121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • shaddam
    #15500
    Fasznak linkelsz egyáltalán bármit is ettől a bulvármocsoktól
  • DarkSector
    #15497
    Hát Forza 3 fotomodba szebb volt, meg azé vazelin a netes képek amiket kiadnak a fejlesztők mindig fel van tupirozva a gamplay-ekhez képest.
  • Totti5
    #15496
    Melyik játék nem?! ja h gémszar...
  • DarkSector
    #15495
    "DriveClub - jobban néz ki mozgás közben, mint screenshotokon"
  • DarkSector
    #15494
    Jah nem akarlak lelombozni de ez a leütés előtti 1-2 percben fog felmenni amennyire csak lehet. :D
  • arsmarci89
    #15493
    ezresig max elmegyek :)
  • soundsonic
    #15492
    Ez csak bid.., mire vége az aukciónak sokkal drágább lesz, de még lehet úgy is megéri
  • arsmarci89
    #15491
    ennyit megér még ha átkúrnak is:)
  • DarkSector
    #15490
    az kemény. :D
  • arsmarci89
    #15489
    http://m.ebay.com/itm/151432236583?nav=SEARCH
  • DarkSector
    #15488
    Óvatosan, haverommal utánanéztünk, ezek nem kódok amik ilyen olcsók, hanem egy profilt adnak, és simán megosztják veled a játékukat....
    csak egy baj van átverhetnek fizetsz és egyszerüen pár nap múlva megváltoztatják a jelszavukat és ennyi!

    Van Refund E-bay-en de ha vásárolsz és egy profilt adnak hogy tessék lépj be neeem!
    meg nem kell semilyen profilt csinálnod.
    Ha nem egy sima bepötyögös redeem code-ot adnak az kamu.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.05. 18:16:06
  • arsmarci89
    #15487
    Sziasztok ebayről szeretnèk rendelni 1 last of us digital code-ot ami gondolom teljes jatèkot takar.A bökkenő csak annyi h canadai account kell hozzá.Csinállok 1olyat akkor letöltès után tudok magyar accountal játszani?
  • DarkSector
    #15486
    mit? :D
    ilyen is van a játékban ?D
  • SlickAdam
    #15485
    dobj ra egy piros kecskefaszt!
  • Kongy
    #15484
    Úgyis szar lesz, majd meglátod. City NEM csinál jó játékot! FACT.
  • DarkSector
    #15483
    Killzone-nál van egy katona ilyen kék lofasz veszi be a testét és sebezhetetlen, mit kell csinálni vele? mert a háta mögött kéne a kapcsolóhoz küldenem a kis robotot.
  • DarkSector
    #15482
    képek videó? :D
  • SlickAdam
    #15481
    a "nem voltam lenyugozve" es a "semmi emlitesre melto" tehat budget szutykot jelent?
    el se tudom kepzelni mi lenne, ha eletek kerulne egy tenyleg moslek budget jatek.:D
  • Kongy
    #15480
    Láttam videót is, nem voltam lenyűgözve. Amúgy az, hogy videón hogy néz ki, nem jelent semmit, mert játszva ismerheti majd meg az ember. De amit eddig láttam abban nincs semmi említésre méltó.
  • SlickAdam
    #15479
    nem ertem ezt a negativ hozzaallast. miota tudjatok, hogy city interactive, azota moslek. szerintem videokat meg se nezitek mar, hisz instant mocsok. pedig jol nez ki nagyon (na jo, konzolos videon a v-sync vagdossa a szemgolyomat, de na...), hangulatos es ugy cakpakk igeretesnek tunik. ha mas ceg allna mögötte, menne az atom-hype.
    en is ugy gondolom, hogy egy közepszar cucc lesz, DE megvarom elöször a teszteket / jatekosok velemenyet.
  • TDC Geronimo
    #15478
    Most értem át második területre. Atyaég de jól néz ez ki főleg esőben. Meglett brand képesség is <3

