121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #14163
    kibekurt nagy hype volt vegig, aki erre nem emlekszik, az szedjen gyogyszert. a hangulatosra kiollozott beta az - rizikos - de okos huzas volt, de nem csak annak koszonhetö az 500 millios day1 bevetel. valamiert csak raugrottak a beta-ra is par millioan. nem minden jateknal van igy...

    en 1 eve meg ugy kepzeltem el, hogy egy nagyon unique uj saga keszul. single player + online coop otvozete, oriasi nyitott vilaggal, valtozatosabbnal valtozatosabb kuldetesekkel, ...
    rosszul kepzeltem.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.13. 15:16:16
  • TDC Geronimo
    #14162
    Hát én spec bordert ezerszer jobban élveztem. Ott valahogy szórakoztatott a story, voltak normális karakterek. Itt egyik sincs. Ez egy teljesen lelketlen valami.
  • arty
    #14161
    de azt is mondtad, hogy 40 óra után ne írjon véleményt a cikkíró.... :D

    miközben én pl 40 órát semmiképpen nem szeretnék a destinyvel eltölteni ;)
  • Skyline
    #14160
    Látom nem sikerült felfogni nembaj.:)
    Ne játsz vele, fikázd tovább legyen igazad....Diablozzál az jobb...Pff..:DD
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.13. 15:10:48
  • TDC Geronimo
    #14159
    Ott a pont. Nehezebb nem egyenlő azzal hogy jobb meg új tartalom meg hogy kevésbé repetatív. 40 óra alatt bőven látott mindent, amit a játék kínál.
  • Skyline
    #14158
    És ki állította hogy nem az? A kezdetektől mondtam hogy az. A hangsúly azon van hogy EZT lehúzzák miatta. Más címet ilyenekért nem húznak le. Kissé vicces.:)

    Meg megy a hype szöveg. Nem volt semmiféle komolyabb hype mint az AC vagy COD részeknél. A BETA bőven bemutatta mi lesz a játék. Volt aki másra számított? Az szimplán hülye. Egy sima MMO alapokon nyugvó fps ami a közösségi játékra épít mindent. Belerakva egy minimal sztorit hogy legyen valami körítése.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.13. 15:09:55
  • Skyline
    #14157
    //És mindezt mondom úgy hogy a BETA alapján amikor belenéztem és egyedül tologattam havernál valóban egy unalmas repetitív mmo szintű szemétnek tűnt (mert az is)...Ide is beírtam akkoriban hogy ez egy fos.
    Most meg azon vagyok hogy beszerzem,mert baromi rég szórakoztam ilyen jól közösségi játékban, minden repetitívsége ellenére egyszerűen szimplán a legjobb és legértelmesebb kihívás ami csapatmunkát igényel és közösségi cím.
  • SlickAdam
    #14156
    attol hogy magasabb szinten NEHEZEBB, meg nem lesz az egesz kevesbe REPETITIV...

    Diablo is az, örülsz?
  • Skyline
    #14155
    Aha. Egy lvl 22-es strike-ot 3-an (2 lvl20 1 lvl21) nem bírtunk 2 óra alatt teljesíteni az igencsak bedurvuló AI miatt. Mindezt úgy hogy az acc amin toltam csak lvl21-es és kb 50 óra van benne.
    Akkor bizonyára reális hogy tudja mi fogad majd egy lvl 26-28-nál ami elérhetetlen ennyi idő alatt.

    Továbbá megismétlem: A Diablo ugyan ebből áll mégsem húzta le senki. A Borderlands szintén. Odamész írtasz kijössz. Vége.

