121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #13882
    Arma, bf-ek, codok...most ébredtél hibernációból? :)
  • soundsonic
    #13881
    +1

    OFF: vh mmorpg nyamm lenne
  • TomStorm
    #13880
    Durva.Én azt se tudom mi az a Destiny-.-1-2 képet láttam róla meg itt a topikban a témát.De most már megnézek egy videot róla:P
    Bár ezeket az Onlány lövöldéket hamar megunom,talán ezért is nem érdekel.A háborús lövölde az jó!!:)Valami ilyen kellene de nem szuper katonákkal mert már Sci-fi folyik a csapból is.Szóval háborús Next.gen FPS,biztos lesz majd ilyen
  • TDC Geronimo
    #13879
    Nem tudtam mi lesz. Reméltem, hogy több lesz mint beta, de egyáltalán nem az és a másik hogy pvpt se javították pedig az még elvihette volna nálam jó irányba.
  • SlickAdam
    #13878
    hat az teny, hogy te nyomtad itt a legnagyobb hype-ot. pedig pontosan tudtad mi lesz.

  • TDC Geronimo
    #13877
    London, UK – 10th September, 2014 – Activision Publishing, Inc., a wholly owned subsidiary of Activision Blizzard, Inc. (Nasdaq: ATVI), announced today that the company sold more than $500 million of Destiny into retail stores and first parties worldwide as of day one, making the game the biggest new video game franchise launch in history.

    Mennyi csalódott ember lesz. Hypeal még a cukormázzal borított szart is el lehetne adni itt látszik. Persze ezzel magam ellen is beszélek.
  • Kongy
    #13876
    Első mondat után abbahagytam az olvasást. A többi böszmeségedre nem vagyok kíváncsi.

    @Árpitallica

    Megmaradnak természetesen a mentések, azt máshol tárolja a gép. De lehet backup-olni pendrive-ra.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.10. 15:42:56
  • Árpitallica
    #13875
    Hehe, érdekes egy mentalizmus a részükről! xD Egyébként a vicces az hogy most lejött az összes DE a duplikátumok nem töltődnek csak "waiting for install" szöveg van minden, szal fogtam azokat letöröltem igy egy db van mindből hálistennek! :) Jajj csak most érzem igazán hogy nem elég ez az 500GB hely egy ilyen gépnek ahol kötelező mindent de mindent feltelepíteni lemezről, mert mostmár kemény 34GB-om maradt! xD Moby, még egy kérdés! Ha letörlöm pl a watch dogs játékot akkor a mentések megmaradnak attól gépen? Köszi a segítséged rendes tőled! :))
  • Ra1n
    #13874
    Most nézem,ez a csodàlatos revjú egyazegyben egy Beta alapjàn ìròdott szöveg,pàr mondatot beletoldva...Ennyit a hitelességéröl...:)
  • TDC Geronimo
    #13873
    Amúgy már műküdik az http://www.awaitinggreatness.com/ is
  • TDC Geronimo
    #13872
    Fent van fifa demo, ha érdekel valakit
  • Moby
    #13871
    A jelenség neve: idiótabalfaszsony.
    Egy ideig ugye az ment, hogy amilyen régiójú volt az ACCOD (logikus nem?), azt a régiójú addont szedte le. Ami sok embernél rohadtul nem egyezett meg a játék régiójával, ha lemezes cuccról volt szó.
    Mit csináltak a japánok? Ellenőrzik a játék régióját?
    Neeeeeeem... Találtak egy ettől sokkal hatékonyabb módszert! Letöltik minden régiót, aztán valamelyik jó lesz
    Vitán ez a kezdetektől így megy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.10. 13:55:47
  • Árpitallica
    #13870
    Sziasztok fontos kérdés! Most kaptam meg ajándékba a cod ghosts-ot az összes kiegészítőjével együtt és az a kérdésem hogy észrevettem egy fura jelenséget a kiegészítő pályák letöltésénél, azt hogy minden pakkot(Onslaught, nemesis, devastation...) duplán tölt le vagyis kétszer teszi ki mindegyik kiegészítő nevét, ami érdekes még hogy a kettő között pár száz MB különbség van(5155mb-5435mb), de ez igy normális? kajak megtelik tőle a gépem winyója xd
    Utoljára szerkesztette: Árpitallica, 2014.09.10. 13:41:41
  • Skyline
    #13869
    Én így vagyok a Diablo-val.
    Monoton unalmas darálás gyenge hangulatnélküli állandóan ismétlődő helyszíneken. (Az nem változatosság hogy adott mindenhol az a 4-5 féle háttér és rá valami random map).
    Bemész a célhelyszínre, ledarálod a hordákban rád rontó ellenfeleket, jön a főganaj ledarálod...Vissza város...Megint feladat ugyan az a háttér ugyan az a helyszín, csak más a map elrendezés...Ellenfelek hordákban dara..Főganaj dara...
    Változatosság Diablo módra...
  • Moby
    #13868
    Tégy vele úgy, ahogy én tettem a dio3-al: add el :) Ami nem tetszik azt kár erőltetni. Ha nem kap el, hát nem kap el. Van olyan.
  • TDC Geronimo
    #13867
    Szénné unom magam destiny alatt. Szerintem még a storyt se fogom befejezni. Moonon 5* kellett lemenni kb ugyanarra a helyre. Ghostot lerakni és letolni egy horda módot a hullámokban érkező 500 ellenféllel szemben. Fantáziátlan az egész és halál unalmas. Legalább a PvP része érne valamit, de az se. Lagos, alig van normális map, unbalanced, van 4 játékmód abból 3 fos. Egyetlen értelmes a control.
  • TomStorm
    #13866
    Ez egy RPG és a Scripteket ne ebben a játékban keresd arra van más bőven.Minden visszatöltésnél változnak a dolgok,amennyi szintet lehet lépni szerintem jövő ilyenkor megkérdeznélek hányas Paragonod a karakter akkor is még csak azt mondanád "húbazze még csak 444".

