121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #15741
    Erről szólna a demó ugye, de azt az intézményt már rég elfelejtették :\
  • DarkSector
    #15740
    Látod ezért kell amit lehet próbálni pc-n, még ha nem is szép a warez, de képbe kerül a játékos, miért fizet.
    Nem állítom hogy konzolokon a tab eltünik a kezéből, meg lebeg a fegyver, de azt sem hogy nem.
    Ezért jó kiprobálni.

    Én tuti nem fogom megvenni.

    De komolyan, ilyen nagy bugok még beta és alfa tesztekben i ritkák a jobb játékokban, nemhogy így kiadni "végleges állapotban".
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.07. 21:50:38
  • n000rbi
    #15739
  • n000rbi
    #15738
    Az itteni kommenteket olvasva akkor még van remény Alien-ügyben :D
  • DarkSector
    #15737
    Fogom a hasam...ezért nem mertem rácuppanni eredetibe, elveszett a bizalmam Alien ügyben.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.07. 21:42:00
  • Kongy
    #15736
    Jó, de nem az, hogy nem ijesztő, de még unalmas is.
    Meg bugos
    Repülő fegyver, legújabb fejlesztés
  • Tatyla
    #15735
    Röviden tömören én nem csalódtam szép szerintem és szórakoztató is, minden kocsi máshogy reagál és tényleg érezni a sebességet minden autónál külön külön, nem vagyok egy autós játék fán, szimulátor nekem magas ez egynek az accomon tökéletes és nem is hiszem hogy vennék közeljövőben hasonlót
  • DarkSector
    #15734
    Jó basszus nem ltezik manapség illyesztő horror film meg játék, max kis ovodások számára. :D
  • Kongy
    #15733
    Már két órát toltam az Aliennel, de nem hogy nem ijedek meg, alszok rajta..... ja meg néha felbasz, mert fogalmam sincs merre kell menni...
  • DarkSector
    #15732
    Megvan az első bug...:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elsőnek:

    1 perccel később:
  • DarkSector
    #15731
    Persze, de ettől még így is látványosabb a régi részektől, amik közel nem futottak így. :)
    Nem istenítem, csak azért nem rossz a futtatás szempontból.

    Igazából az infó lényege az volt hogy ha valakinek van PC-je hozzá, kb mint nekem, nem biztos hogy ezt pénzért kéne PS4-re megvenni, max olcsón steam-re és PS4-re más játékokra költeni.

    // megyek a Styx-re is ránézek.
    5.6GB PC-n.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.07. 21:08:10
  • Skyline
    #15730
    Annyira nem kell hasra esni, egy szűk zárt folyosórendszer az egész,szinte minden statikus, és a fények-árnyékok színe java mégcsak nemis ríltájm....A saját emberünk például abszolút nem vet árnyékot, de a többi mozgó szereplő is csak elvétve...
  • SlickAdam
    #15729
    el is felejtettem, hogy oktober van... uj NBA 2K15 jonak tunik. Generacio elsö reszet meg nem akartam kiprobalni, de ezt majd ki fogom (olcson).
  • DarkSector
    #15728
    OFF:

    Jó hírem van annak aki megvétel előtt vagy csak úgy az Alien-t PC-n akarja végigjátszani.
    PC-m adatai, az alsó lábjegyzetbe.