    Ahogy írtam,elhiszem hogy nem tetszik neked, meg hogy zavar hogy igencsak sikeres...De kicsit unalmas állandóan azzal jönni hogy mennyire önismétlő a játék,miközben hetek óta itt az önismétlés és repetitív játékmenet királyát a Diablo 3-at ajnározzátok amiben a változatosság és a harcok aztán végképp nevetségesek...
    20 percig lövöd a bosst? Ja. Csak itt legalább van esély rá hogy kicsinál még alsó szinteken is. Diabloban ugyanez soksoksokadik végigjátszásig (azon a 4-5 helyszínen 50000-jére végigdarálva) amikor hajlandó végre kihívás lenni a játék úgy néz ki hogy állsz a boss elött és nyomkodod a daragombot + ha bajvan enerzsidrink...:D
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.13. 15:02:07
  • arty
    #14154


    (kis driveclub vezetés lehuzóskormánnyal, hogy rohadna meg a thrustmaster és a sony érte - juniusi a video, de nekem új volt)
  • Skyline
    #14153
    Nem, esélytelen hogy elérje a keményebb strike-okat keményebb összecsapásokat amik igencsak csapatmunkát igényelnek.
    Ez a játék erre épít. Csapatmunka. Ennyi.
  • Kongy
    #14152
    Mondom mi ez 100 új hsz kijött valami új ps4 game ? Aztán szomorúan láttam, hogy csak X1es vergődés a hszek fele. elhiszem hogy fasza az x1 de en se megyek oda az x1 topikba folyton trollkodni hogy mennyivel jobb a ps4 mert leszarom. na csak ennyit fuznek hozza az elozo 100 kommenthez.

    bocs a veget osszecsaptam ipadrol vok
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.13. 14:54:25
  • SlickAdam
    #14151
    41. oraban jön ez a nagy fordulat, vagy mi a f... ? :D
  • TDC Geronimo
    #14150
    Miért mit nem tudsz 40 óra alatt megnézni? Max a raidet nem amit még nem nyitottak ki. Nincs olyan sok tartalom ebben a játékban. Raid is gondolom hasonló lesz, mint a strikeok. Leviszed a ghostot, ölöd halomra az ellenfeleket majd végén megjelenik egy golyóálló boss, akit lősz 20 percen keresztül és a végén kapsz valami random szart, mert a lootrendszer is teljesen átgondolatlan.
  • Ra1n
    #14149
    Nagyon megmondta. 40 òra alatt mindenben részt venni szimplàn hazugsàg. Tovàbbà nem emlékszem hogy kiemelte volna a Diablonàl,a Borderlamdsnàl,hogy mennyire unalmas repetitìv jàtékok,holott maximàlisan azok. A jàtékosoknàl tovàbbra is erös 75%-os,úgy hogy egy rakàs troll 1-2 pontokat szòrt ra. Ennyi.
    Kritikailag pedig az olyan lapok amik rendszerint nem fizetett reklàmtesztekböl élnek simàn többségében 8-9-eket szòrnak..Nem ment a gamespotnak pénz,hàt lehúztàk..:)
    Plusz hozzàtették hogy 40 òràt töltött a teszter a jàtékban és mindenben részt vett...Aki tolja az tudja hogy ez hazugsàg..:)
  • TomStorm
    #14148
    Engem meg érdekel és Gero véleményére mindig is adtam.Régi motoros megmondja a frankót:)
  • Moby
    #14147
    Hát a 3 siphon witch végén a döggel majdnem vért hánytam. 5x futottam neki az egésznek, de a végén stílusosan superchargerrel szétbasztam a monstrumot (egy jó 5 perces kergetőzés után)
    Nem mentes a cucc a kihívástól :D
  • DarkSector
    #14146
    Közvetítésre melyik jobb Ustream vagy Twich?
  • Ra1n
    #14145
    Szerintem amellett hogy Diablozol,meg arra a szarra 9 pontokat nyomnak mint a borderlandsba,némàn kussolnék arròl mi unalmas,repetitìv.
    Hogy messze van-e a legjobb multis koop élménytöl...Nos NEKED,aki jòideje màst sem csinàl,mint lehúz egy jàtékot olyan elemekért amik màs jàtékban ugyan úgy jelen vannak,jòval nagyobb hype mellett.
    Elég volt egyszer leìrnod,köszönjük,nem tetszik add el. Nem igazàn érdekelnek az ilyen gagyi tesztek amik alatt a pofàdba hazudnak (40 òra alatt Kevin megcsinàlt mindent..jah..).
    Ennyi erövel beszélgessünk a Diablorol.
    Adott 4-5 féle hàttér,és ezeken random mapok. Egyébként ugyan ott màszkàlunk szàmtalanszor,a jàték abbòl àll,hogy vàrosból küldetés- ledaràlsz mindenkit,föganaj,dara. Vissza vàros. ENNYI az egész jàték. Ejha. De ott nincs hype a blizard név miatt a 9 pontos értékelésekkel amik érdekes mòd nem emelik ott ki hogy az egész Diablo 3 egy repetitìv dara jàték unalmas ismétlödö helyszìneken-pedig az.:) Ugyan ez a csodàs gamespot 9 pontot adott a hasonlóan (ha nem sokkal jobban) ismétlödö,unalmas diablora...
    Ha tele lesz a net Destiny-vel,tele lesz,a többség úgyis megtartja és élvezi,föként a folyamatos bövìtések,eventek,új kihìvàsok,és a kivàlò koop élmény miatt.
  • SlickAdam
    #14144
    Destiny Face-Off
  • arty
    #14143
    "Hype? MINDENKI arcába lett tolva a béta 4 platformon ingyen napokra, ami a játék kb végleges állapotát tükrözte."

