121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • The Protector
    #13802
    Szar a háttérszín.
    Sokkal jobb lenne mondjuk a ps3 hullámai vagy a tipikus x kör nnégyzet kombók.
  • Ulthane
    #13801
    Akinek van kedve, csatlakozzon! :)

    http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/191967

    (most klassz a fórum design!)

  • TDC Geronimo
    #13800
    Az piskóta ehhez képest. Elfelejtettem rögzíteni, de konkrétan volt hogy járművel kilőttem valakit, megfordultam vele elindultam másik irányba és akkor esett össze.

    Ja és pvp nincs csak az 5ös story küldi után. Javaslom, hogy rohanj végig rajta nehogy elund magad mire odaérsz :D
  • sirpalee
    #13799
    Biztos hogy jó ötlet az ilyen aszfaltos, betonos, bumpos pattern a háttérhoz?
  • Moby
    #13798
    KZ-vel is rengeteg a probléma már. Minél komplexebb, minél több featurrel tömi meg a gg, annál jobban rohad széjjel a netkódja.
    Egyébként meg mán telepedik :)
  • Skyline
    #13797
    2 DLC van letudva, nem az összes.:)
    Nem tudni mennyi jön, a pass 2 DLC-t ad.

    TDC: Feltehetőleg jóval tartalmasabb DLC-kről van szó mint amit a Battlefield vagy a COD széria kap mindig...
  • AntiHero
    #13796
    Én azt fogom megvenni jövő hónapban. Aztán így az összes dlc letudva . :)
  • TDC Geronimo
    #13795
    az kerül 10+k ba
  • AntiHero
    #13794
    Seasson pass mennyi?
  • TDC Geronimo
    #13793
    Ja meg most nézem 2 dlc 10+k?? Hülyék ezek? Még codba se ennyire pofátlanok az árakkal.
  • SlickAdam
    #13792
    pedig erdekeljen ha nagyon alacsony lesz! bar mar mindegy.:)
  • TDC Geronimo
    #13791
    Reviewk nem szoktak érdekelni, de most kíváncsi leszek, hogy csak a név meg hype miatt mernek-e erre 6-7 pontokat osztogatni majd. Ilyen nagyobb fejlesztőknél elnézőbbek szoktak lenni olyan dolgokkal szemben, amit máshol megemlítenek. Ilyenkor jut eszembe mindig, hogy bfnél szidják a netkódot egy 64es multi játéknál, ahol destruction, járművek minden van itt meg 6v6nál p2pt raknak alá és lagos szar az egész, de persze itt ezt majd elkussolják.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.09. 14:31:19
  • Kongy
    #13790
    Halo-val játszottál már? :) Na csak mert a Destiny inkább arra hasonlít hangulatban, mint a ME-re. Bár Sci-fi - sci fi de le se tagadhatnák, hogy ők készítették a Halo-t is :)
  • Harlekin
    #13789
  • SlickAdam
    #13788
    kibaszott hype-train... nem kell mindenre raugrani day1. foleg ha utolso masodpercben kuldik ki a tesztpeldanyokat.... gyanuuuuus!!!
  • TDC Geronimo
    #13787
    PvPbe 1-2 seces lagok meg késések. Ez így ebben a formában egy rakás szar. Moby neked főleg nem ajánlom, mert kz után itt csak felidegelnéd magad :D
  • Ulthane
    #13786
    Tényleg nincs, de szerintem még azért lehet ezt szebbé tenni minimális css-turkálással. :)
  • Ulthane
    #13785
    Ez csalóka. Tényleges darabszámot nem tudunk. Ugyanezt a sorrendet látod, ha mondjuk a Sims összesen 1000 példányban kelt el, a WD meg 785-ben. Mégis azt gondolod majd, hogy húúú, tuti milliók fogynak belőle, milyen sikeres játék még mindig,. Kérdés, mi a siker fokmérője?

