121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Laza
    #14611
    Pedig csak egy emu kéne, az meg már egy zsebtv-n is elfut :)
    Szerintem orvosolni fogják ezt az égető hibát :)

    Én azt sajnálom baromira, hogy míg a Nintendo mindig kényesen odafigyel arra, hogy ne 'potyára' válts generációt, azaz a régi játékaid mindig le tudd játszani az újabb gépeken, addig ez a Sanyinál még a PS2 idejében ment, PS3 elején egy kicsit, most meg halott dolog ... pedig simán kukáznám a PS3-at ha lejátszaná a játékaim a 4-es ... és nem indok az, hogy más az architektúra, mert a Nintendo is úgy oldotta meg a WiiU esetében, hogy egy komplett mini méretű Wii-t rakott bele, kvázi Wii játékok esetében egy Wii indul el benne :)

    Mondjuk a Nintendonál meg adott az a betegség, hogy szarrá nyomja a store-t régi játékokkal, de nem tudod átvinni másik gépre, azaz meg kell venned külön Wii-re, WiiU-ra, 3DS-re.
  • SlickAdam
    #14610
    es ezt miert osztod meg velunk? szeretnel itt is egy ban-t?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.20. 09:55:19
  • Ra1n
    #14609
    Jópofa odaát ez a DanielT gyerek. Nyomkodja a hudevicces állópöcsű RE modos gay képeket,erre banol ha lebúzázzák.:) Igazi kis niemand.:)
  • shaddam
    #14608
  • grebber
    #14607
    Az ilyen pénzorientált világban meglepő,hogy ps4-be nem tették bele ezt a tudást hogy ps1 game-keket is vigyen.
  • n000rbi
    #14606
    Ps3/Vita/Psp
  • grebber
    #14605
    Akkor kérdem én minek árulják őket?
  • Tatyla
    #14603
    Nem
  • DarkSector
    #14602
    WTF vannak régi olcsó PS1-es játékok store-on!!!!!!!

    Ezekkel PS4-en is tudok játszani???????
  • DarkSector
    #14601
    néha nekem mobiltelón van ilyen de pár orával később törli a pirosakat.
  • Mr Manson
    #14600
    MIért van az hogy ez a forum nem teszi olvasottá a hozzászólásokat? már majdnem 1000 olvastaltan van, a többinél jó.
  • DarkSector
    #14599
    :DDDDDD

    én meg unokabátyám is titokban cserélt, nem kell mindenről tudni a családnak. :DDDDD
    Nekik hálisten egykutya, mindegyik fekete, és kb egyforma nagy. :D

    Amúgy ez a PS4 elég súlyos, 2.7 KG

    Tök állat ahogy elrejtették a HDD helyét.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 23:30:14
  • Laza
    #14598
    Jah, az PC-ről ment, két hete jelent meg :)

    XOne kell a fenének az X360 után ... most azt pucoltam ki, annak a helyére ment a PS4 :)

    Azért kell ahhoz érzék, hogyan adjuk be az asszonynak, hogy port takarítunk, majd az egyik gép helyett egy másik kerül vissza úgy, hogy észre sem veszi ... pszt :D
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.19. 23:26:55
  • DarkSector
    #14597
    Dead Rising 3-at stream-eltél utoljára, ebből hittem. :D
  • DarkSector
    #14596
    Ja hogy az játékhoz adják, értem már.

    3 platformra gémszeket 1 előfizuval nem gyenge. :D
  • Laza
    #14595
    Honnan lenne XOne-om? Mert nincs :)

    A 30 napos a Destiny Bundleből van ... ez a fajta gép olcsóbb volt, na meg ez már elvileg valami új kiadás, jobb wifi-vel, egyebekkel ... állítólag, majd ellenőrzöm :)

    Most szopok azzal, hogy van egy régebbi PSN accom, amit jó lenne feléleszteni, csak sajna regnél nem a valódi születési dátumom adtam meg, így nem tudom resetelni a pwd-t :)
    Van egy másik accom, egy magyar, amit a PS3-hoz használtam, de annak meg ugye nem az a nick neve, amit szeretnék :)

    Lehet írok a supportnak, hátha felélesztik nekem.
  • TDC Geronimo
    #14594
    Egy ps+ előfizetés van, ami mindhárom gépre vonatkozik. PS3/PS4 meg vita. Destinyhez adtak pl nekem is onnan van egy kódom.
  • DarkSector
    #14593
    Ja értem, és a 30 napos az honnan?

    ja és ha aktiválom, akkor hogyan van, megkapom a prevgen meg nextgen game-eket is??? mert az gizdaság.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 22:56:38
  • DarkSector
    #14592
    30-as az honnan van? mert nekem 14 napost ajánlott fel a gép ha jol néztem, de nem aktiváltam még. :D
  • TDC Geronimo
    #14591
    Minden új PSN-hez jár első alkalommal 14 napos trial storeból. Többször nem lehet egy accon trialt érvényesíteni.
  • DarkSector
    #14590
    Bazze neked van PS4 meg Xbox One is? :D
  • TDC Geronimo
    #14589
    ha nem akarsz trükközni kamu címekkel meg paypallal US storen, akkor simán lehet magyart. ps+ 30as triatl rányomhatod accra persze, később bármikor előfizethetsz utána is.
  • DarkSector
    #14588
    Gratulálok!

    nekem ez a PSN furcsa, létezik hogy a gépemen alapon van ingyen 14 napos PSN? ez egyszeri alkalom lehet.

