121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #15701
    Plusba megnézem, de nagyon nagyot kell mutatna hogy kiegészítsem fullra....
  • n000rbi
    #15700
    Rendben, akkor skippeld.
  • Skyline
    #15699
    Átlag 7-esek, plusz pár tipikus hype értékelés.
    Az Eurogamer review tökéletesen leírja mibaj a játékkal...
    Üres. Sótlan.

  • n000rbi
    #15698
    LOL és a másik tíz review? :) Én inkább kipróbálom, mielőtt véleményt mondok.
  • Skyline
    #15697
    Eurogamer - 6
    Gamespot - 5/10

    Én megmondtam....Techdemo.
  • shaddam
    #15696
    Nem látom e játék esetében ennek értelmét, hiszen jelentős részét magad is kipróbálhatod
  • Moby
    #15695
    Hát nem.
  • TDC Geronimo
    #15694
    Polygon - 7.5
    Eurogamer - 6
    Gamespot - 5/10
    Game Informer - 7.75/10
    Videogamer - 8/10
    IGN - 7.9/10
    The Sixth Axis - 8/10
    Game Trailers - 8.6
    Now Gamer - 7.5/10
    Joystiq - 3/5
    Games Radar - 4/5
    Destructoid - 7.5
    Polygon - 7.5
    Gaming Trend - 9/10
  • DarkSector
    #15693
    Jó attól hogy nem nyílnak egymásba még lehet szakasz, hiszen egy nagy terület részei.
    Akkor jól sejtem a Havas rész nem Indiában lesz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.07. 15:43:37
  • SlickAdam
    #15692
    #15676 : mindenfelet kap. tul nagy a szoras, ki kell probalni...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a plus-os verziot... muhaha
  • Moby
    #15691
    Nem pálya szakasz. Pálya. Track. Ez nem egy open world játék.
  • DarkSector
    #15690
    Ja hogy pálya szakasz!
  • Moby
    #15689
    10 pálya. Indiában. Jól írják.
  • AntiHero
    #15688

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.07. 15:37:49
  • DarkSector
    #15687
    ezt nem értem, PSN-esbe 10 pályát írnak.
  • DarkSector
    #15686
    Igen ezaz...7500 azért a számomra fontos játékokért nem nagy ár.

    7500 HA ÚJONNAN , de nem beszéltünk a leértékelésekről!
    Metal Gear GZ 3350ft ha jol számoltam, 1700ft fejenként!
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.07. 15:34:31
  • Moby
    #15685
    Ezt mindenki így fogja fel. HA SZÓRAKOZTAT. Akkor a vételár, (vagy a véteil és az eladási ár közti különbözet, rohadtmindegy) volt az ára a szórakozásomnak. Az, meg hogy szórakoztatott-e egy szórakoztatóipari termék vagy nem meg az értéke. Az volt a hasznossága. És bár lehet reláció a kettő között, ettől még legyünk képesek külön kezelni. Mármint nem megy ez mindenkinek, ez tiszta, de na..próbáljuk meg :)
  • Kongy
    #15684
    Viccen kívül, én is így fogom fel ezt.
  • Moby
    #15683
    Ez kb az összes eddigi videóból le is lejött. Ebben nem sok újdonság van. És nyilván nem is véletlen :)
  • Moby
    #15682
    >vagy szolgáltatás ára, azaz tényleges értéke

    Mindig szerettem okoskodó, ámde gecibuta barmokkal vitázni, szórakoztat: deffiniáld kérlek az "érték" szót! Mit ír erről a szakirodalom? Mi az "érték" főnév értelme?
  • TDC Geronimo
    #15681
    Azt mondják DCbe india néz ki az összes közül a legrosszabbul, pont amit PS+ verzióba raktak :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.10.07. 15:15:39
  • Ulthane
    #15680
    Segítek: a piacon egy termék vagy szolgáltatás ára, azaz tényleges értéke nem egyenlő annak a vevő számára nyújtott hasznosságával. Az, hogy neked a játék annyit ért, tény, mert a vételárát kifizetted. Az, hogy nem akkora hasznosságot vásároltál, mint remélted, az tényleg teljesen más kérdés, másképp fogalmazva, senkit nem érdekel.

    Szerintem kicsit olvasgass a közgazdasági szakirodalomban, hogy mi az, hogy ár, tranzakciós ár, rezervációs ár, hasznosság, keresleti-kínálati görbe és társai, mielőtt az ilyen hozzászólásaiddal nyilvánosan hülyét csinálsz magadból a fórumon! XD XD XD

  • Moby
    #15679
    Ezek szerint mégsem dicsérték eléggé, akik játszanak vele :) Mindenesetre akkor kimondható, hogy a forzát majd valami más fogja killelni, máskor. Máshol. :)
  • Moby
    #15678
    > az teljesen más kérdés.

    Aham. Köszönjük emese.
  • Ulthane
    #15677
    Márpedig ez - tetszik nem tetszik - igaz, olyannyira, hogy alap közgazdaságtani tétel már pár évszázada.

    Ha te 18 ezret fizettél a Destiny-ért, akkor bizony neked az a játék egészen pontosan 18 ezer forintot ért, különben nem vetted volna meg.. Ezzel lehet ugyan vitatkozni, csak nem érdemes, a tények makacs dolgok.

