121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #15418
    Nagyon jó a harcok koreográfiája, mozgások. Látványos gyors kidolgozott.
  • TDC Geronimo
    #15417
    Harcrendszerről meg annyit, hogy aki erre azt mondja, hogy 2 gombos meg egyszerű az vagy nem játszott vele eleget vagy nem tudja miket beszél. Animációkat is szidták itt páran. wtf komolyan. Ez az egyik olyan dolog amire én kifejezetten érzékeny vagyok játékoknál. El tudja venni a kedvem, ha valami bénán mozog, hát ez marhára nem az a kategória.

    Nemesis rendszert meg játszani kell és megtapasztalni. Nem szöveges vagy videó formába látni. Első olyan játék a genbe ami hozott egy olyan dolgot be, amire bátran mondhatom, hogy ez nekem gameplay szempontból az első "nextgen" élményem az új platformon. Nagyon remélem, hogy sok sok open world játék veszi majd ezt át és szeretném, ha ebből a játékból egy új franchise lenne.

    Lenne hova fejlődni a folytatásra az is tény, jelenleg azonban egyetlen olyan hiba van, ami sokszor előfordul és ki tudnám emelni. Ez pedig az, hogy futás/mászás közben elég sok a láthatatlan akadály amibe el lehet akadni. Ezen kívül más igazi negatívumot nem tudok, ami hatással lenne a gameplayre.
  • DarkSector
    #15416
    ja akkor hagyd, azt hittem csak gyorsan belenéztél. :)
    Ez esetben nem szóltam.
  • Tatyla
    #15415
    Nem fél órát játszottam vele és nem is négyet, valahol a kettő között de sajnos ha az első 10 percben nem érzem hogy érdekel akkor is halott nekem...
  • DarkSector
    #15414
    Azért adnék neki kicsit többet mint 4 óra, hogy az ability-k nagyja megnyíljon ami azért más fényben tünteti picit fel a játékmenetet.
  • Kongy
    #15413
    Szerintem olyan 2 óra kell, hogy tisztán lásd miről szól. Ha ez alatt nem kapsz rá, akkor sosem fogsz. Du. nem értem rá, most állok neki ismét, kiváncsi vagyok meddig függöm :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.04. 21:14:23
  • DarkSector
    #15412
    PT demo minecraft módra! :D
  • DarkSector
    #15411
    Hát nem tudom, én az első fél-1 órában még nem jutottam el odáig hogy kiismerjem a játékot, jórész inkább csak vizuálisan néztem meg meg 1-2 küldetést, vagy melyik jelölés milyen feladatot rejt, bőven utána kezdtem el kóstolgatni a Nemesis rendszert.

    Nem tudom, ha alapokban nem tetszik neki oké, amúgysem akarom befolyásolni, de fél óra kevés.

    "Mondjuk tény, hogy a legeredetibb részét a nemesis rendszert nem igen látta akkor még."
    részben ez is. :)

    mindegy én csak tanácsoltam amit írtam, neki kell mérlegelni.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.04. 20:56:45
  • TDC Geronimo
    #15410
    Ha neki nem tetszik az elején akkor később se fog. Nem kell ahhoz 4 óra...

    Mondjuk tény, hogy a legeredetibb részét a nemesis rendszert nem igen látta akkor még.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.04. 20:50:51
  • DarkSector
    #15409
    Az elején szerintem nem annyira lehet levágni az egész játékot 30-40 perc felületes játékidőből, de egyéni döntésed ha nem köt le. Neked kell érezned.
  • Tatyla
    #15408
    na nehogymár....
  • DarkSector
    #15407
    Mennyi időt feccőté bele? 4-6 óra kell hogy ráérezz.
  • DarkSector
    #15406
    Jah igen mindig arra mutatják , amire elsődlegesen készítik, amit portolnak tovább.
    Régebben:

