza. Viszont a küldés gomb, azzal a világos háttérrel gázul néz ki. Annak a lecserélése még wip?

    Nem nézne ki jól valami alap kis minta a háttérbe? Nagyon halványan csak, hogy kicsit megtörje az egyszínűséget.
  • TDC Geronimo
    #13739
    Ja oldalsó kék rész fasza. A túl sötét feketével kéne valamit kezdeni.

    Más.. Batman nem jön csak júniusba wtf. Azt hittem februári cím lesz. Jól eltolták ezt októberről... No mindegy legalább melóznak vele rendesen.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.08. 20:17:23
  • zzeN
    #13738
    Kék oldalt jó, nekem is túl sötét a banner rész.
  • Tatyla
    #13737
    ha vannak ötletek kinézettel kapcsolatban nyugodtan szóljatok és változtatunk,vagyis jonnyka
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2014.09.08. 20:16:47
  • TDC Geronimo
    #13736
    Kicsit talán sötét vagy csak szokatlan még nem tudom
  • Tatyla
    #13735
    srácok kaptam jogot Thaddeustól a doksi szerkesztésre aki nem látja benne magát és szeretne bekerülni jelezze
  • AntiHero
    #13734
    Ott körül szoktak felkerülni a demók.


    Off.: Zsír az új desing ;)
  • j0nNyKa
    #13733
    srácok topic designhoz így mit szóltok? túl sötét? háttér jó? valami más?

    illetve kérdés: van ez az awaitinggreatness.com, az úgy tűnik megszűnt, legalábbis ma egész nap timeoutolt, van valami hasonló oldal, amit berakhatok annak a helyére a bannerbe?
  • TDC Geronimo
    #13732


    Új olcsóbb füles Silver wired stereo headset 69.99ért



    Meg Destiny preset

    We also have an exclusive Destiny audio mode that will be available via the free Headset Companion App for PS4 and PS3 starting tomorrow. Enjoy the sounds of the Destiny universe the way Bungie intended with this custom-tuned audio mode for the Gold Wireless Stereo Headset.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.08. 20:11:02
  • Harlekin
    #13731
    Én tudom és pont ezért nem értem a miérteket...Én ezt úgy kezelem,hogy van bizonyos játék réteg amit szeretek(elég sok),nem nézek demókat nem hallgatok másra soha,de tényleg soha.Természetesen némi infókat azért ki lehet szűrné a sok marhaságból,de soha nem ezek döntenek... Belekezdek és ha jó játszom,ha nem akkor nem.Tőlem aztán mehet az a bizonyos"hype" teszem azt a skyrimról.Biztos nem veszem meg ,mert maga a stílus maga a játék NEM érdekel.Pont olyan ez mint veszek 1 hamburgert milyet marhahúsost,mert tudom azt szeretem.Tőlem tukmálhatják a sertés burgert akár ingyé is akkor se kell.Viszont,ha megveszem a kedvenc marha burgert és szar az íze szimplán kibaszom a kukába...Ennyire egyszerű számomra a játékválasztás..És nem tud nagyon nagy csalódás érni...
  • Totti5
    #13730
    Erről beszéltem, a hype még mindig adja :)

    BRIT SZOFTVERELADÁSOK, AUGUSZTUS 31. - SZEPTEMBER 6.
    1. The Sims 4 (ÚJ)
    2. Watch Dogs (+19%)
    3. Metro Redux (-58%)
    4. The Last of Us Remastered (-30%)
    5. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (-51%)
    6. Call of Duty: Ghosts
    7. Minecraft Xbox 360 Edition
    8. Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    9. Minecraft PlayStation 3 Edition
    10. Grand Theft Auto V
  • Totti5
    #13729
    Annak akinek nem tetszik, vagy annyira nem tetszik, vagy csak azért fogja venni, mert mindenki veszi = túl nagy hype. Erre lehet a legkönyebben fogni hogy valakinek nem tetszik. Nem kell érv ellene, csak ez a 3 szó. Számtalan esetben ez van, lásd Watch Dogs, ami parádés volt hogy a hype eladja aztán még nyár közepén is a top listák elején csücsült és az eladások ugyan úgy mentek, átléte a 10 milliót. Gondoltam megkérdem őket hogy oké, megjelenéskor "látatlanba" rácuppan a nép ami egy jó reklám és egy jó játék kombója, nade amikor hónapokkal utána is töretlen a sikere az milyen hypra vezethető le. Ezt még nem sikerült megfejteni, de megy egyszer biztos erre is lesz valami érvelés :)
  • Rdinho10
    #13728
    és ez biztos hogy "csak" 1körül dobják fel?:)
  • Rdinho10
    #13727
    akkor nem várom meg ma este:D
  • AntiHero
    #13726
    Majd 13:00 óra körül
  • Harlekin
    #13725
    Ezt sose értettem,hogy mi az hogy túl nagy a hype!?Főleg így nem,hogy volt beta.Mindenki saját akarattal rendelkezik és eldöntheti,hogy kell vagy sem neki...
  • Rdinho10
    #13724
    üdv, ha a Fifa 15 demóját szept9.re ígérték akkor az azt jelenti hogy ma éjféltől elérhető?:)
  • n000rbi
    #13723
    Veszel WiiU-t, vagy 3ds-t. PS-en nincs ilyen lehetőség (esetleg bizonyos játékokban találhatsz ilyen statisztikát)