    Az, hogy utólag megbánod, és azt mondod, nem kellett volna ennyit fizetned érte, az teljesen más kérdés.
  • TDC Geronimo
    #15676
    Befutottak tesztek. 5-6-7es pontok ahogy mondtam.
  • Moby
    #15675
    >Minden annyit ér, amennyiért megveszik.
    Nem hittem volna, hogy van még ember, aki ezeket a bullshit lózungokat beveszi. Annyit fizetek érte, amennyinél kevesebbért adott körülmények között nem jutok hozzá, de ez sajnos nem rajtam múlik. Aztán majd én azt eldöntöm, hogy megérte-e a belefeccölt idő meg pénz. Sokszor nem. A videojátékok jelentős részénél igaz, hogy nem szórakoztat, vagy nem megfelelő minőségben.

    Én 2 főre nem 3 ezret hagyok ott mozira, és ott sem tetszik, ha valami szart nézek. Nem a pénzért, hanem mert nincs végtelen időm szórakozni. Így nem árt, ha az arra szánt időben valóban szórakozok. Mármint ez lenne az elvárás.

    "Akkor minek veszed meg?"
    Mer másképp nem tudom meg milyen? Döbbenet igaz? Neked nem Adyt kéne venned helyette, hanem józan eszet. Abból nem vagyol eleresztve olyan jól, mnt kötekedési hajlammal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.07. 15:06:24
  • Ulthane
    #15674
    Nyilván jelentenek. Ha 20 tesztből 14 kétpontos, 3 egypontos, meg két négypontos teszt van, akkor vélhetően azzal a játékkal valami gond van...

  • Ulthane
    #15673
    Akkor minek veszed meg? Vegyél helyette egy Ady-kötetet, azzal jobban jársz. Még előnyödre is válna! :-d

    Én sosem sírtam, ha eldöntöttem, hogy megveszek egy játékot. Minden annyit ér, amennyiért megveszik. Ha 18-ért vettem meg a Destiny-t, akkor az annyit ért. 12-ért eladtam, de nem azt mondom, hogy 6 ezret buktam rajta, hanem hogy 6 ezerért szórakoztam 16 órát.

    Egy kétórás moziért is otthagysz 3 rugót két főre, mégsem azt mondod, hogy buktál 3 ezret rajta.
  • Moby
    #15672
    Nyugika, lesz is annyi. Sivatagban a poshadt víz is Dom Pérignon :)
  • Moby
    #15671
    Az egyetlen játék amin 7k-t buktam az a destiny volt. Pont. Ennyi. Nincs miről beszélni. Első gifre behypeolodó, mindent day1 vásároló, minden fossal játszó őrülteknek való. Jellemzően 3, max 4k-t buktam minden játékon. És én is minden szart megvettem eleinte, és a legtöbbjét day1, aminek semmi értelme sem volt. Nemhogy day1, egyáltalán megvenni.
  • TDC Geronimo
    #15670
    Nemrég megjelent Forzahoz fogják hasonlítani és az ficsőrökben ahogy elnéztem meg tartalomban sokkal gazdagabb lett. Továbbra is mondom, pontszámok... semmit se jelentenek
  • Kongy
    #15669
    Minimum annyinak kéne lennie, ha már ForzaKiller.... :D LOL.
  • Moby
    #15668
    Nincs olyan, ami megéri. Talán a bundle-k, ha ész nélkül vásárolod, de csak akkor. Amúgy nincs. Az összes exkluzív egy fos volt, és az lesz a driveclub meg az order is. Milyen exkluzívokról beszélünk? Amiknek még megjelenési dátuma sincs?
  • Ulthane
    #15667
    8-8.5 körül lesz az átlag.
  • Ulthane
    #15666
    SZ-Á-N-A-L-O-M
  • TDC Geronimo
    #15665
    Nemsokára jönnek DC pontszámok. átlag 7-es pontokra lehet felkészülni, de akik játszanak vele meg dicsérik.
  • Ulthane
    #15664
    Teljesen jó a friend sharing.

    Példa: első nap megveszed az új AC-t boltban, 18-ért. Végigjátszod, majd egy hónap múlva jó esetben eladod 11-ért, tele lesz vele a piac, senkinek nem kell majd, így a 11 jó ár. Ha mondjuk csak pár hónap múlva adod el, még több a bukó (Watch Dogst 7 ezerért dobálják most utánad).

    Azaz, a teljes játékon buktál 7 ezer forintot. Én megveszem 7,5 ezerért, és a nyakamon is marad utána. Ugyanott vagyunk, de cash flowban én jobban járok, plusz, nem kell fáradoznom az eladással sem. Plusz hamarabb jutok hozzá, mint te a boltihoz.
  • DarkSector
    #15663
    Figy.

    1. Csak néhány játékot vezsünk így.
    2. Olyat veszünk ami megéri. A többit dobozossan.
    3. Ami 2-3 k-t ér azt levarezoljuk .

    Itt inkább PS4 exclusive-okra gondolj.

    De igen van hátulütője a dobozossal szemben, de dobozzal is megcsináljuk, azt is lehet közössen, azt mondjuk havonta váltjuk elküldjük egymásnak. :)
  • Kongy
    #15662
    Na meg ezaz, hogy marha képzett vagy, a Black Flag-ben egy kalóz alapból tudta az assassinok összes mozdulatát, ahogy rákerült a varázs assassin ruha.