121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #13842
    Dikk ott vagyok xD AntiHero_HUN
  • soundsonic
    #13841
    Hajnali 1 óra :)

  • Skyline
    #13840
    Na ez meg a másikfele...Dioban is van kb 10 féle lény és unalmas repetitív az egész...Meg van 4-5 féle dungeonháttér, és azokon pályalaprajzok azt csá...
    Egyedül egy dögvész az egész,, haverokkkal jó. Akárcsak ez.
  • Kongy
    #13839
    Bungie nagyon ért a szuper atmoszféra megteremtéséhez, a Blizzard ennyire azért nem.
  • Moby
    #13838
    Ennek a nagyrészéből azonnal ráismertem a dio3-ra :D
    Ennek a hangulata az előbbivel ellentétben viszont kurvára megfogott. Meg ez valahogy "közösségibb". Csomót tolom random idegenekkel.
    Szóval azok a " megmásíthatatlan tények" pusztán olyan szubjektumok, amikkel most épp egyetértesz :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.09. 23:49:07
  • The Protector
    #13837
    Engem a Destiny a hangulatával és az atmoszférájával fogott meg.
  • Skyline
    #13836
    Nos a haverom beszámolója alapján:
    -Borzalmasan repetitív : Naja mint minden MMO, vagy az agyonajnározott Borderlands... A közösségi élményen van a hangsúly, és lám egyből nem lesz unalom.
    - A Betaban EGY bolygót ismert meg a Holdból csak ízelítőt kaphatott.
    - Nem a BETA-ból ismert ellenfelek vannak az első két bolygón a holdon új ellenfelek is várnak már
    - Elég nagyok azok a területek ahhozhogy hosszútávon élmény maradjon, az meg hogy 5 sztoriküldetést raktak oda ott hasal el hogy vannak a földön is olyan helyszínek ahova egyszeráen nem tudsz bemenni mert immunisak az ellenfelek a sebzésedre--> tuti késöbb visszatérő lesz. Ráadásul a térképen vannak névvel jelölt helyszínek ahol nem is jártunk...
    - A 3 class simán látványosan különbözik ez főként akkor jön ki amikor koopban látod rajtad kívül a többi class-t..
    - Igen MMORPG-nek hívjuk mert ott a közösség, a terepen is összefutsz velük. Lehetett volna bizonyára 50-100 ember is, baromi csodás lenne azt a fajta szaggatást-lagolást nézni ami az MMORPG-kre jellemző //avagy rombabutítani a grafikát
    - Autista ellenfelek..Azok az autista ellenfelek "rangokkal" rendelkeznek akárcsak a HALO-ban, az egyszerű kisellenfelek ostobák, a kicsit feljebb állók rangban rafkósak, fedezékbe mennek,megkerülnek,csapdába csalnak (például rádlőnek elkezdenek elfutni te követed és hopp hirtelen rádrontanak vagy 10-en)...Messze az egyik legjobb AI amiket manapság raknak az FPS-ekbe. Főként amikor mesterlövésszel messziről lősz rájuk..Nem futkároznak meg kinézegetnek, szó szerint elbújnak és kivárnak hogy közelebb menj...
    - Töltés...Fél-óránként az a fél-1 perc nem egy nagy probléma...

    Egyébiránt a játék a Borderlands - Diablo - Némi MMO keveréke, mindenből a jobb jegyeket belemerítve. Ha a Borderlands ennél jóval primitívebb unalmasabb sima koop játékmenetére képesek voltak 8-9 pontokat szórni akkor bizony ez a játék többet is érdemelne...

    Egyébiránt átmentem és én is belenéztem a játékba, messze nem "megmásíthatatlan tény" jó sok dolog amiket összehordott a kedves játékos..:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.09. 23:17:38
  • TDC Geronimo
    #13835
    jujj de izgi volt a 3. küldi is a holdon (NOT). Újabb horda mód miközben a ghostot kell védeni. Ha ez így megy tovább nem lesz energiám még a storyt se végigtolni :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.09. 23:14:19
  • Kongy
    #13834
    Kb ez jött le a bétából is, úgyhogy nem meglepő, hogy ilyen a full is.
  • Totti5
    #13833
    Egyedül tolta, tudhatta volna ezt a béta alapján.
  • TDC Geronimo
    #13832
    Bemásolok egy HSZt PHról, ha megengeditek. Minden pontjával tökéletesen egyetértek és magam sem írhattam volna le jobban.