    Az a jó, hogy játéknak hiába lesz majd vége, végtelen számú captain van meg random generált power struggle küldetés. Sose fogom abbahagyni :y
  • Kongy
    #15477
    Budget kategóriás City Interactive szutyok. Nem lesz egy jó játék azt már most ki merem jelenteni. The Witcher exfejlesztő nevével próbálják eladni, de kb annyi köze lehetett szerintem hozzá, mint Christopher Nolan-nek az Acélember forgatókönyvéhez.
  • DarkSector
    #15476
    Én hallottam de nem túl jókat. :D
  • AntiHero
    #15475
    Az a durva mindenki ezt hajtja. Hogy ez a játék kell neki. Én meg csak pislogok, mi a franc ez? nem is halottam még róla. :D
  • n000rbi
    #15474
    Nekem az első warchief kb. 1 percig élt :)
  • TDC Geronimo
    #15473
    Ja láttam ki is írta középre. Én is tiédet meg most megyek egy másik után :D

    Mentem megölni warchiefet, szépen eltakarítottam bodyguardokat hogy majd egyedül lesz... aha na persze. Eleve strongholdba volt, jött erősítés és a hajsza közben belefutottam még HÁROM captainbe így volt ezer ork, 3 captain meg 1 warchief. Vért hugyoztam kb mire meglett :D
  • shaddam
    #15472
    Most látom a hónapban jelenik meg a lords of the fallen. Erről hogyhogy semmi marketing nem indult még be?
  • DarkSector
    #15471
    Végtelen kombó a Mordor-ban.

  • DarkSector
    #15470
    Srácok van valahol egy pontos leírás erről a megosztás témáról, mik a szabályok, mit hogy lehet?
    Angolul vagy magyarul tökmindegy.
  • DarkSector
    #15469
    fuck :)
  • Kongy
    #15468
    Igen, de az 2015-ben :D
  • DarkSector
    #15467
    Bocs 3 tudtommal, lesz mobilra is. :D
  • Kongy
    #15466
    Nem is 1, de rögtön 2.
  • AntiHero
    #15465
    Akkor beülök a sarokba és sírok.
  • shaddam
    #15464
    Ja tényleg idén is lesz assassins creed. Olcsón lemezen az még lehet belefér aztán adom tovább
  • DarkSector
    #15463
    Ja igen ha lesz promos-, és ha nem? :D
  • Kongy
    #15462
    Nekem jelenleg DriveClub (miután kipróbáltam +-al és jó), GTA V, Dragon Age Inquisition van rajta a vásárlási listámon. Új CoD, AC, Far Cry 4 meg majd virágbolti lesz PC-n max. LittleBigPlanet 3-at meg majd nyomott áron beszerzem.
  • AntiHero
    #15461
    Promos példányt majd vadászok valahonnan. Mint anno a Metro: Reduxnál. 8kért megvettem promósba első héten. Ugyan annyiért adtam is tovább második héten :D


    AC. Tudom, hogy tetszene, de én is ráunok. Első két részt én is kimaxoltam anno (xbox360).

    De a többi rész unalmas volt számomra egy idő után. Ja 3al nem is játszottam csak Pc-n belenéztem.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.05. 13:10:33
  • DarkSector
    #15460
    Akkor várok valszeg első használt példányokra, menjen le 10-12k-ig kb.
    2-3k-val megkapod olcsóbban :D

    Mondjuk AC-re inkább kidobnék 15-18k-t mert tudom hogy nem 2 perces, csak mindig bennem van hogy nem fog netán lekötni, 2.részt kimaxoltam, azóta egy részt sem vittem még végig. :S
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.05. 13:08:46
  • AntiHero
    #15459
    Nem todom még. Digitálisan nem akarom, mivel nem hiszem, hogy 10-15 óránál tovább tart majd a játék. Meg azt sem, hogy 2 végigjátszást elbír.

    Aztán majd lehet kellemesen csalódok. de várok a vásárlással az tuti.

    Egyenlőre nálam a Drive Club van előrendelve (digitálisan) azzal elleszek. na meg ott a Destiny.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.05. 13:06:34