121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14083
    Basszameg, bocs. :D nem sértés, téged is szeretlek meg sirpalee-t is.

    NE VEGYÉTEK SÉRTÉSNEK TŐLEM EZEKET....

    De hagyjuk már a pc-re mindne jön dumát, mert venni kellene egy 250ezres pc-t is hogy stabil frame mellett fussanak azok a "PC-re is megjelenő játékok".

    Meg nem csak az a 2 játék van.

    PS fronton sem sokkal több, csak sokan azt hiszik, ez attól függ kit mi érdekel.

    Egyenlőre ha megnézem Boxon több az amit PS4-en nem látok....
    Szóval ne becsüljük le.

    Forza 5 1080p 60fps, míg a táblázat szerint a majd megjelenő DriveClub 1080p 30 fps lesz, és a Forza 5 szerintem még máig az összes közül a legszebb, és leg jobb autós alkotás, beleértve a már bejelentett címeket!!!!

    Szóval azért óvatosan kell fikázni, természetesen forditva is, egy boxos ne fikázon PS4-et.

    És Box pc-t és így tovább.

    Én azt mondom.

    Megnézem milyen játék érdekel.
    Megveszem.
    Megnézem min fut.
    Megveszem.

    A többit leszarom! :D

    Kit izgat hogy PS4-en van Little Big Planet, vagy nemtudom milyen exclusive, Ratchet Clank.

    Kit érdekel, hogy van Boxon szép Fable, vagy Crackdown.

    Engem nem izgat az exek nagy része!!!

    Kb 3-4 fontos cím van Boxon és PS-en is, amik érdekelnek, azokat nem lehet összemérni mert exclusive-ok!

    Ennyi!
  • SlickAdam
    #14082
    az a latvany? egyedül drake volt a kepernyön, szinte semmi mas.:)
  • Ra1n
    #14081
    Bogzon van forza és halo...A többi meg úgyis jön pc-re kis késéssel.
    Ha az autòs jàtékok az abszolut favorit akkor jobb vàlasztàs jelenleg. Ha nem akkor kuka,föként pc mellett. A maradék esetleg valòs exkluzìvot meg emlìtésre se méltó.
  • DarkSector
    #14080
    Most 2 megoldás jutott eszembe:

    Vagy átbasznak minket, vagy csoda fog történni.
  • DarkSector
    #14079
    Juteszembe.

    1.
    Láttam Uncharted videót, Állítólag direct-be futott PS4-en, hahahaha, hiszem ha látom.
    2.
    Neten írták hogy az Uncharted 4 1080p/60FPS-el fog menni, hahaha, hiszem ha látom.

    Fejben összeraktam a 2 infót mondom WATTAFAKK?
    Az a látvány 1080p-ben 60FPS-el?
    Ja persze.

    Balltefos 4 meg megy 9xxp-n mittuomén hány fps-el és abban ajnározták a karaktereket milyen faszán néznek ki.


  • DarkSector
    #14078
    "hogy gyakorlatban mennyire nyilvánul meg, nyilván üzleti ill. tecnikai tudás is meghatározza." pontosan, de ezt mondom az x játék amiről szó volt hogy egyforma, azért egyforma mert egyformán tudták megoldani. (tudom mifán terem, meg hogy a ps4 nyers ereje nagyobb, de a JÁTÉK a fontos, legyen játék amin látszik, amíg nincs, addig csak szóbeszéd, és vitakeltő minden komment.)

    Miért kell ezen folyton vitázni?
    ha bemegyek az x1 topikba akkor kérdezek x1-ről nem ps4 fikét akarok hallani, itt meg ugyanaz forditva...

    De nem utasítgatok, csak szépen kértem hogy ne.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.12. 19:02:21
  • DarkSector
    #14077
    Hát szar hogy ezt kell hallhgatni, de sokszor az x1 topikban is erről meg a flame.

    Egyszerűen unom...
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.12. 18:58:04
  • Ra1n
    #14076
    A jelentösen gyengébb hw,az gyengébb. Ennyi. Sdk-zhatnak,ferdìthetnek,ettöl még gyengébb marad,sokkal làthatòbban mint a prevgeneknél ...

