121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14409
    Na most olvastam, a Driveclub-ban is lesz Fotó mód.

    Eddig tudtommal ezekben van még:

    Infamous Second Son
    Infamous First Light
    The Last of Us Remastered

    Érdekes fícsör, gondolom csak exclusive játékok fogják ezt megkapni.

    Killzone Shadow Fall -ba gondolom logikus okok miatt nem tettek.
  • DarkSector
    #14408
    Jah.
    Ez gáz ez tény, de eddig Gran Turismo-ban is ez volt, meg xboxos Forza is ilyen...csillivilli, lofax fizika.
  • sirpalee
    #14407
    Lényegtelen a látvány, ha olyan gumifaltól gumifalig pattogás lesz mint az egyik utolsó videóban, akkor felkenheted a falra a szép grafot.
  • DarkSector
    #14406
    Na van egy kis probléma.

    Leszedtem mind a 4 profilomat amit PS3-on is használtam, ebből 2 profilt ha kilépek letöröl, és ezeket ujra lekérhetem , de a gép kikapcsolásával törlődnek a profilok, a 4-ből 2.

    Lehet volt valami opció hogy ezt a profilt azonositsam ezzel a ps4 hardverrel és a nemet választottam?
    Meg lehet még oldani hogy a másik 2-höz mérten ezek sem felejtődjenek el?
  • DarkSector
    #14405
    jah én is unom már az AC játékokat. :D
  • Kongy
    #14404
    Boring
  • DarkSector
    #14403
    Naná hogy a stream szar, elvileg durván fog kinézni, ha a látványra gondolsz hogy megnéed majd real-time is, egy homályosabb youtube felvételből:




    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.16. 23:32:41
  • SlickAdam
    #14402
    mindenesetre jo, hogy lesz belole probaverzio...:)
  • n000rbi
    #14401
    Ameddig nem próbáltam, nem láttam a saját képernyőmön realtime, addig nem mondok semmit. :)
  • DarkSector
    #14400
    Assassins Creed 5 coop trailer:

  • DarkSector
    #14399
    ez télleg fos volt.
  • SlickAdam
    #14398
    nem tetszett ez a stream, de nem a balfasz vezetes miatt. valahogy a FOS arad ebböl is. remelem csak egy rossz pillanatomban erkezett ez a kis bemutato...
  • TDC Geronimo
    #14397
    Szerintem pár kör erejéig át is vették, mert akkor tök normálisan ment :D
  • n000rbi
    #14396
    Akkor valaki átvehetné a kontrollert Martintól, mert rossz nézni a faltól-falig menést :)
  • TDC Geronimo
    #14395
    Na már gafon is elterjedt a stream, hamarosan jó sokan lesznek :)
  • TDC Geronimo
    #14394
    A nagy destiny raidet már egy csoport ki is vitte. Volt kemény 1 boss. Mondjuk strikeok után nem is vártam sokat.
  • SlickAdam
    #14393
    biztos meg mindig azt hazudja, hogy az 576-nal dolgozik.:D (hu de gonosz :))
  • TDC Geronimo
    #14392
    Jó gyorsan tölti mapot is. Jó lesz ez :)
  • TDC Geronimo
    #14391
    Ilyen kapcsolatban vannak sonyval? Azt vágom, hogy PSes oldal meg minden, de nem tudtam, hogy ilyen szintű.
  • DarkSector
    #14390
    szar a stream
  • SlickAdam
    #14389
    nyilvan kaptak tesztpeldanyt es martin kisajatitotta maganak... lol :)
  • TDC Geronimo
    #14388
    Úgy vezet mint öreganyám :y
  • TDC Geronimo
    #14387
    A rohadtak, hogyan? :D
  • SlickAdam
    #14386
    PSC Driveclub Twitch stream megy eppen:
    Itt
  • Kongy
    #14385
    Hát ez most ilyen, de biztos vagyok benne, hogy nem kell majd csalódni exkluzívok terén. Emlékszem 2005-ben a MS lőtt el egy halom puskaport az X360 startjánál egész sok exkluzív volt, amikre ma már kb senki sem emlékszik. Egy ilyen gyöngyszem a Kameo is, amit most volt szerencsém kipróbálom :)
  • TDC Geronimo
    #14384
    Nehezebben indul, mert több a meló ezekkel a címekkel meg jóval drágábbak is emiatt, de 2015 nagyon erős év lesz, ezt már most látni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.16. 21:52:06
  • DarkSector
    #14383
    szebb mint az a renderelet szar? hát na hagyjukmár. ezt nem hiszem azért el.
  • Kongy
    #14382
    Meg idén DriveClub, LittleBigPlanet 3 :) Amúgy nem kell félni, lesz itt még ex bőven, elég csak visszaemlékezni a PS3-ra, és az igencsak erős 2013-as utolsó hajrára (God of War Ascension, Last of Us, Beyond) :)
  • DarkSector
    #14381
    ja azért, mert mikor beszéltünk azt mondtad még vász egy kicsit. :)
    így értem.
  • TDC Geronimo
    #14380
    SF már most is szebb
  • DarkSector
    #14379
    Karakterek arca már az AC Unity-ben elég szépen megmutatkozik....
  • DarkSector
    #14378
    Basszus itt milyen játékok lesznek majd mikor beindul az a folyamat mikor nem kell a géphez gyors launch játékokat "kiszarni" hanem szépen időt nem kímélve alkotnak optimalizálnak....jujj. :D

    Remélem a Killzone 2 intróját elérik majd minőségben, mert az kegyetlen lenne. :D

    0:00-3:30

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.16. 21:21:43
  • grebber
    #14377
    Nem én haverom vett (életébe soha eredeti játéka, konzolja nem volt) de csak 1 kontroller van hozzá ezért akar még 1-et.
    Fingom sincs (nem olvastam utána mert én warezra várok ott meg nem érdekel) ,de a ps3 lemezeket viszi vagy nem?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.16. 21:00:39
  • TDC Geronimo
    #14376
    Mondjuk ja, várnám már santa monica játékát is, UC tudjuk csak jövő év vége kb NDtől. QDtől is szerintem 2016 a legközelebbi. Jövőre jön order, bloodborne, UC, until dawn. Egyelőre ennyi aztán a többi majd kiderül
  • Moby
    #14375
    Igen, ezt értem, írtam is. Az érdem ennek ellenére elvitathatatlan.
  • TDC Geronimo
    #14374
    Régebb óta dolgoznak rajta nem mostanában kezdték. Párhuzamosan ment KZ SFel.
  • Moby
    #14373
    Uszkve 2-2.5 év alatt megjelent(nik) egy folytatásuk, az viszont lauchra, meg egy új ip.
    Lesz olyan firstparty tippre, akinek akkortájt fig megjelenni az első játéka...
  • TDC Geronimo
    #14372
    Ez nem fog jönni csak 2016ba úgyhogy annyira nem brutális :)
  • Moby
    #14371
    Mondjuk az lehet, hogy sokat segít, hogy a GG-nél nem az asztal alatt alszanak a melósok :)
  • Moby
    #14370
    Nemsemmi banda. Gondolom ez a másik csapat, de akkor is brutál ez a tempo. Polifóni mikor àll elő valami közepesen szar gtvel? 2018? Lol