121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #15298
    Én is csak belenéztem, most meló :P
  • TDC Geronimo
    #15297
    Naugye. Később csak jobb lesz. Meló után este csapatom én is
  • TDC Geronimo
    #15296
    30+, 40 körül lehet, de nem ugrál egyáltalán így nincs "judder" effekt.
  • SlickAdam
    #15295
    fremrate milyen ps4-en?
  • n000rbi
    #15294
    Shadow of Mordor 10 perc után: rohadt jó hangulata van. (és sokkal szebb, mint a videókon)
  • DarkSector
    #15293
    Vagy ez.
  • DarkSector
    #15292
    1-2 perc felvételt gondoltam max 20-25mb lehet az mp4 fájl.
    Van dropbox-od?

    Az a legfaszább.
  • shaddam
    #15291
    Mondj tárhelyet. Ilyen 200 megánál többet nem igazán töltenék fel
  • Totti5
    #15290
    Arra elég hogy félretedd, arra nem hogy most pozitív teszteket piszkáld, h te megmondtad nem jó. Lépj tovább, ez se a te játékod.
  • Ulthane
    #15289
    Tutorial vagy nem (amúgy nem az), 2 óra bőven elég benyomásokra és arra, hogy véleményt mondj róla.

    Vagy te egy 120 kilós nőt is 4 órán át nézel, hogy eldöntsd, tetszik-e? Köszönöm, de én egy másodperc után már tudom a választ!
  • Ulthane
    #15288
    Nem, de én tegnap már hazavittem máshonnan. :)
  • DarkSector
    #15287
    Na azt is megnézném thx! :)
    Oksa nekem is van ezekre a célokra. de van a face-en kívül jobb megoldás, mert a face asszem nem mp4-be teszi ki a videót. :D

    Mindegy elfogadom ezt is ha szivesen megcsinálnád nekem.

    Ha megunod a kicsit a Blood alfát, akkor szólj, én örülnék neki kölcsönbe. :D
    Még ha csak annyi időre is hogy letöltsem a játékot...remélem kapok kulcsot ma délután.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.03. 10:38:36
  • Kongy
    #15286
    576-ból rendelt valaki Mordort? És szóltak már, hogy megérkezett?
  • shaddam
    #15285
    Este tolok egy kis bloodborne-t, majd rögzítek a capture cardommal aztán feltöltöm
  • DarkSector
    #15284
    Amúgy ha lenne olyan szíves valaki, PS4-en, megtenné nekem aki fel tudna venni egy 1-2 percnyi vagy kis gameplay mozzanatot nekem PS4-ről, és feltöltené valahová azt az MP4 fájlt?

    De nem youtube-ra. :D
    Hanem rendesen valami tárhelyre.

    Ha valaki ezt megtenné nekem, hálás lennék érte, Köszönöm.
  • Ulthane
    #15283
    Majd azért nézd meg részletesebben, nem ezt fogod mondani. :)
  • DarkSector
    #15282
    Persze netes videók gyengék. ezt úgy tudod kiküszöbölni ha fogod a Youtube HD Downloader progit és leszeded az elvileg nyers fájlt....de az sem az igazi, a legtisztább nextgennél az amit a ps4 vagy xo magától lerögzít vagy pc-n felveszel magadnak.
  • SlickAdam
    #15281
    elegge ellene voltam eddig, de az iment talaltam steam key-t kb 28 ojroert, ugyhogy csak behuztam ezt a Mordor cumot pöcöre, holnap csekk rendesen. csak gyorsan kukkantottam bele: elöben lenyegesen szebb, mint barmely videon. ebben a ríl éjcsdí korban mar nagyon sokat takarnak a moslek sztrimelt videok... :(
  • TomStorm
    #15280
    Az első 1-2 óra(amiről pár "nagy gamer" már véleményt nyílvánít és számára a játék nem jó) gyakorlatilag a tutorial de mindegy:))
    Na szóval a lényeg,igen ahogy haladsz egyre jobb lesz a játék!
  • DarkSector
    #15279
    Köszönöm. jópofa dolog. :D mire ezt kimaxolom ujjuj. :D
  • TDC Geronimo
    #15278
    Elég komplikált rendszer és eszméletlen jó. Tudnál angolul megnézhetnéd youtuben mi is ez valójában :p

    Itt van hátha kihámozod belőle a lényeget



  • DarkSector
    #15277
    Igen, ezek a ability-ket néztem pc-n nagyon cool dolgok vannak benne.

    meg kicsit nekem érdekes de valami néha van hogy az orkok leölik egymást és fejlődnek. :D
    Ez lenne a Nemesis?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.02. 23:19:01
  • TDC Geronimo
    #15276
    Amúgy azt mondják, hogy annak ellenére hogy open world, itt minél többet játszol úgy lesz egyre jobb a játék. Ahogy elérhetővé válik a sok sok képesség meg kinyílik a nemesis rendszer. Engem eleje is megvett kilóra úgyhogy holnap alig várom, hogy nekiüljek komolyabban.
  • DarkSector
    #15275
  • n000rbi
    #15274
    Ha megérdemli a játék, hogy a drága időmet rááldozzam, akkor mindenképpen :))
  • DarkSector
    #15273
    Gratula, kicsit irigy vagyok.
    Remélem kimaxolod az ability-ket. :D

    Idővel néhány játékot fogok venni, én remélem később tudunk valahogy bizniszelni hogy amiket másikunk nem vett meg elcseréljük kis időre egymással.

