121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #15621
    "Hát nem az a baj, hogy az fh2 jó, hanem hogy a driveclub meg nem."

    en is igy latom / erre tippelek. de azert varjuk ki a hatralevo par orat a velemenyekig!

    "az utolsó videojáték amit vettem"

    HOGY-NE!!!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.10.07. 12:36:24
  • SlickAdam
    #15620
    holnap drajvklab, nebasszalfel!
    bar nyilvanvaloan szeretned azt a bonert (a popodba :D). gyerünk, vedd meg! :)
  • Moby
    #15619
    Hát nem az a baj, hogy az fh2 jó, hanem hogy a driveclub meg nem. Ott a helyszínen legszívesebben elé ültem volna, és beletoltam volna 2-3 órát, ami több lenne, mint amit játszottam az elmúlt néhány hétben összesen. Ebből a driveclubból meg a dögunalom üvölt frémenként. Ha nem az alien isolation volt az utolsó videojáték amit vettem, akkor nem kizárt, hogy lecserélem a ps4-et egy one-ra. De valójában az előbbire van lényegesen nagyobb esély.
  • Tatyla
    #15618
    Én tegnap preordereltem,üssetek...
  • n000rbi
    #15617
    Hála az égnek nekem nemrég igazolta vissza a KV a preorderem.

    Ne idegelj a FH2-vel, mert még a héten megveszem a gépet:D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.07. 12:26:44
  • Skyline
    #15616
    "Én nem tervezem PS4 beszerzését"

    Akkor mi a fenét keresel a ps4 topikban és osztod az észt? Nem dereng hogy innen bárki is átjárkának a Bone topikba Bone nélkül észt osztani.
    vagyis pápá, és köszönjük.
  • Moby
    #15615
    Ez tényleg érdekel még bárkit, hogy mennyire fut szarul a soron következő assacreed??? Kénytelen vagyok feloldani a bojkottot...
    Egyáltalán ki az az elmeháborodott balfasz, aki még ad pénzt BÁRMIÉRT az ubireteknek? Van ilyen? Nem kéne. Aki szarevőkkel hál, az előbb-utóbb maga is azzá válik
    Más.

    Jó ötlet volt előrendelni, és beugrani érte hocira, az eladósrác szerint nem kaptak eleget (kv). Nemtudom mi igaz ebből, de így biztosan nem is érint.
    Más2.
    Láttam a fh2-t. Hogy az mennyirekikúrtjóság te jó isten. Előre sajnálom a driveclubot. Még ha nem is összevethető, deee...szal fh2 gecijó minden porcikájában.A driveclub meg szép, éssss...hát szép, na.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.07. 12:20:59
  • n000rbi
    #15614
    Rendben, hagyjuk ezt a témát, nem ér annyit. Písz.
  • Harlekin
    #15613
    Valószínűleg így lehet,de nem értem mi a probléma a hszel vagy mitől más hangvételű mint az előzőek.Maximum lényegre törő és elmagyarázó...
  • Harlekin
    #15612
    Röviden,hogy érthető legyen!!!Nem érint,nem tudok változtatni rajta ,ezért leszarom!Na ez rövid ideológiai mentes és konspirációt mellőző rövid válasz volt!
  • Harlekin
    #15611
    Ja értem és után posztolsz 1 hszt nekem címezve a témával kapcsolatba!
  • Ulthane
    #15610
    a válasz röviden az, hogy igen. Gondolom hallottál már arról, hogy iparági lobbi, melyre külön munkakörben (lobbisták) foglalkoztatnak embereket. A nagy kiadók és konzolgyártók között deklaráltan összefonódások vannak, mely nagyon jól látszik abból, hogy adott játék melyik platformon kap időleges exkluzivitást, melyik platformon kap többlet tartalmat, DLC-t.

    Az MS - aki ezt nem ismeri be, az hülye - nyilvánvalóan hatalmas hátrányban van a Sony-val szemben az új konzol kapcsán, melyért nagy részben az barom felelős, akit azóta kirúgtak már, s aki a 2013-as (2012-es?) E3-on ájtatos pofával jelentette be, hogy az Xbox One a nappali szórakoztatóközpontja lesz, ilyen és ilyen televíziós adást lehet fogni vele, meg multimédiás alkalmazásokat, és magasabb szintre emeli a home entertainment-et. A játékosok meg csak néztek, hogy mi a szar, mi játszani akarunk, nem tévézni!