    PSN ID-d mi?

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 22:53:31
  • DarkSector
    #14587
    Rally?????????
    Mikor jött? eddig nem.

    Hol a V-rally, WRC, Richard Burns Rally. Colin MCRally?

    Dirt? egy kalap fos....

    Már olyan rally jöhetne ahogy elnézem a Driverclub-ot, hogy végre fröcsöghetne a kibaszott sár, és dagonyáázhatnánk benne, mert technikailag már van háttér!!!!
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.19. 22:51:11
  • DarkSector
    #14586
    Ja értelek ez nem baj, de a FF nem anime. :D
  • Laza
    #14585
    Na, csak meglett a PS4-em :)

    Van PSN accom a PS3-hoz, de még sosem volt rajta PS+ ... erre most rányomhatom úgy a 30 napos PS+ trialt, hogy később rámenjen az éves PS+ is?
    (már megvettem az éveset, csak hétfőn kapom meg a kódot)

    Mondjuk úgy tudom a 30 naposat magyar accra lehet csak tenni. Egyáltalán most milyen accot érdemes létrehozni?
  • grebber
    #14584
    Ride - az új motoros játék
  • sirpalee
    #14583
    FF8-al játszottam a legtöbbet az FF-ek közül. Még tűrhető volt, de abból is idővel elegem lett és hagytam a fenébe. Engem a design taszít, szal felesleges a "művelődés". Gondolom a többiek is így vannak vele, akik nem bírták az FF-eket.
  • Totti5
    #14582
    Azt h milyen lesz az FF XV majd a jövő eldönti, amúgy művelődjetek, pl egy FF "életérzés" :


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.19. 20:07:04
  • Ra1n
    #14581
    Tourist trophy.....Mai napig etalon,sajnos azóta is szarnak rá és inkább porszívóhanggal tömött prevgen Gran Turismokat nyomnak az 5 óta cicomázva a pofánkba,vijjogó kerekekkel..
  • n000rbi
    #14580
    Én pl. örülnék egy Tourist Trophy 2-nek, rengeteg klasszikus géppel, játékmóddal (körverseny, gyorsulás, hillclimb stbstb)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.19. 19:34:19
  • grebber
    #14579
    Sokszor elgondolkozom,hogy a motorsport ennyire 0 nem érdekel senkit???

    Állandóan minden évben 129ezer féle autós cucc jön ,értelmes normális motorverseny meg kb soha nem jött. (Amik eddig megjelentek hagyjuk őket)
  • sirpalee
    #14578
    Japp, az várós. :)
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.19. 19:12:22
  • lwb
    #14577
    FF:X-ben egyszerűen nem lehet nem gyűlölni Tidust. Lehetetlen. A nyavalygó hangjával, hisztijeivel ... brrr. Lehetetlen úgy szeretnem egy játékot, hogy végig arról ábrándozok, hogy egy szívlapáttal addig üssem a főszereplőt, amíg mozog. A X-2 meg fan service: Yuna meg lányok szexi ruhában, ennyi.

    A XIII-al a bajom a történet volt, meg ugye hogy konkrétan kb 10-20 óráig (!) full lineáris. Konkrétan egy gép is vihetné, csak az A-t kell nyomni, néha váltani harcban izéről izére, de a legtöbb filler encounternél még ezt sem. Mondják, hogy ott aztán kinyílik, de én nem fogok 10 órát szenvedni valamiért, az tuti.

    De mondom, ízlések és pofonok. Az anime-ért nem vagyok oda, de a jó jrpg-k jöhetnek.
  • Kandurex
    #14576
  • TDC Geronimo
    #14575
    Evil within most jónak néz ki. Resi 4 meg a survival horror atyjától jön a játék és nem akció orientált, hanem survival/psychological horror.
  • Rdinho10
    #14574
    Üdv,pes 15 demo fent van Ázsiában...az lenne a kérdésem hogy,hogyan tudok létrehozni egy új profilt?
    bekapcsolom rámegyek az új felhasználóra kitöltöm megcsinálom majd simán fellépek storera? ha pedig lerántottam a pes demot akkor törölhetem az új profilt? meglesz a régin a demo?Köszönöm
  • sirpalee
    #14573
    Szvsz a resident evil 4 óta nem volt értékelhető Resident Evil single élmény... Az 5 még el-el ment egyedül is, de a bot hülyesége miatt a fejed verted a falba... Viszont coopban jók voltak.
  • DarkSector
    #14572
    Hát a Capcom télleg botrány amit művel mostanában, a RE ORC óta ontja szabályosan a szart!
  • DarkSector
    #14571
    Persze ez igaz, de ettől még a FF sem egy hulladék ahogy lent véleményezték, hanem egy fasza rpg, csak a srác nem komálja ennyi.