121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #14976
    Irtózom tőle, mint játéktól, de ez a látvány brutális, szóval csak teszek majd vele egy próbát, ha másért nem is, a grafika miatt.
  • shaddam
    #14975
  • DarkSector
    #14974
    Azt hittem csak viccelsz hogy megveszed, meg vettél gépet. :D
  • SlickAdam
    #14973
    ja hogy uuuuugy. az se rossz deal (term. 1. resz passzolna a jatekhoz)
  • n000rbi
    #14972
    Mármint választhatsz egy Alien filmet hozzá blurayen, limited steelbookban.
  • SlickAdam
    #14971
    #14967 + az avatarom :)

    mas: zavvi most minden Alien Isolation elörendeleshez limited steelbook-ot ad!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.28. 21:09:04
  • DarkSector
    #14970
    :)

    Gondolom neked van WiiU nem?
  • SlickAdam
    #14969
    egy jatek miatt nyilvan butasag lenne.:)
  • DarkSector
    #14968
    Jó azért hülye nem vagyok hogy 70k-s gépet vegyek egy 10k-s játékkal csak mert nincs más gépre...azért ennyire nem kell WiiU :D
    ha van eleve valakinek WiiU akkor az más téma.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 21:05:33
  • SlickAdam
    #14967
    en örülök neki, veszem is azonnal, amint megjelenik errefele. fatal frame + wiiu gamepad <--- TÖKELETES kombinacio. erröl abrandoztam miota megvettem a gepet.
  • DarkSector
    #14966
    Igen sajnálatunkra.
  • SlickAdam
    #14965
    Fatal Frame szeria mar a Nintendo-e.
  • DarkSector
    #14964
    PS tulajoknak!
  • DarkSector
    #14963
    :S
    hát sajnálattal hallom.
  • bluesfool
    #14962
    Nincs mit , ami volt nekem pl uncharted az dobozosan van meg nekem is , digitálisan nem vettem semmit .
    Ps3 nem egy mai darab volt , Fat típusú volt , bekapcsoltam és pillanatokon belül felpörgött a venti azzal hogy túl meleg van . Ki lett cserélve a paszta , többször is , de akkor is kikapcsolt, most hogy lehűlt az idő , oda raktam a nyitott ablakhoz , éjjel bekapcsoltam pár percig tovább ment , de igy is használhatatlan , tönkre ment az alaplap , valamit nem jó érzékel , volt szervizben , de ott is megmondták hogy csak alaplap csere segithet , az meg elég drága lenne , nem éri meg .
    Utoljára szerkesztette: bluesfool, 2014.09.28. 18:12:16
  • DarkSector
    #14961
    THX!

    Uncharted 2 megvan dobozossan ha kell majd később.

    Amúgy mi baja lett a gépnek? Táp ment tönkre? Zárlatos.
    Vagy sima mehanikai gondok?
    vagy nem tudod pontosan a hiba okát?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 18:00:55
  • bluesfool
    #14960
    Elküldtem privátba a dolgokat , legyen szerencséd a psplusz októberi cimekkel .
    Hála égnek csak 3 darab játékom volt ps3ra , szóval nem olyan nagy veszteség hogy vége lett. Bár Uncharted 2-vel még elszórakoztam volna , az igen jó volt. Mindegy is, a Psvitával bőven elvagyok .
  • DarkSector
    #14959
    Jah rendes tőled ha meg elküldöd és utána lesz valaki jelentkező, akkor természetesen megosztom az illetővel. :)
    Még annak is örülnék a Ground Zero lehetne játszható. Nekem csak x360-ra van meg.

    Amúgymeg részvétem a PS3 végett!
  • bluesfool
    #14958
    Ha nem lesz más jelentkező akkor elküldöm neked , hátha októberi kinálatban lesz valami jó féle ps4 cim
  • DarkSector
    #14957
    Üdv nekem akkor lenne jó ha ps4-re valami jó ingyenes játék lenne, de így sajna meghagyom másnak thx!
    Inkább multizzanak vele mások!