    Ehhez jött hozzá az a sok apró geciség, amit az MS tervezett, végül látva a milliókat, akik elpártoltak tőlük, visszavonta (használt játékok elleni védelem, Kinect-kémkedés, stb.)

    Időközben a Sony előjött egy erősebb hardverrel, lényegesen olcsóbban, gyakorlatilag megkötések nélkül, és elhúzott az eladásokban, mint a szélvész. A szakadék óriási, s mivel ezt tisztességes eszközökkel az MS nem lesz képes behozni, a zsebébe nyúl, és fizet...
  • Ulthane
    #15609
    "Remélem minden fan boy visszavesz magából és a saját szarjával lesz lefoglalva innentől! Nem a másik konzoljával és marad a saját térfelén fikázás nélkül!"
  • n000rbi
    #15608
    Most eddig nem olvastad azt a hsz-t, vagy attól lett nagy szád, hogy Totti is megérkezett? :) Azelőtt elég normálisan tudtunk beszélni.
    Tökmindegy hogy hogy van, a lényeg, hogy a gyengébb hw-hez igazítják a játékot. Ez pedig nettó baromság.
  • Harlekin
    #15607
    Mocsok drágán???Kinek,mert nekem NEM!!!Ennyi volt az ára, ki tudtam fizetni???IGEN!!!Miért????Mert akartam!!!!!
  • Totti5
    #15606
    Igen ahhoz kellet a legkevesebb erőforrás. Wd már minden téren komolyabb volt.
  • arty
    #15605
    AC4 talán relevánsabb példa lehetne ... és jééé.
  • arty
    #15604
    nem kell tukmálni, a sony beleölte azt a plusz pár dolcsit a hardverbe, amin az MS spórolt és szart adott, (mocsok)drágán

    csak használni kéne, nem butitani... ergo jogos a gif
  • Totti5
    #15603
    Ha így lenne miért nem fizetett a Mordor ért? Biztos elfelejtettek.
  • Totti5
    #15602
    Dehogy bukta..
  • Harlekin
    #15601
    Na nézzük ezt a dolgot!
    Tehát szerinted MS azért fizette le ubit,hogy ne legyen különbség a játékok között és majd ez miatt az 1 vagy akár pár játék miatt fog valaki a 2 konzol között dönteni.Tehát értem ez alatt aki eddig a ps4 et akarta venni amibe erősebb a HW így már majd x1 et fog venni,hogy teljesen egyforma lesz a 2 konzolon a játék!????Vagy esetleg akinek már van x1 az gyorsan eladja,hogy ps4 et vegyen????Mert pár pixele többet kap,kizártnak tartom....És mellékesen MS lemond 1 kisebb vagyonról csak ezért,hogy nektek szarabb legyen és bukik még többet az egészen,ha már szerintetek így is szarban van...Ezt nem gondolhatod vagy nem gondolhatja senki komolyan...
  • Totti5
    #15600
    Nyilván azért volt a WD 900p psen és 790 xboxon mert jól megfizetette az ms...
  • arty
    #15599
    mert pl 2-n dedikáltan az OS fut ?
    marad 6, nem túl erős mag...
  • Harlekin
    #15598
    Hidd el,hogy nem érdekelne,mert szimplán ami ellen nem tudok tenni az nem is érdekel.Nincs semmi védőbeszéd nincs miért védenem ez csupán észrevételezés és vélemény részemről és érthetően ez homlok egyenest más mint a Ti véleményetek.
    Én nem tervezem PS4 beszerzését nem azért,mert utálom vagy bármi unszimpatikus dolog lenne vele kapcsolatba szimplán időm se lenne rá,hogy érdemben kihasználjam...
  • n000rbi
    #15597
    Azt azért nem hiszem, hogy fordított esetben nem említenéd meg a dolgot.