    Xbox->PS3-->PC--->minden más

    Most 90%-ban a PS van a sor elején.
  • Tatyla
    #15405
    gondoltam lewarezolom pc-re a mordort hogy mégis lássam miről van szó,sajnos ez sem győzött meg hogy vegyem meg...
  • arsmarci89
    #15404
    Destinyvel aki játszik vegyen fel legyenszives.27es vagyok de annyira hülyèn csinálták meg a raidet, heti strikeokat , kár hogy nem sorsol össze random emberekkel:S Magam meg lófaszra nem megyek:)Strange coin meg az Ascendant shard viszont kellene:)
  • arsmarci89
    #15403
    Ùgy gondoltam hogy pl a codot mindìg a microsoftos konferenciákon mutogatják, plusz a dlck arra jönnek először:)De nem igaz a kijelentèsem mert a Destiny is Activision amiről elfeledkeztem:)
  • TDC Geronimo
    #15402
    Meg se akartad venni day 1 :y
  • DarkSector
    #15401
    Miért lenne bratyiság köztük? :)
  • n000rbi
    #15400
    Egy seggel nekem is beleszaladt majdnem 7 óra :D
  • arsmarci89
    #15399
    Jogos, Destinybe most nem is gondoltam bele
  • TDC Geronimo
    #15398
    activision azzal van haverságban aki pénzt ad. Kapnak MStől is cod miatt meg sonytól is destiny miatt.
  • TDC Geronimo
    #15397
    bonen nem lesz 1080p cod most se szinte 100%, mert ez se az és a korábbi previewk se voltak full HD.
  • arsmarci89
    #15396
    Azért az cink hogy a Activision a Microsoftal van bratyiságba és a Sony gépén lesz csak full hd :)
  • DarkSector
    #15395
    Na jó azért nemár :D Veszek én játékot, de nem 20k-ért.
    Akkor inkább játszok pc-n vele.
  • DarkSector
    #15394
    Látszik hát, azt nem hiszem hogy szebb lesz, de ilyen mindenképpen...nagyon tetszik a nextgenben ez az effekt mikor mozgás van, kicsit a forgolódásnál elmossa a dolgokat, amik távolabb vannak a látómezőben.
    God of War-nál voltak ilyenek többekközt. :)
  • TDC Geronimo
    #15393
    Tessék megvenni. Ezek megérdemlik.
  • arsmarci89
    #15392
    Akkor nálunk szebb lesz XD Egyébként nagyon ütős!!Grafikán legalább már látszik a változás.
    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.10.04. 19:16:39
  • DarkSector
    #15391
    Xboxról rögzített gameplay...nagyon kemény lesz a single.

  • DarkSector
    #15390
    Jajj te szegény, megsajnállak a végén. :D add a profilodat akkor megkíméllek a játéktól. :)
    Kölcsönzök töled 1 napra adok 1000ft-ot
    :D
  • TDC Geronimo
    #15389
    Kurva mordort nem lehet abbahagyni. Na még ezt, na még azt, aztán azt veszem észre, hogy elrepült 5 óra :D
  • DarkSector
    #15388
    #15350
  • sirpalee
    #15387
    Ne szenvedjé, valszeg nem rendeltetésszerű használata a rendszernek és ennyi. Nem valószínű a ban, az egész valszeg kiskapu keresés.

    Engem az jobban érdekelne, hogy mi az online mód Shadow of Mordornál.
  • DarkSector
    #15386
    oks, csak emlékszem volt x360-on az a lopott profilos GOD téma, jo mondjuk ott nem koddal kellett letöltögetni a játékot az tény.
    bár itt sem írja hogy kodot ad érdekes, akkor miért van postázás? :D
  • AntiHero
    #15385
    Passz, szerintem benne van, vagy nem tudom miért ilyen olcsó. Nekem anno se ps3at se xbox360at nem bannoltak ilyenért. Pedig ott is lopott bankártyás acc volt.
  • DarkSector
    #15384
    profillal? az necces nem? bann?
  • AntiHero
    #15383
    Olyan mint anno PS3-an. Kapsz egy profilt amivel letöltheted. A kérdés az, hogy ha már csak 1 gépen lehet használni akkor legalább tudom a saját profilommal is tolni a játékot vagy sem.
  • DarkSector
    #15382
    Te figy majd okoskodni kell itt valamit, azt irja ha jol fodit a google, hogy ha leszeded csak 1x müködik, utána nem lehet letörölni a HDD-ről mert csak első alkalommal tudod a koddla letölteni. :D
    Ezen gondolkodom megéri-e így....hdd fájlokról kéne csinálni biztonsági mentést szerintem.
  • AntiHero
    #15381
    Küldtem én is neki levelet. Hogy tudja e a postai dijat törölni és emailbe elküldeni. Várom a választ :)
  • DarkSector
    #15380
    Ha már mordor.
    Elvileg ezt a tokot akartam megvenni e-bay-en. :D


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.04. 16:20:20
  • DarkSector
    #15379
    Igen csakhogy redeem Code, akkor próbálom meg ha nem kell postázni.
    Ha a gyerek belemegy abba hogy elküldi e-mail-ben a kódot.