    "Rövid vélemény a Destinyről ~12 óra játék után:
    - iszonyatosan borzasztóan hányingerkeltően repetitív és önismétlő és fantázia nélküli
    - Konkrétan a bétában az első két bolygót (a 4 -ből..) megismertük, unalmas
    - a bétából is ismert ellenfelek vannak végig az első 2 bolygón (a 4ből......), és a 3. on is van belőlük bőven
    - minden bolygó egy nagyobbacska terület (bőven nem óriási, egy felderítés után kened vágod az utakat), ezen próbáltak meg elszórni azt hiszem ~5 sztori küldetést a srácok. Az összes kb ugyanolyan kinéző helyen van (ez logikus és elfogadható, hiszen egy ökoszisztémán belül vagyuink, egy bolygón bár hát na jó mind1..). De hogy az összes küldetés ennyire lapos kiszámítható és klisés legyen.. Ráadásul konkrétan az 5 küldetés kísér végig minket, 4 bolygón, más bolygó skinekkel
    - a strike-ok IS a bolygó mapból élnek, nulla új terület, huszadszorra is bejárod. A level12 a Holdon esélytelen volt 3db 12 -es bétából összeszokott nem teljesen núb csapatnak. A sztoriküldetésekhez hasonlóan a strikeok IS ismétlődnek bolygónként, szokás szerint azzal indul, hogy élj túl 3 hullám szarságot..
    - a 3 class olyannyira egyforma, hogy nehéz megkülönböztetni (kivéve amikor percenként a szuperképesség betölt és ellövi). Mindenki ugyanolyan fegyverrel megy, ugyanazt csinálja
    - MMORPG -nek hívunk egy olyan játékot, ahol maximum 16 ember lehet egy szerveren/városban/területen és a legnagyobb raid is 6 emberes (asszem ezzel az mmo része nevetségessé válhatott) valamint az rpg része: a skillek közül kb tök mindegy mit használsz, nagyjából szart se ér az egyik se, valamint a változatosság abból áll, hogy a gránátod meggyújt vagy sok kis gránáttá esik szét. Ez van lvl12 -őn a 20-ból (jó 26 akkor..?)
    - autista ellenfelek/AI: egy valamit tudnak, de azt nagyon: bal egér gombot nyomni. Az összes ellenfél (de még bossokat is beleértve, jó ők jobb egért is nyomnak néha..) annyit csinál, hogy áll/kerget és lő. Nulla taktika kell. Bossfight is annyi, hogy mész oszt lősz. Nálam egy MMORPG ott kezdődik, hogy taktikázol egy minimálisat legalább és többféle class kell egy insta/raidhez...
    - Az előzőből következik, hogy a nehézséget úgy oldották meg, hogy lespawnolnak eléd 5235123432db lelőhetetlen páncélos ugyanúgy kinéző, ugyanolyan segghülye balegérgombot nyomó repdeső bétából ismert szutykot a boss mellé (a 2. bolygón lévő boss kb. az 5. féle skin a játékban! VÁLTOZATOSSÁG!!!)
    - számomra az egész játékban 2 dolog motivál: az úgynevezett sztori végigvitele valamint a bolygónkénti 5 aranyláda megszerzése
    - a töltési idő kibírhatatlan. Konkrétan egy percig baszakszik minden egyes töltésnél és addig egy rohadt műanyagrepülő lebegését kell végigszenvedni a zűrben
    ...mindezzel együtt mmorpg, destiny, ps4... Haverokkal jó szorakozás lehet, az endgamet nagyon várom mindennek ellenére, még hátha... De egyébként a beharangozott hypefesztiválhoz képest a béka segge alatt a Föld másik oldalán Kínához képest az űrben 20 fényévnyire sincs. Ez egy tűrhető/jó-cska játéko-cska, szigorúan haverokkal co-opban fogyasztva. A grafika viszont nagyon szép."

