121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #14043
    Mit húztak volna?!

    A játékot 1080p és 30 fpsre lőtték be. A játék részletes, nagyon szép nextgen színvonal és hibátlanul fut. Olyan dologról beszélsz aminek nincs alapja. A fejlesztők egy verziót húztak fel az X1eset az SDK frissítés után, elérték vele azt a célt amire a játékot megálmodták. A játék úgy fest és úgy fut mind a két konzolon ahogy azt a fejlesztők akarták. Nincs tovább, nincs "felhúzhatták volna". Így van fix hardwerre fix 30fpsel 1080pben és ezen grafikai mellett optimalizálva. Ez a Destiny.
  • Kongy
    #14042
    Jöhet minden, de a GTA V van nálam az első helyen :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.12. 15:02:48
  • TDC Geronimo
    #14041
  • Tatyla
    #14040
    fotóbolt szerintem de ne legyen igazam...
  • TDC Geronimo
    #14039
    Elírtam 3kor jön a trailer úgyhogy 20 perc múlva
  • TDC Geronimo
    #14038
    Sokkal jobb előző gennél az is csak hát a konkurencia meg még durvább.
  • SlickAdam
    #14037
    gurulgat az Xbox szekere is, de en komolyan nem lepodnek meg, ha holnap bejelentenek, hogy bedobjak a törülközöt.
    persze nem szeretnem, kell a "versenges".:)
  • TDC Geronimo
    #14036
    Augusztusba megint PS4 volt első eladásokba, de ezt már felesleges is beírni. Viszont ezekkel a 3rd party cuccokkal sony jó lóra tesz állandóan. Destiny miatt érdekes lesz a szeptemberi eladás, GTA miatt meg a novemberi.. Mindkettőnél erős reklámkampány ment/megy PS4el együtt.
  • SlickAdam
    #14035
    en se, csak megjegyeztem.:)
  • Moby
    #14034
    Ha így fog kinézni, én ezért kivételesen nem fogok sírni (ha fix30) :)
  • Ra1n
    #14033
    Kibeqrt remek..

    The Crew..Far cry 4...Dragon age...Cod....Lbp3...Ac...Cars...Erre benyomjàk még a Gta5-öt is novemberre...
  • Moby
    #14032
    Szerintem ennyire nem gáz. Összhatásában jó étvággyal fogyasztom. Ettől többet nem nagyon várok el egy multiplat-multigen címtől. Azt inkább, hogy feledni kéne a multigent, és akkor rögtön lehetne egyet ugrani.
  • TDC Geronimo
    #14031
    Nem bánom, csak az legyen 30 és ne 22-25, mint a prevgen. Látom motion blur is bekerül, ami még a kamutrailerekbe volt megjelenés előtt.
  • SlickAdam
    #14030
    ugy latom 30 fps lesz :)
  • Moby
    #14029
    Kemény lesz a Q4 kiadás szempontból :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.12. 14:19:32
  • Moby
    #14028
    >pár év és akkora káosz lesz az egész psn, mint volt a ps3 idején

    Ne legyenek illúzióid. Már most az, csak a tartalom kevesebb még. Elemi funkciók hiányoznak és/vagy rosszul működnek. Regényeket tudnék írni mekkora rothadó gané az egész. Ha bárki ettől teszi függővé a platformot, annak csak annyit üzennék: menekülj! Sosem lesz jobb. Más lesz. Jobb nem. Tökéletesen inkompetensek tervezik és készítik, ám ezt évek óta nem hajlandóak elfogadni, az emailjeimre nem válaszolnak, leszarnak mindent.
  • TDC Geronimo
    #14027
    Pár PS4es kép













    Este 6kor meg új trailer
  • TDC Geronimo
    #14026
    Na megjött dátum

    Rockstar Games is proud to announce that Grand Theft Auto V will arrive on the PlayStation 4 and Xbox One on November 18, 2014 with the PC version to follow January 27, 2015.
  • sirpalee
    #14025
    És a gen végefelé csak rosszabb lesz. :/
  • sirpalee
    #14024
    A művészi része a játéknak, a kidolgozás tényleg elsőrangú és lenyűgöző, én is sokat nézelődök. Viszont fények / shaderek... Nemtom, szerintem kicsit gázok. Ha már X1-en is belefért a 1080p meg 30 fps akkor legalább nekünk húzhattak volna a technikán picit. Azért szomorú is kicsit, mert az egész project egyik fő grafikai mérnöke az a nő volt, aki évekig az amd-nál csinált durva cuccokat...
  • arty
    #14023
    lehet a multkori ddosoláskor valaki mellékesen kódot injektált a psn download_dlc_rules.cfg-jébe?

    if client_game == killzone_eu download_dlc = dlc1eu,dlc2eu,dlc3eu
    if client_game == killzone_us download_dlc = dlc2us,dlc2us,dlc3us
    áh, nem hiszem, a probléma ennél SOKKAL komplexebb, nem csoda h megoldhatatlan egy éve ...

    egyébként gyanus, h app oldali a megoldás és ez mégnagyobb cumi, pár év és akkora káosz lesz az egész psn, mint volt a ps3 idején - szart se léptek előre, minden játékot érintő változtatást lehetetlen lesz keresztülvinni, ésatöbbi :( (lásd még x360-hddinstall vs. ps3 ... app oldali buzgárkodás az installal)

  • TDC Geronimo
    #14022
    Bemutatták GTA 5 PS4es verziót zárt ajtók mögött. Pár infó onnan

    I saw 30 minutes of gameplay of this game yesterday.

    Guys the changes are astounding. Really incredible stuff. Rockstar said their goal was to push PS4 / X1 like how they pushes PS3 and 360. The environment changes they've done are incredible.

