121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14123
    jo de killzone közeli helyszinek, vs destiny közeli helyszinek? :D

    Magyarul mutass légyszíves a bolygókról valamit, Vénusz vagy a Mars, azokat nem láttam még. THX_!
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.13. 01:24:30
  • Moby
    #14122
    Itt, ahol a video készült. Bolygók vannak a játékban, de azon mit mutassak?
    A hold pl. kurvaszép de ezt tegnap kár írtam, de itt nem ez volt a lényeg, hanem killzoneváros vs. Destinyváros.
  • DarkSector
    #14121
    WTF, és én nem játszottam a Destiny-vel? :D

    Beta-ban 2 bolygó volt. :D
    Föld és a Hold.
  • Moby
    #14120
    Deee...izé, itt nincsenek bolygók. És ha lennének sem tudom hogyan tudnám közelről megmutatni :D
  • DarkSector
    #14119
    Vajon miért mondtam hogy mutasd meg? :D Hogy megcáfoljam magam. :D
  • Moby
    #14118
    A kijelentéseidben az a nagyszerű, hogy soha, egyetlen pixelt nem láttál belőle :D
    Sőt, semmilyen ps4 játékból sem.
  • DarkSector
    #14117
    háááát.
  • TDC Geronimo
    #14116
    Na még lemegy öt pontot és nagyjából reális is.
  • Kandurex
    #14115
    Szép
  • DarkSector
    #14114
    Na kilőve a listámról ez is....:D

  • DarkSector
    #14113
    Most mutasd a bolygókat közelebbről az már gázabb. :D
  • DarkSector
    #14112
    nem látom hol irtam hogy Killzone 2?
  • Moby
    #14111
    Amúgy meg a destiny ezt üzeni killzonevárosnak :) :

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.12. 23:54:05
  • sirpalee
    #14110
  • DarkSector
    #14109
    melyik hsz-ban? :D
  • Totti5
    #14108
    Te honnan tudod, szakértője lettél, végigjátszottad? mert a 75% ha az most a véred kard, akkor világos ugye hogy nem egy fos játékot takar, a pontszám sem. Csak így simán fosozni elég meredek. Téged nem érdekel, nem vetted meg, menj el mellette nem fog hátbarúgni... Amúgy igen, akkor is le lett írva h micsoda, és aki játszotta az láthatta h mit nyújt. Nem single story játék, még ha van is körítés benne elsősorban a kompetitiv élményre épít, abban meg jó, mert arra készült.

  • sirpalee
    #14107
    Pedig ott volt az a 2-es.
  • SlickAdam
    #14106
    "a játék kb végleges állapotát tükrözte"
    a full jateket? te tudtad az alapjan, hogy egy unalmas, repetitiv "fos" lesz?
  • DarkSector
    #14105
    Wattafack? igen jogos az nem jutott eszembe most, mivel én a Killzone 4-re értettem....

    De igen a Killzone 2 egy bullshit, szerintmem még a PS4-nek is beszakadna a tüdeje olyan látvány mellett.
  • sirpalee
    #14104
    Aki szerint a végleges killzone 2 szebb mint az első trailer (igen, a fake CGI), az vagy vak, vagy hülye. Vagy mindkettő.
  • Totti5
    #14103
    Hype? MINDENKI arcába lett tolva a béta 4 platformon ingyen napokra, ami a játék kb végleges állapotát tükrözte. 4 millióan szedték le? ezek szerint a többségnek tetszett és megvette a játékot. Persze le lehet hypeozni, az a legegyszerűbb, csak mindenki eldönthette hogy kell e neki, és nem egy teszt alapján kellett dönteni látatlanba. A Destiny pont az a játék amire van igény, pont azt a szegmenset lőtte be.

    WD a mai napig a top listák első soraiban szerepel eladásokban, pedig minden nap le van szarozva, de ezekszerint nem ez számít ( szerencsére ). Szóval a hype teóra itt sem igazán állja meg a helyét már.
  • DarkSector
    #14102
    Mondjuk az Uncharteddel úgy vagyok, ha csak a 3. látványát megközelitené már akkor elég lenne, az is kibaszott jo lett, és elég szerintem.
  • DarkSector
    #14101
    Képekkel tudtam cáfolni de akkor sem hitték el váltig állították páran, névről nem tudom, hogy a végleges még szebb is lett...hahahaha
  • DarkSector
    #14100
    Érdekes páran azt írták a végleges sokkal szebb lett.