    Destiny is szebb lett,igaz nem annyira làtvànyosan.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.09.12. 18:57:32
  • arty
    #14075
    mellébeszélsz :)
  • SlickAdam
    #14074
    en meg ugy tudom, hogy a PS4 is kapott hyperdeluxe uj SDK-t. no?
  • n000rbi
    #14073

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.12. 18:23:58
  • Totti5
    #14072
    A GPU ugyan olyan szar szemét lassú, de az új SDK-val a PS4 szintjére húzták a játékot. Ez egy tény. Én ennyit tudok. Na de ebbe a siránkozásba én nem akarok többet résztvenni. Egyek kívánok, játszatok sokat, már ha érdekel a játék, hisz kaptatok egy igényes játékot technológiailag ti is. Ha ez sem elég már, mert... akkor nem tudom mi:(

  • n000rbi
    #14071
    Az új SDK-val erősebb GPU is jár? Fizikai korlátokról beszélünk Totti. Mi páran legalábbis.
  • arty
    #14070
    ha tényeket akarsz látni, azt tudom javasolni, amit DS-nek: speckók.

    jóval erősebb a ps4 videokártyája, ebből az erőből semmi nem látszik a destinyben és ezt fájlalják/-juk páran.
  • Totti5
    #14069
    Destiny egyik gépet sem hajtaj fullra, a most megjelent vagy megjelenő játékok egyike sem. Sem a PS4 sem az X1 még csak közel sem rendelkezik végleges SDKval, folyamatosan fejlődik, ahogy az engine-k is. Pláne még cross-gen motorokkal kell operálni, mint a Destiny alatt is.

    Kérlek ne becézgess, gyerekes dolog én sem teszem... beszélgethetünk felnőtt emberek módjára is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 18:07:25
  • arty
    #14068
    léccike nézd át a ps4 és a box speckóit.
    szólj ha megvagy, mert lesz pár kérdésem! :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.12. 18:06:35
  • n000rbi
    #14067
    Lehet ps4-es a Destiny a map alatt is realtime tengert számol.
  • SlickAdam
    #14066
    az egyik gep erösebb, mint a masik. meghozza eleg sokkal. teny.
    megjelenik egy jatek, ami mindket gepen ugyanugy nez ki, ugyanugy fut.

    melyik verzio van "visszafogva"? egyik se? melyik gepben VAN / LENNE meg potencial?
    mindkettöt fullra hajtjak, tehat feltetelezhetöen az xbox one lett hirtelen ilyen erös. logikus? nem az.
    szoval a "hulyegyerek" szoval ovatosan banj tottuska! :)

    szerk.: megvan a magyarazat (elsö 2-3 mp):

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.12. 18:06:50
  • Totti5
    #14065
    Toljatok az arcomba tényeket ha van, pl Metro Redux fejlesztője tökéletesen és pontosan leíreta a két verzió közti dolgokat és a fejlesztési érdekességeket. Ennyi, erről lehet pl beszélni. Majd ha lesz a Bungie-tól és leírják h miért lett a PS4es visszafogva ( ami eleve nonszensz, hisz az egész Destiny a Sony égisze alatt jelenik meg, mert benne vannak pénzel ), na akkor lehet erről beszélni, addig maradok értetlenkedő hülyegyerek.

    Élvezzétek a játékot és ne olyan dolgon rugózzatok ami nem is létezik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 17:58:35
  • SlickAdam
    #14064
    ha belatnad akadekoskodas nelkul az obviuszt, nem lenne ez...
  • Kandurex
    #14063
    Így van elméleti szinten, azaz az elméleti maximális sebesség amit kihoznak a boneból, azt elméleti sebességben 50%-al veri a PS, tehát adott képlet végén az adott gyakorlati sebesség is 50%-k a PS javára, ez úgy egy egyszerű matematikai képlet adja, azaz 100 > 50, azt, hogy gyakorlatban mennyire nyilvánul meg, nyilván üzleti ill. tecnikai tudás is meghatározza.

    Ha tetszik, ha nem, el kell fogadni, hogy a PS sokkal erősebb a konkurenciától,és ez mindig megfog nyilvánulni, idővel, egészen arcpirítóan!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.09.12. 17:48:56
  • sirpalee
    #14062


    Totti : Nem rinya, csak apróság, ami miatt kicsit húzom a számat. Ennyi, semmivel sem több.
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.12. 17:42:30
  • Totti5
    #14061
    Beszélgetünk, ez még csak nem is támadás, hanem egy vicc h ezen megy a rinya. Ez lesz mostantól ha a két konzol verzió megyegyzik?! ne mááárr....
  • n000rbi
    #14060
    Mondjátok már meg nekem, hogy mi a jó francért megy egy PS4 topikban állandóan az x1-ről az okoskodás?? Mióta is van ez? Ja tudom.
  • DarkSector
    #14059
    Figy a 720p-s poén még elment, de hogy 50%-al több erő, na hagyjad már...ez max elméleti szinten ennyi....x360 is meg persze a ps4 is játékonként a fejlesztőktől és a segédeszközökön mulik hogy melyik mit fog bírni, az X one-nál is buheráltak tudtommal ami álltal nyertek ki erőforrást, megkönnyítették az optimalizálást, és még változhatnak a dolgok, persze nem változik át a ddr3 ddr5-re a gépben de akkor is.