    Alien Isolation PC
  • SlickAdam
    #15727
    vard meg Moby rivjujat! en hatarozatlan idöre jegelem.
  • Kongy
    #15726
    Amúgy valahogy meg lehet oldani, hogy magától kikapcsoljon a PS4, miután letöltötte nekem a DC-t? :D csak mert nem akarok éjfélig fennmaradni.. inkább reggel indítanám be, hogy mire hazajövök letöltse
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.07. 20:34:24
  • n000rbi
    #15725
    Magyar storeból is kb. ennyi volt a preorder ár ;) Egyébként szerintem igen, tudod használni, mivel teljes játék lesz belőle.
  • Skyline
    #15724
    Felmerül a kérdés...Ha adott az USA accom, ahol még van a 14 napos ingyé ps+-ra lehetőség.... Lehúzom vele a DC plus verziót majd kivőbízetm potom kb 11500 forintért teljesre (magyarul ennyiért szerzem be 0-day a progit us store-ból), akkor azt tudom-e majd használni a UK-es accomon UK-es plusommal? :D
    Már csak azért mert 11500-at megér a cucc 0-day...Többet nemadnék..
  • n000rbi
    #15723
    NA, nemá? Szar??
  • SlickAdam
    #15722
    kette fogod törni a lemezt... NE ezzel fejezd be a videojatekos palyafutasod!...
  • DarkSector
    #15721
    Jó , nem tudtam hogy van-e az előrendeléshez valami early acess. :D
  • n000rbi
    #15720
    Így is elég fáradt vagyok, kérlek ne tetézd :) Nyilvánvalóan igen, hiszen ott a mai nap a hivatalos megjelenés.
  • eje75
    #15719
    Én pl. elhoztam egy boltból és úgy tolom a DC-t..minden megy, csak a DC network nem él... még, gondolom
  • DarkSector
    #15718
    ott a PSN + változat is él?
  • n000rbi
    #15717
    Usa acc.
  • DarkSector
    #15716
    Hogy játszhatja előbb? :D
  • n000rbi
    #15715
    Házigazda Úr!
    Mondja csak, hogy milyen a DC, látom 4 órája csapatni tetszik.

    Magyar accon is él a preload egyébként, ha van még valaki rajtam kívül ebben a régióban :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.10.07. 19:08:07
  • Moby
    #15714
    Ez igaz. Az tényleg fura máig.
  • TDC Geronimo
    #15713
    Nem user scoreról beszélek...

    Metat meg amúgy is utálom, de ott össze vannak gyűjtve knack reviewk.
  • Kongy
    #15712
    knack valoban jo kis jatek, de pl Shadow of Mordor 85je helytallo
  • Skyline
    #15711
    Óóó,neked a meta mérvadó volt amikor 0 meg 1 pontozták a Destiny-t...:)
  • TDC Geronimo
    #15710
    Knack pl 53on áll metan és nekem tetszett és itt a topikban még jó pár embernek is. Ennyire mérvadóak ezek.
  • Skyline
    #15709
    Számomra a gond akkor kezdődött amikor felkerült egy csodás videó amiben a 90 fokos kanyart úgy veszi be a paraszt hogy teligázzal falracsattan...És ahelyett hogy szia lenne, még közelebb is kerül utána az elötte lévő szabályosan versenyző autóhoz..:)

    Nagyon szuper hogy a régi játéktermi rízsrészert sikerült új köntösbe pakolni, meg hogy csilivili a grafika...De ez ahogy többen is írták, kevés...

    Már csak azon röhögök ahogy martinka a PSC szupersztárja osztja a játékról az észt, minden cikkben kiemelve hogy a kitűnő, a mesés, a csodálatos Driveclub...Most meg nemáltallott leírni hogy:

    "lol de egy szégyen gyalázat kókler sz*r ez a gamespot. csak a forzát emlegeti a tesztben a kis b*zi dilettáns
    martin, 15:09"
  • DarkSector
    #15708
    Igen, ez a vicces, US szerintem, magyar a legdrágább szerintem 8990ft a GZ.
  • Ulthane
    #15707
    Magyarra ne! usa egyertelmuen, meg akkor is, ha a dolcsi durvan erosodott.
  • Ulthane
    #15706
    Pont ez a lenyeg, hogy a piaci erteke (ara) nem egyenlo a hasznossaggal.

    megvetted, tehat neked annyit ert. Jo esetben a hasznossaga is annyi.
  • SlickAdam
    #15705
    #15704 : gameplay = nyomod a gazt , skill = kormany jobbra / balra
    mi a gond? :D
  • Skyline
    #15704
    Jah, csak azzal ellentétben ebben még huzsadannyi gameplay és skill sem lesz,nemhogy élmény...
  • Skyline
    #15703
    //Magyar store-on mennyire van kirakva?

    Csakmert ma lett elegem a UK store-ból....25 euróért vesztegetik a Ground Zeroes-t miközben az Usa store-nál 12 dolcsi....
    És vagy átállok magyarra vagy usa-ra...
  • SlickAdam
    #15702
    #15699 : Destiny kistestvere (minden teren)? :D