    Ezen belül rengeteg Build létezik,Coop és folyamatosan frissítik a játékot.De egy Haternek hiába is magyarázkodok úgyhogy kiszálltam.

    A KOTOR még mindig se nem MMO se F2p.Elárulom,SWTOR-a gondolsz
  • Moby
    #13865
    >Újrajátszások tekintetében

    Hája, mer a dionak igazából sosincs vége, mert egy loot-randomgenerátor ellen "küzdesz" :D Azaz a vége nem más, mint elvágják ollóval a lootot, hogy ugyanazok a mobok ellen, ugyanazok a hátterek előtt megtehesd újra. Bámulatos az újdonságfaktor.
    Van egy másik játék. Százmilliók tolják, minden héten vége van következőn újrakezdik, és a játékosok nagyrésze egy életen keresztül nyomja. Lotto a neve. Próbáld ki, beszarsz! :P
  • Skyline
    #13864
    Ez oké csak gyakorlatilag ezek a "tények" a Destiny-re is igazak csak legalább változatosabb az akció és a helyszínek..Meg a hangulat..:D
  • TomStorm
    #13863
    Az most mindegy ki kedveli ki nem.Újrajátszások tekintetében Best és rengeteg órát lehet beletenni.Ezek a tények aztán már jön a téma,hogy kedvelni is kell,hogy az ember ezt véghez vigye:P
  • Skyline
    #13862
    Koronázott királya...Ja...Csinálod benne állandóan ugyanazt lootért. Korrekt. Mindezt unalmas repetitív helyszíneken repetitív módon felülnézetből. Akárcsak a Destiny-ben, csak ott legalább tudni kell célozni...:D
    A Kotor pedig MMO...:)
    Knights of the old republic...F2P mmo....

    Továbbra is, vicces hogy olyanok mondanak valamit repetitívnek akik a Diablo-t egekbe magasztalják...:)

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.10. 12:45:46
  • Moby
    #13861
    >Diablo a játékok szavatosságának koronázott királya.

    Mármint a Daiblo kedvelők körében igen. Az én köreimben csak egy őrületesen túlértékelt dögunalmas középszerű darálda, a játéktörténelem legelbaszottabb nehézségi balanszával :)
  • TomStorm
    #13860
    Diablo a játékok szavatosságának koronázott királya.Kotor meg nem MMO
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.09.10. 12:40:39
  • Skyline
    #13859
    Nem te vagy az egyetlen...Számomra az hogy minden változatosságot nélkülöző helyszíneken daráljak felülnézetből harmatos sztori mellett az minden csak nem szórakozás...
    Amikor valahol látta hogy Diablo 3 epic bossfight videó...Megnéztem...5 percig állt a gyerek a főganaj elött és csapkodta - gyógyította magát...Baromi EPIC és baromi eredeti....
  • Skyline
    #13858
    Mégis mi a búbánatos kékkupakos lónak a f*szától nem MMO a Destiny??