    A x1 védőbeszéddel pedig nem kell jönnöd, mert egyrészt százszor leírtad már, másrészt semmi szükség rá, mert jómagam is tervezem a gép beszerzését, nálam ez nem érzelmi dolog. Ha van rá játék, ami érdekel, akkor lehetőség szerint megveszem. WiiU-t is vettem annak ellenére, hogy a nagy többség temeti és most is azt mondom, hogy talán a legjobb vétel volt az utóbbi években. (a 3ds mellett)
  • Harlekin
    #15596
    Én semmit nem állítok 1 dolgot tudok 41 X1 játékkal játszottam az elmúlt 11 hónapba nagyon jót szórakoztam és nem kell azon aggódnom,hogy mi miatt szarabb a játékom!11 hónapnyi felhőtlen szórakozás van a hátam mögött és engem ez megnyugtat.Leszarom,hogy MS haldoklik vagy nem,meg hogy kit fizet le.Engem csak a saját igényeim érdekelnek,hogy jöjjenek a frissitések,meg a játékok!Ezeket meg megkapom és minden más érdektelen számomra.Ha bebukik Ms akkor is elmondhatom,hogy addig sem kellett idegeskednem a miérteken!Az hogy Ti mindig azzal vagytok elfoglalva,hogy Ki miatt szar nektek az meg a saját döntésetek eredménye!
  • n000rbi
    #15595
    Gondolj bele, melyik gyártó van jelenleg szarabb helyzetben? A köv. AC-t is venni fogják, mint a cukrot és ezen felbuzdulva el tudom képzelni, hogy egy okos ember az MS-nél kitalálta, hogy mi lenne, ha úgy alakítanánk, hogy ne legyen különbség a két platform között és akkor akik eddig esetleg hezitáltak, azok akár boxra is vehetik, mert úgysincs különbség. Ehhez tökéletes partnerre találtak az Ubiban.

    Nyilván nem ennyire sarkalatos a dolog, de simán kinézem belőlük. Na ez az amit nem vesz be a gyomrom.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.07. 08:46:54
  • Ulthane
    #15594
    Teljesen egyértelmű, hogy az MS érdeke az, hogy ahol csak lehet, ne mutatkozzon meg a két konzol közötti különbség, ami pedig igenis van (ld. eladások). Azt, hogy ezt pénzzel el lehet érni, az már az iparág szégyene.

    Hogy a játékos mit tehet ezellen? Azt, hogy nem veszi meg a játékot. Ha világszerte 17 darab fogyna összesen a Unity-ből, akkor az Ubisoft elgondolkodna, hogy valami nagyon nincs rendben...

    De sajnos nem így van, mert minden szart megvesztek...:-D
  • n000rbi
    #15593
    Ne idegesíts, hogy most ezt még az MS erényének állítod be, hogy rendes és törődik veletek.
  • Harlekin
    #15592
    Elhiszem,hogy ez szar dolog,de ezzel mi mint felhasználók semmit nem tudunk kezdeni...Ha sony megelégszik azzal,hogy Ti ugyan úgy a szarabbat kapjátok akkor bolond lenne a fejlesztő plusz időt,pénzt fektetni abba,hogy a tiétek jobb legyen...Lehet ezt MS re kenni,de pont ugyan úgy Sony is ludas ebbe nekik kellene inkább kiállni ez a dolog ellen...
  • Ulthane
    #15591
    Szarhat is, hisz ezt a generációt a Microsoft már most láthatóan bukta, az Xbox One mondhatni megbukott a PS4 mögött. Tudván mindezt, a Sony miért áldozzon többlet pénzt arra, hogy a játékosainak jobb legyen? Hisz így is jobb, hisz nekik PlayStation 4-ük van, nem Xbox One-juk.
  • n000rbi
    #15590
    Ehhez még tapsikolni is...
    Nem elsősorban a 900p vs 1080p izgat (bár kapják be azért), hanem ha ez tendencia lesz a jövőben a multiplatformoknál. Na akkor elmehetnek mind a bús picsába.
  • Harlekin
    #15589
    Fordítva is működhetne a dolog,hogy Sony tukmál pénzt azért,hogy Ti jobbat kapjatok!Csak pont szarik rá!
  • Harlekin
    #15588

    Pont olyan szép lesz mint nektek!
  • SlickAdam
    #15587
    este csekkoltam röviden az Alient. nagyon para, hangulatos. vegyetek, vigyetek!
  • Ulthane
    #15586
    :-D
  • n000rbi
    #15585
    :D Ebben van valami :)
  • Ulthane
    #15584
    Mást vártál? Csoda, hogy ennyit is kihoztak belőle. Amilyen gagyi az alapanyag, az Alien-film, csoda, hogy ilyen játélk is született belőle. Bár én személy szerint hozzá nem nyúlnék.
  • Ulthane
    #15583
    MIt bosszankodsz? Ott a Shadow of Mordor, a legjobb Assassin's Creed-játék, ami eddig megjelent!
  • Ulthane
    #15582
    Már ne is haragudj, de szinte az összes játék vam olyan szar, mint az Assassin's Creed a Brotherhood óta.