121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #14936
    Pedig 30. Jó a motion blur. The "feel" of 60 fps :D
  • DarkSector
    #14935
    Az is lesz nem? :D
  • Kongy
    #14934
    60fpsnek néz ki
  • TDC Geronimo
    #14933
    Jövő héten majd.
  • arsmarci89
    #14932
    Októberi ps+ játékokról van valami hír?
  • DarkSector
    #14931
    Én a 4. havas pályától pisilek be folyton...:D

    Gifet nekije
  • TDC Geronimo
    #14930
    Pár DC videó

    első

    második

    harmadik

    negyedik

  • DarkSector
    #14929
    PS4+XOne

    The Crew zárt béta.
  • Moby
    #14928
    >Az nem az oldalágyú?

    Nem. Az a mortar. Ammo kell bele. Küldikre én má nem emlékszem. Nézd meg youtubon.
  • kirol
    #14927
    Az Assassin's Creed 4 Black Flag-ben van az a rész, amikor lezárják a kikötőt. Ekkor egy hajót kell megtámadnom, de nem tudom legyőzni. Azt írja, használjam a HEAVY SHOT -ot. Az most mi is pontosan? Az nem az oldalágyú?
    Volt olyan lövési lehetőség, hogy a távolból ki tudtam jelölni egy területet és azt gyakorlatilag felülről bombázta, de most hiába nyomom az L2-t, csak a távoli nézet jön be, de a célzókereszt nem. Hogy lehet itt továbbjutni?
  • DarkSector
    #14926
    Igen a játékban a színek nagyon élénkek lettek, mint a forza játékokban, hálisten, mégis van benne valami amitől realisztikusabb, talán a táj.
  • DarkSector
    #14925
    Amúgy egy elképzelés amit egyszer szívesen megnéznék!

    Ótós tunning játékot akarok PS4-re, amiben a kocsira neon-t lehetne tenni, és a kontrolleren azt a neon színt lehetne bevillantani, este a szobában mennyire durva fíling lenne. :D
  • DarkSector
    #14924
    Na pl mi lehet ettől gázabb? :D
  • TDC Geronimo
    #14923
    Vannak ennél nagyobb hiányosságai is ficsőrök terén.
  • DarkSector
    #14922
    Na ez például kibaszott gáz 2014 végén.
  • TDC Geronimo
    #14921
    Nem tud. majd egyszer talán. Amilyen ütemben halad az fw fejlesztés úgy 2015 végére jósolom leghamarabb.
  • DarkSector
    #14920
    USB-ről le tud játszani a ps4 filmeket?
  • Kongy
    #14919
    Tényleg elég Nolan-es! AZ a csávó sem 20 éves már :D
    Ez a DC nagyon jól néz ki, remélem jó is lesz maga a játék is, hogy ne csábítson el az Xbox One a Horizon 2-vel.
  • TDC Geronimo
    #14918
    Emlékszünk a tavalyi DC reklámra? Downgrade helyett upgrade! :D

    régi



    új

  • TDC Geronimo
    #14917
    Idősebb lett meg más az art már. Eddig olyan mesés volt mindig, úgy néz ki UC4 "élethűbb" lesz, mint az eddigi részek. Nolan northra hasonlít amúgy nagyon, drake hangjára :)
  • Moby
    #14916
    Idősebb korban törnek előre benne a liam neeson génjei. Mér, baj?
  • arty
    #14915
    hogynézkiezadrék ? :((
  • Harlekin
    #14914
    Destiny!lol

  • TDC Geronimo
    #14913
    "New #DAI gameplay coming to Twitch on 9/29! Follow us to see it first: http://www.twitch.tv/bioware "

    Join creative director Mike Laidlaw and producer Cameron Lee for a Dragon Age: Inquisition livestream event Monday, September 29th on Twitch. The stream kicks off at 10am PDT / 7pm CEST with a first look at Inquisition’s deep character creation tool, and we’ll customize an Inquisitor from scratch with your suggestions!

    kis teaser kép



    Várós!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.09.27. 19:17:35
  • n000rbi
    #14912
  • TDC Geronimo
    #14911
    DC final buildből kint van egy B-roll videó. Abból pár kép.







    Asszem ez már nem receclub :)
  • TDC Geronimo
    #14910
    Lesz itt állkeresgetés 2015be :)
  • n000rbi
    #14909
    Aztarohadt.
  • DarkSector
    #14908
    Ennek semmi köze a PS4-hez járó 14 naposnak?????????

    Azt tudom mifán terem az 1 ho alatti kedvezményes psn, xbox gold is így müködik.

    Nekem majd a Bloodborne demo-hoz kell meg a DC demo-hoz....nem akarom a ps4-hez kapott 14 napost elnyomni...vagyis akkor ha ps-ra belépek és elnyomom, akkor a ps4-es megmarad???
  • Skyline
    #14907
    Ingyenes PS+ hétvége van, de ez csak CSAK AZ ONLINE JÁTÉKRA vonatkozik.

    Ezen kívül ha még nem volt ps+-od akkor tudsz aktiválni ingyé 14 napos teljes ps+-t. Ezt csak egyszer lehet és csak akkor ha az aktuális accountodnak még nem volt ps+-a.
  • DarkSector
    #14906
    Mi szösz. Ingyen lehet igényelni psn+ -t?
  • TDC Geronimo
    #14905
    Tegnapi DC videóból a cockpit berakva loopba, hogy jobban meg lehessen nézni. Baromi jól meg van csinálva szerintem.

  • TDC Geronimo
    #14904
    ND 30. születésnapja volt tegnap. Twitterre kiraktak egy offscreen képet UC4es Drakeről



  • shaddam
    #14903
    A japó accomra beaktiváltam a 14 napos ps plust és nyomtam egy applyt a bloodbourne tesztre (már ha jól "olvastam" ) Aki csinál egy új fiókot az rögtön aktiválhatja is a 14 napot.
  • SlickAdam
    #14902
    kicsit off:
    ha mar autoka, prevgen & pc: Grid Autosport-ot te probaltad? erdemes lenne megkukkantani?
  • Totti5
    #14901
    Horizon 2 biztos, prevgen F1 2014 PC-re biztos, de ahogy azon túl még mi pottyan majd még októberben... versenyben van a The Evil Within, Mordor, Alien.

    Bár csak lennének játékok, akkkor nem lenne min dilemmázni...

    Mordor viszont egy kikass AC killernek néz ki!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.27. 08:13:07
  • The Protector
    #14900
    Mai napig várom azt,hogy eséskor ne egyből hullaüzemmódra kapcsoljanak az ellenfelek hanem mondjuk kapálóznak de még jobb ha ordítanak is mellé és majd földet éréskor elég bekapcsolnia a rag-doll effektnek.
  • Moby
    #14899
    Ebben az egész driveclubban a legnagyobb kérdés továbbra is az, hogy lesz-e bármi értelme a szósöl buzgárság nélkül. Mer ha nem, hát ott rohadjon el az utolsó bitjéig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.26. 23:41:32
  • TDC Geronimo
    #14898
  • Skyline
    #14897
    Annó nem úgy indult egyébként ez a DC hogy egy csak belsőnézetből tolható stuff lett? Én úgy emlékszem...Gondolom beindult a nyavalygás...Pedig azzal megszűrhették volna rendesen a hülyegyerek színvonalat multiban...