121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #15256
    Nahh, tolom ezt a szar mordort. Ez a játék gyakorlatilag játszhatatlan. .-/

    A grafika ratyadék, egy erős PS3-as szint. Az irányítás botrányos, a csávó úgy fut, hogy két hét után jobb animációt programozok nulláról. A harcrendszer egygombos, karbegörcsölős rakat szar. A tetves orkokat legyőzni (mármint a kiemelteket) kurvára nem könnyű, fingod nincs mit kell csinálni, annyi infót öntenek rád az elején. Csináld ezt, csináld azt. Ráadásul mindegyiket kb így hívják: Shmrazgül, azaz, esélytelen, hogy megjegyezd, melyik melyik.

    Az íjazás botrányos benne, a csávó mozgása elég higanyos. Az egész játék demotiváló, ha egy ork legyőz. ott örül magának, és nő az ereje, amíg te meg fűbe haraptál. Az elején garantált a kudarc, lófasz sikerélmény sincs szinte.

    Az eső olyan, mintha kavicsok potyognának az égből. Csávókám 10 méteres sziklára lazán felugrik...

    Gyűrűk Ura hangulata semmi sincs.

    2 óra játék után nem értem, mitől voltak annyira odáig a kritikusok. Várom más véleményét is.
  • Totti5
    #15255
    Xboxon is ilyen. Bugos, béta...
  • Kongy
    #15254
    Na ja, de PC-n vehetsz is új VGA-t egy köteg pénzért, ha élvezhetően akarod futtatni a játékot. És akkor még mindig kérdéses az optimalizálás minősége :D
  • Laza
    #15253
    Mondjuk eleve nevetséges, hogy a GTA5-öt PS4/XOne már előre beárazták 21eFt-ra ... PC meg 13e ...
  • AntiHero
    #15252
    Sehol semmi. Kerestem pedig.
  • n000rbi
    #15251
    Gondolom menüben lehet valahol képernyőméretet állítani.
  • AntiHero
    #15250
    Az miért van, hogy a The Crew betaban a fél képernyő kilóg? A szélei.

    Viszont ha 1080p-ben veszem fel gépről akkor meg ott van minden. De a tvn meg nincs.

    Videóba jól néz ki a játék, a tvn egy szar, hogy így rá zoomol. Valami megoldás erre?
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.02. 14:58:41
  • Kongy
    #15249
    Hát AC4-nél volt az, hogy lemezes verzióhoz volt kód, amivel +2-3 ezer Ft-ért letölthetted a PS4-es AC4-et, meg még egy pár startkor elérhető játéknál. GTA V-nél nem hiszem, hogy lesz ilyen.
  • Laza
    #15248
    Mondjuk nekem lemezesen van meg, upgradet meg max a digitálisra szokták megadni, nem?

    Ha nem lesz semmi, akkor tuti megvárom a PC verzát, már csak a célzás miatt is :)
  • sirpalee
    #15247
    Sokan a 30 és 60 fps között sem látják a különbséget, szóval nem meglepő. :)
  • n000rbi
    #15246
    Nem néztem utána, de szerintem kizárt. Szükségük van szegényeknek a pénzre, nem jött be elég a ps3/x360 verzióval :P
  • Laza
    #15245
    Látott már vki infót arról, hogy valóban lesz e upgrade lehetőség a PS3/X360-as GTA5 PS4/XONE/PC verziójára?

    Mert nem adnám akkor el a PS3-asat :)
  • n000rbi
    #15244
    Megérkezett a g365-ön egy ember, aki nem lát framerate-problémát a Bloodborne esetében és nem érti miről beszélek. Oké...
  • n000rbi
    #15243
    Nem is tudom, ezek a mostani friss gameplay-ek...nem igazán tetszenek. Összevetve a FH2-vel, abban klasszisokkal jobb az autó mozgása. DC-nél olyan darabos és ez a kerékvisítás az agyamra megy minden kanyarban - sőt, kanyar se kell hozzá, elég megmozdítani a kocsit :)
  • DarkSector
    #15242
    De azt meg nehéz. :D
  • Kongy
    #15241
    Akkor ne nézd.
  • DarkSector
    #15240
    Mik azok a színes lófaszok az alagútban?
  • DarkSector
    #15239
    huh lassan már videókba megunom a játékot, azt nem lesz kedvem játszani vele, annyit tolják képekbe meg videókban....
  • TDC Geronimo
    #15238
    Gamersyde twitchen streameli DCt most
  • DarkSector
    #15237
    Jó a többi stilueban sem feltétlen ez volt a trend, azé a GT ettől többről szólt mégha nem is volt tökéletes.