    Adott a "Tower" a gyülekező pont ahogyan az MMO-kban. Adottak a helyszínek ahol a játékosok szabadon mászkálhatnak, és ahol a többi játékos is mászkál akár egymást is segítve akár nem. Adottak helyek ahova akárcsak az MMO-kban, nem tudunk bemenni mert nem a "mi szintünk" és pillanatok alatt begyalulnak. Adottak a "sztori" zónák ahol NEM futunk bele játékosokba, hacsak nem csapatban megyünk oda (Lásd Kotor - hála istennek ez JÓ megoldás szemben az Elder Scrolls Online ostobaságával ahol csinálod a fő küldetést és 20-an ott ugrabugrálnak vadidegenek). Adott a fejlődési rendszer. Adott a farmolás. A küldetések tökéletesen MMO szintű repetitívséget mutatnak,menj ide menj oda öld meg hozd el. Ennyi.

    Azért nem MMO mert kevesen lehetnek egy helyen?:) Hála az égnek, ha annyian lennének mint a Wow-ban vagy a Kotor-ban vagy az ES-ben akkor jönne a szokásos bugzás, lag, és szaggatás + a hozzájáruló okádék látvány.

    A Destiny megfogta a Diablot-t a Borderlands-et és MMO szerűségbe vegyítette jó minőségben. Semmivel sem unalmasabb vagy bárgyúbb az említett két címnél (Sőt a Borderlandshoz képest kifejezetten sokkalta jobb), csapatban közösségben kell nyomni, erre lett kitalálva.

    Azon röhögök hogy olyanok akik nyomják a Diablot a maga 4-5 féle pályahátterén elhelyezkedő térképein ahol gyakorlatilag végig kell gyalulni mindent le tudják írni hogy a Destiny unalmas és repetitív... Nos mintha ehhez képest a Diablo maga lenne a mámor..:D
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.10. 12:28:57
  • TomStorm
    #13857
    Régi már de jöhet ha Free:)
  • soundsonic
    #13856
    APB reloaded mmorpg jön ps4-re xboxone-ra. 2015-ben. Gamestar
  • SlickAdam
    #13855
    "Famitsu just released its figures for the sales of Xbox One in Japan during its first week on the shelves, and according to the magazine, and its publisher Enterbrain, the console sold 23,562 from September the 4th to September 7th."

    "According to aggregated data from Famitsu sources, we can see first week sales of every home console since the Dreamcast.

    1998.11.27 [Sega Dreamcast] – 101,490 (3 days)
    2000.03.04 [Sony PlayStation 2] – 630,552 (2 days)
    2001.09.14 [Nintendo GameCube] – 133,719 (3 days)
    2002.02.22 [Microsoft Xbox] – 123,929 (3 days)
    2005.12.10 [Microsoft Xbox 360] – 62,135 (2 days)
    2006.11.11 [Sony PlayStation 3] – 88,443 (2 days)
    2006.12.02 [Nintendo Wii] – 371,936 (2 days)
    2012.12.08 [Nintendo Wii U] – 308,570 (2 days)
    2014.02.22 [Sony PlayStation 4]- 322,083 (2 days)
    2014.09.04 [Microsoft Xbox One] – 23,562 (4 days)"
  • Moby
    #13854
    Ezt senki más véleményéből nem fogod megtudni.
    A topikban szerintem én voltam az egyetlen, aki ződet köpött a dio3-tól annyira, hogy abba is hagyja az elején. Ami egyben azt is jelenti, hogy aki az én véleményem alapján döntene, az nagy valószínűséggel hibát követne el, minthogy én is, ha a többségi vélemény alapján vettem volna. Nagy általánosságban kurvára túl van lihegve ez a megvegyem-ne vegyem kérdés. Lemezesben meg kell venni amit csak lehet, maiximum eladod. Buktál rajta 2K-t. Na bumm...Nekem ezek a párezrek simán megérnek annyit, hogy ne maradjak ki valéamiből, ami akár még tetszene is, még ha azzal egyedül is vagyok a földkerekén. Márpedig a fórumokban mindenki a saját véleményét/ízlését/preferenciáit marketingeli, amire én meg alapvetően nem vagyok vevő :)
  • TDC Geronimo
    #13853
    GI-be evil within van a hónapba és csupa jókat írnak róla

