121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #15136
    Pimpelt UE3, ha jól tudom.

    Szerk.: ja nem, egész pontosan: Modified Lithtech Jupiter Extended with Nemesis System :))
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.01. 15:02:54
  • TDC Geronimo
    #15135
    Milyen motorral megy?
  • Totti5
    #15134
    Nem lehet szép, mert 10 éves elavult motor van alatta!
  • TDC Geronimo
    #15133
    Na egy óra virágbolti mordor után megállapítottam, hogy ez nekem KELL. Aki fanyalog meg kipróbálás nélkül fikázza az magára vessen. Gyönyörű graf, tökéletes, élvezetes és folyékony harcrendszer ezernyi animációval, jó voice acting, ezer gyűjtögethető dolog. Első osztályú cucc.
  • AntiHero
    #15132
    Na akkor copy-paste ide is.

    Ez a "The Crew Beta" igen meggyőző volt.
    Tegnap kipróbáltam és meggyőzőtt arról, hogy ez nekem nem kell.
    A grafika ótvar bántja a szemem a "rece".
    Irányítás arcade, de abból is az a fajta amit utálok.
    Fizika az konkrétan 0.
    Pedig azt hittem kapok egy TDU szintü játékot.
    Hát tévedtem.
    Egyetlen pozitívum a nagyon nagy térkép.

    Kiléptem 40 perc múlva és inkább Destinyztem. :)

    Jöhet a Drive Club.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.01. 14:27:22
  • shaddam
    #15131
    Gondoltam szólok Klikkk

    A kormányokhoz. Hát mivel 3500-ért vettem egy logitech gran turismóságot remélem a vételár dupláját nem meghaladó árban lesz hozzá adapter. Nyilván nem a legelegánsabb, de hétvégi söfőrködni nekem elég
  • Kongy
    #15130
    Így van!
  • TDC Geronimo
    #15129
  • Ulthane
    #15128
    Ez a klón duma egy nagy baromság. 2014-ben minden játék klónja valaminek, ezzel az erővel az összes FPS klónja a Doom-nak, az összes autós játék egy kaptafa, hisz négy keréken gurul mindegyikben a jármű. Az AC ugyanúgy klónja valamelyik korábbi játéknak, nincs új a nap alatt.

    Aki klónmentes övezetre vágyik, az játsszon az indie szarokkal, ott van eredeti és egyedi ötlet. Viszont én azt inkább kihagyom.
  • TDC Geronimo
    #15127


  • TDC Geronimo
    #15126
    Pár óra és lesz gamersyden új, jó minőségű DC videók a végleges buildből.
  • Totti5
    #15125
    Sony confirms wheels that work with PS4 racer DriveClub

    Evolution's PlayStation 4 exclusive racing game DriveClub supports Thrustmaster's new T80 and T300RS wheels, Sony has confirmed.

    "We've been working really closely with Thrustmaster on their new T80 and T300RS wheels, to make sure that they're perfectly tuned for DriveClube and the PS4," community manager Jamie Brayshaw said on the PlayStation Blog.

    And that's your lot, which means Logitech wheels are not supported. But why?

    Back in August Logitech tweeted to say their G27 wheel requires a security chip for full functionality with the PS4. Currently it does not have this chip.

    Ezek is megőrültek:(((((( ennyi volt. Itt sem lesz más, csak Thrust és valszeg Fana.
  • TDC Geronimo
    #15124
    Mitől AC klón? Giantbomb videóba elmondják, hogy van benne 1-2 hasonlóság, de teljesen más és sokkal jobb, mint bármelyik AC rész. Megint skatulyázol valamit kipróbálás nélkül.
  • TDC Geronimo
    #15123
    destinynél unalmasabb biztos nem lesz :D
  • Laza
    #15122
    Fene, most meg már sikerült belépni (a bejelentkező felület is más, mint tegnap), de azt írja vége a regisztrációnak :(
  • DarkSector
    #15121
    Nincs ezzel baj csak írtam hogy amolyan. :)
  • DarkSector
    #15120
    :)
  • Skyline
    #15119
    Erről papoltam....AC klón egy az egybe....Telepítem és délután próba...De nem látok benne túl sokat, a 8-9 pontok pedig jó erős túlzások ahogyan az AC széria részeinél is...
  • arsmarci89
    #15118
    Ps plusról mèg nem találtam semmi konkrètumot:S
  • n000rbi
    #15117
    Tegnap este, kb. amikor azt a hsz-t írtam.
  • Laza
    #15116
    Mikor volt, hogy sikerült? Mostanában?
  • Laza
    #15115
    Ez a batmanos harc nekem nem bejövős, de még nyomom majd egy kicsit, aztán meglátjuk.
  • Laza
    #15114
    Na de fent a falon? :)

