121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #14530
    "Soon", azaz 2015 március 20án, de csak akkor ha megveszed Final Fantasy Type-0 HD-t, de ma már ezt írtam.
  • DarkSector
    #14529
    FF15 demo mikor jön? még ebben az évben?????
  • DarkSector
    #14528
    Őőőő ha nem elérhető a másik account store-ján akkor nem, legalábbis nekem így ment, simán megvett játék ment, de Hu-US-UK-JPN accountokkal más-más demok vannak, egyikhez van Trial Fusion demo, na és azt a másik profillal nem engedte.
  • grebber
    #14527
    Ha olcsóbban akar haver vásárolni akkor lehet angol amcsi stb store-t nézegetni.
    Máshol azt írták hogy ha ezeket igénybe akarjuk venni kamu xy accountok kellene (nem valós címmel nyilván)

    Na most ha havernak van egy rendes accountja de teszem azt regel egy amcsit és vesz valami olcsó game-et akkor az csakis a kamuaccountján tudja majd játszani amivel megvette?
  • DarkSector
    #14526
    Emlékeztek még erre:



    Azért kb a FF 15 télleg ilyen durván szép lett. :D
  • Kongy
    #14525
    Ha már itt tartunk ez az AC-szériára is igaz, ami tudtommal nagy kedvenced :) Nem védem a Bloodborne-t, nekem se jön be, csak megállapítottam :)
  • SlickAdam
    #14524
    igen, fantasztikusabb volt.
    de latom, hogy csak farasztani szeretnel, szoval befejezhetjuk.:)
  • arty
    #14523
    és szerinted a gt5 náluk fantasztikusabb volt néhány éve - tehát a maga korában?!

    érteném a mögésorolást, ha ps1-en a régebbi ótósjátékok 2D spritéit használták volna ujra... de ha jól tudom ez AKKOR nem tértént meg, szemben azzal, hogy a GT5-óta viszont immár van pofája a politrógereknek ellőni....
  • Totti5
    #14522
    Volt demója, igaz pénzért adták lemezen, de mindenki demózhatta a grafot, annál meg csak jobb lesz a full, ha még valamit akarnak rajta fejleszteni.
  • arty
    #14521
    ne szakércsed már a 360p kategoriás youtube videot plz :))
  • TomStorm
    #14520
    Semmi érdekes nincs ebben a játékban szerintem.Ugyanúgy húzzuk a földön ellenfelet mint a 10 évvel ezelötti játékokban.
    Darkos akar lenni a hangulat de ez nekem nem jön át csak sötét pályák.Azzal a kalapáccsal meg csak remélem viccelni szeretnének.Mire lecsap vele elalszok de vállára 1 szempillantás alatt visszateszi és bukfencel vele párat.Gagyi
  • arty
    #14519
    ne! ha majd az 50. anniversary kijön 60frémmel, akkor bepótolod :)
  • TDC Geronimo
    #14518
    :D minden japán videó alatt van egy idegesítő picsa, aki nyávog állandóan. Nem értem ez ott divat úgy néz ki.
  • Kandurex
    #14517
    Na ez rendben van, bár a pajzs hiánya nekem fájó pont...és talán nem kellene erőltetni ezt a "nagyobb a fegyver, mint a karakter" stílust mert kissé röhejessé teszi... Ja és ez a kurva nyávogás....
  • SlickAdam
    #14516
    moslek? fantasztikusak voltak AKKOR.
  • Kandurex
    #14515
    Az, pofás, az egyik legjobban várt anyag, viszont ez a prezi, háát, elég gyenge, valahogy nem tűnik FF-nek :(

    .....elég fejfájdító ez az eltúlzott japó nyávogás, hogy bírják ezt egész nap?
  • arty
    #14514
    de ha az 1-2 a maga korában tényleg ekkora mosléknak számított, mitől lett/volt akkora kult-játék a gété?

    én anno nem sokat láttam belőle, de csak erre és a ridzsrészerre vágytam csóró pécésként :D
  • AntiHero
    #14513
    Japán vagy koreai store-n már tegnap fent volt.
  • davids014
    #14512
    pes 2015 demo nincsen még?
  • TDC Geronimo
    #14511
    BB gif

  • Skyline
    #14510
  • sirpalee
    #14509
    Igen. Az anniversary edition szórakoztató és kihívásban ma is megállja a helyét. (PC-n próbáltam... ps4es verziót nem, de ha sokkal rosszabb akkor majd valaki itt pontosít)
  • TDC Geronimo
    #14508
    Pár direct feed kép







    Nem a legszebb játék, de 1080p és atom 60 meg open world és gameplay elég sokoldalúnak néz ki rengeteg lehetőséggel. A fox enginet meg láttuk PTbe meg az új silent hills trailerbe, hogy mire képes akkor, ha 30 fps, nem open world meg currgen only.
  • TDC Geronimo
    #14507
    #greatnessawaits azt hiszem helyénvaló volt. Várni kellett, de 2015 nagyon erős évnek néz ki, Sony exek szempontjából is. Év végén UC mellett szerintem jön még 1 cím minimum valamelyik nagyobb 1st partytól.
  • TDC Geronimo
    #14506



    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.18. 14:39:43
  • TDC Geronimo
    #14505
    streamből van a videó azért ilyen okádék minőség. Nincs még direct feed.
  • Skyline
    #14504
    Azon a youtube képen mi történt a grafikával...Ez valami MGS3 mod???? Kissé...
  • n000rbi
    #14503
    Ez komoly??
  • Moby
    #14502
    Nemö! :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.18. 14:04:29
  • SlickAdam
    #14501
    kiderült, hogy mi is az a titokzatos "Metal Gear Collection 2014"

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.18. 14:02:42
  • TDC Geronimo
    #14500
  • SlickAdam
    #14499
    Heart-ot imadom, itt figyel a polcon. szoval ezert volt "ismerös" ez az AW.... :)

    Moby: ok. de azert maradhatok? :)
  • n000rbi
    #14498
    Ez így is van... :D
    Heart of Darkness megvan? Na, ugyanaz az ember áll mögöttük, Eric Chahi. Ez is olyasmi, csak jóval szerényebb kivitelezésben ('91-es az eredeti), de néhány tök jó kis puzzle-lel. Ja és ne készülj többórás elfoglaltságra, ez nem egy hosszú játék.
  • Moby
    #14497
    Kellett volna '91-ben. Ezt má nem. Ez egy fos.
  • TDC Geronimo
    #14496
    Sonynál elég tág fogalom a soon. Azért jelentetik meg az fwket is fél évente kb

    Final Fantasy XV demo coming soon to PS4

    Your eyes do not deceive you! On 20th March 2015 we will be releasing Final Fantasy Type-0 HD on PS4 and every copy of the game will come with a download code for a special demo of Final Fantasy XV called Final Fantasy XV – Episode Duscae.

    soon, lol
  • SlickAdam
    #14495
    meg kell vennem? :S
  • sirpalee
    #14494
    Pontosan. ;)
  • Moby
    #14493
    Ennyi! :)
  • SlickAdam
    #14492
    mijazaz Another World, amit tegnap nyomtal? annyit deritettem ki, hogy valami legendary jatek, amit ha nem ismerek, akkor meg se erdemlem, hogy jatekosnak nevezzem magam.:)
  • Tatyla
    #14491
    Gyönyörű de maradok a digitálisnál