121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14655
    Srácok most nézem van ez a Assassins Creed Freedom Cry.
    Ehhez szükséges az alapjáték???
    Vagy miért csak 3090.- .............. akciós?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 19:38:35
  • TDC Geronimo
    #14654
    Ha valamilyen program nem záródott be rendesen kikapcsolásnál akkor szokta csinálni.
  • arsmarci89
    #14653
    AZ mitől van hogy 2-t csipogott a PS és utána kapcsolt ki?:O ( Újból be kapcsoltam meg ki és most nem csinálta)
    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.09.21. 16:01:06
  • DarkSector
    #14652
    Rendben ebben igazad van, néha elszalad a ló, de igérem próbálok odafigyelni.
    Jó 1x-2x az esti józansáág is beleszól, ha néha haverrla iszunk egyet meló után.
    Azért utólag is elnézést kérek mindnekitől.
  • heady
    #14651
    Nem akarlak tiltolistara tenni, mert azert boven vannak azert ertelmes hszeid is, meg raksz be rendes videokat is. Nekem az a bajom, hogy sokszor tenyleg chatszobanak hasznalod a forumot.
  • DarkSector
    #14650
    Nincs részemről probléma megértelek titeket, gyors párdolgot akaartam tudni, kezelésbe meg ilyenek.

    Képek videókat oké megértem hogy nem szükségesek.
    Meg is fogadom, viszalépek és nem rakokbe ilyen trailer videókat.
    Nem para ha szóltok értek én a szóbol.

    Megpróbálom akérdéseimet is majd leszűkíteni, nem lenne rossz ha chaten lenne ps4-es ismerősöm, de nincs. :S
    //mármint steam-en szoktam beszélgetni.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 11:44:31
  • Moby
    #14649
    Nem, nem kell. Pont azért szóltam neki én, mert jóban vagyunk, és nem szeretném ha elsöpörné a népharag :)
  • DarkSector
    #14648
    Jah amúgy legközelebb nem kell feleslegese irnod, meg nézned engem máshol teszel tiltólistára azt ennyi..problem solved, de értékelem hogy írtál.
  • DarkSector
    #14647
    OK. Ahogy kéred.

    Gondolom más nem szokott képeket vagy videókat tenni xboxos topikba csak én, értelek amúgy.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 10:50:52
  • heady
    #14646
    Mert az interneten minden oldal angolul van, igaz. Olyan alapveto dolgokat kerdezel, hogy rohej. Az ezernyi felesleges keprol nem is beszelve.
    Szepen kerlek ne csinald itt is azt mint az xbone topikban, kb azt is miattad nem latogatom...
  • DarkSector
    #14645
    Elnézésedet kérem, csak probáltam pár fontos infót gyüjteni, nekem még új a gép, müködésben, majd ha már jórészt kiismerem nem lesz miket kérdeznem.
    Amúgy nem gond max megoldom másképpen, csak gondolom ha google-znom kéne mindent angol oldlakról akkor minek ide sg?

    Amúgy egy ribanc vagyok, nem fiú...pfúj, még a feltételezés is bántó. :)
  • DarkSector
    #14644

    Oks meg is kerestem volna, csak az uj külső végett nem tudom hol kell, csak a régi topikok maradtak a kedvencbe. :D
  • Harlekin
    #14643
    Ehhez hozzá kell vagy is lehet majd szoknod így,hogy DS ps4 tulaj lett!
    Szerintem Ő nem is ember hanem 1 chat robot!De amúgy tényleg jó srác vagy lány!
  • Kongy
    #14642
    Igen, van külön vita meg psp topik is.
  • DarkSector
    #14641
    Ja ok sorry.
    amugy van rendesen külön psp meg vita topik? mert akkor elmegyek megkérdezem ott, nem para.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 08:48:33
  • Moby
    #14640
    Légyszi ne csinálj már DS randomcsetet a topikból! A napi 50 posztodból minden harmadik-negyedik ps4 érintettségű.
    Bírlak, de sok vagy! Tényleg.
  • DarkSector
    #14639
    Srácok, ha netán kedvenm lenne vásárolni PSP-t vagy PS Vita-t, most jelen helyzetben , a legolcsóbb érdekelne, de ez hogy megy mi az eltérés a kiadások közt? mert sokféle verziószámmal látok kézikonzolokat.

    ????
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.21. 08:15:36
  • DarkSector
    #14638
    Azért mutatom most is rád gondoltam. :D
  • Moby
    #14637
    Kedvelem a semmiről sem szóló képeket. Tényleg! Feldobják a szombat estéimet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.20. 23:15:02
  • DarkSector
    #14636
  • DarkSector
    #14635
    Csodálkoztam hogy mi ez a 14 napos PSN free előfizu, azt most látom a gép dobozán ló betükkel van írva hogy ingyen 14 napos PSN előfizetés...:D
  • Laza
    #14634
    Közben állítólag az a hír járja, hogy beszartak a szerverek.
  • Kandurex
    #14633
    Cattle? :)
  • Laza
    #14632
    Nem megy most PS4-en a Destiny? Állandóan kapcsolódási hibát dob 'cattle' hibakóddal :(
  • Laza
    #14631
    Megnézem, kösz a tippet.
  • Moby
    #14630
    Vegyél hozzá ORB kupakot.
  • Laza
    #14629
    Aki bünteti magát azokkal a topicokkal, meg is érdemli :D
  • Laza
    #14628
    Jaj gyerekek ... ez a PS4 kontroller elég izé, mondanám hogy bizonyos szempontból szar lett, de igazából tök vegyes.

