121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #13922
    Destinyre visszatérve sokkal jobban örültem volna, ha maradtak volna az eredeti ötletnél és oly sokszor látott scifi helyett megcsinálják ezt







  • Kongy
    #13922
    Naná, hogy megy.
  • DarkSector
    #13920
    amúgy PSN-en darkSectorHT a nevem .:)
    Gondolom ez ps3-ról belépve ps4-re is megy, logikusan gondolva.
  • Tatyla
    #13919
    fenti excelt kezelem ha valaki be akar kerülni ,privátban legyetek kedvesek...
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2014.09.10. 20:56:59
  • Kongy
    #13918
    Jó ötlet :D
  • TomStorm
    #13917
    Upsz my bad..
  • DarkSector
    #13916
    Majd megvárja míg én megveszem és megyünk ketten. :D
  • TDC Geronimo
    #13915
    Addigra azoknak a 90% szerintem meg is unja :D
  • Kongy
    #13914
    Most is kb a friend listemen mindenki Destiny-zik. :D Na, majd én is csatlakozok...... ha 10k alatt sikerül beszereznem :D
  • DarkSector
    #13913
    Jah 12 attól olcsóbb használtba, lehet várok picit, le fog az menni ahogy az össze többi játék ára. :)
  • Kongy
    #13912
    12k Store-on a Second Son. Érdemes beszerezni. Bár használtan már lehet olcsóbban is lehet kapni.
  • DarkSector
    #13911
    Épp akartam írni hogy akkor a Driver Club-ra elhasználom...na mind1. :D
  • DarkSector
    #13910
    Ja ezt nem tudtam...:D
  • soundsonic
    #13909
    Nem csak multihoz jó, hanem fee játékra. Megunt játékom nincs, én is csak pár hetes ps tulaj vagyok..

    A kód: f668-r6nf-59pe
  • TDC Geronimo
    #13908
    Októberbe beváltod 30 napos ps+t és kipróbálod a Driveclub PS+ verziót.
  • DarkSector
    #13907
    Nincs.
    Hát nem nagyon szoktam multizni. De azért köszönöm.
    Inkább ha olcsóbb megunt játékok vannak azt még átgondolnám, egyenlőre nem tudnám hasznát venni szerintem. :)
  • soundsonic
    #13906
    van psn pluszod? Ha nincs, akkor tudok adni ajándék 30 napot amit a destinyhez kaptunk, de én már nem tudtam felhasználni mert volt előfizum rá.
  • Kongy
    #13905
    Látom a flamekeltés az megy, érdemi hozzászólás nem nagyon... : /
  • Skyline
    #13904
    Mondjuk jöhet a Fight Night 2015 nextgenre koop sztóri móddal? Egyik játékos a bal a másik a jobbkéz? Innovációóó!
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.10. 19:33:12
  • DarkSector
    #13903
    Thx, még soványka ahogy látom. :)
  • Kongy
    #13902


    + még Trine 2, Trials, meg egy halom, ami upgradelhető teljes játékra

    Na ja majd a Divison. Talán. Bár Ubifos....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.10. 19:26:18
  • Moby
    #13901
    The Division. Majd egyszer. Ha sikerül megvalósítani.
    Az lehetne az mmo shooterek új generációja.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.10. 19:26:39
  • DarkSector
    #13900
    Üdv nemsokára jön a gépem.
    Demo-ból számszerint lehet tudni mik vannak? vagy egy lista?
    Mert nekem gyanús hogy neten csak 3-at mutat, gondolom azért több demo létezik PS4-hez nem?

    Ha valakinek esetleg megvan az Infamous, és kölcsönadná mondjuk 1-2 hétre, fizetnék érte.
    Persze nem azonnal hanem lebeszélném amikor több szabadidőm lenne játszani.

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.10. 19:22:51
  • Kongy
    #13899
    Mindenbe már a coopot kell erőltetni, hogy fizess elő Live-ra/Plus-ra, vagy szenvedj ingyen PC-n... :D Én csak azért se fizetek elő, meg offolom az idióta AC szériát is. Amúgy én anno Gears of Warral, Left 4 Dead-del egy életre kicoopoztam magam. Most már mutathatnának valami újat.
  • TDC Geronimo
    #13898
    Frém még jóhogy jó, mert PCn demozzák :)
  • Skyline
    #13897
    Egy DLC-ben 5-10 autó 5-6ezer forintért gusztustalan....