    -Mikami says to strike the right balance of challenging and fun, they replayed each section of the game over and over, for a horrr game you can't determine this by numbers or equations, you have to judge the experience. They replayed each part the game so many times to make sure it was fun and challenging, Mikami doesn't even want to count.
    -Game opens up with Sebastian, Juli, and Joseph riding to the scene in a police car. They talk on the drive. Sebastian is a noir-style cop from head to toe who usually analyzes situations and takes risks and gambles, all while casting out some dry humor, Juli is much more lax and fights the stress with dumb jokes, and is a fan of horror movies, Joseph is calm and collected and a calculating type who wants to help people.
    -Says the game varies a lot in horror tone and inspirations. There's a mix of J-horror and Western Horror here. There's a segment evidently inspired by Ju-On, another section that feels kik it's out of The Shining, etc.
    -The game also has a lot of different gameplay tones, it sometimes feels like it's directly out of the old Resident Evil. Other times it feels much more in line with Silent Hill. Other parts feel really like Eterenal Darkness. Others more like F.E.A.R. But he says this avoids feeling weird as the game had excellent pacing and design that leads into everything naturally.
    -But the variety of times in gameplay and horror makes everything unsacred, and makes you cautious of everything as anything can be out to get you in whatever way.
    -There's a screenshot of what looks like bloody, fleshy babies with tumors coming at Sebastian in a cave.
    -There are a variety of well-hidden keys to collect do a hub-like save room area, and some of them are very well hidden. Mentions he saw a key strapped to a rat.
    -Mentions and intriguing part of the game involving a white tile room that starts with nothing in it and slowly changes, involving strange puzzles, and growing weirdness as it goes on.
    -To beat the first 5 chapters (of 16) took him 4-5 hours.
    -To quote, "An exceptionally polished and well thought-out horror experience. It seems like a game that's received heavy iteration I development to plot scares and to switch things up at the perfect times to make sure you're never too comfortable. It brought back a flood of memories from Resident Evil and Resident Evil 4, only woth a heightened level lf terror that warps reality and made to mess with your mind."

