121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sirpalee
    #14570
    Japán mindkettő. Hasonló elemekkel dolgoznak, közös az alapul származó kúltúra.

    Összehasonlítva pl az új FF trailert a Skyrim trailerével. A skyriméban egy igazi férfi, epikus zenével / ütős narrátorral a háttérben, sárkányokat öl. Na az kell baszki, nem a magas hangon rikácsoló félbuzi csőkarú kisrácok akik a randiról beszélgetnek egy ócska sportkocsiban miközben rohangálnak az erdőben.

    De legalább szépen néz ki.

    (akinek más a véleménye, ne vegye magára)
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.19. 16:21:58
  • Ra1n
    #14569
    Hála a jó égnek ezzel a véleménnyel (Final Fantasy-ról) baromi kevesen vagytok.:)
  • DarkSector
    #14568
    Szeretem az Anime-t, persze nem mindet, de a FF az anime? :D nem is tudtam. :D
  • Ulthane
    #14567
    Az anime az teljesen beteg (még rosszabb mint a FF)..Na de mit van tenni kérem, ha egyszer a kiadók ízlésre dolgoznak??
  • Kongy
    #14566
    Na, hát én meg az animékkel vagyok így. Kinek ez, kinek az :)
  • Totti5
    #14565
    Single only?! Új ötletekkel ( single, multi, co op ) letehette volna lényegében konkurencia nélkül az alapköveket erre a genre a TPS műfajban ( mint tette a Gears 1 anno ). Persze még leteheti, vagy csak egy biztonsági engine demonstáció lesz.
  • DarkSector
    #14564
    Igen ez már stilus kérdése, ha a skyrim féle valós real time harcrendszer kell, akkor nekem Star Ocean inkább.
    Vagy most ez a FF 15.

    Kotor, lehet jó, csak én star wars utáló játékos vagyok, a filmeket is rühellem, az nálam nem játszik.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 14:37:26
  • DarkSector
    #14563
    Várj, a sirály:

    7-8-9-10

    12-12/2-13+13/2+13 Lightning
    amik nekem közepesek, de még mindig messze jobbak mint a többiek.

    Én amikor istenítem a FF-kat a 7-10ig gondolom, az újabbak igen kifogásolhatóak picit, de azok is csak mert az elején elég kötött a pálya, a nagyon nagy terület a játék végén van. 64 küldetéssel asszem. KB 30-40 óra játékidő után.
  • Ulthane
    #14562
    A Square Enix-szel az a gondom, hogy kezd olyan lenni, mint a Capcom. Jónak tűnő, azonban szar játékokat készíttet/ad ki. Ez alól kivétel a tavalyi Tomb Raider.

  • Moby
    #14561
    Sőt. Ennél pontosabban meg tudom fogalmazni mi a gondom:
    Nem. Kell. A. Platformra. Több. Techdemo. Nemkell. Aki ilyet akar, inkább ne csináljon semmit. Játékok kellenek. Nem érdekel kinek a pocsolyái szebbek. Leszarom. Köpök rá. Van egy általános színvonal, ami most ilyen kz-iss szint, ezt kell megütni, és ennyi. Nem kell erőlködni, az majd a Nóti dolga. Ők majd csinálnak egybites coverlövöldét szájtátós graffal, és ennyi abból doszt elég is.
  • Ulthane
    #14560
    Semmit. Ez a te véleményed. Nem kell meggyőznöd. Én az enyémet leírtam ennél sokkal rövidebben.
  • AntiHero
    #14559
    Destinyseknek aki még nem tudta.:
  • Moby
    #14558
    Nem, ez nem igaz. Azt elismertem, hogy artban bitang erős, még ha nem is az én stílusom. Az a bajom vele, hogy az a semmi, amit mernek belőle mutatni, olyan mocskosul üres gameplayben, hogy arra szavak nincsenek. Engem az bosszant, amikor egy artban erős, technóban jónak tűnő anyag bele van oltva egy fos stílusba, amit megkoronáz egy gyenge gameplay. Elvesztegetett spiritusz.
    Készülj fel, a ryse is annyira egybites, hogy megőrülsz, de abban viszont bele mertek tenni olyan nehézséget, hogy a beled kifordul :) Szal kb ilyen knack-cucc, csak ez kurvajól is néz ki, meg teknóban nagyon erős.
  • TDC Geronimo
    #14557
    single only. Nagyon remélem nem 5 órás lesz emiatt... Én szeretem a mozis lövöldéket azzal nincs bajom. Majd meglátjuk.
  • n000rbi
    #14556
    Tudjuk mind, hogy legfőképp azért osztod, mert nem tetszik a steampunk-stílus (pedig ez nem is az). Amiket írtál valószínűleg igazak is, de kevésbé túloznám el a helyedben :) Annyira lesz játék, mint a Ryse és mivel én arra is fenem a fogam (és tudtommal Te sem vetetted meg), ezzel se vagyok másképp.
  • Moby
    #14555
    Túl sok kérdőjelet nem látok én ebben :)
    ~5 órás kampány. Covershooting, egy kis qte, sok-sok cinematiq, egybites gunplay.
    Majd hatezerér egyszer... :)
  • n000rbi
    #14554
    Valóban az. Tetszik viszont, hogy minimális taktikázásra is lesz lehetőség a fegyverekkel (na meg nekem a dizájnjuk nagyon bejön :))
  • TDC Geronimo
    #14553
    Nem csak USbe hozott sikert a co-marketing úgy néz ki...

