121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • samsung123
    #15581
    Azt hiszem, holnaptól eltűnök a világ elől szabadidőmbe egy jó ideg ide:


    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2014.10.07. 01:09:15
  • TDC Geronimo
    #15580
  • DarkSector
    #15579
    de ideges valaki. :D
  • TDC Geronimo
    #15578
    Elmennek a büdös picsába ezek. Többet ubi fosért én pénzt nem adok. Megy warezba ez is. Ott dögöljenek meg.
  • Skyline
    #15577
    Azért nem mindkét platformon 1080P mert mocskosul kéne butítani a fosbón látványt hogy ott is meglegyen.
    Helyette inkább megpróbálják eladni mindkét gépre ugyanazt, a fosbónosok tapsikolhatnak hogy milyen szép...A ps4 és pc tulajok meg anyázhatnak mert a fosbón miatt butítják a rendes játékot...
  • DarkSector
    #15576
    :DDD

    Vettek volna ki inkább pár buta NPC-t, vicc ez az Uj nextgen szarakodás, nincs játék ami körül nincsen balhé.

    Szent meggyőződésem hogy direkt megy!
    Hogy erről bezséljenek, úgyis mindenki megvezsi majd.

    Meg forumon pont írták és lehet némi valóságalapja, hogy ugye az exclusive dlc-ket kapnak ps4-en, a microsoftnál meg lezsírozták hogy lehuzzák a ps4 változatot, vagy mindkettöt, nem értem már én sem, azt mind2 oldalról kenik zsírral az Ubisoftot.
  • DarkSector
    #15575
    Akkor is röhej nem?

    Akkor már értem ezt is.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.06. 22:35:53
  • Kongy
    #15574
    Meg nem létezik, hogy 1 év alatt annyit fejlődik a játék motorja, hogy ne fusson a tavaly PC-ken. Vicc. Már kezdem azt érezni, hogy ebben is marketing van....
  • Laza
    #15573
    Egyébként baromira nem tudom minek az új konzolokba az a bizonyos 8 magos proci, mikor így is a VGA a a legtöbb esetben a szűk keresztmetszet ... bőven elég lett volna egy 4 magos is .... simán.
  • Laza
    #15572
    'mesterséges intelligencia' ... jah ... mert ezek a játékok ám olyan intelligensek ... szerintem nem kell több 'ész' egy karinak, mint a DR3 zombijának, pedig ott aztán tényleg voltak tömegek, és azok csináltak is valamit, nem csak sétafikáltak :D
  • Kongy
    #15571
    Megy a pánikolás, aztán majd kiderül, hogy kávéfőzőn is fut..
  • DarkSector
    #15570
    AC Unity.
  • DarkSector
    #15569
    Mindegy , ettől még megveszük, még ha picit rossz szájízzel is.
    Még mindig úgy van mint egy CoD-al az Activision, szarozzák meg kevés a felbontás, de mutass jobb-élvezetesebb single-multi játékot.
    AC-t lehet szarozni, csak helyette mást nem lehet találni.
  • Totti5
    #15568
    Mostanában? az mikor volt? mert az 1. rész után hatalmas a sikeres.
  • sirpalee
    #15567
    Hiába látsz kis különbséget 900p és 1080p között, az X1 pont ott gyenge ps4hez képest ami a felbontásnál rohadtul számít. (ROP, mem sávszél, kevesebb shader) Pl polygonszámmal könnyebben tudja tartani a lépést.
  • Kongy
    #15566
    +1

    Mostanában NAGYON elkurvult a Ubisoft, vérszemet kaptak az AC-széria sikerétől... Na nem baj, majd ha jönnek a szarabbnál szarabb részek... khm.. CoD módra.
  • DarkSector
    #15565
    Mondjuk az a pici felbontás eltérés engem nem fog még zavarni majd, mert sajna 720p-s tv-m van, de elhiszem más játékosoknak ez elég gáz hír.
  • DarkSector
    #15564
    Én tudjátok mit nem értek?
    Miért nem azzal kerülik el a vitát, hogy mind2 platformon 1080p-ben fut a játék?
    És nem lenne vita.
    Vagy ne nyilatkoztak volna így erről, ez valóban gáz.