    második mondatodra:

    Nem tudom, csak következtetek, HA ez lesz a trend most ps4-en az gáz lesz....persze 99% hogy marad a régi stilus kalandjáték, de kitudja?
    A 3. része is már elég gyötrelmes játékmenetben a többiekhez képest nem?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.01. 22:23:56
  • TDC Geronimo
    #15236
    Mert ND játékok aztán csak a küllemről híresek nem...? Ne essünk azért a ló túloldalára.

    DCről is honnan tudod milyen lesz? Attól mert kurvajól néz ki még nem feltétlen jelenti azt, hogy szar lesz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.01. 22:21:54
  • DarkSector
    #15235
    Amikor töltöm a beta cumót, allul kiírja hogy Share...akkor az mire vonatkozik?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.01. 22:13:36
  • DarkSector
    #15234
    Ha ez igaz már előre parázom a Uncsi 4-re, hogy csak ilyen játékok lesznek?
    Csak küllem oszt ennyi? ez rémisztő ám.
    Driveclub, most meg ez?

    Csaknem.
  • DarkSector
    #15233
    Attó több azé
  • n000rbi
    #15232
    Írtam is nekik egy feedback-et a fos frémrétről és a chromatic szarságról :P
  • TDC Geronimo
    #15231
  • TDC Geronimo
    #15230
    Megváltást én se várok tőle, viszont ütős a graf és nagyon tetszik a világa.
  • arty
    #15229
    :(((
  • Kongy
    #15228
    Gyanítom, hogy ez az Order nem lesz egy nagy eresztés. Ryse színvonalra számítok.
  • DarkSector
    #15227
    Próbáltam.
    Működik.
    Köszönöm!
  • n000rbi
    #15226
    Ez konkrétan bántja a szemem. :(

    Most találtam, The Order 1886 interjú:
    "Graphically it's not a question of making things look better because it's a new generation. It's not in how many polygons or how much better the fidelity is. It's those little techniques like chromatic aberration, like lens distortion."


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.01. 21:41:45
  • TDC Geronimo
    #15225
    Kérdezd a deveket :D

    Ez lesz a mostani gen "sárgasága" :D
  • n000rbi
    #15224
    És ez ki a francnak jó?
  • TDC Geronimo
    #15223
    chromatic aberrationnek hívják. Ez az új "nextgen" effekt, ami most divat lett mindenhol...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.01. 21:35:17
  • DarkSector
    #15222
    Köszönjük a tippet!
  • n000rbi
    #15221
    Na, erről beszélek, a képernyő széléhez közeledve minden olyan lesz, mintha anaglyph 3d-t nézne az ember :S
    (saját kép)

  • AntiHero
    #15220
    Ha valaki mindenáron szeretné kipróbálni a The Crew beta-t, az csináljon egy Singapore-i accountot és a store-ban lője el ezt a kódot: GEQN-E3NC-GDAA
  • DarkSector
    #15219
    Ha kell neki monnyá köszönetet elsősorban!

    Kollega.
  • DarkSector
    #15218
    Nem...én mindent lérdeztem tőled...:D
  • DarkSector
    #15217
    bazze adok majd egy psn profilt csezd meg ugyis itt kaptam nemrég kölcsönbe nyugi 3 honapig lehet vele játszani majd...megbeszéltük ha kell valakinek ismerősnek itt akkor átadom, annyi hogy szólok privátba az illetőnek most pikk-pakk nem tudok névre hivatkozni hogy kitől kaptam minyna megkeresem. :D

    Meg nekem is van valami 14 napos, ingyenes ami most volt akcióban nyugi, csodálkozom hogy te nem aktiváltál magadnak...:D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.01. 20:54:21