    This remaster is the real deal. New trailer should be going out soon.
    Ok so a few responses.

    1. I saw this at the GameStop managers conference in Anehiem. Rockstar gave a 45 minute closed doors presentation.

    2. They showed us multiple locals. The city, underwater areas, country side etc.

    3. Foliage has been completely reworked. Tree barks been redone, individual grass blades, wild flowers etc. This applies to underwater areas as well. Completely reworked coral reefs and underwater plants.

    4. Draw distance now is INSANE. One example they showed us was the main city at night. They showed it on PS3 first amd showed us how all lighting at a distance was pre baked. In the remaster its all pre loaded in real time and is dynamic. You can see lights and traffic flow from massive distances.

    5. Water rendering system has been completely redone. Rivers / Ocean / rain are gorgeous

    6. No release date given. They simply said soon.

    7. Animal texture work has been 100 % re done.

    8. Anti Aliasing looked great with little to no jaggies. Looked 1080p to me. It was demoed on PS4.

    9. Promised "new" content. One example was new songs / soundtrack / radio stations.

    10. Best remaster Ive seen by far. I literally gasped at the differences.
    Ok thanks for the questions I'll answer what I can.

    1. Character models have been improved for sure.

    2. Street detail is massively improved. Rain water now pools up on the road and honestly reminded me of Infamous Second Sons wet roads.

    3. Animal and Wildlife count has been upped. They specifically mentioned how much they learned from Red Dead Remption and the original GTA5 and wanted to improve animal interactions even more.

    4. Animals now sport actual fur. As in strands of hair that stick out from the actual body not just flat textures like in the original release.

    5. I believe this has been in development since before GTA5s actual release as they said its been heavily worked on for over a year. Believe me you can tell. This is a complete remaster not just an uprezzed port. A huge chunk of staff have to be working on this.
    Cars on the road appeared 2x more or so to me.
  • Moby
    #14021
    Már hegyezem!
  • Moby
    #14020
    Gyökérlámafaszok, ehhez kétség sem fér, a kérdés inkább az, hogyan voltak képesek megoldani úgy, hogy látszólag semmi nem változott. Illetve frissítés jött azóta killzone-hoz, és most az appon belül irányított a leszedéshez. Szóval lehet, hogy amit a fakezű mikropéniszűek nem tudtak megoldani, azt megoldotta a guerilla appon belül.
  • arty
    #14019
    és még egy teljes év se kellett, h megoldják !!!44
  • Tatyla
    #14018
    A marstól a cerkád is fel fog állni
  • Moby
    #14017
    Azoknak, akiket érdekel, hogy milyen felbontáson jelenik meg a játék a kijelzőjükön :)
  • Harlekin
    #14016
    Kinek!?Mert számomra tudhatnád,hogy teljesen lényegtelen és hidegen hagyó dolog ez az 1080p vs 720p...Szimplán a tényszerű közlésre reagáltam,hogy az nem úgy van!

    Destiny na az tényleg baszott jó!Megunhatatlan!Megy a küzdés,hogy ki kivel menjen...És itt legalább nem kell agyalni,hogy melyik 1080ptehát csak jó az x1 hez is a fullhd tv
  • Moby
    #14015
    Azé ez a hold gecijól néz ki a destinyben. Nem tudom ki szerint nem szép ez a játék. A játékidőm felét nézelődéssel töltöm :D
    Elég erős ME beütése van amúgy látványilag.
  • Moby
    #14014
    órakutyák, meg ufc. Ez a 3 900p-s játék van.
  • Moby
    #14013
    A lényeg az, hogy x1-en több 720p-s cucc van, mint ps4-en 1080 alatti. És az gáz. 720p ebben a generációban kibaszottul gáz. A kezét törném aki ilyet ad ki. De legalábbis pénzt többet sohasem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.12. 09:51:13
  • Harlekin
    #14012
    A LÉNYEGI,hogy van ami nem az,mint ahogy érdemtelen kijelentés az,hogy x1 nek nincs szüksége 1080p re alkalmas megjelenítőre,mert ugye ott is van ami 1080p!Igen kevesebb mint ps 4 en,de van tehát csupán,ha már így akkor legyen úgy,hogy helyes legyen a dolog.És pontosan tudod miről beszélek....
  • n000rbi
    #14011
    Ez most nekem proxy miatt nem nyílik, de a BF4-en kívül volt még valami?
  • Moby
    #14010
    Nem könnyű megtalálni melyik nem az :P
  • Harlekin
    #14009
    Mint ahogy Ps4 en sem minden 1080P pontosítás az észrevételezéshez...
  • DarkSector
    #14008
    Na mára az ucsó kérdés.
    E-bay-en asszem vannak a kontroller elejére matricák...milyen névvel keresske rá E-bay-en? :D
  • DarkSector
    #14007
    Igen ezt gyanítottam én is...:D
  • TDC Geronimo
    #14006
    Pedig én 2 hete szedtem le kb és akkor még kettőt akart
  • Moby
    #14005
    Fogalmam sincs mi történik.
    Újratelepítettem a kilkzonet mindenestől, és a mappackokat is újra letölteztem vele. És mindegyikből csak egyet szedett le ami őrület, de a megfelelő régiót!!!négy!
    Nem tudom hogyan lehetséges ez. Nem jött újabb firmware.
    MIEZAZEGÉSZKEDVESSONY?
    :)
  • Moby
    #14004
    Nagy különbség van, de bazzeg...3m-ről egy 42-n se látni faszt se a felbontásból, 32-n meg a képet se. Ülj közelebb! :D