    A WD-t sokan azért veszik meg, mert PS4-re NINCS játék. S még úgy is, ha egyáltalán nem biztos valaki benne, hogy jó lesz, megveszi, hogy VALAMIVEL legalább tudjon játszani. Ugyanez a helyzet X1-en is. A Destiny-t én pont ezért veszem meg. Utálom az FPS-t, de megtetszett a hangulata (kedvenc játékom a Mass Effect), a pénz nem számít, lövöldözök vele néha egy-egy órát, és annyi. Ha pedig már nem játszom vele, eladom a fenébe. Ha meg megtetszik, és játszom vele, akkor meg pláne jó.

    Nem győzöm eleget hangsúlyozni, hogy az, hogy valamit sok példányban vesznek meg, nem azt jelenti, hogy jÓ is. Erre az élet számos területéről lehet példákat hozni, de íme egy: a szar nem lesz attól finom, hogy legyek milliói dongják körül.

    Nyilván a Destiny sem lesz übercsászár játék (egy FPS sem lehet az!), de a jelenleg a piacon lévő lövöldéktől már első ránézésre is eltér, monumentalitásában, hangulatában, és ne feledjük, a friss élményben! Ezért fogy majd úgy, ahogy.

    (a topikban ez a sötétszürke szerintem baromira zavaró)
  • Kongy
    #13784
    Na így már jobb :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.09. 13:40:25
  • j0nNyKa
    #13783
    a lent linkelt blogbol azert meg hozok at 1-2 otletet, az tenyleg faszasan nez ki :)
    de mar olyan egbemeno valtoztatasokat nem akarok, ugysem lehet mindenkinek megfelelni, annak sincs ertelme ha hetekig errol szol a topic :)
  • TomStorm
    #13782
    Na most már tényleg jól néz ki a topik,köszönjük!
  • Tatyla
    #13781
    ez lenne
  • SlickAdam
    #13780
    dehogynem. jo a kek, de ilyen mennyisegben hosszutavon zavaro. szurke alap nyugisabb.
  • j0nNyKa
    #13779
    igy meg nem nagyon kek? ez elvileg a ps4 szin
  • sirpalee
    #13778
    Nekem is megérkezett a fémdobozos Destiny. Meg pár apróság mellé. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak a rohadékok lefordították spanyolra a fegyverkönyvet! Remélem a játék angolul jön be, vagy örjöngeni fogok. :D



    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.09. 12:44:57
  • j0nNyKa
    #13777
    ezt a PS blogot hol talalom?
  • Kongy
    #13776
    Amúgy szerintem is sokkal jobban illene valami kellemesen kék design a topikhoz, kb mint ami a PS4 menüjében van, olyasmi szín tökéletes lenne
  • Moby
    #13775
    Onlány alatt a pvp részt értem természetesen :)
  • TDC Geronimo
    #13774
    PlayStation 4 sales in the UK have shot past the 1 million mark, Sony has revealed.

    UK MD Fergal Gara told MCV that the console managed the feat in just 42 weeks, making it the second fastest-selling console in the country of all-time. The Wii managed to hit the same figure in 38 weeks.

    A menet tovább folytatódik...
  • TDC Geronimo
    #13773
    Ha nem lagol akkor a pvp része szerintem teljesen rendben van. Főleg a járműves mapok. PvE rész az egyelőre yawn...
  • Moby
    #13772
    Remélem onlányban legalább jó lesz a destiny. Kéne valami új drog. mer a kzsfbe olyan kikúrt módon beleuntam, hogy arra szavak nincsenek.
  • zzeN
    #13771
    Banderas-t vissza!!

    Meg is találtam:

    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2014.09.09. 11:49:59
  • TomStorm
    #13770
    Jó lett a topik de én a Banner-ba szép kék háttért tennék
  • n000rbi
    #13769
    Elnyelte a szürkeség. (akkor nem csak nekem hiányzik :D)
  • shaddam
    #13768
    Hová tűnt Banderas :(
  • AntiHero
    #13767
    Na meg is érkezett \o/ Ja és kaptam egy hatalmast posztert is mellé.



  • Kongy
    #13766
    Ok.
  • soundsonic
    #13765
    majd délutántól lesz szerintem a nagyobb roham
  • TDC Geronimo
    #13764
    Na nézzük ezt a Destinyt... PSN még megy? Csodálom
  • SlickAdam
    #13763
    csak a plejsztesönömben.:)