121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #15540
    Ja semmi, mert nem neked ment, de úgy látszik mobilról az új sg még mindig nem akar rendesen működni...
  • n000rbi
    #15539
    Ezt értettem, csak azt nem, hogy mi köze van ahhoz, amit én írtam :)
  • Kongy
    #15538
    Ugye adott a halál előtti utolsó ellentámadás. Na most, ha ezt ki lehetne váltani egy egyszerű gombkombinációval, vagy azzal, hogy egyből magától ellentámadásba lendül Talion, és levágja azt aki megölné, az felérne egy örök élet csalással.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.06. 10:29:59
  • n000rbi
    #15537
    Ezt a kommentet nem értem :)
  • Kongy
    #15536
    hat akkor tul konnyu lenne mar ha kivalthatnad massal:D caragorokat is egy shadow strikeal instant meg tudod lovagolni kesobb
  • n000rbi
    #15535
    Képességben azt vetted meg, hogy ha jól nyomod, akkor halálos sebzést viszel be.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.06. 09:56:21
  • Ulthane
    #15534
    Egyébként az utolsó hajrá szerintem szarul van megcsinálva. Csomószor volt olyan, hogy a körön belül a megfelelő gombot nyomtam, időben, és MÉGIS meghaltam.

    Illetve, azt nem értem, ha alapból is volt a megfelelő hajrá, akkor miért lehetett később képességben is megvenni?
  • Ulthane
    #15533
    Egy kérdésem hadd legyen a "játék felesbe vétele" témához. Ha így vesz valaki játékot, akkor

    * az adott játék egyidőben játszható-e az elsődleges és a másodlagos fiókban?
    * a DLC-k mindkét fiók alatt mennek-e?
    * a PS Plus tagság mindkét fiókon aktív lesz-e?

    Köszönöm
  • Kongy
    #15532
    Pont ez az, hogy nem tudják. Ezért van az az utolsó "hajrá", mielőtt lecsapnák. Így ha ügyes vagy, akkor egyszer sem kell meghalnod. Amúgy meg meghal, aztán újraéled. Ennyi :D
  • Ulthane
    #15531
    Egy dolog egy picit sántít a játékban, de azt elnézzük neki: ha Talion halott, márpedig az, akkor hogy a viharba tudják az orkok megölni? :-D
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2014.10.06. 09:10:16
  • Kongy
    #15530
    Mondtam hogy jó :P
  • shaddam
    #15529
    Alien
  • Ulthane
    #15528
    Hát ez a Mordor kurva jó lett. :) 11 órát toltam már, s egész jó kis taktikával nyírom ki a mocsok orkokat. :) 3 óra tömény frusztrációt követően kezdtem ráérezni az egész dinamikájára, és jöttem rá arra, hogy az ork hadsereg örömködő képernyőjét ki lehet skippelni. :)
  • arty
    #15527
    Hogy a GT7 egy retek lesz, bármitől függetlenül.
  • n000rbi
    #15526
    Sunyi tőlem hajnali 1-kor lehúzta a DC ps plus upgrade árát, magyar accon. Preload meg játék gondolom csak szerdától lesz :P
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.06. 08:12:38
  • heady
    #15525
    Jol van, eleg mar, megyek erte holnap a boltba. Nem is terveztem megvenni, de a leirasaitok meg a kepek miatt mar csorog a nyalam.
  • DarkSector
    #15524
    Ja barón néz ki.

    Te hogy vetted a Mordor-t?
  • TDC Geronimo
    #15523
    A füves zöld rész az.
  • DarkSector
    #15522
    Ez már a 2. térkép?
  • TDC Geronimo
    #15521
    PS4 mordor meg alien képek














  • TDC Geronimo
    #15520
  • TDC Geronimo
    #15519
    Thank you for this! Some very good info in this article, direct from Simon Barlow, Design Director at Evolution:

    "The only way we could support weather was by building a full atmospheric simulation. Weather in most video games tends to be an afterthought, or it tends to be a fullscreen effect. Yeah, you could put a shader on the road, and you could have the road get wet and you could put raindrops on the windshield and all the rest of it, but to truly capture the thing that you’ve just described, to make sure that you can’t see the seams, you have to start with the simulation.

    This isn’t just an engine for DriveClub, it’s the engine for our whole lifecycle of PlayStation 4 so it had to be extensible. When we wanted to add to it, weather was the next logical step really, and as trivial as I’m making it sound, it was almost as simple as just adding precipitation to that system. If you’re simulating everything else, and then you add precipitation to it, it interacts with all the other systems.