    First chapter mostly linear, basically a chase.
    There is a mirror that takes you into an alternate reality, this is where you upgrade.
    Chapter 2 starts at a lakeside area,very large lets you explore. There is a lighthouse in the distance.
    You find letters which tell the story much like RE. One letter says they don't remember a lighthouse being there and that the light makes him feel off. Alternate realities?
    The mirror takes you to a place with two rooms, one has a chair which is where you upgrade. The other is a morgue with locked fridges. Keys are hidden in the game. One key was hidden on the back of a rat. These doors hold ammo or gel rewards (gel is what you use for upgrades)
    Chapter 2 is very dark making you use your light. First enemy does the zombie turn from RE1.
    You will find headshots do not kill enemies, you can blow off a piece of their head.
    There are lots of options to the combat, one area has a huge mob eating people, you can hide in shadows and behind bushes to avoid them.
    Chapter 3 is where it gets amazing, it takes place in a farm town with a bunch of homes that are fully explorable. Sounds like a super version of the opening RE4 town.
    Enemy variety in this area is impressive. Zombies yield all types of melee weapons (like Ganados). One zombie is sits on his balcony with a rifle and shoots at you if you get close. One is a shotgun wielding guy with an armor helmet to stop headshots. AI is extremely impressive.
    The game is difficult, but checkpoints are well done as they keep track of each house you clear.
    The player found a shotgun and crossbow. The crossbow has all kinds of ammo, flash arrow which blinds enemies, an impaling arrow and one with a timed bomb.
    There are traps all over the environments, bear traps, trip mines, prox bombs. Sound familar, yup just like RE4!
    Some traps are triggered by enemies and they will lure you into them, like one switch that sends knives at you. You can turn these traps against the enemies.
    This chapter ends with a huge chainsaw weilding monster that chases you into any home you try to hide in. Sound familiar? Get the picture, this is the RE4 sequel we have always waited for.
    You need to use the traps in the environment to take down the chainsaw boss.
    Chapter 4 and 5 are a mix of psychological horror and action. Chapter 4 has a puzzle involving posters dealing with human anatomy.
    Chapter 5 has a small room you enter with nothing, when you turn to leave the door is gone. After a while a tile seems to be missing and it leads to a black hole like sequence which leads to a puzzle. Sounds silent hillish.
    New enemy that has a squid head and is totally invisible, you have to use sound to locate the enemy. He leaves footprints on water and occasionally bumps into objects.
    Crazy hair lady with all those arms chases you as well, the player just ran away.
    Chapter 5 ends with a sequence where you and a partner find another cop stuck in a metal box in the middle of a two story room. Enemies start to pour in, many carrying dynamite. You and your partner need to take them down while the metal box is filling with water.
    The partner AI is excellent but does need to be healed if injured.
    Even after you dispatch the enemies you still need to figure out how to save the woman in the box. This sounds like a mix of saw with the house invasion of RE4.
    The GI author says playing this game brought found memories of playing RE1 and RE4 again but with much more horror elements.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.10. 10:45:02
  • Kongy
    #13852
    Destiny NEM MMO.
  • stormyka
    #13851
    Üdv. Már egy ideje töprengek, hogy megvegyem-e a Destinyt, de mint látom annyira megosztó játék lett, hogy pár véleményt szívesen meghallgatnák a játék bizonyos szegmenseiről. Konzolra már régóta keresek egy frankó MMO-t, ami hósszú ideig képes lekötni, változatos és co-op fantasztikus. Régi WoW játékosként próbáltam a FFXIV-t, ami jó is lenne, csak épp ez a japán stílus, a sok színes effekt és a zene sem nyerte el a tetszésemet, ráadásul társakat sem találtam. Pedig maga a játék bejön. Aztán ott a Diablo 3 amiért már 3x fizettem (énhülye -,-), hogy aztán 2 hét alatt PS4-et is ellepjék a cheaterek a dupeolt és kreaált itemjeikkel. Ráadásul a nincs se Season, se Ladder, se Community panel. Felhúztam egy karaktert, Paragon 90, 650k DMG és nem érzek késztetést tovább játszani, mert nem esik semmi item, amit használhatnék. Több karaktert meg nem esik jól 3x-ra felhúzni, kimaxolni, időm sincs rá.

    A Destinytől is tartok egy kicsit, mert sokan irtátok, hogy nincs rendes szociális rendszere, a küldetések ismétlődők és unalmasak, az ellenfelek ostobák és nincs benne az "gearelem magam" feeling. Hozzáteszem én mint a Hype-ból és a Bétából kimaradtam, 1-2 stream kivételével nem sokat láttam a játékból, és amit eddig láttam, az nagyon tetszik, és szeretem a shootereket. Ugyanaz volt a Watch Dogsal is. Nem vártam tőle csodát, mert kimaradtam a hypeból, és nekem az utóbbi idők egyik legjobb játéka volt. (Egyetlen Platina trófeám is WD). Igy hát csodát nem várok tőle, de nem is akarok befürödni vele, mint a Diabloval. pedig imádom a Diablot, de konzolra megint elrontották.
  • SlickAdam
    #13850
    "Bungie has avoided defining Destiny as a traditional MMO game. Instead, the game has been referred to as a "shared-world shooter," as it lacks many of the characteristics of a traditional MMO game"
  • Moby
    #13849
    mmofps. Nem tudom miért irkál mindenki mmorpg-t :)
  • Ulthane
    #13848
    A Bungie a saját honlapján a játékot FPS-nek titulálja. Nem tudom, miért hiszik azt az emberek, hogy ez egy MMORPG. Hol vannak itt RPG-elemek a fejlesztésen kívül? Van velős loot-rendszer? Vannak morális döntések, melyek hatással vannak a sztorira? Van többféle befejezés? NINCS! Ez soha nem volt RPG.

  • Moby
    #13847
    >Ez egy sima mmo lenne(!)