    Nem vagyok oda a boxokért, de azért az X360-nak a kontrollere teljesen jó volt, megjelenése óta PC-hez is azt használok (vezetékest).
    Különösebb bajom sosem volt a PS kontrollerekkel, bár azért akadt rajta javítanivaló ... de most úgy tűnik nekem, hogy ami szar volt azt megoldották, ami meg jó azt egy kicsit elcseszték. A gombok, főleg a ravaszok most tök jók lettek, a D-pad is teljesen jó, jó, hogy távolabb vannak az analógok .... DE a DS3 analóg karjai teljesen jók voltak fogásra, erre most ennek tök laposak és 'élesek', konkrétan úgy nyomja az ujjam, teljesen megfájdul tőle :( inkább lennének szarok a gombok, mint az analóg, mert az legalább nem fájt :)

    4-5 óra játék után szenvedek vele, miközben egy X360 kontrollerbe beletettem nemrég is több száz órát, és sosem volt kényelmetlen :(

    De lehet csak meg kell szokja a kezem és növesztenem kell oda egy kis bőrkeményedést :)
  • sirpalee
    #14627
    Biztos új vagy még itt.
  • DarkSector
    #14626
    Srácok WTF 1500 ingyen hitel játékvásárlásra? :D
    Ez meg mi?
    Crash Bandicoot-ot akarok venni és visszajár 610ft??? wtf? :D
    ez mi? :D
  • Kongy
    #14625
    iphone topikban meg arról próbál győzködni, hogy az android a király.

    Jól néz ki ez a Phantom pain, remélem nem kell rá sokat várni... Ground Zeroes lehetett volna 2-3x olyan hosszú, mint amilyen volt...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.20. 18:43:06
  • DarkSector
    #14624
    Még az is most tünt fel hogy a ps4 bekapcsolási pittyegése ugyanolyan mint a ps3-nál volt. :D
  • DarkSector
    #14619
    Amúgy mekkora durva dolog lenne és nem magamellen beszélek mert nincs bajom az Xbox-al, az is érdekel, de ha azt mondanák hogy srácok minden gyenge platform játékait elérhtővé tesszük...

    Vagyis mivel van tapipad a PS4 kontrolleren ez egy jel arra hogy a PS Vita lehet befurja majd magát.

    Namármost ha mondanák hogy srácok minden játék PS1-2-3-Vita...persze csak digitálisan játszható lenne PS4-en....baze az odakúrna rendesen!!!!
  • DarkSector
    #14618
    Nem kellene vinnie hiszen digitális, nem olvasó probléma, hanem support.
  • TDC Geronimo
    #14617


    23 perctől FF 15 engine bemutató
  • TDC Geronimo
    #14616
  • Laza
    #14615
    Eddig minden küldit kapásból hardra állítottam a Destiny-ben, így izgi :) mondjuk ez még csak a második :)

    Itt lehet nézegetni, most is éppen megy :)
    http://hu.twitch.tv/lazahun
  • Tatyla
    #14614
    A loot a legrandomabb a játék történelemben
  • Laza
    #14613
    A Destiny-ben a loot és a minősége függ attól, hogy a küldiket hard fokozaton teljesítem vagy sem?

    A Towerből a legelső küldit lvl2-esen rögtön a hard fokozatot választottam (lvl3-as), mondom legyen egy kis kihívás, mert a bevezető elég gyengusz volt :)
    A dark részen, ahol valóban nehezebb volt, egyszer meg is murdáltam, de másodszorra meglett, a bossba elég sokat kellet lőni. A kontrolleres célzást még szokni kell, ezért leginkább kézzel ütöttem szét mindenkit, egyébként is jobban vitte így az ellenfeleket, azért volt 1-2 meleg pillanat, de a végén majdnem egy teljes szintnyi XP-t adott.
  • Laza
    #14612
    Pedig nálam az asszony iszonyat kíváncsi, sokszor már kínosan is, 16 éves kora óta újságíró, szóval természetéből ered :) de szerencsére kütyü témában meg teljesen béna, de borzalmasan ... úgy vittem haza a PS4-et, hogy először mondom majd a kocsiban hagyom, és ha nem lesz itthon felhozom ... de már nyomni akartam este, így lehúztam a dobozról a borítást, lett full fehér a csomag, és úgy jöttem haza. Kérdi, mi az? Mondom semmi, csak a számítógéphez valami, meg kell nézzem. Este meg dolgozott, elkezdtem a polcon pakolni, porolni, kérdi mit csinálok, mondom csak kicsit letakarítom meg átrendezem, közben még az sem tűnt fel neki, hogy zörgök a zacskókkal, egyebekkel, szerencsére el volt foglalva, a kontrollerek közötti különbséget sem veszi észre.

    Vicces, hogy a 4 éves kislányom, akit meg már most szoktatok a játékokhoz, együtt szoktunk Wii-n Máriózni, reggel ilyet szól a PS4 kontrollerre, hogy 'apa, ez mihez van?' ... 'ööö, jaj, hát az a régi, tudod, a másik gép ott hátul, tuuudod' :D