121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #15016
    na esse szepül...
  • Laza
    #15015
    Ezt sosem értettem ... az, hogy egy játék új IP, már rögtön elnézünk neki mindent? Ez sohasem volt így, és szerintem nem is lesz.
    Ez hasonló baromság, mint a Watch Dogs-nál jönni ezzel, miközben olyanok csinálták és adták ki, akik fossák magukból a játékokat ... ráadásul egy olyan stílusból, amit már 10 éve is gyártott a konkurencia ... vagy akkor adják budget áron, hiszen ennyit tudtak, ennyit ér :)
    Ezt a játékot is olyanok csinálják, akik nem ma kezdték az ipart, és kismillió játékból el lehet lesni ma már a megvalósításokat.

    Szóval hagyjuk azt, hogy új IP :)

    Egyébként nekem is volt már olyan, hogy a megvalósítás miatt letettem, vagy el sem kezdtem játékot ... de olyan is volt, minek hibáin túl tudtam tenni magam, mert a játék olyan jó volt (pl State of Decay - ami egyébként budget áras). Pl különösen utálom, ha egy játékban a karakter csúszkál a talaj felett, nincs szinkronban a lábmozgása meg a többi animáció, meg harc közben is csúszkál, eltolják egymást a szereplők, ezekkel nem tudok játszani :)

    De mondom, még lehet jó a játék, ki kell próbálni.
  • TDC Geronimo
    #15014
    Gamersydes MGSV TGS 1080/60 videó
  • n000rbi
    #15013
    Ez sántít valahol, mert egy LotR-ba ágyazott AC + Batman-ről beszélünk. A nemesis-rendszer az egyetlen igazi újítás benne, amivel így a videók láttán nem is lenne baj, sőt, tetszik. Mindegy, nem első napos vétel, majd egyszer beszerzem.
  • The Protector
    #15012
    Itt egy új IP.Mertek nem egy x+rókabőrt csinálni és a futáson problémáztok.
    Egyik haveromnál meg alap momentum a játékban,hogy a létramászásnál oda tegye a kezét és ne csak az eget nézve felsétálj rajta.Abba is hagyott emiatt jó játékokat.
  • n000rbi
    #15011
    Akárhogy is legyen, de az a futásanimáció engem se győzött meg. (és gyanítom elég sokat kellene néznem játék közben :D)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.09.29. 15:54:42
  • Kongy
    #15010
    jólvan, ha te mondod :D
  • TDC Geronimo
    #15009
    benne van egy elf szellem :D Eleve attól mozog meg fut ilyen gyorsan.
  • Kongy
    #15008
    Nekem az az érdekes, ahogy felszalad a falakon. Mintha felteleportálna
  • DarkSector
    #15007
    Veled értek egyet, engem is ez fogott meg.
  • SlickAdam
    #15006
    ez nekem nem gyere be, metacritic nyaladzas ide vagy oda...
  • Laza
    #15005
    Hát, nem tudom. Olyan elnagyoltnak tűnik, nem látom a különböző fázisokat, néha már túl gyors ... elég megnézni ahogy az első 10mp-ben szalad meg mozog irányváltásnál ... vagy mikor harc közben szalad egy métert ... meg a harcnál úgy pattog mint a nikkelbolha.

    Fura ... de mondom, megnézem majd mielőtt pénzt adok ki érte. Aztán lehet jó, ami nem lenne baj tudva, hogy LotR témában milyen szégyentelen játékok jelentek meg eddig :)
  • TDC Geronimo
    #15004
    Mozgás c kategória meg animációk? Egyik legjobb, amit láttam. Nem tudom neked mi a standard :D
  • Laza
    #15003
    Nekem ez a gameplay, ahogy megy, szalad, mozog, harcol ... nem is tudom, de olyan C kategóriásnak tűnik.
    De majd 'ledemózom', úgyis PC-re venném, ott is szept 30-án jelenik meg.
  • n000rbi
    #15002
    Nagy huzattal előrendeltem múltkor, de inkább várok. Alien meg DC elég lesz így mostanában.
  • TDC Geronimo
    #15001
    ??
  • n000rbi
    #15000
    Na jó, mégis várok én ezzel :)
  • Laza
    #14999
    Elég vicces ahogy szalad ...
  • TDC Geronimo
    #14998
    Semmi spoiler. Nemesis rendszerrel szarakodnak

  • TDC Geronimo
    #14997
    30 a US megjelenés. EU október 3
  • Kongy
    #14996
    Hát igen, az valóban vicc... Egy játék sem ér meg 20k-t, legyen az akármilyen jó..
  • Totti5
    #14995
    Ha veszem ( még nem tudom ) akkor 13.500 lesz vagy 60 dollár és holnap már játszhatom is. Magyar premier nem igen érdekel, pláne digitálisan, 20k, ne vicceljünk...........
  • Kongy
    #14994
    Aligha.

  • Totti5
    #14993
    Digitálisan 30.
  • Kongy
    #14992
    Magyarországi boltok mind október 3-at írnak dobozos konzolos verziókra...
  • DarkSector
    #14991
    Öntselek le egy vödör jeges vízzel? :)
  • n000rbi
    #14990
    10.03-at ír az 576, Konzolvilág is a konzolos verziókra. (ne kérdezd miért)
  • Totti5
    #14989
    PlayStation 4, Xbox One
    September 30, 2014
  • Kongy
    #14988
    Én már tisztára Shadow of Mordor lázban égek, kár hogy csak pénteken jelenik meg konzolokra :( Addig Destiny
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.29. 10:51:28
  • Ulthane
    #14987
    Van egy felesleges Destiny-m eladó, akit érdekel, küldjön pmet.
  • Tatyla
    #14986
    Nem, a WiFi szar kösd vezetékkel össze, azóta semmi probléma
  • Versace26
    #14985
    Az lesz,csak nem értem mi lehet a gond,de nagyon idegesitő
  • shaddam
    #14984
    Nézd meg vezetékkel. Tudom nem trendi, de egy konzolt nem hurcolsz mint egy telefont
  • DarkSector
    #14983
    Az enyimet már most elkenték pár játékkal. :D
  • Kongy
    #14982
    Majd a 2015/6-os játékok elkenik a szánkat. Elég csak megnézni az UC4 Drake-ét :)
  • Versace26
    #14981
    Egy kérdésem lenne! Miért van az hogy gondol egyet a ps,és ledob szerverröl,és party chatböl is? mintha a wifi kapcsolat tünne el egy pillanatra,de nincs ilyen probléma,laptop is arrol a wifiröl megy,és hibátlanul..Ps nek lenne valami baja?köszönöm elöre is!
  • Skyline
    #14980
    Pazarlás, ahogyan a Bayonetta is....
  • DarkSector
    #14979
    Legalább nem kell fizetni érte, mert FTP még nem szar. :D
  • DarkSector
    #14978
    Igen azért a nextgenség ott van.

    Nekem mindig az jut eszembe mikor a nagyokosoktól olvastam, hogy ebben a genben nem lesz nagy ugrás már grafikában csak játékmenetben lesznek eltérések meg szociál dolgokban.
    Mondták ezt páran 3 éve kb...nesze neked. :D
  • shaddam
    #14977
    Én a f2p faszság miatt húzom a szám