121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #15176
    Kössz . Megérné szerinted? :D
    Mert én tudom a választ. :D
  • Kongy
    #15175
    Vegyél bele HDD-t.
  • zzeN
    #15174
    Soon.
  • TDC Geronimo
    #15173
    Holnap jön 3.30as fw update témákkal... vitara. Sigh...

    PS4es 2.0 még mindig sehol.
  • DarkSector
    #15172


    12GB-os PS3-al necces. (amiben 9GB a szabad hely ugye)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.01. 19:06:13
  • DarkSector
    #15171
    Igen ezt akartam én is mondani csak hosszabban. :D
  • Kongy
    #15170
    Nyilván szebb PS4-en, mint nálam PC-n mediumon, de igazából az élményhez nem sokat tesz hozzá, így is baromi jó a grafika.
  • TDC Geronimo
    #15169
    Csak ps3
  • DarkSector
    #15168
    BF4 az PS4-en is ingyenes???????
  • TDC Geronimo
    #15167
    Én ilyen minőségű játékot mindenképp támogatok, mert akarok folytatást és nincs pofám meglopni őket. Nagyon remélem, hogy a jó reviewk meg a játékosok véleménye alapján majd sok sok ember megveszi, mert itt nem volt akkora hype, mint a watch dogsnál vagy destinynél, amiket csak az adott el és ez a játék számomra ezerszer többet ér, mint azok közül bármelyik.
  • DarkSector
    #15166
    Hozzá tartozik a dologhoz hogy mindenki Ultra-n akar játszani (X1+PS4 minőséget kell ez alatt érteni)

    DE!
    Nagyon , nagyon szép állítólag még közepes grafikával is!
    Ezt mástól hallottam, nem én mondom.
    Vagyis én mondom.....de.....
  • Kongy
    #15165
    Jaja. Azt imádom, hogy barangolok csak Mordorban, és megtámad egy horda, jön a vezér, már fenyeget, tauntol, leverem a képét, vagy elmenekül vagy meghal :D Lehet használni a meglovagolható dögöket is, hogy megijeszd őket.. :) Szerintem baromi jó. Ja, slusszpoén, hogy a sztori küldetésben később találkoztam a captain-nel, és beszólt, hogy legutóbb szerencsém volt, de most kicsinál :D Belőttem úgy a grafot, hogy ne szaggasson Vsync-el, úgyhogy szerintem nem veszem meg PS-re. Majd max olcsóbban, ha tényleg végig tartja ezt a színvonalat.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.01. 19:00:13
  • DarkSector
    #15164
    Nemesis rendszerről kis ismertetést, ha szabad kérnem pár szóban?
    Én is megnézem a Mordor-t, de 10k-s áron nem tervezemmegvenni PS4-re, pedig 100-ból 3 ember látja majd PC-ken azt a minőséget és nem vagyok köztük. :S

    DE NEM BAJ.....
  • TDC Geronimo
    #15163
    Amúgy ez a nemesis rendszer ez eszméletlen durva. Nagyon remélem, hogy ezt később sok sok játék fogja majd átvenni, mert a gyakorlatban iszonyat jól működik és hatalmas fun. Tényleg teljesen egyedi a saját játékod emiatt és személyre szabott.
  • Kongy
    #15162
  • Kongy
    #15161
    Hát nem az a lassítás a lényeg, az összhatás nagyon beteg. Laikusnak mutattam, először azt hitte, hogy valóság :D
  • Laza
    #15160
    Vazze, nem vagyok oda az autós játékokért, de ez valami brutál ahogy kinéz ... mint a valóság ... legalábbis ilyennek tudnám elképzelni :)
    Ehhez képest minden más autó játék egyértelműen művi.