    De bnem értem még azt sem hogy oké 720p-ben tud csak néhány játék futni, de 900p-ről beszélünk, akkor miér nem tudtak volna kisajtólni picit többet hogy 1080p legyen? vagy felskálázza a gép?

    Nem értem, pc-n mikor állítgatom csak simán a felbontásokat nem látok akkora eltéréseket futásban ha 1080p alatt állítgatom.
    Na mindegy, dejó hogy pont erre akartunk Hero-val beruházni PS4-re.
    Hát ettől még szerintem megvesszük, de Ubisoft nem feltétlen szerez jó pontot ezzel a játékosoknál.

    Egyértelmű itt már a Microsoft-al való cooperálás, ez tagadhatatlan.
  • n000rbi
    #15563
    Igazuk van, így nem a felbontáson fognak veszekedni, hanem máson. Ekkora hülyeséget nyilatkozni. Tőlem az Ubi megrohadhat (pedig a PoP, BGE idejében még kedveltem őket)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.06. 18:51:48
  • DarkSector
    #15562
    Ja hogy Pre-load-os.
  • Kongy
    #15561
    Majd a Unity 3 1080p lesz. Lesz Unity 3, ez biztos. Vagy ha nem is ez lesz a címe, de AC 1523400. biztos lesz
  • shaddam
    #15560
    Ennyire nem ismerik az internetet. Kb pár nap alatt lecsengene a pár fűszál hiánya xbone-on
  • Skyline
    #15559
    A 900p/30fps ps4-en a fosbónnak köszönhető az Ubifosttal karöltve...


    ""the publisher opting to aim for platform parity to avoid discussion over the differences in performance""
  • shaddam
    #15558
    Assassin's Creed "Parity": Unity is 900p/30fps on both PS4 & Xbox One. A kurva anyjuk
  • Skyline
    #15557
    Ameddig a GT fejlesztések élén az a véglény áll, addig retek is marad. Porszívószimulátor...
  • Totti5
    #15556
    Attól még a gépemen van a játék első bittől az utolsóig.
  • DarkSector
    #15555
    Még meg sem jelent.
  • Totti5
    #15554
    Már itt pihen a gépen az egész játék!!! Brutáljó ez a tréler is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.06. 16:52:03
  • sirpalee
    #15553
    Btw, nem rebesgették, hogy lesz Journey PS4-re?
  • sirpalee
    #15552
    http://www.gametrailers.com/reviews/8sbhfm/alien--isolation-review

    Picit szomorkodom... "good game, but not a great game", meg "lost potential". Ezt is elbaszták! Ha nem lesz hivatalos oculus rift support, akkor ps4en egy végigjátszást azért megér. :) Ha meg lesz hamarosan, akkor beszarás PC-n. :D
  • TDC Geronimo
    #15551
  • n000rbi
    #15550
    Hű, messze a szerda :)
  • TDC Geronimo
    #15549
    Na látom itt is jól használják végre a DS4 képességeit

  • Kongy
    #15548
    Azon vagyok :D
  • Ulthane
    #15547
    Előbb fejezd be Mordort. :)
  • Kongy
    #15546
    Na én már készülök a DriveClub-ra. Szépen előfizettem 1 hónap PS+-t, aztán ha bejön, akkor upgradelem.
  • n000rbi
    #15545
    Most beszéltem a konzolvilággal, csak szerdán kapom meg az Alien-t. (nem mintha nem lenne addig mivel játszani :))
  • Ulthane
    #15544
    Jogos
  • Ulthane
    #15543
    Köszi! :)
  • Tatyla
    #15542
    Igen, igen és igen