    Hagyd ezt az 50%-os szöveget...léccike. :D
  • n000rbi
    #14058
    Nem bírja felfogni és mindent x1 elleni támadásnak vesz, holott száraz tényekről beszélünk...az agyamra megy már.
  • Totti5
    #14057
    Na, akkor maradjunk annyiban h te sem és én sem vagyunk fejlesztők, sem jósok. 50% meg így ebben a formában nem igaz, na de ha ez lesz a módi mostantól hogy ha megegyzik a két verza akkor jóket fogok kacagni:) UFC-nél miért lett mind a kettő 900p? Driveclub miért nem lett 60 fps? ezekbe még bele is lehet köpni, de a Destiny-be pont NEM.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 17:37:58
  • SlickAdam
    #14056
  • DarkSector
    #14055
    Én sem értem mit kell bedobni, olyan játékok , exclusive-ok vannak vagy lesznek arra is ami miatt az ember elfelejti hogy hány terraflops eltérés van elméleti számításban.
  • sirpalee
    #14054
    Egyik fejlesztő sem beszélt erről. Egyszerűen csak tény, hogy van legalább 50%nyi különbség grafikai erőben, amit extra effektekre, jobb minőségű shadingre, materialokra lehet fordítani. Ezt hiányoltuk. Pont.

    Van ilyen különbség? A betaban ugye kissebb bontáson ment X1-en, esetleg egy kicsit jobb AA megoldás volt ps4-en, de kb ennyi.
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.12. 17:35:54
  • Totti5
    #14053
    Melyik fejlesztő mondta ezt és pontosan mit "húzhattak" volna? linket.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 17:31:22
  • n000rbi
    #14052
    Totti, arról van szó, hogy ps4-en húzhattak volna egy hangyafasznyit a grafon, ha már van hozzá kraft és esetleg ugyanúgy tudta volna tartani a fix30-at.
  • Totti5
    #14051
    Nem tudom, nem is érdekel. Ha rátoltak volna még valamit akkor meg nem fix 30 fps... az úgy jó lett volna? az azért kemény hogy egyesek most ezen filóznak... bazz mitől rosszabb most a Destiny grafja annál mint amit nem létezik. Hihetetlen. Ez egy nextgen játék, gyönyörűen néz ki, perfekt a képminőség és a látvány és a részletek és a frém. PONT.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 17:17:22
  • Totti5
    #14050
    Remélem minimum olyan lesz mint a Watch Dogs, azt epik játszani mindig ahogy lefolyik a képernyőről. Előző 9 éven ilyet nem tapasztalhattunk városi autós sandboxban:D
  • sirpalee
    #14049
    Jah, pontosan. Az a plusz 50% erő elmehetett volna másra is. Kicsit húzom a számat a megvilágítás és pár shader láttán. Hálistennek az alapanyag legalább jó, szóval annyira nem zavaró. Nadeakkoris, ha van rá erő (és amúgyis sony közeli a game), akkor miért ne?
  • arty
    #14048
    gta?? fix fps?! :DD
  • arty
    #14047
    "Így van fix hardwerre fix 30fpsel 1080pben"

    jelenleg a hw nem fix, hiszen kétfélére írták (prevgent most hagyjuk): x1 és ps4, ezek nem ugyan olyan erősek. tehát ha egyformán néznek ki, akkor a gyengébb boxon nyilván valóban maxon fut, az erősebb gép meg ... unatkozik, néha. ez hülye hozzáállás, lévén miért kell szopatni azt, akinek erősebb a gépe és többet bírna? kapjon plusz látótávot, jobb AA-t, _valamit_.
  • SlickAdam
    #14046
    nyugi
  • Totti5
    #14045
    Instant vétel, csak fix 30 fps legyen.
  • Totti5
    #14044
    Mire dobnák be? a gép jobban megy mint a 360, a gép előállítása és ára sokkal jobb arányban van mint a 360 volt, tehát a profit hamar várható, ha már most nem profitál, mert elvileg nem buknak a gépeken.