    ennyi!

    ezekután hájpról beszélni hülyeség - azért várták/-tuk, mert TAPASZTALATAINK alapján jó játék.
    manapság, amikor SEMMIBŐL nincs demo se, itt napokon át, sok sok órányi tartalmat próbálhattak ki a játékosok és dönthették el, hogy kell-e nekik ebből még több

    ez eladások semmi mást nem tükröznek, csak annyit, hogy IGEN, KELL.

    (hogy ami működött pár napon át, az kitart-e hosszabban (hetekig), az még eldől... de ha valaminél, akkor a destinynél nem lehet a hypre-ra fogni az eladásokat)
  • Azur92
    #14142
    Ha nem lett volna ekkora hype akkor 10/10 lenne csak sok ember van akinek semmi nen jo. Az a teszt pedig kesz vicc. Repetativ kuldik... Istenem mmmo es ahogy irtad D3 olyan repetativ mint atom... Na de en nagyon elvezem es ez a fontos :)
  • Moby
    #14141
    Kétlem. Ebayen sem láttam még.
    Minekaz?
  • davids014
    #14140
    Valahol lehet venni a géphez fényes műanyag burkolatot?
  • Luigi1986
    #14139
    Sziasztok kedves fórumozók! :) Teljesen új vagyok,vagyis eddig olvasgattam csak a fórumot kívülről. most úgy döntöttem regisztrálok,hogy tudjak írni. A kérdésem felétek a következő lenne. Konzol vásárláson töröm a fejem. Már volt nálam kölcsönben körülbelül fél évig egy PS3 ,az nagyon meggyőzött,így szóba se jöhet az xbox :) Viszont erősen gondolkozok egy PS4 vásárlásán,már eltelt majd egy év a megjelenése óta,kezdenek most már rá játékok is szépen kijönni. A kérdésem felétek a következő PS4 tulajok. Van e valami fatális hibája a gépnek,mennyire hangos,megbízható,mennyire nehéz beüzemelni,telepítés,kell e hozzá internet hozzáférés és a többi!? Pozitív és negatív véleményeket várok,hogy megéri e beruházni rá vagy inkább még jó az a PS3? Azt nem tudom pontosan,hogy PS3-ra mennyi ideig jönnek játékok,mennyi ideig lesz még rá támogatottság? Meg egy olyan is érdekelne,hogy elég nagy FIFA fanatikus vagyok,kíváncsi lennék rá,hogy mit tudtok,vajon jön e ki mostanában a FIFA játék megjelenésével olyan csomag,hogy PS4+FIFA 15?? A PS3-nál volt egy ilyen,hogy PS3+FIFA 14 World Cup a nyár folyamán. Várom segítségeteket,válaszaitokat! Köszönöm! :) További szép napot mindenkinek!
  • Moby
    #14138
    Gamespot Dio3 9/10