    Most akkor velem vitázol vagy a többiekkel? :D

    Halkan megjegyzem hogy szerintem sem éri el azt a minőséget, persze ettől még biztos baromi szép de nem annyira...:D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.12. 22:24:24
  • sirpalee
    #14099
    Ugyanannyi értelme volt, mint az első Killzone 2 trailernek.
  • DarkSector
    #14098
    Igen, és irtam is egy listát.

    Most őszintén.
    Miért mutogatnak egy ilyet? ha nem ilyen a játék, akkor értelmetlen, ennyi erővel cg is lehetne.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.12. 22:05:22
  • SlickAdam
    #14097
    engem nem nagyon zavar, hogy Bungie...
    viszont a hype dolog igen, azt beismerem. hogy 500 millio dollart kepes generalni egy 75/100-as (szerk.: mar csak 74) jatek day1, ugy hogy egy szaros teszt se volt meg kint rola. ez van, ha mukodik a marketing. biztos nem szar a Destiny, de nem is ennyire jo.
    "ugyanez" WD-nal is.

    a beleunos "rage"-ed pedig tuti jott volna, de mostmar csakazert se fogod ellöni.:)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.12. 21:56:17
  • Moby
    #14096
    Vagy hogy húsbavágóbb példát hozzak: kiddifos, mer nintendó meg márió :)
  • Moby
    #14095
    Semmi gond csak bátran :) Azzal van csak picit gondom, hogy ezzel akarod leigazolni, hogy a destiny szar játék. Nincs ezzel se gond, csak túl sok a prekoncepció a játékkal kapcsolatban, mert
    1. Bándzsi
    2. Kurvasok pénzt döntöttek a marketingben. Majd tele prekoncepciókkal és szubjektumokkal arról beszélnek userek, hogy rózsaszín szemüveg, meg hypetrain.
    Vajon mennyire lehet objektív egy olyan vélemény, ami a negatívumok listáját a stúdióval kezdi? Ez így nem más, mint a "vidéki bunkó" kifejezés videojátékos megfelelője.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.12. 21:38:12
  • SlickAdam
    #14094
    en azert csak varok ha nem gond.:)
  • Moby
    #14093
    Arra feleslegesen vársz. A legrosszabb ami történhet, hogy ráunok. Ami tök nyilvánvalóan meg is fog történni.
    Nincs varázslat, ezt meg kell végre érteni. Én is látom a szögegyszerű, közepes játékmenetet, de egyrészt menthetetlenül scifirajongó vagyok mióta olvasni tudok, és a destiny világa eléggé oké, a másik meg a szósöl része ami mindig drog.
  • sirpalee
    #14092
    Tudsz egyáltalán olvasni? Vagy elolvastad amit írtam?
  • Kandurex
    #14091
    Jó, jó! Kapja csak az only multiszar a pofont, fontos, hogy újra a single domináljon!
  • DarkSector
    #14090
    Mentsd el ezt az oldalt:

    :D

    Uncharted 4: ...... 1080p 60fps....hehehe....
  • arsmarci89
    #14089
    Destinybe meddig mennek a szintek pontosan?
  • arty
    #14088
    mi meg itt a dentinyről beszéltünk ...
  • sirpalee
    #14087
    Az a demó mehetett realtime egy ps4-en. Egy fix jelenetet renderelni és visszajátszani nagyságrendekkel egyszerűbb, mint egy ingame jelenetet csinálni. (sok trükközésre, optimalizálásra ad lehetőséget, amint ingame nem tudsz megcsinálni)

    Annyit mondtak egy ps4-en renderelték. És hogy real-time. Azt nem, hogy hány FPS-el, és hogy az ingame is így fog-e kinézni.
  • SlickAdam
    #14086
    50-tol 95-ig kap mindent. kivi vagyok meddig tart a varazslat. mert elhiszem en, hogy az elsö par ora csodas, de mar varom Moby "rage kommentjet" :)
  • DarkSector
    #14085
    azt a mondatot exclusive-okra használtam, nem multiplatform játékokra
    :D
  • arty
    #14084
    " a JÁTÉK a fontos, legyen játék amin látszik, amíg nincs, addig csak szóbeszéd, és vitakeltő minden komment"

    van elég játék, ahol látszik a különbség - sőt, valamennyire 1-2 játékot kivéve mindenhol látszik