    Mondjuk azt az ütközéses jelenetet inkább nem lassítottam volna lel, mert az életben nem gyűrődik így össze egy autó, mint a terítő egy ütközéstől ... vagy igen? :D
  • Laza
    #15159
    Én PC-n próbáltam a bétát, ott jól nézett ki, full HD, sehol egy rece :)

    Mindemellett nem vagyok oda az autós játékokért, de itt ez a sztori alapú, filmes átvezetőkkel tarkított, küldetésekre épülő, egyébként meg mindenféle rejtett gyűjtögetésekkel megdobott játékmenet nekem ott és akkor bejött. A standard autós stuffokat nem szeretem, pár kör, aztán annyi. A nyitott világú 'élményvezetés' sem az én világom, meghagyom az autómániásoknak. De ez a kicsit sötétebb hangulatú autós küldizés pár órán keresztül mindenképpen jónak tűnt :)
    Főleg tetszett, hogy a térképen való fast travel tized mp-en belül váltott helyszínek/városok között, kvázi azonnal.
  • Kongy
    #15158
    Nemtom vót-e már

  • sirpalee
    #15157
    Szexi! Teljesen szabad a mozgás benne? Rákerestem videóra, és ott olyan érzésem volt, mintha a srác különböző railek között ugrált volna. Mint egy tipikus endless runnerben.
  • shaddam
    #15156
    Megjelent a futuridium ps4vitára. Tudom a magatokfajta indiet lenéző sznobokat nem izgatja, de jóféle játék
  • TDC Geronimo
    #15155
  • TDC Geronimo
    #15154
    ps4re elég szutyok lista úgyhogy valószínű az
  • arsmarci89
    #15153
    nemtom mennyire hiteles ,PS Plus Október
  • AntiHero
    #15152
    Minden legyen csak az Injustice ne. Már megvan :S
  • TDC Geronimo
    #15151
    injustice remélem PS4re jön
  • arsmarci89
    #15150
    AC-nek ènis örülnèk vagy egy Injustice-nek bár utóbbira kevès az esèly.
  • sirpalee
    #15149
    Ez csak pletyka, de hirtelen keresésre ez jött. Elvileg ma jön a végleges lista.

    Assassin's Creed talán még érdekes is lenne, mert pénzt nem vagyok hajlandó kiadni érte. :D
  • arsmarci89
    #15148
    Ezek csak hìrek,az esèlyesek között bentvannak...de semmi konkrètum.
  • grebber
    #15147
    Ez mind vagy ezekből valamelyik? Mikor derül ki?
  • arsmarci89
    #15146
    Èn is szeretnèm tudni ,általában már a hónap vègèn ki szokott derülni:)
  • sirpalee
    #15145
    Octodad: Dadliest Catch
    Flower (cross-buy)
    Injustice
    Steamworld Dig
    Assassins Creed Black Flag
  • TDC Geronimo
    #15144
    Gamersyde DC videók
  • grebber
    #15143
    Azt lehet tudni mi lesz az ehavi ingyen game?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.01. 15:59:56
  • TDC Geronimo
    #15142
    vsynchet kikapcsolod és átrakod a játékot borderless windowedre, problem solved :p
  • Kongy
    #15141
    Énis, főleg, hogy Vsync nélkül rengeteg screen tearing van, ami baromira idegesít, de ha vsyncet bekapcsolom, akkor meg szarabbul fut a játék.... :D Meg a textúrák butítottak a kevés VRAMom miatt, szóval vannak itt gondok. De majd a jó öreg PS4.
  • TDC Geronimo
    #15140
    storyküldiből csak egyet csináltam direkt, meg futkároztam körbe, pár side mission meg orc captain kinyírása, de ennyi elég volt, tovább nem akarom vinni. Vagyis vinném, mert alig tudtam abbahagyni csak PSen akarom már tovább folytatni :D
  • Totti5
    #15139
    "nextgen" vagyis már a kurrensgen "Modified Lithtech Jupiter Extended" motor ( előző genben Fear, Condemned pl ) saját belsős motorjuk.
  • Kongy
    #15138
    Meddig vitted el? :D

    Amúgy tényleg fasza játék, vissza kell fognom magam, hogy ne vigyem tovább péntekig :D
  • TDC Geronimo
    #15137
    :o

    Érdekes UE játékokat általában fel szoktam ismerni, de ez nem úgy néz ki.