    For example with the rivers in the game, if you put it on heavy rain and you let it rain constantly throughout the race, they will rise because everything interacts. Everything is a simulation.

    I was playing around with Photo Mode the other day and I didn’t even know we did this until I paused it and I was looking right at one of the tyres in the rain and there’s kick-up from the wheel, but looking closer, there was pools of water in the grooves of the tyre and I thought, why have we done this, we’re insane! Surely we’re insane, but I think it was just a by-product of the simulation, it just, it blew my mind."
  • DarkSector
    #15518
    Basszus, most nézem US-be a Metal Gear GZ feleannyiba kerül mint magyar ft-ban...ez hogy a rákba?
    Ezekszerint jobban megéri vásárolni feltöltőkodot dollárban?

    3350ft(13.5 dollár) vs 8990ft
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.05. 23:57:46
  • DarkSector
    #15517
    Az szép.
  • shaddam
    #15516
    Kratos ps2-őn 5000 poligon. Az infamousben Delsin sapkája ennyi. Elvileg
  • DarkSector
    #15515
    Jah ezek a képeségek rendben.
    Csak felhúztam magam hogy csöppet lomha az irányítás. És ennek fejében elakad, a forduláskor és ha futni akarsz hirtelen egy másik szögbe mint amerre nézel éppen, akkor gáz.
    Igazából egyelőre csak ennyi amit én kifogásolok a játékban.


    #15513:

    Pont akartam írni.
    IGEN az Assassins Creed-ben vislekedik így a karakter.

    #15514:

    Oks, de érted mit mondok, most ez jó vagy rossz? :D
    Ebből 100.000 poligon csak a csomagtartóban van? :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.05. 22:25:51
  • AntiHero
    #15514
    Asztal sarkához :D
    Parasztvakítás csak. Sose foglalkoztam ilyen számokkal.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.05. 22:18:50
  • Kongy
    #15513
    Ez az AC-ben is jelen volt, és ott is baromira fel tudott húzni.
  • TDC Geronimo
    #15512
    Van vagy 3 képességed amivel instant megállíthatsz bárkit, teleport, meg a földhöz ragasztás is pl. Sokszor elakad a karakter az tény az néha elég idegesítő tud lenni.
  • DarkSector
    #15511
    Nem gyenge, csak tudnám mit jelent a 260.000 poligon szám.
    Mármint mihez mérjem? :D
  • AntiHero
    #15510
    Na remélem Eu-ban is. Este ránézek. Vajon kedd éjfél, Szerda hajnalba már tudom tolni?

    Amugy itt minden le van írva! Minden amit a játékról tudni kell. DLC, pályák, kocsik, eventek, hang, kép minden biszem-baszom :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.05. 22:04:33
  • n000rbi
    #15509
    Rendben lesz ez.
  • DarkSector
    #15508
    Hogy bírjátok idegileg azt hogy mikor lopakodni kell, valamiért iszonyat nem jó az irányítás.
    Egyrész respawnolnak az ellenfelek, nem fogyna el, másrész ha észrevezsnek és kell üldözni, figyelni hogy ne riasszon a kis fákjás geci utána futva vagy minden lofaxba beleakad futás közben vagy hátba vágnak valamivel.

    Nekem ez baromi irritáló....remélem ebből nem lesz sok.

    Ehhez a lopakodáshoz szerintem gáz a játék, kár volt erőltetni.
  • Tatyla
    #15507
    Betaztam vele nagyon gáz és ronda is...
  • Tatyla
    #15506
    Élő tölthető a DC a preordereseknek (US store)
  • DarkSector
    #15505
    Sorry.

    15501 OK
  • soundsonic
    #15504
    Most nézek Crew bemutatót (sajnos francia) de ez is elég jó lesz. Rengeteg játékmód van benne. Azon gondolkodom, hogy a DC, a Crew, a ProjectCars után a GranTurismo 7-nek igencsak fel kell kötnie a gatyát tudva, hogy az előbb felsoroltak mindegyike kiemelkedik valamiben, grafikában, játékmódokban stb..

    Nektek mi erről a véleményetek?
  • TDC Geronimo
    #15503
    lol

    Csináltam ma egy feastet és egymás után 4 captain jött megállás nélkül. Hihetetlen hogy összejönnek a dolgok néha :D

    Már építem a backstabbing bandámat. Egyik warchief bodyguardját már brandeltem. Jó lesz aktiválni majd harc közben miközben "mellette" harcol
  • n000rbi
    #15502
    Jelentem a légy még életben van.
  • Kongy
    #15501
    Kérlek használd a szerkesztés gombot... Simán leírhatnád 1 hsz-be is, ahelyett, hogy telefloodolod a topikot...