    Ami nekem hiányzik olyanra ami nektek hiányzik.
    Persze nem most, hanem inkább jövő év elején lesz nekem cserejáték inkább.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.02. 23:05:48
  • DarkSector
    #15272
    Na látod TR-t meg én nem láttam.

    De mit nem lehet látni a Lightbar-on?
    Thief-ben?
    hát sötét szoba kell. :D
    Még 1 dolog lett volna jó ha a Lightbar felforgtható lenne hogy a kontroller tetejére firditani hogy a szemeddel lásd játék közben. :D

    Meg nekem akkora ziccer ez hogy a tapipad nem jó böngészőben az egérmutató mozgására...háttt.
  • n000rbi
    #15271
    Holnap érkezik (mégiscsak megrendeltem:D)
  • TDC Geronimo
    #15270
    Hát nem tudom lightbart én szinte sose látom. Egyedül TRbe volt jópofa amikor sötétbe játszottam és lövésnél torkolattüzet imitált.
  • DarkSector
    #15269
    A Mordor fejlesztő is játszottak a The Last of Us-al! :D

  • DarkSector
    #15268
    :) ez fasza, amúgy nemtudom írtam-e, de a kontrollertől vagyok legjobban elájulva, nem hittem volna hogy ennyi minden bele van épíve, iszonyat durva, a lámpa ugye az is hozzáad a játékhoz.

    Thief-ben a viláítást jelzi fehérrel.
    Míg a Killzone-nál az élet szine zöld-narancs-piros.
    Vagy Infamousban ha szivok energiát akkor azon a színen világít. :D
    stb stb.

    És a tapipad meg mozgásérzkelés ezek mellet még hab a tortán.
  • TDC Geronimo
    #15267
    töltőképernyőn lore mesélés jön onnan, tárgyak megtalálásánál is, meg úgy általában a talált audio cuccok mind onnan jönnek, kisebb neszek zajok is jönnek pl ha bokorba lopakodsz stb. apró dolgok, de jópofa.
  • DarkSector
    #15266
    Oks mégpedig? :D
  • TDC Geronimo
    #15265
    Mordor ps4en tök poén módon használja DS4 speakert. kis dolgok de sokat hozzáadnak :)
  • Kongy
    #15264
    Hát kinézetre eszméletlen jól nézett ki PS3-on. Az hogy jól fut, az hol igaz volt, hol nem.
  • Laza
    #15263
    Szerintem a géphez és a képességeihez képest a PS3 verzió baromi jól néz ki és jól fut :) de persze én is várom az új változatokat, nem volt kérdés, hogy jönnek, max az, hogy mikor :)
  • Kongy
    #15262
    Hááát azt kell, hogy mondjam, hogy nem. GTA 4 is elég szarul fut PS3-on, és az 5 is. Érzed a városban, hogy 20 körül van a frém, ami valljuk be autókázásnál baromi gyenge. Játszható kategória, de bántja a szemed. A recehegyekről nem is beszélve. Szóval várom a PS4 verzát, mint a messiást.
  • Laza
    #15261
    Hát erre kíváncsi leszek ... mert eleve PS3-ra is már sokkal jobban megcsinálták, mint a 4. részt, aminek ugyan a PC-s portja elég tré lett, mégis egy mai közepes kártyán vígan elszalad felhúzva ... na meg még nem tettek le olyan játékot nextgenre, ami szintén ne szaladna el vígan min ugyanabban a minőségben egy közepes kártyán ... persze a port minősége megint mérvadó lehet, de szerintem ha a PC közeli konzolon jó fog futni, akkor PC-n is :)
    Ott van a XOne-os DR3 is, ami szarul futott XOne-on is, és bár szar a PC-s portja, mégis az XOne minőségi beállításokban egy GTX660-on úgy fut, mint a zsír, jobban, mint magán a konzolon :)

    Szóval abszolúte nem félek, hogy nem lesz elég neki egy középkategóriás gép (core i5 + GTX660) ... mondom, főleg úgy, hogy már PS3-on is hogy nézett ki és hogy futott.
    De megjelenéskor majd úgyis kiderül. Mivel megvan PS3-ra, annyira nem kapkodós a beszerzése ... max ha kijön PC-re és mégis valami miatt szar lesz, addigra bőven lehet majd kapni használtan PS4-es a PC-s árán :)
  • Kongy
    #15260
    Az az igazság, hogy én nem haraptam fűbe sokszor. Egyrészt figyelni kell, mikor kell counterelni, és jól időzíteni, plusz használni kell a képességeket. Ha leveszik a HP-dat is van utolsó esélyed felkelni, minden alkalommal. Sőt, menekülni is lehet, van is olyan képesség, ami segít gyorsabban elhúzni az orkok elől, és akkor nem ölnek meg, nem erősödnek. 2 óra alatt ezeket a dolgokat nem lehet megtanulni.
  • TDC Geronimo
    #15258