    Egyébként igen mocskos szar szemét húzás, dehát ugye az előző genben elkezdték a fizetős online-al együtt, mostanra meg mindenki ezt nyomja... Ez van..Mindenesetre ha a Season Passban van ennyi cucc 5-6ezer forintért elfogadható (pontosabban úgyse lehet ellene mit tenni de legalább nem akkora szarházi lehúzás mint a COD DLC-k)...
  • TomStorm
    #13896
    Hangulatos,nagyon szép a város már amennyire lehet ott a forradalom idején:)az a kissé nyomasztó érzés megvan.Frame rate jónak nézem,zene ismét tetszik.
    A tartalom viszont még mindig kérdéses továbbá minek a szinte folyamatos lopózás misszió közben?Tegyenek már egy opciót,hogy akkor lopózzon ha én akarom

    Ja és a Coop +pont természetesen!
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.09.10. 18:50:04
  • Totti5
    #13895
    10 db autó van egy Forza DLC-ben.
  • AntiHero
    #13894
    Anno forzába is 8 autó jött max 1 dlcben.


    De amúgy ez mutatja, hogy ezek alapból kész vannak már most is. csak szétszabdalták a játékot, hogy pénz legyen... ezt utálom nagyon.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.09.10. 18:28:23
  • TDC Geronimo
    #13893
  • Skyline
    #13892
    Oké így ebben a formában nem, azt hittem hogy lesz vagy 10-15ezer a season pass mondván húmennyi dlc..:)
  • TDC Geronimo
    #13891
    There will also be a Season Pass available for $24.99* so that you can pre-order the DLC packs and get huge savings. In fact, it works out that with the Season Pass you’ll save more than 60% on the cost of purchasing these packs individually, as the total value of the packs will be $75.84*.

    25 sok a 38 autóért meg azért a cuccokért, ami oda le van írva?
  • Skyline
    #13890
    Szuper. Mennyibe fáj a season pass?
    na annyi pénzért kapsz gyakorlatilag jóindulattal 2 DLC-nek megfelelő tartalmat...
  • TDC Geronimo
    #13889
    Mi a gond? Alapjátékban van 50 autó azt hiszem. Season passal kapsz még 8 hónap leforgása alatt 38 autót + 9et ingyen, eventeket.
  • TDC Geronimo
    #13888
    Resident Evil Revelations 2 going to is Episodic ($6/episode, $25 dig/$40 retail)

    Érdekes elgondolás. Mondjuk alan wakenél pl ez működött, mármint az epizódikus bontás. Ár se tűnik vészesnek.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.10. 17:36:29
  • Skyline
    #13887
    Összesen +38 autó? Ami oda van írva mellé az 1 maximum 2 DLC tartalma kéne legyen... Nem 8....
    Ez így ebben a formában mocskosmód lehúzás...
  • TDC Geronimo
    #13886
    Driveclub DLC plans

    We’re already working hard to develop free updates that will introduce a powerful weather system (that you can play around with to change the dynamics of every race) and a photo mode, because they’ve both been requested ever since we first showed how you can control the time of day and skies in the game.

    And even though we’ve already got 55 routes over 25 tracks in the game, we’ll be bringing you more new tracks to enjoy and all of them will be free.

    We’ll also keep adding more of the world’s best cars to the game and we’ll give you one car every month, as a free series running from October 2014 to June 2015.

    For those who want even more, we’re making a full calendar of new release DLC that will run deep into 2015. This will let you buy packs of new cars and new campaign tour expansions, to give you more to play for each month. This calendar will start in November 2014 with every pack offering new challenges to play and new trophies for you to earn.

  • TomStorm
    #13885
    Igen valami olyasmire gondoltam:)Akár VH MMO is ahogy írtad
  • a.carkey
    #13884
    Heroes and Generals :) (Ingyé!) (Kb ...)
  • soundsonic
    #13883
    Ahogy én értettem TomStorm-ot Ő sem ilyen mostani scifi háborús fpst szeretne, hanem világháborúst mint régen, vagy iraki, vagy vietnámi vagy ilyesmit..