    "A senior industry source quoting Chart-Track data told MCV that PS4 sales spiked 300 per cent week-on-week after the launch of Destiny. Of course, a percentage increase means noting without any actual figures, and although our source would not reveal exact numbers, he did confirm it was the biggest week of the year for PS4 hardware sales.

    It outsold Xbox One hardware by two consoles to one, but it wasn't a bad week for Microsoft either, who also posted a significant sales hike week-on-week."
  • TDC Geronimo
    #14552
    Ez a játék egyelőre nagy kérdőjel. A témája nekem nagyon tetszik, grafról nem is beszélve, de a többi kérdéses. 1 éve lassan ugyan azt a kis 10 perces demot mutogatják minden játékkiállításon. Ráadásul ahogy hallottam nem is igazán jó így nem is értem. Ebben a videóban pár concept arton kívül megint ugyanazt mutatták.
  • Tatyla
    #14551
    Mindenki nyugodjon le a picsába!
  • Totti5
    #14550
    Jrpg stílusról, a jó-nem jó játékokról a körökre osztott harcokról szívesen beszéltem volna, de pont úgy írtam neked mint ahogy a témához hozáállátál és amennyire leszartad volna. Nem tudom ezzel mi a gondod...
  • Kongy
    #14549
    Már megint azon kezdesz el vitázni, hogy mi tetszik nekem, és mi tetszik neked. Igazán értelmetlen, és baromi unalmas. Abbahagyhatod.

    @Tatyla

    Igen, nincs ezzel semmi gond. Én utóbbihoz tartozom, csupán ennyi. Csak ezt nehezére esik elfogadni a fanboyoknak :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.19. 12:05:34
  • Totti5
    #14548
    Rühelld, csak megint nem mondtál semmit, de butaságot mégis sikerült. Játéka válogatja hogy a harcrendszer mennyire változatos.

    Child of Light egy mesteri jrpg-hez mérten a stílus kicsúfolása. Pont annyira körökre osztott hogy rá lehessen mondani, de unalmas, felszínes, és nem jrpg!!!. Van a témában sok játék aminek a harcrendszere izzasztó, tartalmas, látványos és sok taktikát kíván meg, de mivel téged annyira sem érdekel hogy ezt belásd nem sorolom fel h leszarozhasd őket.
  • n000rbi
    #14547
    Tetszik.
  • Tatyla
    #14546
    Taktikai rpg ez ilyen stílus lehet szeretni és utálni
  • Kongy
    #14545
    Nekem az. Hiába próbálsz meggyőzni, hogy neked nem az. Én rühellem, kész, pont.
    Meg nem csak hogy unalmas, nevetséges is szerintem. Állnak egymással szemben az ellenségek, és nézik egymást, amíg mást nem mondasz :DDDD Plusz FF-ben még el is teleportálsz valahogy egy másik helyszínre, amíg megy a harc... hát valami nevetséges, okádék. Child of Light-ot is ezért nem vittem végig, nem JRPG ugyan, de ez a harcrendszer nekem vállalhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.19. 11:28:55
  • Totti5
    #14544
    Körökre osztott harc nem unalmas.
  • Kongy
    #14543
    Unalmas körökre osztott harcrendszer. Azt kihagytad.