    Lolb+, kkthxbye
  • Totti5
    #14137
    " Unalmas, repetatív, sótlan az egész"

    Ha hozza a fentieket, akkor a végére lesz egy 6-7 pontos játék mint a Diablo 3 volt. 1szer érdemes rajta végigszaladnom aztán mehet a sarokba.
  • arsmarci89
    #14136
    Pereket valamièrt nullára ìrta
  • arsmarci89
    #14135
    106??Hihetetlen,hogy kaphatott csak ennyit:S Majd az IGN ad rá pontot:)Amúgy már nem is tudom melyik játèk adott ekkora èlmènyt mint ez.Szemèly szerint nekem 109,9es játèk simán van:)
  • TDC Geronimo
    #14134
    Legjobb multi élménytől ez baromi messze van. Unalmas, repetatív, sótlan az egész. Elég lesz várni 1-2 hetet és tele lesz a net eladó destinyvel.
  • Ra1n
    #14133
    És persze Kevin 40 òràt töltött a jàtékban és részt vett minden missziòban,strike-ban,multiban. Ergo 40 òra alatt kimaxolta. Jah...Hiteles újfent..:D
    Nomeg a jàtékosok értékelése 7.5, a sok 1-2 pontos troll ellenére...

    Gyözködhetsz akit amit akarsz,ettől még a legjobb multiélmény a piacon az fps-ek között coopban,és simàn stabil 8-as.:)
  • Ra1n
    #14132
    Olyan dolgokért húzzàk le ami a Diabloban,a borderlandsban és az összes mmo-ban jelen van. Azoknàl érdekes mòd nem probléma.:)
    Plàne ennyi idö alatt ki sem ismerhetö a jàték,föként hogy folyamatosan bövül.

    Baromi hiteles,valòban.:)
  • DarkSector
    #14131
    Na igen az érdekes kicsit, de Gran Turismo meg Forza sem volt tökéletes. :D
  • sirpalee
    #14130
    Baszki, ahogy lepattan a láthatatlan falról, sziklákról. Az borzasztó... Ezt is elbaszták.
  • TDC Geronimo
    #14129
    Gamespot Destiny 6/10

    THE BAD
    Repetitive missions containing repetitive encounters
    Abysmal storytelling that makes you unlock and seek out basic plot elements
    Endgame has you grinding the same bullet-sponge bosses over and over again

    Erről van szó kérem szépen. Oldalon lehet olvasni a többit. Tökéletes review lett.
  • DarkSector
    #14128
    nagymamád, ne szórakozz már velem, én komolyan irtam...sógorom kint dolgozik németbe, és neki gondoltam valami autos játékot, ez jo is lesz, de mindegy megyek aludni így is cod4 war elhuzodott egy cseepet, csak nem tudtam ma sem ellenállni haveroknak. :D
    Stream-re a választ holnap elolvasom, ha valaki leírná majd röviden!

    Előre is THX.
  • SlickAdam
    #14127
    nekem unokatestvereim, nagymamam es meg a szomszed srac is szereti az ótós jatekokat.:)
  • DarkSector
    #14126
    erre a játékra kíváncsi leszek még, sógorom szereti az ótós játékokat.

    2:20-nál elég durva az összhatás!


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.13. 01:38:18
  • SlickAdam
    #14125
    idezöjelet tettem. jatekbol kb. 2 ora streamet lattam eddig (5 perc utan untam, de kellett a "tapasztalat").
  • DarkSector
    #14124
    Gyors megyek pihenni, még utoljára egy kérdés.

    Beüzemelve a ps4-et hogy lehet azt hogy stream-eli a játékokat?

    Kell valami egyébb account vagy program hozzá? netán psn+?