121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #15378
    Megnézem, elvileg van refund e-bay-en, meg egy haverom megkérdezi mi ez pontosan meg miért ennyi amennyi, ha nem tünik neccesnek kipróbálom. :)
    Max ha csak 1 gépre van vehettek ha lepróbáltam.
    Mondanám hogy ha jó akkor rajtam keresztül megvehetitek, csak annyi lové nincs a netes karimon jelenleg. :D

    Mindegy.
    Nekem azért ez túl olcsó , még ha régió miatt is van ekkora árrés, ez a magyar árnak a 25%-a!
  • AntiHero
    #15377
    + 3.000 ft a posta ha jól látom
  • DarkSector
    #15376
    huh most irta kollega és igaza van, lehet csak 1 gépen fut, bár ezt nem értem miért.
    De majd max le kell próbálni, vagy még az sem nagy pénz hogy venni a sráctól még másikat még 5300ft-ot egyedül is megér basszis, mintha 10500ft-on feleznénk. :D

    Szerintem legalábbs.
  • AntiHero
    #15375
    Én benne vagyok, vegyük meg közösen aztán lesz valami :D
  • DarkSector
    #15374
    Állítólag spanyol eladótól egy psn redeem code, ami 5300ft. :D
  • DarkSector
    #15373
    Ja akkor ez nem olyan hogy megosztós, akkor valami kamu cucc nem?
    Nemtudom mi legyen haverom utánakérdez tudom-e hazsnálni, ha igen veszek egyet, ez nagyon durván megéri. :D
  • arsmarci89
    #15372
    Nekem kellene;)
  • Kongy
    #15371
    Azt írja, csak egy PS4-en telepíthető.
  • arsmarci89
    #15370
    Ez most mi?:)
  • DarkSector
    #15369
    Srácok, ki merné ezt bekockáztatni felesbe? :D

    Shadow of Mordor PSN

    5300FT!!!!
  • DarkSector
    #15368
    Ja ez igaz. :)
  • Kongy
    #15367
    Annak is van értelme, ha nincs PC-d játékra.
  • DarkSector
    #15366
    Na látod ezaz erről szól az egész, aki multiplatform miatt vezsi meg csak, mert nem érdekli az ex, az nincs észnél...:)
    Mert annak sok értelme nincs.
  • Kandurex
    #15365
    Az exkluzívak érdekelnek a legjobban, sőt, csak emiatt nem adtam még el!
  • DarkSector
    #15364
    Fenét, ugyanúgy olcsók lesznek, lehet nem 1000ft de 5-6-ra lazán lemennek ez 100%, még ha használtan is, de lemennek.
    Nekem megteszi használtan is.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.04. 14:29:51
  • DarkSector
    #15363
    ha az exec nem érdekelnek, ezt nem gunyolodásképpen mondom, nem éri meg konzolt venni.
    A konzolok mindig is arról szóltak hogy az Exclusive sorozatok és mellé tudsz multiplatformkodni.

    Ez természetes és jól érzed, vagyis akarom mondani neked kell felmérned, de ha így érzed a játékokkal kapcsolatban felesleges gépet tartani. max utólag ha olcsóbb lesz visszafelé megveszed és végigjátszod azt a pár címet nem?
  • Kandurex
    #15362
    Eltelt egy év, voltak ígéretek, exkluzívok, kipróbálható demók stb. és ezzel szemben egyedül ezt a BB játékot erzem úgy, hogy megveszem, a többire meg ott a PC 1080p\60 INGYEN, mert úgy érzem, hogy most nem érdemlik meg a tiszteletet, felfújt média, ugyanaz az ismételt játékok, talán a From S. amibe még talán bízok...még az új FF... de az is valami ócska, nyálas hack and slash-ként mutatkozik. Szóval nem érzem a gamer reneszánszot, sőt....
  • TDC Geronimo
    #15361
    Én már ebbe nem hiszek. Szerintem maradni fognak ezek az árak sajnos...
  • DarkSector
    #15360
    Egyrészt jogos amit írsz, még fél évig kis pangás lesz.
    És igen drágák a játékok, de X1-re is...PC-n meg gépfejlesztés kéne sok user-nek ami megintcsak drága.
    Itt lehetne felesbe vásárolgatni, én szívesen összeállnék valakivel vagy valakikkel.