    Persze ettől függetlenül még tetszhet másoknak nem vagyunk egyformák, de amiket itt leírt azok a megmásíthatatlan tények.
  • Rdinho10
    #13831
    ez már kabaré komolyan:D felkerült a ps 3 as Fifa 15 demo...csak a Ps4 es hiányzik:D
  • Moby
    #13830
    Destiny first impression(mivel a bétából kimaradtam):
    Tetszik a graf. Hatalmas terek, jók a fények. Fasza a hangulat. Az egêsz világa/sztorija. Nagyon fasza. Megvett azonnal. Gameplay szögegyszerűnek tűnik, viszont jó sok a biszbasz, az most látszik.
    Összességében az első találkozás rendkívül pozitív, ahhoz képest, hogy semlegesen, már-már érdektelenül álltam a játékhoz. Meglátjuk innen merre mozdul játszva :)
  • arty
    #13829
    mocsok-vadállat-jól néz ki :D

    atyaég...
  • TDC Geronimo
    #13828
    És milyen igaza van.

    “This year, the majority of what the other developers exhibited was bloody shooter software that was mainly set in violent surroundings or, in a different sense, realistic and cool worlds,” Miyamoto said at the time. “Because so many software developers are competing in that category, it seemed like most of the titles at the show were of that kind.”

    " I feel that industry tends, rather than the creator’s individuality and uniqueness, tend to be prioritized. "

    N játékokat Sony platformra!!4
  • Azur92
    #13827
    Vanguard quartermasternel talalod meg oket. Amugy 4 ora jatek utan es beta tapasztalatok utan sztem a jatek zsenialis kellemes kikapcsolodas. PvP nagyon bejon. Coop ugyancsak. Nem csalodtam, igazabol aki bera proba utan csalodik arra nem tudok mit mondani. :) egyedul talan a keves item nem jon be eddig bar ezen meg valtoztathatnak.
  • arsmarci89
    #13826
    Ha a Desinynél aktivállom a Vanguard armory dlc-t akkor azokat a cuccokat hol találom meg?Vagy hogy is van ez?:D
  • n000rbi
    #13825
    Többet nem lesz téma a dizájn, de még ezt: tetszik a logó, meg úgy az egész, köszönjük!
  • TDC Geronimo
    #13824
    New Mercedes-AMG GT launches exclusively in DRIVECLUB on PS4



  • a.carkey
    #13823
    Minden esetre köszönöm a beszámolókat, még ha mindenkinek mást is jelent JELENLEG a progi. :)
  • TDC Geronimo
    #13822
    Majd holnap délután 2-3 felé
  • Rdinho10
    #13821
    úgy olvastam ma nem jön ps 4re a demó...csak holnap mivel az EU store-t szerdánként frissítik. tehát akkor éjféltől már elérhető lesz?:)
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2014.09.09. 20:06:55
  • TDC Geronimo
    #13820
    Hát arról a gunplayről én vitatkoznék. 30 fps, sok 60 fpses súter után egyszerűen szar érzés. Fostaliga netkód/p2p multi. Meg rakat tényező van ami nekem ront a gunplay élményen. Ez szubjektív persze, de engem idegesít pl hogy nem tudok reloadolni futás közben, meg az is, hogy sprint közben úgy fordul a karakter, mint egy tank.
  • TDC Geronimo
    #13819
    Borderlands ezt nálam keresztbe lenyeli minden téren. Ott nem unatkoztam egy percet se. Itt meg alig van olyan, amikor nem unnám szénné magam. Loot rendszer is nagyon primitív és kezdetleges, fegyverek terén sincs sok variáció.
  • Totti5
    #13818
    Majd köpnek egyet a levegőbe a 10 milliomodik eladott példány után. Zene, graf, gunplay, desig a béta alapján a játák erőssége. Story meg a "single" like küldik pedig nem az erőssége, mivel a koncepció a co op hardkorságra épül. Bár ezt pont egy Diablo 3 után nem tartom gyenge pontnak, mert ami story és story vezetés volt benne az borzalom, még sincs rugdosva ezért.