    Akkor is max pár napra fogadtam volna el a játékok kipróbálása vagy végigjátszása érdekében.
  • bluesfool
    #14956
    Sziasztok, először is szeretném még egyszer megköszönni TomStorm hogy adott egy 3 hónapos PSplus tagságot , sajnos a napokban meghalt a ps3 , újat nem tervezek venni , szerviz már nem tud segiteni rajta. Szóval ha szeretne valaki egy olyan profilt amin november elejéig van ps tagság az kérem jelezze . Minden ingyenes dolog be volt rántva rajta , ezeket a játékokat a főprofillal is lehet használni .
  • DarkSector
    #14955
    Mindegy mi, ha lejátszik videókat meg van rajta usb. :)
  • DarkSector
    #14954
    Igen azt akartam mondani, kicsit NFS Run feeling
  • arty
    #14953
    Egy médialejátszónál igen. Ez egy játék-konzol. Nagyobb baj, hogy abban sem százas :(
  • arty
    #14952
    kibaszott esgé, a töketlen vezetőségével együtt baszódjon meg ezért a fórumért

    (bocs, csak tegnap írtam pár sort és látom elnyelte a föld)
  • Totti5
    #14951
    Fura ez a bizonyos nem túl nagy kormányszögnél kötelezően keresztbeáll a kocsi és drift van. Olyan NFSes. A látvány meg minden nagyon báró!
  • DarkSector
    #14950
    Aha értem. mondjuk ja ha nagy eltérés lenn talán mondták volna.
  • SlickAdam
    #14949
    semmilyet. ez csak apro frissites volt. tan a wifi antenna valtozott es annyi.
  • DarkSector
    #14948
    ja reccenés, de abból a szempontból helyes hogy rece sincs. :)
  • DarkSector
    #14947
    És milyen változásokat észlelsz? van gondolom 2.0-ás firmware. :D
  • Kongy
    #14946
    Nem rece, reccenés.
  • SlickAdam
    #14945
    irtam, amikor megvettem a TLOU bundle-t.
  • DarkSector
    #14944
    "Megjelent az új PlayStation 4, csak senki nem szólt róla"

    "Bizony, a boltok polcain már egy ideje megtalálható az új PS4 modell, de a Sony semmi hivatalosat nem közölt ezzel kapcsolatban. Azért ez még nem a slim változat.
    Várható, hogy a Sony idővel a PlayStation 4-ből is készít egy kisebb verziót, de még egy éve sincs, hogy megjelent a konzol, úgyhogy nem is várjuk el, hogy máris elénk tegye.
    Viszont érdekes, hogy a boltokban már megtalálható a CUH-11XXA-s modell, ami az eredeti, CUH-10XXA-t váltja le (az XX számot jelöl, ami a különböző régiók esetében tér el). Voltak pletykák arról, hogy a Sony készül egy frissített modellel, de bejelentés nem történt. Az egyik első CUH-11XXA-s konzol a The Last of Us: Remastered csomagban található, ha megnézitek a doboz jobb alsó sarkát, a „Jet Black" felirat alatt ott a CUH-1116A modellszám.

    Mind a fehér, mind a fekete konzolt tartalmazó Destiny gépcsomagba már a frissített változat került. Az önállóan kapható fehér PS4 modellszáma is CUH-116A."
  • DarkSector
    #14943
    Van nextgen amiben láttál recét? :D
  • DarkSector
    #14942
    jah csak beszéltek valamit hogy az effektek miatt a csajnál jobb a sebességérzet, mintha gyorsabb lenne, holott mégsem.
    Nem fps növelésre értettem.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 12:49:38
  • Kongy
    #14941
    Ha reccenésmentes 30, akkor is szuper
  • TDC Geronimo
    #14940
    Nem, az infamous átlag 40-45 fpsel futott.
  • DarkSector
    #14939
    Igen ez tény most belenyúltak a srácok, és mi lesz a következős autós játéknál???
  • DarkSector
    #14938
    Igen ezt alkalmazták vagy hasonló megoldást az Infamous kiegészítőnél nem?
  • samsung123
    #14937
    Besírtam rajtuk! DÚÚRRVAA! És a fizika is egész jó lesz(!!!), A mercis videónál, amikor beveszi a hajtűt és belátni a fülkébe, látni ahogy gépészkedik a pilóta. Beteg, mintha filmet néznék.