    Világ legjobb RPG-je a KotOR 1-2.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.19. 11:20:37
  • SlickAdam
    #14542
    melyik volt az? az utolso par resz tenyleg "moslek", de az azokat megelözöket igy minösiteni.... erik mar nagyon.:)
  • lwb
    #14541
    Azért tedd hozzá, hogy szerinted. Ízlésekről vitatkoztok, van aki szerint meg nem. Egyébként igazán FFX-től kezdett mélyrepülni szerintem a sorozat és a XIII nekem a legalja. X előtt jók voltak, ha valaki szereti a jRPG-ket persze.

    Nézd meg spoony X és X-2 meg XIII leírását. Kb egyetértek vele. Ennek ellenére a XV-öt én is várom, kíváncsi vagyok, hátha vissza tud kapaszkodni squenix. Sajnos manapság vannak jobb jRPG-k is a piacon az FF-eknél.
  • DarkSector
    #14540
    Azért ezekután kíváncsi lennék hogy mondjon néhány szerinte fasza játékot.
  • DarkSector
    #14539
    Csatlakozom n000rbi-hoz, ez a legviccesebb komment amit mostanában hallottam.
    Az egy dolog hogy a FF az egyik....izé bocs hülyeséget mondok, a VILÁG legjobb RPG-je.
    És te 3 percel lezárod hogy egy szégyenjáték.

    Hát 200-200 órám van a FF 7-8-9-10-be kb ha nem több. 13. rész kimaxolása még hátravan, most 40-50 óra van benne.
    Nade a Square Enix-et ez a sorozat mentette meg régen a csődtől, és kinőtte magát egy meghatározó fejlesztővé.
    Asszem akik ismerik a játékaikat, meg amúgy a csapatot, érzik hogy nem túlzás amiket írok.

    Szóval okossan kritizáld inkább.

    Max annyit írhatsz hogy neked 3 perc volt és nem tetszett, gondolom 3 perc alatt eljutottál a főmenüig.
    Mert a bevezető álltalában 15-30 perc legalább szokott lenni, és még egy szar gyikot nem ütöttél le.

    Ezt én kérem ki magamnak hogy a FF sorozatot te legagyizzad, azért ez egyértelműen a te trollkodásod, vagy butaságod.

    Final Fantasy:

    - Brutális látvány
    - Brutális történet
    - Brutális sok extra, titkos dolgok, gyüjthető dolgok
    - Brutális hangok-zenék
    - Brutális átvezető videók
    - Brutális karakterek, stílus
    - Brutális játékidő
    - Brutális , hogy ezt nem DLC-kben kapod meg!!!!!!!!!!!!

    Mit írjak még????????
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 08:23:37
  • Tatyla
    #14538
    Már ne haragudj de ps1-en a legnagyobb kedvencem az FF7 volt és voltunk még páran így, és szerintem kurvára nincs jogod minősíteni az itteni és más játékosokat se, utolsó figyelmeztetés volt.
  • DarkSector
    #14537
    Jó csak ugy irtad mintha külön is tölthető lenne a demo, az a megvétel nélkül....hát akkor én 1-2 k-ért valakitől veszek demo kulcsot asszem....az a HD fos nem kell 18k-ért, annyit nekem nem ér egy demo. :)

    Jól látom egy játék kompatibillis PS3-PS4?????????????????????????

    Srácok, mi van ha van egy játék, amit megkapsz 2 gépre: PS3 és PS4....akkor 2 profillal külön játszható a 2 példány egyidejüleg vagy wattafack? Mert én voltam már belépve ugyanazzal a profilommal PS3 és PS4 csak játékot nem tudtam tesztelni.
  • n000rbi
    #14536
    Tehát fingod sincs, de attól még lényegében lehülyézed azt, akinek tetszik. Bravó.
  • Ulthane
    #14535
    FF-játékkal életemben egyetlen egyszer játszottam, kb. 3 percig bírtam. A játékfejlesztés szégyene az a sorozat (nem érdekel mennyit vettek belőle az idióta japók), de arra nézve is erős kritika, aki ezzel játszik.
  • Kandurex
    #14534
    Veszi a faszom!
  • SlickAdam
    #14533
    ha kerhetem mostantol csak szpojlerbe a kepeket. en mar nem nezek semmit megjelenesig.
  • TDC Geronimo
    #14532
    DAT atmosphere





  • Moby
    #14531

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.18. 23:18:10