    Amúgy a bundle játékok olcsók, a Killzone és Infamous.
  • Totti5
    #15359
    Minden konzol gen kezdetekor ennyibe kerültek a játékok. 2 év múlva szépen elkezd csökkeni, bár a Sony a PS3 gen végén megint feltolta az exek árait.
  • Kandurex
    #15358
    Hál' isten nem akar steampunkos genyóság lenni, hanem a gótikus sötétséget tolja. Az egyetlen játék a amiért még nem adtam el a ps4 -et... valahogy nem jönnek az exkluzívok,... a játékok 2x annyiba fájnak, mint más platformon, szóval....
  • n000rbi
    #15357
    Vesszek meg, ha ezt próbáltam. Vasárnap megnézem, akkor lesz az utolsó időpont.

    Sajnos ez van, amikor az ember 40 órát dolgozik, meg másik 40-et túlórázik egy héten. :P
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.04. 12:52:39
  • DarkSector
    #15356
    Feltételezem ha ennyire egyszerű lenne már rájöt volna, irányitásban az első egy játékosnak hogy lenyom és nyomvatart minden gombot egyszer próbaképpen, illetve L3-R3....

    Feltételezem hogy bonyolultabb megoldása lesz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.04. 12:49:30
  • TDC Geronimo
    #15355
    kört kell lenyomva tartani nem? DSbe úgy kellett
  • n000rbi
    #15354
    Na most én azt se tudom hogyan lehet benne futni :)) Az amcsik gafon digitális manualról beszéltek, de sehol nem találom a játékban.
  • DarkSector
    #15353
    Igen na ez már Dark-os játék....nem úgy mint az eddigiek, ez a környezet hihetetlen jól fest ilyen "horror" játékban/hoz.
  • Kandurex
    #15352
    Ez veszett hangulatos, tudnak valami a FS -től!
  • TDC Geronimo
    #15351
    találtak új területet meg bosst BB alphaba

  • TDC Geronimo
    #15350
    :O

    wow ezt nem is tudtam :D
  • DarkSector
    #15349
    Mentéseket ki lehet nyomatni usb-re pl mint ps3 esetében vagy nem-e?
  • DarkSector
    #15348
    Mi ez online is működik?
  • Kongy
    #15347
    Gero, meg tudom bosszulni a halálodat egy Vendetta küldetés keretében :D Megjelent egy ikon a térképen, hogy öljem meg a kapitányt aki kinyírt :D
  • Kongy
    #15346
    Én is így vagyok vele, veszélyes cucc, mert ha elkezded nehéz abbahagyni :D Nekem eddig az év legjobb játéka. A hangsúly a NEKEM-en van.
  • Ulthane
    #15345
    A tiedet lehet, az enyemet nem.
  • arsmarci89
    #15344
    Köszi a segítséget.Amúgy ez úgyis működik ugye hogy, ha midn1ikünknek magyar accountja van.Az egyikünk megveszi a játékot a másik meg a saját gépén bejelentkezik a profillal és letölti a játékot a saját gépére.Mert azért 10 ezer sem sok 1 játékért.Még 1 kérdés a trófeákat ugyanúgy megszerezhetőek midn1 accountra? Még tegnap utána olvasgattam 1-2 helyen remélem jól értelmeztem:)
    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.10.04. 09:17:58
  • DarkSector
    #15343
    Amúgy nem értem az olcsóbb network-ben mi a jó, egy 100dolláros feltöltő 100dollárba kerül....hol itt a spórolás????? :D
  • Tatyla
    #15342
    ezt olvasd el és mindent tudni fogsz
  • arsmarci89
    #15341
    Játèkok megosztása baráttal hogy működik?? Sajnos nem nagyon èrtek hozzá:)A válaszokat előre is köszönöm.
  • TDC Geronimo
    #15340
    Mordorba 3 óra alatt sikerült kemény 3 storyküldit letolnom. Percenként jön valami ami eltereli az ember figyelmét róla és belefeledkezik minden másba. Combatot nem tudom megunni, ez a nemesis rendszer meg... Kis senkiházi ork mázlival megölt, kapta is előléptetést. Első dolgom az volt, hogy megkeressem és bosszút álljak. Pont kifogtam hogy félt a caragoroktól és mikor megtaláltam volt a közelben egy ketrec. Szerencsétlent hát nem az tépte szét miután ráengedtem...

    Imádom ezt a játékot
  • Kongy
    #15339
    A-a, egész jól megoldották. Persze nem iPhone-on kell játszani. Az én iPad minimen egész jó! 89 eurócentet megért simán... főleg, hogy nincs IAP.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.04. 00:18:22