    Ha ez így lenne, az egy sima co-op lenne.
  • soundsonic
    #13846
    Én nem vagyok nagy fps rajongó pláne nem konzolon mivel pár hete van csak meg. Szintén nagy scifi és legfőképp mmorpg rajongó vagyok. Nem játszottam a bétákkal mert akkor még nem volt gépem, sőt gameplay videókat is csak az utolsó napokban kezdtem el nézni a destiny-ről. Amit még tudni kell rólam, hogy én mtényleg a casual játékot képviselem. Van, hogy heteik be sem kapcsolom a gépet és ,ha igen akkor is 2-3 óránál többet nem tudok egymás után játszani.

    Amit lvl3-ig tapasztaltam: Ez minden csak nem mmorpg. Az, hogy a story küldetésünk közben is többen ámbár mindenki a saját küldijét csinálja nem jogosítja fel erre a címre. Igaz, területenként kapunk egy egy útmutatást merre induljunk tovább. Ez egy sima mmo lenne(!), ha nem mindenki saját magával lenne elfoglalva, de így annak sem nagyon tudom nevezni. Jó a városban összefuthatunk és táncolhatunk egymásnak ... A coop részét nem próbáltam még. A grafika szép, de reméltem kellően változatos lesz. Olvasva a kommenteket erről ,kissé csalódott lettem. A mobok, hát elég bénák. Szerintem egy tíz éves shooter gammában intelligensebbek voltak. Viszont azok a küldik amikor hirtelen lerohannak egy tucatnyian az viszont elég nehéz így kezdésre és ott fel tudtam fedezni némi intelligenciát a mobokban.
  • Moby
    #13845
    Nekem a tegnap este után az jött le, hogy a coop leginkább ott jön jól, amikor vagy nem-sztorit nyomod (járőr mellékküldik, stb), illetve az odavezető úton. A sztorinál valszeg azért vették ki, mert elbalanszolná a küldiharcokat. Igen, nehezek, de szerintem ezzel nincs baj (egy csomót tanulok azokból). Szerintem nem rossz ez így. Mondom úgy, hogy zéró tapasztalatom van az MMO-like játékokban.
    Ami nagyon-nagyon bejön, hogy ez a nagyon szósöl léte, és a sztori alapján a guardianok léte nagyon összepasszol. Én nagyon kedvelem a scifi műfajt, és a jól felépített világokba nagyon könnyen élem bele magam, és ez eléggé elkapott, amit csak tovább növel az mmo léte.
    Jó kis drog ez na :)
  • Ulthane
    #13844
    Nos, tegnap két órát toltam a végzetet, az én véleményem a következő.

    Én nem vagyok se tapasztalt multis, se MMORPG-s (sose játszottam ilyet pl.), egy teljesen átlagos képességű lövöldéző vagyok. Nekem tetszik a játék prezentációja, a hangulata. A grafika szebb, mint a bétában volt, arra nem lehet panasz. Engem zavar kicsit az, hogy a sztori tulajdonképp nem is sztori, vagyis az, csak nem a hagyományos módon. Nekem fura, hogy egy pályára többször is vissza lehet menni (ha egyszer megcsináltam, minek?), s az, hogy nem világos, "mi után mi következik".

    A játék hangulata szerintem remek, a három kaszt elegendő, és szerintem is elkülönül. Az, hogy az ellenség repetitív, so what? MELYIK JÁTÉKBAN NEM? Még a sokak által rommá magasztalt, bugyinedvesítő istencsászár The Last of Us-ban is az, de még a Battlefieldekben és Codokban is: katonák! Slussz.

    A coopról. Nem értem, hogy miért van az, hogy ha egy pálya végére elérek ahhoz a részhez, amikor "lezár", s kiírja, hogy nincs respawn, akkor a társam miért tűnik el, akivel odamegyek? Miért nekem kell egyedül lenyomni a pálya végét? Azért az nem mindig olyan könnyű ám.

    Szóval számomra nem egészen világos, hogyan is megy ez a koopozás. Szerintem a coop dolog a sztorit elnyomja, a rovására fog menni, és sokkal inkább tekinthet mindenki erre úgy, hogy na megyek, lövöldözök kicsit másokkal ,semmit azt, hogy csinálom a kampányt.

    Ezt leszámítva én jól szórakoztam, folyamatosan fedezem fel a játékot az egész világgal, szóval én fogom nyomkodni egy darabig.
  • Moby
    #13843
    Elég durva volt tegnap este, hogy az összes online ismerős destinyt-t tolt. Asszem ilyet még nem láttam(mármint más játékkal persze) :D