121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14449
    Micsoda? OBszervárium? :D
  • SlickAdam
    #14448
    nemar...
  • arty
    #14447
    ejj, de jó volt egy év után újra látni az OBSZERVATÓRIUM(tm)-ot!!!! :DD

    ----

    Slick!

    "köthetem a netre es remenykedhetek, hogy megtalalom meg a lemezes jatekom masik felet... " - ne légy már naiv lécci :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.17. 22:57:23
  • arty
    #14446
    az a durva, h a gt5 a top5-be se férne be ... annál elbaszottabb játék már csak a psp-s értelmetlenség volt.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.17. 22:53:59
  • arty
    #14445
    amikor a lamboval megy a szőlősben, az a rész fogott meg a realizmusával?
  • DarkSector
    #14444
    Basszus látványban ez szerintem az összes többi autos jelenleg létező cimet lealázza, ez nagyon durván néz ki még így kamerás felvételen is!!!

    Az időjárás brutálisat dob a látványon, az Infamous First Light-ban is kegyetlen sokat dob az esős idő a földön tócsákkkal...nagyon kemény...nincs erről rendes hd videó? amit játszik a csávó?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.17. 22:34:51
  • SlickAdam
    #14443
    miert is nem lehet hat day1 a lemezen? megveszem a jatekot es gyakorlatilag egy felig digitalis verzio birtokosa leszek. ha 10 ev mulva elökotrom a ps4-et egy kis DC-zeshez, elöször köthetem a netre es remenykedhetek, hogy megtalalom meg a lemezes jatekom masik felet...
    csira gecik.
  • TDC Geronimo
    #14442
    Van benne időjárás, eső, hó.

  • DarkSector
    #14441
    Jóvanna ne legyé irigy. :D
    Nekem mert van X360-PS3-PS4
  • Kongy
    #14440
    És kinek jó az, azok közül akinek PS4-e van? :D Senkinek.
  • DarkSector
    #14439
    Hát biztos szebb lehetett volna., De legalább elérhető több platformra. :D
  • Kongy
    #14438
    Ez így van. Destiny is sokkal szebb is lehetett volna, ha nem jön prevgenre :)
  • TDC Geronimo
    #14437
    IDtech 5 eleve ugye. Nem a legszebb, de atmoszféra nagyon rendben van
  • Skyline
    #14436
    Elfelejthetnék már az előző gent, mocskosul visszafogja a játékok látványát...
  • DarkSector
    #14435


    Köszönöm AntiHero-nak a Killzone-t!!!!
  • TDC Geronimo
    #14434
    Igen ez új. Mindenre jön.
  • DarkSector
    #14433
    ez a mostani friss videó?

    Milyen platformokra jön? Mindegyikre?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.17. 20:13:49
  • TDC Geronimo
    #14432
    Egyre jobban várós

  • Moby
    #14431
    Szerintem ez arra alkalmas, hogy akinek nem tetszik, az elégedett vele, akinek meg tetszik az leszarja :)
  • SlickAdam
    #14430
    egy jo fercmunka. többi nem szamit, nem fogok a fejlesztesen agyalni amikor jatszok.:) persze en se tennem be a top3 GT jatek listaba.