    Nálam is van jó pár dolog, mégsem látszik belőle semmi. Mondjuk én építettem magamnak egy saját asztalt, amiben van belső rejtett polc meg minden, ezen vannak a gépek, stb, mégsem látszik belőle szinte semmi ... az asszony ki is vágna :)
    Majd dobok róla képet :)
  • DarkSector
    #15113
    Ilyenkor mindig az a kérdés vetődik fel bennem hogy "mihez képest"?
  • Kongy
    #15112
    Szerintem majd mindenki maga dönti el, hogy tetszik-e neki vagy sem. Nekem tetszik eddig. Kár, hogy a gépemen nem fut valami jól...
  • Totti5
    #15111
    Beleláttál, játszottad? Legalább az esélyt adjuk meg már neki...
  • Tatyla
    #15110
    Mondtam én...
  • Kandurex
    #15109
    Ne siess, a fórumokon a többség szerint unalmas és még fantáziátlan a megjelenése is...
  • TDC Geronimo
    #15108
    giantbombnál is imádják

    Belenézek PCsbe ha már elkezdtem szedni, de szerintem veszem is meg pénteken PSre

  • DarkSector
    #15107
    Ja ez csak mutatom hogy lehet valaki a játék egy aspektusból írt pontot, mert szép,, mert Gyíkok Ura rajongó, vagy mert nem Gyíkok Ura rajongó.
    Vagy mert épp születésnapja van a nagymamájának, most azok a pontok vagy valósat mutatnak vagy nem. Természetesen a legjobb egy demo lenen minden játékból vagy lehetőség hogy vehess trial-t, mint EA acces-ben.
  • TDC Geronimo
    #15106
    UC4 concept artok a 30 éves ND albumból
  • Skyline
    #15105
    HR? Simán éri azt a pontot, a világ egyik legkomolyabb sztorija amivel játékban találkoztam, a végén iszonyatos csattanóval (aki azt állítja hogy tudta ki a gyilkos az hazudik)... Az hogy egy QTE játék tény.... De ettől még 4-szer toltam végig és élveztem benne minden apróságot, szemben az AC szériával amit rendszerint a hátam közepére kívántam a 2. rész kívételével mindet kb a felénél és a háromnegyedénél uninstall...És mégis szórják arra a hulladék szériára a 8-9 pontokat....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.30. 23:43:37
  • DarkSector
    #15104
    Miért ne lehetne, a 8-9 pont soha nem egy adott tartalmat jelent, most teszemazt nézd meg ezt.

    És vedd hozzá hogy a Mordorban még játszhatsz is....
  • Skyline
    #15103
    Ahogy írtam az eddig látottak olvasottak alapján írtam. Holnap próba. De eddig erősen kétlem hogy ez 8-9 pontos játék lenne... --> ahogyan az Assassins creed játékokat sem tartom többre 6 pontnál a monoton primitív harcrendszere full kihívásmentessége és főként fantáziátlansága miatt....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.30. 23:32:48
  • DarkSector
    #15102
    Miért vannak benne más feladatok a harcokon kívül?
  • Totti5
    #15101
    Tévedtek.
  • DarkSector
    #15100
    ///Igen.
    Ezt jól látod ilyen a játék, semmivel nem több csak szebb a másik hasonló H&S játékoktól.
    Harcrendszer olyan mint a Batman játékokban. (sírjak vagy nevessek nem tudom)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.30. 23:23:57
  • Skyline
    #15099
    Az alapján amiket eddig néztem olvastam erről a Mordorról egy sima ütsz mész ütsz mész játék pofonegyszerű faék harcrendszerrel és megoldásokkal álá Assassins Creed...Holnap próba, de így látatlanba 8-9 pont a tököm....
    Attól hogy látványos tud lenni meg hűdecsudiak a "kivégzések" még nem lesz 8-9 pont az ziher..Úgyhogy meglesem...
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.30. 23:22:10
  • DarkSector
    #15098
    Jó kérdés, de ezt nevezik a 22-es csapdának, ahoz hogy megtudd, nem ennek kéne lenni az utolsó hsz-nak. :D
  • n000rbi
    #15097
    Ez szerintem itt senkinek nem újdonság, csak kíváncsi lennék, hogy min b***ta fel magát ennyire :)