    Destiny jó kasztok, képességek, lútok, szintezés, balansz, AI és a gunplay ami a lényeges elsősorban, mert ha ezek elcsúsznak akkor a fene megette az egészet. Tartalomban majd elválik ha valaki végigjátszotta, azt hogy mi minden jöhet még hozzá meg az idó eldönti. Mivel online játék DLC biztos lesz bőven, amit az a minium 10 millió eladott páldány fenn fog tartani, sőt sikeres lesz minden DLC, mert meg kő venni, mert menni kell vele CO-OP vagy multy. ( jósnőt hallottad )
  • SlickAdam
    #13817
    ekkora hype utan azert a "zene, hasonló látványos desingel, fényekkel, graffal és gunplay"-nek stimmelnie kene... kulonben rövid uton meruljon feledesbe az egesz. majd talan eszhez ternek.
  • Rdinho10
    #13816
    A videókból az jött le kicsit mintha gyors lenne a játékmenet de azt a külföldi kollégák majd megoldják a slider tippekkel....jöjjön már ps4 re:):)
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2014.09.09. 19:19:41
  • Totti5
    #13815
    Nagyon jó lett, baromi szép. Fifa 14 is nagy ugrás volt a az előző genhez képest, de ez nagy ugrás a 14hez képest. A részletek, a pálya, fű, közönség, játékosok kidolgozása, koszolódás, a fű kopása, még jobb animációk, sok új animáció, új közönség hangulati elemek ( énekek, bekiabálás dallamok ) ESŐ!!!!, szebb bevilágítás effektek nagyon ott vannak. Odapakolták ezt rendesen az EA-sok.
  • Rdinho10
    #13814
    na mi lesz már Fifa 15 demo?:P:) bezzeg a "boxosok" már tolhatják:/
  • Totti5
    #13813
    Mit vártál? :) most én kérdezek vissza! Co op odamész legyakod, kapsz rewardot, lútot. Ez ilyen, ilyen a Borderlands is, ilyen volt a béta is, ez a műfaj ezt nyújta SZÓSÖL géming. Ha neked Halo AI kell, jó zene, hasonló látványos desingel, fényekkel, graffal és gunplay-al akkor ajánlom a Halo kollekciót majd X1re ahol kapsz még fasza storyt is karakterekkel. :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.09. 19:12:23
  • Totti5
    #13812
    Júzer rivjú ott semmit nem ér, mert a tudósok ráokádják 0 pontot. 0 pont hogy lehet egy játék amit megvett?! Volt béta is. Tehát vagy nem látta sosem, és meg sincs neki vagy az agyi kapacitása eddig terjed. Felhozni sem érdemes a júzer szkórokat, mert semmi értelme.
  • TDC Geronimo
    #13811
    Jó mondjuk metacritic egy retardált oldal főleg a user score része, mert ott állandóan repkednek a 0ák olyanoktól akik azt se tudják milyen a játék. 6-7 pontnál erre én többet nem adnék jelen állás szerint. Persze még sok hátravan mehet ez feljebb is, de ugyanúgy lefelé is.
  • Kongy
    #13810
    Júzer rivjúk is metacriticen 4-5 pontos átlagúak.. :) Mondjuk ez mindig így van, ha az év játékára számít a sok hülye :) Ebben az évben már nem először. (Waccsdogsz valaki? :D Azt is hogy elfelejtette már mindenki :DDD)
  • TDC Geronimo
    #13809
    Teljesen átlagos cucc rengeteg idegesítő meg unalmas dologgal. Egyelőre marhára nem.
  • Harlekin
    #13808
    De meg ám!!!!!!Főleg így,hogy rengeteg időm volt a betába így már szisztematikusan megyek benne nem költök marhaságokra.Este indul a pvp!Bár nehéz lesz abba hagyni a campaignt!Keresgélni a ládákat baromkodni a motorokkal ja és a végtelen hent meg craft...így cirka 80-100 órát saccolok neki biztosra...Hype ide hype oda...
  • a.carkey
    #13807
    Srácok, megérte a Destiny?
  • zzeN
    #13806
    Ha már senki se hozta fel 1 napja a dizájnt (), háttér szerintem jó, úgy is fog még változni az elkövetkezendő hónapokban, viszont az a szürke... kéne keresni valami jó PS4 logót, pl. ez?
  • Moby
    #13805
    Jó ez a design, olyan úgysincs, ami mindenkinek megfelel.
  • Totti5
    #13804
    Szép pakk! A robot csinál is valamit? énekel, táncol, zenél?:)
  • j0nNyKa
    #13803
    minek a háttérszíne? a kutyámé? egyébként köszöntelek a ps4 topicban, ahol ps4-es dolgokat használtam a dizájnhoz
    meg úgy egyébként tetszik a stílusod, máris megyek és változtatok dolgokon!