    mas:
    szerintetek a 13 dollarbol keszult Hyrule Warriors vagy a Destiny fog megallni magasabban metacritic-en? eleg kozel vannak mar most is.:D
  • Moby
    #14429
    A gt5 egy fércmunka ami ennek tükrében nevetséges ideig, módon és költségvetéssel készült. Ezen nem változtat semmit, hogy mi jelent meg előtte hasonló néven.
  • arsmarci89
    #14428
    Destinybe a marsos strikeok mennyire nehezek?Mert a vènuszig mindet megcsináltunk,azok nemvoltak vèszesek.
  • Skyline
    #14427
    Techdemó gyárosok...
  • n000rbi
    #14426
    Concept art a GG új játékából
  • Ra1n
    #14425
    Ezt nem is figyeltem, remélem ugyan azzal a bámulatos hangeffektussal mint amivel a GT-t kínálják meg évek óta...Mintha egy degenerált fókát riogatnának poroltóval egy üres medencében.... A porszívó autóhang fícsör mellé a GT egyik alapköve....
  • SlickAdam
    #14424
    ne keverd bele a GT5-t! ha azt szarozod, akkor gyakorlatilag az egesz szeriat szarozod. az egy normalis racing game frencsajz, amiben VAN fizika, VAN vezetesi elmeny. valoban eletszeru.
    DC tenyleg kellene hogy tartalmazzon valami extrat, valami szorakoztatot, mert ketlem, hogy mokas lesz vezetni. Horizon2-ben legalabb van kukoricas(tm). DC csak a "mar legkisebb kormanymozdulatra is csikorgo gumik" ficsört vette at a GT-böl.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.17. 16:22:26
  • Ra1n
    #14423
    Amióta tudom hogy nincs tuning és semmi más az egész csak versenyezgetés némi optikával spékelve nem igazán érdekel a cím...
    Se nyitott világ se semmi, nem adott az opció hogy kedvenc autónk legyen benne amivel hosszan hosszan lehet csapatni,egyszerűen semmi...
    Egy réges régi NFS-ben (1-2-3) még talán oké volt ez a koncepció, mára kevés...Baromi kevés és hiába néztem tegnap a stream-et amit a pcshungary nyomott, hiába nézek meg kismillió videót. Azon kívül hogy baromi szép a játék, nem látom benne azt ami hosszútávon odaszövegzne a DC elé....
    Ps+ címnek ingyen jólesz ideig óráig, másra nem.... A Sony összekaphatná magát, kezdve azzal hogy a GT éléről kivágja azt a barmot, mert a konkurencia fényévekkel előrébb van autós játékok terén. Ott már kint van lassan két igen komoly autós exkluzív cím ( igaz részemről ennyi is a kínálata annak a gépnek), itt meg semmi..Majd most egy driveclub, amit nem tartok életképesnek... Nem beszélve arról hogy hiába a nagy dlc terv meg +38 autó...Baromi kevés, abból meg köszi nem kérek hogy megszokok egy autót, kedvelni is kezdem,lenyomok vele 4-5 versenyt és ülhetek át másba....Az online autóversenyezgetés pedig eleve gyenge lábakon áll, haverokkal még oké, de közösségben? 10-ből 9 futamon olyan gyökerekkel lesz tele az egész akik a kanyart rólad pattanva veszik be...Színvonalas...
  • Moby
    #14422
    Hát izé...reggel letöltöttem azt az 1 órányi, 5 videós pakkot a DC-ból. Ha azért küldték vissza megjelenés előtt mert dögunalom volt, akkor borítékolható, hogy elvesztegették az 1 évet :D Szép a játék, de olyan szinten generic fos, hogy az őrület. És ami a legfájóbb, hogy a hangok is szarok. Én nem tudom, lehet, hogy ez életszerű, és lehet, hogy engem tényleg csak az a játék szórakoztat, amit michael bay rendezne, de ennyire érdektelen, semmitmondó játékmenetet, szar hangú, dögunalmas, sótlan autóversenyzést évekkel ezelőtt láttam utoljára. Gran turismo 5 volt a neve :)
  • DarkSector
    #14421
    Forza a 3 rész óta messze , de kibaszott messze szarba döngöli a sony mindegyik autos próbálkozását. Sony játékában valamiért nem tudják összhangba hozni a pályákat a kocsikkal.
  • Kongy
    #14420
    mar most alairnam h a horizon 2 jobb lesz mint a DC, de ne legyen igazam:)

    @darksector

    okes bar kicsi az eselye h kapok :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.17. 12:41:19
  • grebber
    #14419
    Haver kérdezi hogy lehet valahol kapni olcso digitális ps4 game kulcsokat?
    Psn előfizetés van valahol olcson?
  • Moby
    #14418
    Fizikáról meg vezetési modellről tökéletesen felesleges itt beszélni, ellenberger a látottak alapján a horizon 2 tényleg negyven kvintilliószor szórakoztatóbbnak tűnik a driveclubnál :)
  • DarkSector
    #14417
    Jobb de ha kisodrodsz, ami gyakori, akkor ugyanics lever a fal.

    Jut eszembe ha lesz kulcsod a blood-hoz , elkérhetem? :) mert nekem nem küldtek :s
  • Ra1n
    #14416
    Ez valami vicc akart lenni?!:)
  • Kongy
    #14415
    ne mondd mar. forza horizon fizikaja, vezetesi modellje sztem pelda erteku. egy gran turismo a nyomaba sem er
  • n000rbi
    #14414
    Ja azt mondták korábban, hogy a psplus edition upgrade-je picit olcsóbb lesz. (lehet én is maradok majd a digitális változatnál...)
  • Tatyla
    #14413
    Fenn van US storeban a Driveclub 50$ ha van plusz még jó hogy most vettem nemrég
  • n000rbi
    #14412
    Én norvég pályát is láttam, szép vót. (streamhez képest is :))
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.17. 08:01:01
  • Moby
    #14411
    Mi volt benne? PSPlusos-dögunalmas indiai pályák?
  • heady
    #14410
    Vegul is csak 11 oraig tartott, az tenyleg lofasz...